Bola Sepak, Bulgaria: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala Bulgaria 2018/2019

Bola Sepak » Bulgaria » Piala Bulgaria » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Piala Bulgaria¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷6kLP0cym¬ZD÷p¬ZE÷ChXOH84D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/bulgaria/piala-bulgaria/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0070000000186000Piala Bulgar014lgaria000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷pxtUEXp2¬AD÷1538064000¬ADE÷1538064000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pirin Blagoevgrad¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIR¬AE÷Pirin Blagoevgrad¬JA÷tSHQF28F¬WU÷pirin-blagoevgrad¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia¬JB÷zkHUEMNL¬WV÷slavia-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷lA4kcabj¬AD÷1538064000¬ADE÷1538064000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Spartak¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartak¬JA÷UFrvqSJ7¬WU÷spartak¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VER¬AF÷FC Vereya¬JB÷IVyM7Bd8¬WV÷fc-vereya¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GEamKSMs¬AD÷1537977600¬ADE÷1537977600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA 1948 Sofia¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA 1948 Sofia¬JA÷MahaU1N8¬WU÷cska-1948-sofia¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬JB÷GMi3TLxF¬WV÷botev-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷Ov3eI6if¬AD÷1537974000¬ADE÷1537974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chernomorets Balchik¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chernomorets Balchik¬JA÷EcXwNJFr¬WU÷chernomorets-balchik¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VRA¬AF÷Botev Vratsa¬JB÷8KWsMwVl¬WV÷botev-vratsa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lAnLGgGk¬AD÷1537970400¬ADE÷1537970400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lok. Gorna¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Lok. Gorna¬JA÷h6yWgLod¬WU÷gorna¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬JB÷69PDI4Od¬WV÷dunav-ruse¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷pl4iJnxl¬AD÷1537966800¬ADE÷1537966800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arda¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬JB÷CloCRa7R¬WV÷cherno-more¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷KAR¬AE÷Arda¬JA÷fDj7SuhL¬WU÷arda¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷AJmHHZ0q¬AD÷1537966800¬ADE÷1537966800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nesebar¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NES¬AE÷Nesebar¬JA÷b7rNesHq¬WU÷nesebar¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬JB÷tWXRf1Wk¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷buUBwHN2¬AD÷1537891200¬ADE÷1537891200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montana¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montana¬JA÷lhLYDtwS¬WU÷montana¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia¬JB÷fZc190oq¬WV÷cska-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷dQnFxyw9¬AD÷1537884000¬ADE÷1537884000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬JA÷YPd58K0k¬WU÷litex-lovech¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ETA¬AF÷Etar¬JB÷S0B87vGe¬WV÷etar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷S03gdJDd¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletik Kuklen¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletik Kuklen¬JA÷dMzQ6VBE¬WU÷atletik-kuklen¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬JB÷voQU5kRK¬WV÷levski¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬~AA÷hv1kMFhS¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Botev Galabovo¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Botev Galabovo¬JA÷SOii13gM¬WU÷botev-galabovo¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BIS¬AF÷Bistritsa¬JB÷dbde0N8S¬WV÷bistritsa¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷2¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6osQFDVe¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dobrudzha¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOB¬AE÷Dobrudzha¬JA÷p0OHHOw3¬WU÷dobrudzha¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SOF¬AF÷Lok. Sofia¬JB÷2yJMGrg9¬WV÷lok-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷0tpVwybe¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebar¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebar¬JA÷GW8AO1ZF¬WU÷hebar¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BER¬AF÷Beroe¬JB÷Ag8ENLlM¬WV÷beroe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬~AA÷63h0HQ60¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kariana Erden¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Kariana Erden¬JA÷KfznLcpe¬WU÷kariana-erden¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEP¬AF÷Septemvri Sofia¬JB÷2JPjKHa1¬WV÷septemvri-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷K6d4GpM6¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pomorie¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬JB÷UPHxrLi8¬WV÷lok-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷POM¬AE÷Pomorie¬JA÷tAOfJyF7¬WU÷pomorie¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷vkxKyehF¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strumska Slava¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strumska Slava¬JA÷6iAC6bV1¬WU÷strumska-slava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SOF¬AF÷Tsarsko Selo¬JB÷8dleVs82¬WV÷tsarsko-selo¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
1
1540311104
16
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Piala Bulgaria¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷6kLP0cym¬ZD÷p¬ZE÷ChXOH84D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/bulgaria/piala-bulgaria/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0070000000186000Piala Bulgar014lgaria000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷SntJZZSg¬AD÷1540913400¬ADE÷1540913400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunav Ruse¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunav Ruse¬JA÷ngjWYiyI¬WU÷dunav-ruse¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬JB÷GSfzYBjO¬WV÷lok-plovdiv¬~AA÷Uydbzn27¬AD÷1540918800¬ADE÷1540918800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Sofia¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Sofia¬JA÷KKB8tqwR¬WU÷cska-sofia¬WN÷BIS¬AF÷Bistritsa¬JB÷Q1lyx3or¬WV÷bistritsa¬~AA÷6XiAydbs¬AD÷1540987200¬ADE÷1540987200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Sofia¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOF¬AE÷Lok. Sofia¬JA÷YVqGxzxg¬WU÷lok-sofia¬WN÷SEP¬AF÷Septemvri Sofia¬JB÷ShqKyfia¬WV÷septemvri-sofia¬~AA÷8Sf2Z5HD¬AD÷1540987200¬ADE÷1540987200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Strumska Slava¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strumska Slava¬JA÷4hmuyN0l¬WU÷strumska-slava¬WN÷CHE¬AF÷Chernomorets Balchik¬JB÷CInqzsGf¬WV÷chernomorets-balchik¬~AA÷UB0rtxjQ¬AD÷1540994400¬ADE÷1540994400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cherno More¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cherno More¬JA÷x4j7vd7t¬WU÷cherno-more¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬JB÷fuoCwGMn¬WV÷levski¬~AA÷ldsFzGDm¬AD÷1541001600¬ADE÷1541001600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Etar¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETA¬AE÷Etar¬JA÷Qw2NzE65¬WU÷etar¬WN÷VER¬AF÷FC Vereya¬JB÷82iSZXLB¬WV÷fc-vereya¬~AA÷db2zrbLD¬AD÷1541005200¬ADE÷1541005200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ludogorets¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUD¬AE÷Ludogorets¬JA÷j9omZ0V0¬WU÷ludogorets¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia¬JB÷YXzhYKp7¬WV÷slavia-sofia¬~AA÷zk1vsIzK¬AD÷1541091600¬ADE÷1541091600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beroe¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Beroe¬JA÷nyudXv0D¬WU÷beroe¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬JB÷0vTwdOxE¬WV÷botev-plovdiv¬~
1
1540311104
8

Bulgaria

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain