Bola Sepak, Bulgaria: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala Bulgaria 2017/2018

Bola Sepak » Bulgaria » Piala Bulgaria » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Piala Bulgaria¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷OITit0Rh¬ZD÷p¬ZE÷GI3V9HdN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/bulgaria/piala-bulgaria/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0070000000169000Piala Bulgar014lgaria000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷4zKJblO3¬AD÷1513179000¬ADE÷1513179000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Etar¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETA¬AE÷Etar¬JA÷vslAJqJP¬WU÷etar¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia¬JB÷dMzxF3Rt¬WV÷slavia-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷rRINc8wA¬AD÷1513092600¬ADE÷1513092600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botev Plovdiv¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botev Plovdiv¬JA÷APvtENtm¬WU÷botev-plovdiv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷LIT¬AF÷Litex Lovech¬JB÷hlUpDsdg¬WV÷litex-lovech¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ALKREWFJ¬AD÷1509033600¬ADE÷1509033600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ludogorets¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUD¬AE÷Ludogorets¬JA÷K033HukH¬WU÷ludogorets¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BER¬AF÷Beroe¬JB÷U9VWaDJq¬WV÷beroe¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KfA18Uhm¬AD÷1509030000¬ADE÷1509030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Etar¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETA¬AE÷Etar¬JA÷ChBVKEe9¬WU÷etar¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SEP¬AF÷Septemvri Sofia¬JB÷QeFZJYAF¬WV÷septemvri-sofia¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷8GtqjmwJ¬AD÷1508943600¬ADE÷1508943600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montana¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬JB÷xxEbILZA¬WV÷levski¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MON¬AE÷Montana¬JA÷boFfJ1K4¬WU÷montana¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷8G2E5Sx6¬AD÷1508941800¬ADE÷1508941800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Slavia Sofia¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Sofia¬JA÷v9vJBAIe¬WU÷slavia-sofia¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬JB÷hCrNAUX1¬WV÷lok-plovdiv¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2Ja67l8g¬AD÷1508857200¬ADE÷1508857200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA Sofia¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Sofia¬JA÷8K4vJhQL¬WU÷cska-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷VRA¬AF÷Botev Vratsa¬JB÷nB3rICuS¬WV÷botev-vratsa¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Eg3A68Na¬AD÷1508857200¬ADE÷1508857200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunav Ruse¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunav Ruse¬JA÷IgjADWmq¬WU÷dunav-ruse¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷STR¬AF÷Strumska Slava¬JB÷dpkECj3k¬WV÷strumska-slava¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷t4Bc9Aws¬AD÷1508853600¬ADE÷1508853600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOF¬AF÷Lok. Sofia¬JB÷IVBRLft3¬WV÷lok-sofia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬JA÷vuDNMzRd¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷lCJVDjVP¬AD÷1508846400¬ADE÷1508846400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tsarsko Selo¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOF¬AE÷Tsarsko Selo¬JA÷OWUzaXYk¬WU÷tsarsko-selo¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬JB÷2NTvbild¬WV÷botev-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hIo7SlsR¬AD÷1506013200¬ADE÷1506013200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lok. Gorna¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Lok. Gorna¬JA÷4MdQhbzD¬WU÷gorna¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬JB÷IP0UiIkJ¬WV÷botev-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷djhbUACE¬AD÷1506004200¬ADE÷1506004200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritsa Plovdiv¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritsa Plovdiv¬JA÷djA9dtyl¬WU÷maritsa-plovdiv¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬JB÷zs9De0jf¬WV÷lok-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷ERn3TURK¬AD÷1505998800¬ADE÷1505998800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Oboriste Panagjuriste¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBO¬AE÷Oboriste Panagjuriste¬JA÷r78HfK50¬WU÷oboriste-panagjuriste¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬JB÷Mc7LgvL6¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IagfVjc8¬AD÷1505923200¬ADE÷1505923200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬JA÷x6Tx22DQ¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BIS¬AF÷Bistritsa¬JB÷ERK4cMLs¬WV÷bistritsa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1513192203
26
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Piala Bulgaria¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷OITit0Rh¬ZD÷p¬ZE÷GI3V9HdN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/bulgaria/piala-bulgaria/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0070000000169000Piala Bulgar014lgaria000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷ADKFaU8c¬AD÷1513265400¬ADE÷1513265400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Sofia¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Sofia¬JA÷bVdXBXaJ¬WU÷cska-sofia¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬JB÷0jk6KP3J¬WV÷ludogorets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷02DSdShG¬AD÷1513348200¬ADE÷1513348200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunav Ruse¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunav Ruse¬JA÷WvTlC1Ba¬WU÷dunav-ruse¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬JB÷0EXhBLQ5¬WV÷levski¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷y¬MW÷16¬~
1
1513192203
2

Bulgaria

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain