Bola Baling, Poland: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala Poland 2017/2018

Bola Baling » Poland » Piala Poland » 2017/2018

results
SA÷7¬~ZA÷POLAND: Piala Poland¬ZEE÷UuclfXZB¬ZB÷154¬ZY÷Poland¬ZC÷YkGyk6kj¬ZD÷p¬ZE÷t89xs7Me¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_UuclfXZB¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-baling/poland/piala-poland/¬ZX÷07Poland 006Poland0010000000177000Piala Poland012Poland000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Poland¬~AA÷IiZetpKo¬AD÷1524328200¬ADE÷1524328200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwardia Opole¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PUL¬AF÷Azoty-Pulawy¬JB÷fZgb9DqM¬WV÷azoty-pulawy¬BZ÷1¬AH÷23¬BB÷10¬BD÷13¬WM÷GWA¬AE÷Gwardia Opole¬JA÷YPh28XbS¬WU÷gwardia-opole¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷25¬BA÷11¬BC÷14¬AM÷Pusingan Kedua. Keputusan pusingan pertama: 28-31. Agregat: 53-54. ¬~AA÷Olx4vOlb¬AD÷1524070800¬ADE÷1524070800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Azoty-Pulawy¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Opole¬JB÷nXYx2Vyd¬WV÷gwardia-opole¬AH÷28¬BB÷13¬BD÷15¬WM÷PUL¬AE÷Azoty-Pulawy¬JA÷pIit1ki2¬WU÷azoty-pulawy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷15¬BC÷16¬AM÷Pusingan Pertama.¬~AA÷URx0u4Zi¬AD÷1523982600¬ADE÷1523982600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zabrze¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIE¬AF÷Vive Kielce¬JB÷EJzV3i7q¬WV÷vive-kielce¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷35¬BB÷14¬BD÷21¬WM÷ZAB¬AE÷Zabrze¬JA÷hAZY2BMk¬WU÷zabrze¬AG÷29¬BA÷18¬BC÷11¬AM÷Pusingan Kedua. Keputusan pusingan pertama: 28-46. Agregat: 57-81. ¬~AA÷GneDH0so¬AD÷1523464200¬ADE÷1523464200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vive Kielce¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Vive Kielce¬JA÷0CffAgUF¬WU÷vive-kielce¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷46¬BA÷22¬BC÷24¬WN÷ZAB¬AF÷Zabrze¬JB÷n9jjBZE9¬WV÷zabrze¬AH÷28¬BB÷11¬BD÷17¬AM÷Pusingan Pertama.¬~AA÷dIAFVC5C¬AD÷1521048600¬ADE÷1521048600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalisz¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalisz¬JA÷z7UE4HO8¬WU÷kalisz¬AG÷18¬BA÷7¬BC÷11¬WN÷PUL¬AF÷Azoty-Pulawy¬JB÷IVJJ3yvF¬WV÷azoty-pulawy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷13¬BD÷15¬~AA÷jL77XYz0¬AD÷1521048600¬ADE÷1521048600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zabrze¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAB¬AE÷Zabrze¬JA÷8fgKrz2k¬WU÷zabrze¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬BA÷15¬BC÷18¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Plock¬JB÷jJrPsfHe¬WV÷wisla-plock¬AH÷30¬BB÷17¬BD÷13¬~AA÷pr7BWhj6¬AD÷1521046800¬ADE÷1521046800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Mielec¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Opole¬JB÷dGVA5c92¬WV÷gwardia-opole¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬BB÷15¬BD÷21¬WM÷STA¬AE÷Stal Mielec¬JA÷U9sTtEW1¬WU÷stal-mielec¬AG÷33¬BA÷14¬BC÷19¬~AA÷vs0KUWKI¬AD÷1521046800¬ADE÷1521046800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vive Kielce¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Vive Kielce¬JA÷U7nmn98s¬WU÷vive-kielce¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬BA÷23¬BC÷25¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie¬JB÷OUoioTNm¬WV÷zaglebie¬AH÷34¬BB÷14¬BD÷20¬~AA÷vohjz23a¬AD÷1520960400¬ADE÷1520960400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olsztyn¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn¬JA÷SCopZO1k¬WU÷warmia-olsztyn¬AG÷22¬BA÷6¬BC÷16¬WN÷KIE¬AF÷Vive Kielce¬JB÷8O2sYrHe¬WV÷vive-kielce¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷41¬BB÷21¬BD÷20¬~AA÷Aq91XamI¬AD÷1520875800¬ADE÷1520875800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Park-Kiper Piotrkow¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Park-Kiper Piotrkow¬JA÷zyrtgpgL¬WU÷park-kiper-piotrkow¬AG÷23¬BA÷11¬BC÷12¬WN÷ZAB¬AF÷Zabrze¬JB÷4Anph48R¬WV÷zabrze¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷29¬BB÷15¬BD÷14¬~AA÷WbcAVwIU¬AD÷1520784000¬ADE÷1520784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Mielec¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Mielec¬JA÷0IRKo2oe¬WU÷stal-mielec¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷16¬BC÷14¬WN÷MEB¬AF÷Meble Elblag Wojcik¬JB÷fuROpM01¬WV÷elblag-wojcik¬AH÷23¬BB÷12¬BD÷11¬~AA÷M9coyrlg¬AD÷1520442000¬ADE÷1520442000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spojnia Gdynia¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spojnia Gdynia¬JA÷Wt0EvovS¬WU÷spojnia-gdynia¬AG÷30¬BA÷13¬BC÷17¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Plock¬JB÷lMntz5nq¬WV÷wisla-plock¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷33¬BB÷15¬BD÷18¬~AA÷rJbsxOYn¬AD÷1519837200¬ADE÷1519837200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wybrzeze Gdansk¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Wybrzeze Gdansk¬JA÷zF65t79F¬WU÷wybrzeze-gdansk¬AG÷25¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Opole¬JB÷IwdAuROL¬WV÷gwardia-opole¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬~
7
1524526034
32
fixtures
SA÷7¬~ZA÷POLAND: Piala Poland¬ZEE÷UuclfXZB¬ZB÷154¬ZY÷Poland¬ZC÷YkGyk6kj¬ZD÷p¬ZE÷t89xs7Me¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_UuclfXZB¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-baling/poland/piala-poland/¬ZX÷07Poland 006Poland0010000000177000Piala Poland012Poland000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Poland¬~AA÷GG0NO5Y7¬AD÷1526227200¬ADE÷1526227200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vive Kielce¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Vive Kielce¬JA÷4MhAgqp4¬WU÷vive-kielce¬WN÷PUL¬AF÷Azoty-Pulawy¬JB÷CnhEh3aA¬WV÷azoty-pulawy¬AN÷n¬~
7
1524526034
1

Poland

Eropah

Asia

Pertandingan Lain-lain