Bola Sepak, Argentina: skor secara langsung, jadual, kedudukan Torneo Federal A 2018/2019

Bola Sepak » Argentina » Torneo Federal A » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A - Peringkat Pemenang¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷CrQNirjD¬ZD÷s¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷47¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000202000Torneo Feder037menang000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷CUGDBDnk¬AD÷1549839600¬ADE÷1549839600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷zytoK6SP¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷tIIDFQzs¬WV÷villa-mitre¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bHiUJyu9¬AD÷1549834200¬ADE÷1549834200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷2gzC7TrK¬WU÷chaco-for-ever¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷WSvG6mbQ¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷KWuwIF9L¬AD÷1549833300¬ADE÷1549833300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷U3Kj0oyf¬WU÷deportivo-maipu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬JB÷OQJfa5j0¬WV÷boca-unidos¬AK÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KfKL9iH1¬AD÷1549828800¬ADE÷1549828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Camioneros Buenos Aires¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Camioneros Buenos Aires¬JA÷SYKPCOKa¬WU÷camioneros-buenos-aires¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬JB÷AcAUBrz6¬WV÷sol-de-mayo¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷U5R8CgXr¬AD÷1549828800¬ADE÷1549828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷8Umad3zJ¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷MXysLnDJ¬WV÷union-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷SdusHZOR¬AD÷1549828800¬ADE÷1549828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷2HIbbP56¬WU÷san-jorge-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷UwkecqLC¬WV÷huracan-las-heras¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QXKHAX1e¬AD÷1549828800¬ADE÷1549828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sansinena¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷K8HHEpjm¬WU÷sansinena¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷lrMLD45g¬WV÷alvarado¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ttsZIefF¬AD÷1549800000¬ADE÷1549800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷YyRs276s¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷G0Gn1RLm¬WV÷desamparados¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A - Peringkat Pengalah¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷I5SEGRSD¬ZD÷s¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000205000Torneo Feder037ngalah000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷4xaZ0xiK¬AD÷1550174400¬ADE÷1550174400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷zcqqe8Ct¬WU÷def-pronunciamiento¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Gualeguaychu¬JB÷UJrmfSRn¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zLk5eGEs¬AD÷1550104200¬ADE÷1550104200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷lKkaiQB5¬WU÷crucero-del-norte¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬JB÷Igf3jpRB¬WV÷ah-zapla¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GGIvueU0¬AD÷1550104200¬ADE÷1550104200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬JA÷tzO9t9cm¬WU÷deportivo-roca¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Madrin¬JB÷l0NDuTCg¬WV÷deportivo-madryn¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷babw0d6Q¬AD÷1550102400¬ADE÷1550102400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷S41jgnsg¬WU÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬JB÷ATjeh6da¬WV÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷lUGnwZbD¬AD÷1550102400¬ADE÷1550102400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷IuFUyoCI¬WV÷sportivo-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬JA÷OIFQxRdC¬WU÷san-lorenzo-alem¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷Qo0V1IyE¬AD÷1550102400¬ADE÷1550102400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷dWDYz5RO¬WU÷sportivo-belgrano¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RAC¬AF÷Racing Cordoba¬JB÷YmcHal4P¬WV÷racing-cordoba¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷IquAfzUm¬AD÷1550089800¬ADE÷1550089800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Formosa¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Martin Formosa¬JA÷dpg7k4tI¬WU÷san-martin-formosa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷xr7yYyBp¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷AwIrvFq7¬AD÷1550088000¬ADE÷1550088000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬JA÷SjMHvmSa¬WU÷independiente-de-neuquen¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷AFBMw7s6¬WV÷ferro-gen-pico¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬~AA÷t05o2RVd¬AD÷1549758600¬ADE÷1549758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷fwt9BlbD¬WU÷cipolletti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷drKizYzE¬WV÷deportivo-roca¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xSbf0509¬AD÷1549753200¬ADE÷1549753200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷ltaWSkTm¬WV÷san-lorenzo-alem¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷6H9RTVDs¬WU÷juventud-unida¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷f39k1oo3¬AD÷1549749600¬ADE÷1549749600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷zZIeZijK¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷48NaYB5Q¬WV÷sportivo-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷SdH3wrgd¬AD÷1549746000¬ADE÷1549746000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madrin¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Madrin¬JA÷nDx1DAT0¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬JB÷tzx5CUr7¬WV÷independiente-de-neuquen¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
1
1550280319
328
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A - Peringkat Pemenang¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷CrQNirjD¬ZD÷s¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷47¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000202000Torneo Feder037menang000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷QXtmQC1r¬AD÷1550433600¬ADE÷1550433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sol de Mayo¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷U5op6D3p¬WV÷sansinena¬WM÷SOL¬AE÷Sol de Mayo¬JA÷OO8HAgeT¬WU÷sol-de-mayo¬~AA÷z328Xf98¬AD÷1550437200¬ADE÷1550437200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷hKz6hfZp¬WU÷huracan-las-heras¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷UyKlHwCo¬WV÷deportivo-maipu¬~AA÷Kj4KUhgR¬AD÷1550440800¬ADE÷1550440800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷x8A9CFQG¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷pY9DBZuN¬WV÷camioneros-buenos-aires¬~AA÷8G0GVYwL¬AD÷1550446200¬ADE÷1550446200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷GhM0Eyd4¬WU÷desamparados¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷bHB5DeBA¬WV÷chaco-for-ever¬~AA÷4OuiPWGl¬AD÷1550448000¬ADE÷1550448000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷r9kl5XIj¬WU÷alvarado¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷dCwWTGei¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬~AA÷boJP8BW7¬AD÷1550448000¬ADE÷1550448000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷MXDYA2kC¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷GfDxAM4I¬WV÷san-jorge-tucuman¬~AA÷Eg1CWEOE¬AD÷1550534400¬ADE÷1550534400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷2kIdFHtb¬WV÷sarmiento-resistencia¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬JA÷8SIhGcRi¬WU÷boca-unidos¬~AA÷YcpeOjWf¬AD÷1550534400¬ADE÷1550534400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷z3xzTzBc¬WU÷villa-mitre¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷hvXvSfQ3¬WV÷gimnasia-e-r¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A - Peringkat Pengalah¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷I5SEGRSD¬ZD÷s¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000205000Torneo Feder037ngalah000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷QTpUkCrJ¬AD÷1550433600¬ADE÷1550433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷fug7oeup¬WU÷atletico-parana¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷OEcBpFfj¬WV÷def-pronunciamiento¬~AA÷jBhHhEb0¬AD÷1550437200¬ADE÷1550437200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madrin¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Madrin¬JA÷rubRfaIc¬WU÷deportivo-madryn¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷OjFOgJX3¬WV÷cipolletti¬~AA÷U1iLiYD6¬AD÷1550437200¬ADE÷1550437200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Cordoba¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Cordoba¬JA÷2sEShwmA¬WU÷racing-cordoba¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷d4DWic2G¬WV÷san-lorenzo-alem¬~AA÷INXFDFzQ¬AD÷1550440800¬ADE÷1550440800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬JA÷Gpv27x23¬WU÷gimnasia-y-tiro¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷A7w66dH9¬WV÷crucero-del-norte¬~AA÷vXYBEeLJ¬AD÷1550440800¬ADE÷1550440800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Gualeguaychu¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Gualeguaychu¬JA÷25dFqZ9d¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷4Azb8Inc¬WV÷sportivo-las-parejas¬~AA÷CQtQjhTC¬AD÷1550448000¬ADE÷1550448000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷A7HziHHM¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷hW6ujyXS¬WV÷juventud-unida¬~AA÷bHFr9Zrs¬AD÷1550534400¬ADE÷1550534400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷lbxA5GWF¬WU÷ah-zapla¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬JB÷6ZWE4znM¬WV÷antoniana¬~AA÷dzvEgfqf¬AD÷1550534400¬ADE÷1550534400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬JA÷joBuXeQj¬WU÷ferro-gen-pico¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷4laNeu3i¬WV÷deportivo-roca¬~
1
1550280319
96

Argentina

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain