Bola Sepak, Argentina: skor secara langsung, jadual, kedudukan Torneo Federal A 2017/2018

Bola Sepak » Argentina » Torneo Federal A » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷fRoODpBi¬AD÷1510965000¬ADE÷1510965000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷88jkJz0o¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬JB÷nakgIfFi¬WV÷gutierrez-mendoza¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷W2LmAUja¬AD÷1510794000¬ADE÷1510794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AH Zapla¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬JB÷ETFBfeH7¬WV÷sportivo-patria¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷Grc8ey21¬WU÷ah-zapla¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷KxX36njO¬AD÷1510794000¬ADE÷1510794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷GdxsAzHf¬WU÷antoniana¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Mandiyu¬JB÷fmyo9fW0¬WV÷deportivo-mandiyu¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6DiPoYQ5¬AD÷1510792200¬ADE÷1510792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬JA÷vyZFSm49¬WU÷deportivo-roca¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷IRXJR7JF¬WV÷cipolletti¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CCTe88LB¬AD÷1510790400¬ADE÷1510790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷Obc2HIOK¬WU÷crucero-del-norte¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GAF¬AF÷Guarani Antonio Franco¬JB÷2kd6GxvR¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xvmLnEBa¬AD÷1510790400¬ADE÷1510790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬JA÷WAV7U9Zd¬WU÷ferro-gen-pico¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷pEZBTTl3¬WV÷sansinena¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Umvi9l65¬AD÷1510790400¬ADE÷1510790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷GYgfJvf8¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷fPhbIb9E¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SSuYqCeI¬AD÷1510788600¬ADE÷1510788600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷f9zmL5dq¬WU÷villa-mitre¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷8CviKPBk¬WV÷alvarado¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷j3Sa7SzI¬AD÷1510776900¬ADE÷1510776900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷MZxwBG1l¬WV÷chaco-for-ever¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷8WYYBdnr¬WU÷san-jorge-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷p4jTphtC¬AD÷1510776000¬ADE÷1510776000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Madrin¬JB÷xUmLPolS¬WV÷deportivo-madryn¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬JA÷bwkHQRYL¬WU÷independiente-de-neuquen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷EDD1dqtH¬AD÷1510619400¬ADE÷1510619400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬JA÷tYW76cGu¬WU÷gimnasia-mendoza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷KOVB5HVo¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nHzE6rME¬AD÷1510614000¬ADE÷1510614000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷rFrlHNms¬WU÷sportivo-las-parejas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬JB÷M5shGs3m¬WV÷libertad-de-sunchales¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8zD5e3eN¬AD÷1510603200¬ADE÷1510603200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬JA÷EoVF4yoh¬WU÷gutierrez-mendoza¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷SlZJ3e0b¬WV÷deportivo-maipu¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷zNEccPQA¬AD÷1510601400¬ADE÷1510601400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷6y4mAF7O¬WU÷huracan-las-heras¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬JB÷pS2i9ZMU¬WV÷union-aconquija¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fBc0b5B4¬AD÷1510528500¬ADE÷1510528500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Desamparados¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷0v1uCywC¬WU÷desamparados¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷CE4qBehI¬WV÷juventud-unida¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YDW97O68¬AD÷1510527600¬ADE÷1510527600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷OU1HMqQJ¬WU÷douglas-haig¬AJ÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷xY5LL3uQ¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷tKqOqLE1¬AD÷1510520400¬ADE÷1510520400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷CYbU0230¬WU÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷jPcYaMI6¬WV÷sportivo-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UuQI52yL¬AD÷1510518600¬ADE÷1510518600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷jundF1Ig¬WU÷def-pronunciamiento¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SUK¬AF÷Central Cordoba¬JB÷UVp0ELXa¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KArSruU7¬AD÷1510516800¬ADE÷1510516800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷WzFVbtYC¬WU÷union-de-sunchales¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷ARDZc0mJ¬WV÷gimnasia-e-r¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MwH9fNAT¬AD÷1510515000¬ADE÷1510515000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union San Juan¬ER÷Pusingan 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USJ¬AE÷Union San Juan¬JA÷ADOO2FF4¬WU÷union-san-juan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷l4NS1ZUA¬WV÷san-lorenzo-alem¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~~
1
1510994590
228
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷0rJ0cvq1¬AD÷1511038800¬ADE÷1511038800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷jaEsRbH5¬WV÷union-de-sunchales¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷C8FwSv2a¬WU÷atletico-parana¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷QPQm0tar¬AD÷1511038800¬ADE÷1511038800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷rgiGAwXO¬WV÷def-pronunciamiento¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬JA÷42hCBJHI¬WU÷libertad-de-sunchales¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷nuFdbKTf¬AD÷1511045100¬ADE÷1511045100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷GtMUT0Xn¬WU÷gimnasia-e-r¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷UqQYSKng¬WV÷douglas-haig¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷SKgxjsJp¬AD÷1511046000¬ADE÷1511046000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷dUMW0gpH¬WU÷juventud-unida¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷zLLz0DaN¬WV÷san-lorenzo-alem¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷drKo3Zet¬AD÷1511121600¬ADE÷1511121600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sansinena¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷vcAjuRmF¬WU÷sansinena¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷zHiJNbIs¬WV÷deportivo-roca¬AN÷n¬~AA÷bTV7565U¬AD÷1511121600¬ADE÷1511121600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬JA÷zahr8Eo7¬WU÷sportivo-patria¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Mandiyu¬JB÷Ekin7Y0D¬WV÷deportivo-mandiyu¬AN÷n¬~AA÷YHpSC4Qc¬AD÷1511123400¬ADE÷1511123400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Aconquija¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬JA÷4zpbHEUc¬WU÷union-aconquija¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬JB÷rRr2GYq4¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷OjcEQkyt¬AD÷1511125200¬ADE÷1511125200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷ShuUVHwE¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬JB÷tdqYUygK¬WV÷antoniana¬AN÷n¬~AA÷6Bhtk1Yj¬AD÷1511125200¬ADE÷1511125200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷IqBuaXET¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷USJ¬AF÷Union San Juan¬JB÷f527fiNp¬WV÷union-san-juan¬AN÷n¬~AA÷WG0MOT5h¬AD÷1511127000¬ADE÷1511127000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬JA÷f3P8OZVm¬WU÷gimnasia-y-tiro¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷YgOCNgof¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷A7aQNmLb¬AD÷1511128800¬ADE÷1511128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷GIDHMD00¬WU÷ah-zapla¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷ShHLLXF6¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷fZXJ7FmP¬AD÷1511130600¬ADE÷1511130600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷IsMssmJ2¬WU÷cipolletti¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬JB÷dYKot7Y8¬WV÷independiente-de-neuquen¬AN÷n¬~AA÷4GPia0El¬AD÷1511134200¬ADE÷1511134200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷KAzaZM9P¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷MJMQUtIt¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷GtzXBOu4¬AD÷1511135100¬ADE÷1511135100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷xlr6FhaA¬WU÷desamparados¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷zZ09ECEG¬WV÷huracan-las-heras¬AN÷n¬~AA÷xf1IP9jn¬AD÷1511136600¬ADE÷1511136600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAF¬AE÷Guarani Antonio Franco¬JA÷OKYxUe8Q¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷QTK4PFGs¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷tWqxqWAO¬AD÷1511204400¬ADE÷1511204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madrin¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Madrin¬JA÷jyUeJqRe¬WU÷deportivo-madryn¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷URSaI3t2¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷O4jr2gBn¬AD÷1511208000¬ADE÷1511208000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rivadavia¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬JA÷UwiNMIXm¬WU÷rivadavia¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷8UkRLxmf¬WV÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~AA÷8WOM4MjR¬AD÷1511217000¬ADE÷1511217000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Pusingan 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷Cfz5Dum6¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷SUK¬AF÷Central Cordoba¬JB÷Aug8Ca2C¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~
1
1510994590
114

Argentina

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain