Bola Keranjang, Austria: skor secara langsung, jadual, kedudukan ABL 2018/2019

Bola Keranjang » Austria » ABL » 2018/2019

results
3
1537725697
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AUSTRIA: ABL¬ZEE÷dz4pAvEq¬ZB÷25¬ZY÷Austria¬ZC÷69RF8rij¬ZD÷p¬ZE÷W0EJgxCA¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷25_dz4pAvEq¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/austria/abl/¬ZX÷02Austria 007ustria0000000000179000ABL 003......000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Austria¬~AA÷h0hzF7K4¬AD÷1538672400¬ADE÷1538672400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Graz UBSC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Graz UBSC¬JA÷6kLD5gmk¬WU÷graz-ubsc¬WN÷TRA¬AF÷Traiskirchen Lions¬JB÷ptKH4D2e¬WV÷traiskirchen-lions¬~AA÷WjivERZA¬AD÷1538672400¬ADE÷1538672400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vienna Basket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIE¬AE÷Vienna Basket¬JA÷v3JL3XH1¬WU÷vienna-basket¬WN÷SWA¬AF÷Swans Gmunden¬JB÷h6NP2iX7¬WV÷swans-gmunden¬~AA÷Qi9CeJJq¬AD÷1538674200¬ADE÷1538674200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Furstenfeld¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUR¬AE÷Furstenfeld¬JA÷2y5GPEvL¬WU÷furstenfeld¬WN÷VIE¬AF÷Vienna Timberwolves¬JB÷tS3KOYgR¬WV÷vienna-timberwolves¬~AA÷lSoqDokH¬AD÷1538674200¬ADE÷1538674200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oberwart Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBE¬AE÷Oberwart Gunners¬JA÷fB18RzA8¬WU÷oberwart-gunners¬WN÷WEL¬AF÷Wels¬JB÷Y10CQfPE¬WV÷wels¬~AA÷zXmsBYxD¬AD÷1538838000¬ADE÷1538838000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vienna Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAP¬AF÷Kapfenberg Bulls¬JB÷8SCOrIk5¬WV÷kapfenberg-bulls¬WM÷VIE¬AE÷Vienna Timberwolves¬JA÷UyEKqbza¬WU÷vienna-timberwolves¬~AA÷ENnoAhhJ¬AD÷1538849100¬ADE÷1538849100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Wels¬JA÷x2HSsx5B¬WU÷wels¬WN÷VIE¬AF÷Vienna Basket¬JB÷GhGWtdKH¬WV÷vienna-basket¬~AA÷WlCKgcld¬AD÷1538924400¬ADE÷1538924400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swans Gmunden¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWA¬AE÷Swans Gmunden¬JA÷h6qeIWWf¬WU÷swans-gmunden¬WN÷FUR¬AF÷Furstenfeld¬JB÷WdraHjn1¬WV÷furstenfeld¬~AA÷KE8GfwZk¬AD÷1538924400¬ADE÷1538924400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traiskirchen Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traiskirchen Lions¬JA÷n9tmKh2r¬WU÷traiskirchen-lions¬WN÷OBE¬AF÷Oberwart Gunners¬JB÷bqpiJCHl¬WV÷oberwart-gunners¬~AA÷Ygj3ItRd¬AD÷1538928000¬ADE÷1538928000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Klosterneuburg Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLO¬AE÷Klosterneuburg Dukes¬JA÷lYx4GA17¬WU÷klosterneuburg-dukes¬WN÷GRA¬AF÷Graz UBSC¬JB÷SOy8FUGD¬WV÷graz-ubsc¬~AA÷Cpk7H0t3¬AD÷1539444600¬ADE÷1539444600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Graz UBSC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Graz UBSC¬JA÷tSPkvEgE¬WU÷graz-ubsc¬WN÷VIE¬AF÷Vienna Timberwolves¬JB÷h4hJMoOt¬WV÷vienna-timberwolves¬~AA÷KAhFFvBF¬AD÷1539450000¬ADE÷1539450000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Furstenfeld¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUR¬AE÷Furstenfeld¬JA÷MqtWJq8a¬WU÷furstenfeld¬WN÷WEL¬AF÷Wels¬JB÷0zuzJ3N5¬WV÷wels¬~AA÷2ZsKEbQL¬AD÷1539450000¬ADE÷1539450000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kapfenberg Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAP¬AE÷Kapfenberg Bulls¬JA÷raUvINxC¬WU÷kapfenberg-bulls¬WN÷SWA¬AF÷Swans Gmunden¬JB÷d2YrHshI¬WV÷swans-gmunden¬~AA÷tKgBGKe9¬AD÷1539450000¬ADE÷1539450000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oberwart Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBE¬AE÷Oberwart Gunners¬JA÷zTsOL5wm¬WU÷oberwart-gunners¬WN÷VIE¬AF÷Vienna Basket¬JB÷EJtSKPhg¬WV÷vienna-basket¬~AA÷GxnODIuS¬AD÷1539529200¬ADE÷1539529200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traiskirchen Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traiskirchen Lions¬JA÷jPXnG17O¬WU÷traiskirchen-lions¬WN÷KLO¬AF÷Klosterneuburg Dukes¬JB÷UFWjFLMU¬WV÷klosterneuburg-dukes¬~AA÷YHYk9xlq¬AD÷1540054800¬ADE÷1540054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAP¬AF÷Kapfenberg Bulls¬JB÷4CaBB3Vo¬WV÷kapfenberg-bulls¬WM÷WEL¬AE÷Wels¬JA÷QL07CqGu¬WU÷wels¬~AA÷vV3j7GIe¬AD÷1540134000¬ADE÷1540134000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swans Gmunden¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWA¬AE÷Swans Gmunden¬JA÷vq7N81F4¬WU÷swans-gmunden¬WN÷GRA¬AF÷Graz UBSC¬JB÷IZ5R7LUA¬WV÷graz-ubsc¬~AA÷C8Xg8d3k¬AD÷1540134000¬ADE÷1540134000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vienna Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIE¬AE÷Vienna Timberwolves¬JA÷bZbFANph¬WU÷vienna-timberwolves¬WN÷TRA¬AF÷Traiskirchen Lions¬JB÷dKHI9s0b¬WV÷traiskirchen-lions¬~
3
1537725697
180

Austria

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain