Bola Sepak, Afrika Selatan: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala Nedbank 2018/2019

Bola Sepak » Afrika Selatan » Piala Nedbank » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷AFRIKA SELATAN: Piala Nedbank¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Afrika Selatan¬ZC÷OU7357SR¬ZD÷p¬ZE÷QwEbKsgq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/afrika-selatan/piala-nedbank/¬ZX÷00Afrika Selat014elatan0030000000186000Piala Nedban013edbank000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika Selatan¬~AA÷M7QS54Hd¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jomo Cosmos¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬JA÷EFCczjP7¬WU÷jomo-cosmos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Kings¬JB÷GKjtaZ18¬WV÷real-kings¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OQ9CDGz3¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Stellenbosch¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬JA÷2yghdXoR¬WU÷stellenbosch-fc¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MBO¬AF÷Mbombela¬JB÷hGCCiifr¬WV÷mbombela¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dv8KBf5F¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TS Galaxy¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TSG¬AE÷TS Galaxy¬JA÷vXEOlkv1¬WU÷ts-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬JB÷Me4Tm9g7¬WV÷ajax-cape-town¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷EsNK7Qnp¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tshakhuma¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Tshakhuma¬JA÷pzLtvYPr¬WU÷tshakhuma¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷UBU¬AF÷Ubuntu Cape Town¬JB÷SbAowhuk¬WV÷ubuntu-cape-town-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Im9GCzj9¬AD÷1543669500¬ADE÷1543669500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Witbank¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIT¬AE÷Witbank¬JA÷W6BGjB9l¬WU÷witbank¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UTH¬AF÷Uthongathi¬JB÷QTAKkVOf¬WV÷uthongathi¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rHRO6p2j¬AD÷1543669200¬ADE÷1543669200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cape Umoya United¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TSS¬AF÷TS Sporting¬JB÷zPDgyW91¬WV÷ts-sporting¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PAS¬AE÷Cape Umoya United¬JA÷6k9kxCfe¬WU÷cape-umoya-united¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷ClRlfSZs¬AD÷1543669200¬ADE÷1543669200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pretoria U.¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Pretoria U.¬JA÷0n3XnT8D¬WU÷pretoria-u¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi¬JB÷l2dFBCoE¬WV÷maccabi-south-africa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷Qui9EdLd¬AD÷1543669200¬ADE÷1543669200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Richards Bay¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richards Bay¬JA÷UNfpbgHE¬WU÷richards-bay¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SIV¬AF÷Sivutsa Stars¬JB÷OpflcDWK¬WV÷sivutsa-stars¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1545160098
8
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRIKA SELATAN: Piala Nedbank¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Afrika Selatan¬ZC÷OU7357SR¬ZD÷p¬ZE÷QwEbKsgq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/afrika-selatan/piala-nedbank/¬ZX÷00Afrika Selat014elatan0030000000186000Piala Nedban013edbank000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika Selatan¬~AA÷GY1UZcG9¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amazulu¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬JA÷0M7jgUCo¬WU÷amazulu¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬JB÷vD6fhlSi¬WV÷highlands¬~AA÷C0ewYyoM¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baroka¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷U1a7knCA¬WU÷baroka¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬JB÷r53Bl6RG¬WV÷jomo-cosmos¬~AA÷rL3MyKoc¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOY¬AF÷Boyne Tigers¬JB÷fo2zmgjC¬WV÷boyne-tigers¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷Gf3WmZz6¬WU÷bidvest-wits¬~AA÷d6x3lcV2¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Leopards¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬JA÷Obgk03QS¬WU÷black-leopards¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷bipHeNYq¬WV÷orlando-pirates¬~AA÷SCLZDGgj¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town City¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Cape Town City¬JA÷C26FiHys¬WU÷cape-town-city¬WN÷SUP¬AF÷Supersport Utd¬JB÷Q5AJjyim¬WV÷supersport-utd¬~AA÷zcy7mHp9¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Umoya United¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Cape Umoya United¬JA÷hEqLfslj¬WU÷cape-umoya-united¬WN÷TSH¬AF÷Tshwane University¬JB÷W4rPg13d¬WV÷tshwane-university¬~AA÷MB2Qzv13¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chippa Utd.¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa Utd.¬JA÷l81vnD5I¬WU÷chippa-utd¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷bHT7Upzo¬WV÷mamelodi-sundowns¬~AA÷nyeCRZNk¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬JA÷bi8P57di¬WU÷free-state-stars¬WN÷RIC¬AF÷Richards Bay¬JB÷CfCT4RBc¬WV÷richards-bay¬~AA÷jifsXe0S¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi¬JA÷xS2FmQtN¬WU÷maccabi-south-africa¬WN÷MAG¬AF÷The Magic¬JB÷GI1JnpdT¬WV÷the-magic-fc¬~AA÷hYVBny0F¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbombela¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBO¬AE÷Mbombela¬JA÷8MR7Iptc¬WU÷mbombela¬WN÷NCP¬AF÷NC Professionals¬JB÷nDQBH4e3¬WV÷nc-professionals¬~AA÷r3lLPDh2¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polokwane¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬JA÷2q5t2PeG¬WU÷polokwane-city¬WN÷MIL¬AF÷Tshakhuma¬JB÷tz4p1qBM¬WV÷tshakhuma¬~AA÷UapHQgwd¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Super Eagles¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Super Eagles¬JA÷fJ1Y3oR3¬WU÷super-eagles¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷Y90x35tA¬WV÷bloem-celtic¬~AA÷Uy6YYHVF¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tjakastad¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TJA¬AE÷Tjakastad¬JA÷8nBbi8sb¬WU÷tjakastad-junior-shepard¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷nwA2jSd4¬WV÷golden-arrows¬~AA÷UcguV8Us¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tornado FC¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs¬JB÷fwUJFrQF¬WV÷kaizer-chiefs¬WM÷TOR¬AE÷Tornado FC¬JA÷tzQFGOA9¬WU÷tornado-fc¬~AA÷63KwDz9d¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Umvoti¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UMV¬AE÷Umvoti¬JA÷KS9Nke6g¬WU÷umvoti¬WN÷TSG¬AF÷TS Galaxy¬JB÷bJ8RlFLa¬WV÷ts-galaxy¬~AA÷8pd8SF8q¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Witbank¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIT¬AE÷Witbank¬JA÷6cLwr44p¬WU÷witbank¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷plKssOJj¬WV÷maritzburg-utd¬~
1
1545160098
16

Afrika Selatan

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain