Bola Sepak Amerika, Finland: skor secara langsung, jadual, kedudukan Vaahteraliiga 2021

Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Vaahteraliiga
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷FINLAND: Vaahteraliiga¬ZEE÷WfOxyqK6¬ZB÷76¬ZY÷Finland¬ZC÷U5YPL3Jb¬ZD÷p¬ZE÷W08rCqbs¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷76_WfOxyqK6¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/finland/vaahteraliiga/¬ZX÷09Finland 007inland0140000000001000Vaahteraliig013aliiga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Finland¬~AA÷fs6qFNj6¬AD÷1622986200¬ADE÷1622986200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wasa Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OYE¬AF÷United Newland Crusaders¬JB÷GQELfm5B¬WV÷united-newland-crusaders¬GRB÷0¬WM÷WAS¬AE÷Wasa Royals¬JA÷M3FHeTk5¬WU÷wasa-royals¬GRA÷0¬~AA÷2BRyx6FG¬AD÷1623425400¬ADE÷1623425400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seinajoki Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Wasa Royals¬JB÷b1busOy5¬WV÷wasa-royals¬GRB÷0¬WM÷SEI¬AE÷Seinajoki Crocodiles¬JA÷URgyr4Mb¬WU÷seinajoki-crocodiles¬GRA÷0¬~AA÷nH2yHqMg¬AD÷1623499200¬ADE÷1623499200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Porvoo Butchers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Wolverines¬JB÷ddI5bV5n¬WV÷helsinki-wolverines¬GRB÷0¬WM÷POR¬AE÷Porvoo Butchers¬JA÷2ZI1aBjt¬WU÷porvoo-butchers¬GRA÷0¬~AA÷YX4mEs6C¬AD÷1623943800¬ADE÷1623943800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Roosters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Roosters¬JA÷OjIThRZN¬WU÷helsinki-roosters¬GRA÷0¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Wolverines¬JB÷UTIPg7KH¬WV÷helsinki-wolverines¬GRB÷0¬~AA÷jP36U2jg¬AD÷1624030200¬ADE÷1624030200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷United Newland Crusaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OYE¬AE÷United Newland Crusaders¬JA÷pfWJCLQd¬WU÷united-newland-crusaders¬GRA÷0¬WN÷POR¬AF÷Porvoo Butchers¬JB÷Wjrxlxld¬WV÷porvoo-butchers¬GRB÷0¬~AA÷MVneyE78¬AD÷1624109400¬ADE÷1624109400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wasa Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KUO¬AF÷Kuopio Steelers¬JB÷IToz0NPg¬WV÷kuopio-steelers¬GRB÷0¬WM÷WAS¬AE÷Wasa Royals¬JA÷O6nW03Am¬WU÷wasa-royals¬GRA÷0¬~AA÷GYBeGCVr¬AD÷1625153400¬ADE÷1625153400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Porvoo Butchers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Roosters¬JB÷nPgilQQs¬WV÷helsinki-roosters¬GRB÷0¬WM÷POR¬AE÷Porvoo Butchers¬JA÷tngemptl¬WU÷porvoo-butchers¬GRA÷0¬~AA÷0MoazYME¬AD÷1625239800¬ADE÷1625239800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Wolverines¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Wolverines¬JA÷OQlrb1f6¬WU÷helsinki-wolverines¬GRA÷0¬WN÷OYE¬AF÷United Newland Crusaders¬JB÷U3kvasu0¬WV÷united-newland-crusaders¬GRB÷0¬~AA÷4hDWHP6m¬AD÷1625319000¬ADE÷1625319000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kuopio Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEI¬AF÷Seinajoki Crocodiles¬JB÷QDRZ3irP¬WV÷seinajoki-crocodiles¬GRB÷0¬WM÷KUO¬AE÷Kuopio Steelers¬JA÷AsifeavP¬WU÷kuopio-steelers¬GRA÷0¬~AA÷OKSXxn0A¬AD÷1625758200¬ADE÷1625758200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Roosters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Roosters¬JA÷jyeXrp7h¬WU÷helsinki-roosters¬GRA÷0¬WN÷POR¬AF÷Porvoo Butchers¬JB÷dEeTqQin¬WV÷porvoo-butchers¬GRB÷0¬~AA÷tEdJR0zC¬AD÷1625758200¬ADE÷1625758200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Wolverines¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Porvoo Butchers¬JB÷z7J53Hmq¬WV÷porvoo-butchers¬GRB÷0¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Wolverines¬JA÷IRWw8cuS¬WU÷helsinki-wolverines¬GRA÷0¬~AA÷K4eNQKkI¬AD÷1625844600¬ADE÷1625844600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kuopio Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Roosters¬JB÷rXMD1eIe¬WV÷helsinki-roosters¬GRB÷0¬WM÷KUO¬AE÷Kuopio Steelers¬JA÷EcI92y3k¬WU÷kuopio-steelers¬GRA÷0¬~AA÷pE3CCUU7¬AD÷1625844600¬ADE÷1625844600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seinajoki Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Wolverines¬JB÷pGmS1qes¬WV÷helsinki-wolverines¬GRB÷0¬WM÷SEI¬AE÷Seinajoki Crocodiles¬JA÷hOe06PnQ¬WU÷seinajoki-crocodiles¬GRA÷0¬~
42
Iklan
Iklan
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Vaahteraliiga secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai Vaahteraliiga 2021, (Bola Sepak Amerika/Finland). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama Vaahteraliiga 2021, sila pilih sukan anda di menu atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti Vaahteraliiga 2021 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai skor secara langsung, keputusan akhir, gol dan penjaring touchdown serta barisan pemain dalam maklumat perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com turut menawarkan statistik secara langsung (down pertama, jumlah/hantaran/larian ela, penalti, penalti ela, turnover, punt dan sejarah mata demi mata perlawanan) dari liga-liga utama bola sepak Amerika. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan Vaahteraliiga 2021 sebagain tuan rumah/pelawat/keseluruhan dan carta prestasi (5 perlawanan terakhir).
Tunjukkan lebih banyak