Bola Sepak, Afrika Selatan: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala Nedbank 2019/2020

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

Bola Sepak Afrika Selatan

Piala Nedbank
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷AFRIKA SELATAN: Piala Nedbank¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Afrika Selatan¬ZC÷zNrTtqJC¬ZD÷p¬ZE÷h6cBDhzo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/afrika-selatan/piala-nedbank/¬ZX÷00Afrika Selat014elatan0030000000001000Piala Nedban013edbank000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika Selatan¬~AA÷QPW9H7Vk¬AD÷1599933600¬ADE÷1599933600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599940698¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷SbVvGOo9¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷UDCyH4W2¬WU÷bloem-celtic¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷8beDfY82¬AD÷1596906900¬ADE÷1596906900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1596913799¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷pGsR62Gn¬WV÷bidvest-wits¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬JA÷jgrN7r1t¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷6gHUVlW1¬AD÷1596888000¬ADE÷1596888000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1596895136¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷lpdeCOhP¬WU÷baroka¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷0U2DmuGO¬WV÷bloem-celtic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷YVal4DNF¬AD÷1584277200¬ADE÷1584277200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷TS Sporting¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584287436¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷bVZjcX4g¬WV÷bloem-celtic¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷TSS¬AE÷TS Sporting¬JA÷UeVnbDkm¬WU÷ts-sporting¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷Gfkg3XxM¬AD÷1584201600¬ADE÷1584201600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Highlands¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584210917¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷WrYbeBZ5¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬JA÷xMYfdiKa¬WU÷highlands¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷folc2ihS¬AD÷1584190800¬ADE÷1584190800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584197499¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷xty7gk4I¬WV÷black-leopards¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷rJy3fVlC¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷nwtPcB0q¬AD÷1584122400¬ADE÷1584122400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Kings¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584128997¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷4nThHhdP¬WV÷bidvest-wits¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬WM÷REA¬AE÷Real Kings¬JA÷GWZAh9JO¬WU÷real-kings¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷4npGUOJq¬AD÷1582565400¬ADE÷1582565400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582572210¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chippa Utd.¬JB÷tdbNHAY4¬WV÷chippa-utd¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷nZbJIjJb¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷b9qKTrZk¬AD÷1582462800¬ADE÷1582462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Baroka¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582472521¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUN¬AF÷Hungry Lions¬JB÷lM1VFl3H¬WV÷hungry-lions¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷fa2RGUmB¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷zHRizodM¬AD÷1582462800¬ADE÷1582462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582469561¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAA¬AF÷Vaal University of Technology¬JB÷0Id7LhZu¬WV÷vaal-university-of-technology¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬JA÷OdL1093U¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷CCmOS2ld¬AD÷1582395300¬ADE÷1582395300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582402126¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷zw0wESXT¬WV÷maritzburg-utd¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷SC0ZE8IN¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷23Tqx7R9¬AD÷1582376400¬ADE÷1582376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Happy Wanderers¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582385782¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Happy Wanderers¬JA÷OOan4i45¬WU÷happy-wanderers¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TSS¬AF÷TS Sporting¬JB÷hb4j3BJB¬WV÷ts-sporting¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷dQSmyRtG¬AD÷1582376400¬ADE÷1582376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Highlands¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582386391¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs¬JB÷QB2b1klO¬WV÷kaizer-chiefs¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬JA÷Wl3f2VYH¬WU÷highlands¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷2wblZ4BS¬AD÷1582376400¬ADE÷1582376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbombela¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582383385¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Real Kings¬JB÷8r0FJW3h¬WV÷real-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷MBO¬AE÷Mbombela¬JA÷v9eBKCln¬WU÷mbombela¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷EHR6inRd¬AD÷1582308000¬ADE÷1582308000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Leopards¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582314660¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AMA¬AF÷Amavarara¬JB÷jkzmYVIo¬WV÷amavarara¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬JA÷xnn59nto¬WU÷black-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~
39
fixtures
0
advertisement
advertisement
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Piala Nedbank secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai Piala Nedbank 2019/2020, (Bola Sepak/Afrika Selatan). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama Piala Nedbank, sila pilih sukan anda dari menu di atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti Piala Nedbank 2019/2020 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai penjaring gol, kad kuning/merah, barisan pemain dan gantian pemain dalam butiran perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com memberikan statistik (possesi bola, cubaan tepat/tidak tepat ke gol, sepakan percuma, sepakan penjuru, ofsaid dan faul), ulasan secara langsung dan sorotan video dari liga bola sepak terunggul. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan Piala Nedbank 2019/2020 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan, prestasi (5 perlawanan terakhir), lebih/kurang dan carta penjaring terbanyak.
Tunjukkan lebih banyak