Bola Sepak, Argentina: skor secara langsung, jadual, kedudukan Primera Nacional 2020/2021

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

Bola Sepak Argentina

Primera Nacional
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera Nacional - Kelayakan - Peringkat Pengalah¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷pSw667W8¬ZD÷s¬ZE÷Msi7g55M¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷136¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/primera-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0020000000001000Primera Naci049ngalah000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷4pPFO7ka¬AD÷1606594200¬ADE÷1606594200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬JB÷AmUsDRJB¬WV÷gimnasia-jujuy¬GRB÷0¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬JA÷GQUwE745¬WU÷almagro¬GRA÷0¬~ZA÷ARGENTINA: Primera Nacional - Kelayakan - Peringkat Pemenang¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷6yu27mH2¬ZD÷s¬ZE÷Msi7g55M¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷189¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/primera-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0020000000001000Primera Naci049menang000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷rcsQ0ku2¬AD÷1606594200¬ADE÷1606594200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Atlanta¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLA¬AF÷Platense¬JB÷dC8kiGMB¬WV÷platense¬GRB÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Atlanta¬JA÷2yfnhd75¬WU÷atletico-atlanta¬GRA÷0¬~ZA÷ARGENTINA: Primera Nacional - Kelayakan - Peringkat Pengalah¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷pSw667W8¬ZD÷s¬ZE÷Msi7g55M¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷136¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/primera-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0020000000001000Primera Naci049ngalah000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷2wCHph7f¬AD÷1606594200¬ADE÷1606594200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barracas Central¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barracas Central¬JA÷hvCfPFjo¬WU÷barracas-central¬GRA÷0¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬JB÷6s0xlaTo¬WV÷ind-rivadavia¬GRB÷0¬~AA÷vs4wzdfS¬AD÷1606594200¬ADE÷1606594200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬JB÷xvbeqj07¬WV÷all-boys¬GRB÷0¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬JA÷rHbipWp1¬WU÷brown-adrogue¬GRA÷0¬~AA÷ImTJNR45¬AD÷1606594200¬ADE÷1606594200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QUI¬AF÷Quilmes¬JB÷IDXkB5lO¬WV÷quilmes¬GRB÷0¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬JA÷lvToCoZH¬WU÷santamarina¬GRA÷0¬~ZA÷ARGENTINA: Primera Nacional - Kelayakan - Peringkat Pemenang¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷6yu27mH2¬ZD÷s¬ZE÷Msi7g55M¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷189¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/primera-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0020000000001000Primera Naci049menang000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷vohMQxaO¬AD÷1606600800¬ADE÷1606600800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬JB÷Wnb5znbg¬WV÷villa-dalmine¬GRB÷0¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬JA÷xQb1ySrm¬WU÷sarmiento-junin¬GRA÷0¬~ZA÷ARGENTINA: Primera Nacional - Kelayakan - Peringkat Pengalah¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷pSw667W8¬ZD÷s¬ZE÷Msi7g55M¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷136¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/primera-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0020000000001000Primera Naci049ngalah000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷tUALqCM0¬AD÷1606601400¬ADE÷1606601400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬JB÷bkIqnwbb¬WV÷ca-belgrano¬GRB÷0¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬JA÷4SIumJrh¬WU÷club-atletico-mitre¬GRA÷0¬~AA÷CASNMoKB¬AD÷1606601400¬ADE÷1606601400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬JB÷YP7aV8Zu¬WV÷chacarita-juniors¬GRB÷0¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬JA÷d4WgAP3U¬WU÷instituto¬GRA÷0¬~AA÷A3FPrWy7¬AD÷1606606200¬ADE÷1606606200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬JB÷6FLipHSA¬WV÷guillermo-brown¬GRB÷0¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷xtHmocD4¬WU÷alvarado¬GRA÷0¬~ZA÷ARGENTINA: Primera Nacional - Kelayakan - Peringkat Pemenang¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷6yu27mH2¬ZD÷s¬ZE÷Msi7g55M¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷189¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/primera-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0020000000001000Primera Naci049menang000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷6XgESbUB¬AD÷1606651200¬ADE÷1606651200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin T.¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬JB÷Sj9RsU5J¬WV÷tigre¬GRB÷0¬WM÷MAR¬AE÷San Martin T.¬JA÷EZ5pJpTI¬WU÷san-martin-t¬GRA÷0¬~AA÷ziUBOhX8¬AD÷1606680600¬ADE÷1606680600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CA Estudiantes¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬JB÷Kln79cxt¬WV÷agropecuario¬GRB÷0¬WM÷EST¬AE÷CA Estudiantes¬JA÷rTA1lE6U¬WU÷ca-estudiantes¬GRA÷0¬~AA÷hldQPdEU¬AD÷1606680600¬ADE÷1606680600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. de Belgrano¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬JB÷vD1DYPS5¬WV÷gimnasia-mendoza¬GRB÷0¬WM÷DEF¬AE÷Def. de Belgrano¬JA÷Awc9Z5Da¬WU÷defensores-de-belgrano¬GRA÷0¬~ZA÷ARGENTINA: Primera Nacional - Kelayakan - Peringkat Pengalah¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷pSw667W8¬ZD÷s¬ZE÷Msi7g55M¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷136¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/primera-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0020000000001000Primera Naci049ngalah000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷lfETsjiD¬AD÷1606683600¬ADE÷1606683600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬JB÷vTJarecN¬WV÷nueva-chicago¬GRB÷0¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬JA÷p6KeqyrH¬WU÷san-martin-s-j¬GRA÷0¬~ZA÷ARGENTINA: Primera Nacional - Kelayakan - Peringkat Pemenang¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷6yu27mH2¬ZD÷s¬ZE÷Msi7g55M¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷189¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/primera-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0020000000001000Primera Naci049menang000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷pOhIRIqI¬AD÷1606767000¬ADE÷1606767000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dep. Riestra¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬JB÷OMfcx8Tt¬WV÷atl-rafaela¬GRB÷0¬WM÷DEP¬AE÷Dep. Riestra¬JA÷6s8VtlLP¬WU÷deportivo-riestra¬GRA÷0¬~AA÷d0V7PYH2¬AD÷1606767000¬ADE÷1606767000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬JB÷UP6ckfiO¬WV÷ferro¬GRB÷0¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬JA÷z37gjzxI¬WU÷temperley¬GRA÷0¬~AA÷WMwM1VPe¬AD÷1606770000¬ADE÷1606770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷UNevfIxg¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬GRA÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬JB÷Opergxha¬WV÷deportivo-moron¬GRB÷0¬~
112
advertisement
advertisement
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Primera Nacional secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai Primera Nacional 2020/2021, (Bola Sepak/Argentina). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama Primera Nacional, sila pilih sukan anda dari menu di atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti Primera Nacional 2020/2021 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai penjaring gol, kad kuning/merah, barisan pemain dan gantian pemain dalam butiran perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com memberikan statistik (possesi bola, cubaan tepat/tidak tepat ke gol, sepakan percuma, sepakan penjuru, ofsaid dan faul), ulasan secara langsung dan sorotan video dari liga bola sepak terunggul. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan Primera Nacional 2020/2021 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan, prestasi (5 perlawanan terakhir), lebih/kurang dan carta penjaring terbanyak.
Tunjukkan lebih banyak