Bola Sepak Amerika, Jerman: skor secara langsung, jadual, kedudukan GFL 2018

Bola Sepak Amerika » Jerman » GFL » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷JERMAN: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Jerman¬ZC÷vRoqyzkn¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/jerman/gfl/¬ZX÷09Jerman 006Jerman0440000000179000GFL 003......000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Jerman¬~AA÷zg5o7NU5¬AD÷1536498000¬ADE÷1536498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷WMXGlnWb¬WU÷berlin-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷21¬BG÷0¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷QqXKm6o5¬WV÷hildesheim-invaders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷Eq4k6spC¬AD÷1536498000¬ADE÷1536498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷vmyPnQ0B¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷55¬BA÷20¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷MBQTopGH¬WV÷allgau-comets¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷IHAt83Fa¬AD÷1536498000¬ADE÷1536498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷zev8j81n¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷hWYCkSGh¬WV÷dresden-monarchs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷p4CY9Ppm¬AD÷1536424200¬ADE÷1536424200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷QqBkYQoI¬WU÷ingolstadt-dukes¬AG÷30¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷3¬BG÷10¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷880fXp1O¬WV÷marburg-mercenaries¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷13¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬~AA÷vRBx9q0g¬AD÷1536422400¬ADE÷1536422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷Kr4bW4GU¬WU÷cologne-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷17¬BG÷0¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷d4u4ilnt¬WV÷hamburg-huskies¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷txH2FoNP¬AD÷1536418800¬ADE÷1536418800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷d4JYy9ng¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷vT8wyT1a¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AH÷0¬~AA÷nJgVA5Vt¬AD÷1536415200¬ADE÷1536415200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷IJ7szmH5¬WU÷munich-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬BA÷10¬BC÷21¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷ngCoZ6WB¬WV÷stuttgart-scorpions¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~ZA÷JERMAN: GFL - PlayOff¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Jerman¬ZC÷Mkylzf4h¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/jerman/gfl/¬ZX÷09Jerman 006Jerman0440000000235000GFL - PlayOf013layOff000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Jerman¬~AA÷YRV5Q9mI¬AD÷1537707600¬ADE÷1537707600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷hSEWSXcH¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷6VIzSiDN¬WV÷berlin-rebels¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬~AA÷KOR1RkYB¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷A3PRTDrB¬WV÷munich-cowboys¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷WCQNUgT4¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷59¬BA÷7¬BC÷17¬BE÷28¬BG÷7¬~AA÷Q1ScSVI5¬AD÷1537628400¬ADE÷1537628400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷boDGWFbh¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷37¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷20¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷xxCKVZDb¬WV÷cologne-crocodiles¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷14¬~AA÷nBTgTB3a¬AD÷1537621200¬ADE÷1537621200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dresden Monarchs¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷2JJ7YyUu¬WU÷dresden-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷51¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷21¬BG÷9¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷GMNBXeqn¬WV÷allgau-comets¬AH÷19¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷12¬~ZA÷JERMAN: GFL - Kumpulan Penyingkiran¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Jerman¬ZC÷zguhZDJb¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/jerman/gfl/¬ZX÷09Jerman 006Jerman0440000000315000GFL - Kumpul027gkiran000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Jerman¬~AA÷fsKEOmIU¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stuttgart Scorpions¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷I9ngpZSi¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷21¬BH÷13¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷vJmkoFDo¬WU÷stuttgart-scorpions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬BA÷21¬BC÷26¬BE÷13¬BG÷12¬~AA÷GjLAPT2O¬AD÷1537621200¬ADE÷1537621200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamburg Huskies¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷0hIvRBST¬WU÷hamburg-huskies¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷2146MVzo¬WV÷dusseldorf-panther¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷19¬~
5
1537958206
118
fixtures
SA÷5¬~ZA÷JERMAN: GFL - PlayOff¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Jerman¬ZC÷Mkylzf4h¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/jerman/gfl/¬ZX÷09Jerman 006Jerman0440000000235000GFL - PlayOf013layOff000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Jerman¬~AA÷tOJQnpDA¬AD÷1538233200¬ADE÷1538233200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷0fNAfOHn¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷voMEgrXh¬WV÷dresden-monarchs¬~AA÷fRNUo4SG¬AD÷1538236800¬ADE÷1538236800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷Y7LIh2na¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷nBPMiM15¬WV÷frankfurt-universe¬~ZA÷JERMAN: GFL - Kumpulan Penyingkiran¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Jerman¬ZC÷zguhZDJb¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/jerman/gfl/¬ZX÷09Jerman 006Jerman0440000000315000GFL - Kumpul027gkiran000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Jerman¬~AA÷p6aOri3n¬AD÷1538830800¬ADE÷1538830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dusseldorf Panther¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷6Vv6sXCA¬WU÷dusseldorf-panther¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷pMwAtiSG¬WV÷hamburg-huskies¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 36-10.¬~AA÷SUlTsBIh¬AD÷1538917200¬ADE÷1538917200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷EerEuBsN¬WU÷ravensburg-razorbacks¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷hnsIvVdT¬WV÷stuttgart-scorpions¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 34-72.¬~
5
1537958206
4

Jerman

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Pertandingan Lain-lain