Bola Sepak, Amerika Selatan: Jadual Copa Libertadores 2018

Bola Sepak » Amerika Selatan » Copa Libertadores » 2018

Loading…
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AMERIKA SELATAN: Copa Libertadores - PlayOff¬ZEE÷zmKRcPKu¬ZB÷3¬ZY÷Amerika Selatan¬ZC÷MixKnhxr¬ZD÷p¬ZE÷UNpdf2Is¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷3_zmKRcPKu¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-sepak/amerika-selatan/copa-libertadores/¬ZX÷00Amerika Sela015elatan0010000000235000Copa Liberta027layOff000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Selatan¬~AA÷OOdlQ2FG¬AD÷1534898700¬ADE÷1534898700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente (Arg)¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente (Arg)¬JA÷0hhqfXSj¬WU÷independiente¬WN÷SAN¬AF÷Santos (Bra)¬JB÷neDJIG5i¬WV÷santos¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UNHq4R5M.png?bookmaker=[16]","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h2gPRFjL¬AD÷1535495400¬ADE÷1535495400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santos (Bra)¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santos (Bra)¬JA÷ETeoAqJl¬WU÷santos¬WN÷IND¬AF÷Independiente (Arg)¬JB÷dhoj93Yf¬WV÷independiente¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6oeHTyM8¬AD÷1535503500¬ADE÷1535503500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Nacional (Col)¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAC¬AE÷Atl. Nacional (Col)¬JA÷nJB6HRQE¬WU÷atl-nacional¬WN÷TUC¬AF÷Atl. Tucuman (Arg)¬JB÷4f6BGotL¬WV÷atl-tucuman¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 0-2.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EBfLSeyF¬AD÷1535503500¬ADE÷1535503500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gremio (Bra)¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Gremio (Bra)¬JA÷ro5FF5eR¬WU÷gremio¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes L.P. (Arg)¬JB÷0QisBP3r¬WV÷estudiantes-l-p¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 1-2.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zRrUQZ5R¬AD÷1535581800¬ADE÷1535581800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate (Arg)¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate (Arg)¬JA÷zqpf8Nm1¬WU÷river-plate¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club (Arg)¬JB÷r9qb7s37¬WV÷racing-club¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 0-0.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SfdDUH62¬AD÷1535589900¬ADE÷1535589900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthians (Bra)¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Corinthians (Bra)¬JA÷fPOKgOY7¬WU÷corinthians¬WN÷COL¬AF÷Colo Colo (Chi)¬JB÷8SC2I7B8¬WV÷colo-colo¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 0-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CnEQ6EEe¬AD÷1535589900¬ADE÷1535589900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cruzeiro (Bra)¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Cruzeiro (Bra)¬JA÷h0S3c6Zr¬WU÷cruzeiro¬WN÷FLA¬AF÷Flamengo RJ (Bra)¬JB÷MZW7dQlk¬WV÷flamengo-rj¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 2-0.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IPEM7fak¬AD÷1535668200¬ADE÷1535668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Libertad Asuncion (Par)¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Libertad Asuncion (Par)¬JA÷YBFVFEkA¬WU÷libertad-asuncion¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors (Arg)¬JB÷Gz5zFY4G¬WV÷boca-juniors¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 0-2.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QkIU5YT1¬AD÷1535676300¬ADE÷1535676300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Palmeiras (Bra)¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAL¬AE÷Palmeiras (Bra)¬JA÷0QVBep4e¬WU÷palmeiras¬WN÷CER¬AF÷Cerro Porteno (Par)¬JB÷rkLGf4J1¬WV÷cerro-porteno¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 2-0.¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1534503142
155
9

Amerika Selatan

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain