Bola Sepak, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan Liga Dua USL 2021

Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Liga Dua USL
2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Liga Dua USL¬ZEE÷21McUfjf¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷dQf1ThiI¬ZD÷p¬ZE÷0C24IPEo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_21McUfjf¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/amerika-syarikat/liga-dua-usl/¬ZX÷00Amerika Syar016arikat0030000000001000Liga Dua USL012ua USL000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷256kw4wJ¬AD÷1620777600¬ADE÷1620777600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bolts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIO¬AF÷Western Mass Pioneers¬JB÷vHkUAqeS¬WV÷western-pioneers¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PAS¬AE÷Boston Bolts¬JA÷0QjQBPuM¬WU÷boston-bolts¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷SbQT07VP¬AD÷1620774000¬ADE÷1620774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southern Soccer Academy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KEJ¬AF÷Tormenta II¬JB÷IPq831m2¬WV÷south-georgia-tormenta¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷KEJ¬AE÷Southern Soccer Academy¬JA÷4Mu44sYe¬WU÷southern-soccer-academy-kings¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷l8RP1mGJ¬AD÷1620774000¬ADE÷1620774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virginia Beach¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIO¬AF÷Lionsbridge¬JB÷Aat05NIk¬WV÷lionsbridge¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Beach¬JA÷W8sd633q¬WU÷virginia-beach-united¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷OE7ovpOC¬AD÷1620601200¬ADE÷1620601200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Motown¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KUF¬AF÷Morris Elite¬JB÷63iMC5QF¬WV÷morris-elite¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MOT¬AE÷Motown¬JA÷8IYIDoB9¬WU÷motown¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷Ui8suQ86¬AD÷1620594000¬ADE÷1620594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland County¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne¬JB÷EeZEERe3¬WV÷fort-wayne¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷OAK¬AE÷Oakland County¬JA÷z5zBF7tc¬WU÷oakland-county¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷Gl4wt6g0¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Virginia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Virginia¬JA÷nksTjO3d¬WU÷northern-virginia¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Lone Star¬JB÷8brPi4lj¬WV÷philadelphia-lone-star¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷OjPbml1Q¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Weston¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1620338465¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Weston¬JA÷ALiV2Udi¬WU÷weston¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷FCM¬AF÷Miami City¬JB÷OOeZ1lCc¬WV÷miami-city¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷fZFUsSOm¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tobacco Road¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAS¬AF÷North Carolina Fusion B23¬JB÷rghkb6BM¬WV÷north-carolina-fusion¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬WM÷TOB¬AE÷Tobacco Road¬JA÷42goandG¬WU÷tobacco-road¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷QaBQr89s¬AD÷1620237600¬ADE÷1620237600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Chester Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Chester Utd¬JA÷dxfs0StA¬WU÷west-chester-united¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Lone Star¬JB÷Ioew18R3¬WV÷philadelphia-lone-star¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~~
9
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Liga Dua USL¬ZEE÷21McUfjf¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷dQf1ThiI¬ZD÷p¬ZE÷0C24IPEo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_21McUfjf¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/amerika-syarikat/liga-dua-usl/¬ZX÷00Amerika Syar016arikat0030000000001000Liga Dua USL012ua USL000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷pvDedRws¬AD÷1620860400¬ADE÷1620860400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina FC B23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Virginia¬JB÷AJWgR4u9¬WV÷west-virginia¬GRB÷0¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina FC B23¬JA÷WSXkSpQ2¬WU÷north-carolina-fc¬GRA÷0¬~AA÷t664f58g¬AD÷1620860400¬ADE÷1620860400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷RC New Jersey¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RC¬AE÷RC New Jersey¬JA÷lWhV7Gvl¬WU÷real-central-new-jersey¬GRA÷0¬WN÷OCE¬AF÷Ocean City¬JB÷2ZdZ6zff¬WV÷ocean-city¬GRB÷0¬~AA÷Kd58gPNa¬AD÷1620862200¬ADE÷1620862200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Chester Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Chester Utd¬JA÷dddw6f90¬WU÷west-chester-united¬GRA÷0¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley¬JB÷zmes5EO6¬WV÷lehigh-valley¬GRB÷0¬~AA÷bsHaeogm¬AD÷1620862200¬ADE÷1620862200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Weston¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Weston¬JA÷IqWcQOfF¬WU÷weston¬GRA÷0¬WN÷THE¬AF÷The Villages¬JB÷f9gR8dPs¬WV÷the-villages¬GRB÷0¬~AA÷YcEWcvFo¬AD÷1620864000¬ADE÷1620864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Little Rock Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIT¬AE÷Little Rock Rangers¬JA÷69vJIXh6¬WU÷little-rock-rangers¬GRA÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston FC¬JB÷KCrNHi8C¬WV÷houston-fc¬GRB÷0¬~AA÷nVqWoYLj¬AD÷1621033200¬ADE÷1621033200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Independ. 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Independ. 2¬JA÷MJ3TTII4¬WU÷charlotte-independence¬GRA÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Eagles¬JB÷zN7XSxYA¬WV÷charlotte¬GRB÷0¬~AA÷8G6qexa4¬AD÷1621033200¬ADE÷1621033200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tobacco Road¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRI¬AF÷Tri-Cities¬JB÷GGZoYChg¬WV÷tri-cities¬GRB÷0¬WM÷TOB¬AE÷Tobacco Road¬JA÷2DVsZhwm¬WU÷tobacco-road¬GRA÷0¬~AA÷UP7udIqb¬AD÷1621033200¬ADE÷1621033200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tormenta II¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEJ¬AE÷Tormenta II¬JA÷6spCvFFP¬WU÷south-georgia-tormenta¬GRA÷0¬WN÷ASH¬AF÷Asheville City¬JB÷8jWwzZNt¬WV÷asheville-city¬GRB÷0¬~AA÷2w6mfdEA¬AD÷1621035000¬ADE÷1621035000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seacoast Utd Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seacoast Utd Phantoms¬JA÷AwZkXW7a¬WU÷seacoast-united-phantoms¬GRA÷0¬WN÷PAS¬AF÷Boston Bolts¬JB÷lUXgWjN5¬WV÷boston-bolts¬GRB÷0¬~AA÷xdb0ifbT¬AD÷1621112400¬ADE÷1621112400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Treasure Coast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Treasure Coast¬JA÷tt2DX0Ju¬WU÷treasure-coast¬GRA÷0¬WN÷FLO¬AF÷Florida Elite¬JB÷KW0HWKYo¬WV÷florida-elite¬GRB÷0¬~AA÷dE6eNfrc¬AD÷1621119600¬ADE÷1621119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dayton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KLA¬AF÷Kings Hammer¬JB÷675PZpoe¬WV÷kings-hammer¬GRB÷0¬WM÷DAY¬AE÷Dayton¬JA÷SG6LzRVl¬WU÷dayton¬GRA÷0¬~AA÷8bDDbB5d¬AD÷1621119600¬ADE÷1621119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalamazoo FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo FC¬JA÷IsLktm8R¬WU÷kalamazoo-fc¬GRA÷0¬WN÷KEJ¬AF÷South Bend Lions¬JB÷Kj7Hy7Gr¬WV÷south-bend-lions¬GRB÷0¬~AA÷8voSnE6p¬AD÷1621119600¬ADE÷1621119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley¬JA÷l65LVvlh¬WU÷lehigh-valley¬GRA÷0¬WN÷REA¬AF÷Reading¬JB÷Sd4PUb3b¬WV÷reading¬GRB÷0¬~AA÷GtAigGTG¬AD÷1621119600¬ADE÷1621119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina FC B23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina FC B23¬JA÷I3xbVAxC¬WU÷north-carolina-fc¬GRA÷0¬WN÷LIO¬AF÷Lionsbridge¬JB÷dfy2UUiI¬WV÷lionsbridge¬GRB÷0¬~AA÷2wSI9yEc¬AD÷1621119600¬ADE÷1621119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wake FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Virginia¬JB÷I9iBLfQp¬WV÷west-virginia¬GRB÷0¬WM÷WAK¬AE÷Wake FC¬JA÷G05qQzIT¬WU÷wake-fc¬GRA÷0¬~AA÷lzOEAHbi¬AD÷1621119600¬ADE÷1621119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Chester Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Chester Utd¬JA÷Uq7ySdmH¬WU÷west-chester-united¬GRA÷0¬WN÷RC¬AF÷RC New Jersey¬JB÷8z6uRG2N¬WV÷real-central-new-jersey¬GRB÷0¬~AA÷z55aMEc3¬AD÷1621121400¬ADE÷1621121400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flint City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLI¬AE÷Flint City¬JA÷0U4TY401¬WU÷flint-city¬GRA÷0¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Villa¬JB÷EX8XXOF7¬WV÷toledo-villa¬GRB÷0¬~AA÷ziQQ7FrA¬AD÷1621121400¬ADE÷1621121400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malaga City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malaga City¬JA÷vwq1rIXc¬WU÷malaga-city¬GRA÷0¬WN÷PIO¬AF÷Western Mass Pioneers¬JB÷ITs5sxm4¬WV÷western-pioneers¬GRB÷0¬~AA÷U7E9aijj¬AD÷1621123200¬ADE÷1621123200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississippi Brilla¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi Brilla¬JA÷AHHsr9wF¬WU÷mississippi-brilla¬GRA÷0¬WN÷ROU¬AF÷Round Rock¬JB÷OKLosThL¬WV÷round-rock¬GRB÷0¬~AA÷ITf4LYC9¬AD÷1621125000¬ADE÷1621125000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Menace¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEN¬AE÷Menace¬JA÷SzcFd8h8¬WU÷menace¬GRA÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green Bay Voyageurs¬JB÷6ReJeS7E¬WV÷green-bay-voyageurs¬GRB÷0¬~AA÷WWb8KhSF¬AD÷1621206000¬ADE÷1621206000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motown¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOT¬AE÷Motown¬JA÷z10NfnNK¬WU÷motown¬GRA÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York B23¬JB÷EiaRg6xR¬WV÷new-york¬GRB÷0¬~AA÷WYP1QKf6¬AD÷1621206000¬ADE÷1621206000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seacoast Utd Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seacoast Utd Phantoms¬JA÷jVXDJSej¬WU÷seacoast-united-phantoms¬GRA÷0¬WN÷ACC¬AF÷AC Connecticut¬JB÷ULWHInBd¬WV÷ac-connecticut¬GRB÷0¬~AA÷8E1yEj5q¬AD÷1621209600¬ADE÷1621209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cedar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CED¬AE÷Cedar¬JA÷pfh9orp7¬WU÷cedar-stars-rush¬GRA÷0¬WN÷KUF¬AF÷Morris Elite¬JB÷OpiDp2aD¬WV÷morris-elite¬GRB÷0¬~AA÷nqP40Xzp¬AD÷1621209600¬ADE÷1621209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corpus Christi FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corpus Christi FC¬JA÷x4JZqV82¬WU÷corpus-christi-fc¬GRA÷0¬WN÷BRA¬AF÷Brazos Valley Cavalry¬JB÷GfIwqkO8¬WV÷brazos-valley-cavalry¬GRB÷0¬~AA÷QgbCJCsM¬AD÷1621209600¬ADE÷1621209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids¬JA÷WWogkQpr¬WU÷grand-rapids¬GRA÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne¬JB÷r7kclp0l¬WV÷fort-wayne¬GRB÷0¬~AA÷d0RM8eT3¬AD÷1621211400¬ADE÷1621211400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dalton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalton¬JA÷WCugpv3o¬WU÷dalton¬GRA÷0¬WN÷EAS¬AF÷East Atlanta¬JB÷pGqcqbIi¬WV÷east-atlanta-fc¬GRB÷0¬~
484
Iklan
Iklan
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Afrika Selatan Liga Premier Albania Algeria Amerika Syarikat MLS Andorra Angola Arab Saudi Argentina Armenia Aruba Australia Austria Bundesliga Azerbaijan Bahrain Bangladesh Belanda Eredivisie Belarus Belgium Liga Jupiler Benin Bermuda Bolivia Bosnia dan Herzegovina Botswana Brazil Serie A Bulgaria Burkina Faso Burundi Cameroon Chile Colombia Costa Rica Croatia Curaçao Cyprus Denmark Djibouti Ecuador El Salvador Emiriah Arab Bersatu England Liga Premier Liga Championship Liga Satu Liga Dua Piala EFL Piala FA Estonia Eswatini Fiji Filipina Finland Gabon Gambia Georgia Ghana Gibraltar Greece Guatemala Guinea Habsyah Haiti Honduras Hong Kong Hungary Iceland India Indonesia Iran Iraq Ireland Ireland Utara Israel Itali Serie A Serie B Coppa Italia Ivory Coast Jamaica Jepun Jerman Bundesliga 2. Bundesliga Jordan Kanada Kazakhstan Kemboja Kenya Kepulauan Faroe Korea Selatan Kosovo Kuwait Kyrgyzstan Laos Latvia Lesotho Liberia Libya Liechtenstein Lithuania Lubnan Luxembourg Maghribi Makau Makedonia Utara Malawi Malaysia Liga Super Piala Malaysia Maldives Mali Malta Mauritania Mauritius Mesir Mexico Moldova Mongolia Montenegro Mozambique Myanmar Namibia New Zealand Nicaragua Niger Nigeria Norway Oman Pakistan Palestin Panama Paraguay Perancis Ligue 1 Peru Poland Portugal Primeira Liga Qatar Republik China di Taiwan Republik Congo Republik Czech Republik Demokratik Congo Republik Dominika Republik Rakyat China Romania Rusia Rwanda Réunion San Marino Scotland Senegal Sepanyol LaLiga Copa del Rey Serbia Seychelles Sierra Leone Singapura Slovakia Slovenia Somalia Sri Lanka Sudan Sweden Switzerland Syria Tajikistan Tanjung Verde Tanzania Thailand Togo Trinidad dan Tobago Tunisia Turki Turkmenistan Uganda Ukraine Uruguay Uzbekistan Venezuela Vietnam Wales Yaman Zambia Zimbabwe Afrika Piala Negara-negara Afrika Piala Dunia Amerika Selatan Copa América Copa Libertadores Piala Dunia Amerika Utara dan Tengah Piala Emas Piala Dunia Asia Piala Asia Piala Dunia Australia dan Oceania Piala Dunia Dunia Piala Dunia Sukan Olimpik Piala Dunia B20 Piala Dunia B17 Persahabatan Antarabangsa Persahabatan Kelab Eropah Euro Liga Juara-juara Liga Europa Liga Negara-Negara UEFA Euro B21 Piala Dunia Euro B19 Euro B17
Liga Dua USL secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai Liga Dua USL 2021, (Bola Sepak/Amerika Syarikat). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama Liga Dua USL, sila pilih sukan anda dari menu di atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti Liga Dua USL 2021 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai penjaring gol, kad kuning/merah, barisan pemain dan gantian pemain dalam butiran perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com memberikan statistik (possesi bola, cubaan tepat/tidak tepat ke gol, sepakan percuma, sepakan penjuru, ofsaid dan faul), ulasan secara langsung dan sorotan video dari liga bola sepak terunggul. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan Liga Dua USL 2021 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan, prestasi (5 perlawanan terakhir), lebih/kurang dan carta penjaring terbanyak.
Tunjukkan lebih banyak