Bola Sepak, England: skor secara langsung, jadual, kedudukan Trofi Checkatrade 2018/2019

Bola Sepak » England » Trofi Checkatrade » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ENGLAND: Trofi Checkatrade¬ZEE÷4STIHq2f¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷YPUldtui¬ZD÷p¬ZE÷A9dsNEp7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷198_4STIHq2f¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/england/checkatrade-trophy/¬ZX÷00England 007ngland0220000000179000Trofi Checka017atrade000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷England¬~AA÷rqtWPE2i¬AD÷1533667500¬ADE÷1533667500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swindon¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swindon¬JA÷lGi40Z9R¬WU÷swindon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea B21¬JB÷jPwWegIr¬WV÷chelsea¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~
1
1534839280
1
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ENGLAND: Trofi Checkatrade¬ZEE÷4STIHq2f¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷YPUldtui¬ZD÷p¬ZE÷A9dsNEp7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷198_4STIHq2f¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/england/checkatrade-trophy/¬ZX÷00England 007ngland0220000000179000Trofi Checka017atrade000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷England¬~AA÷SdZJElfj¬AD÷1536085800¬ADE÷1536085800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forest Green¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forest Green¬JA÷tUz7Go0P¬WU÷forest-green¬WN÷CHE¬AF÷Cheltenham¬JB÷IkSYB58t¬WV÷cheltenham¬AN÷n¬~AA÷zw1047zE¬AD÷1536085800¬ADE÷1536085800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oldham¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬JA÷vNqaFPdr¬WU÷oldham¬WN÷BAR¬AF÷Barnsley¬JB÷IDr3EqCl¬WV÷barnsley¬AN÷n¬~AA÷ETa43RkK¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bradford City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bradford City¬JA÷zkw8D3Rf¬WU÷bradford¬WN÷EVE¬AF÷Everton B21¬JB÷EuxCCNt1¬WV÷everton¬AN÷n¬~AA÷t4k5pnqr¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Burton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Burton¬JA÷Oz3g88kF¬WU÷burton¬WN÷WAL¬AF÷Walsall¬JB÷2R1c7S4L¬WV÷walsall¬AN÷n¬~AA÷h2s0u01o¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlisle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlisle¬JA÷vDfxIOHm¬WU÷carlisle¬WN÷MOR¬AF÷Morecambe¬JB÷I3gtHrXg¬WV÷morecambe¬AN÷n¬~AA÷KjbcS7Ok¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlton¬JA÷xvypIbyU¬WU÷charlton¬WN÷WIM¬AF÷Wimbledon¬JB÷EaSBDIqo¬WV÷afc-wimbledon¬AN÷n¬~AA÷vcf69gIA¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colchester¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colchester¬JA÷KMKEkIe9¬WU÷colchester¬WN÷SOU¬AF÷Southampton B21¬JB÷bDJIlxBF¬WV÷southampton¬AN÷n¬~AA÷dzdw6KBI¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crawley¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Crawley¬JA÷dK7Ov1si¬WU÷crawley¬WN÷TOT¬AF÷Tottenham B23¬JB÷zB6SwLdc¬WV÷tottenham¬AN÷n¬~AA÷z1qme3c0¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Doncaster¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DON¬AE÷Doncaster¬JA÷2PdkQtB0¬WU÷doncaster¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Utd B23¬JB÷tGegP0Q6¬WV÷newcastle-utd¬AN÷n¬~AA÷EirifNC6¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grimsby Town¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRI¬AE÷Grimsby Town¬JA÷bijbOKuD¬WU÷grimsby-town¬WN÷NOT¬AF÷Notts County¬JB÷xrk2NveJ¬WV÷notts-county¬AN÷n¬~AA÷tv6EBOss¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lincoln City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Mansfield¬JB÷MXy9JVgo¬WV÷mansfield¬WM÷LIN¬AE÷Lincoln City¬JA÷p8EuybPI¬WU÷lincoln-city¬AN÷n¬~AA÷ULulkVV2¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUT¬AE÷Luton¬JA÷KIU2YJLA¬WU÷luton¬WN÷BRI¬AF÷Brighton B21¬JB÷YLY6XwyH¬WV÷brighton¬AN÷n¬~AA÷z3piwVyF¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Macclesfield¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Macclesfield¬JA÷EP5AwcpO¬WU÷macclesfield¬WN÷BLA¬AF÷Blackpool¬JB÷hG4ExHaU¬WV÷blackpool¬AN÷n¬~AA÷rPqhlko9¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milton Keynes Dons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MKD¬AE÷Milton Keynes Dons¬JA÷GpOBWcjN¬WU÷milton-keynes-dons¬WN÷PET¬AF÷Peterborough¬JB÷fyNFVH5T¬WV÷peterborough¬AN÷n¬~AA÷8MFKxfPf¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northampton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northampton¬JA÷zNn2mhYR¬WU÷northampton¬WN÷WYC¬AF÷Wycombe¬JB÷h2ZTrCtq¬WV÷wycombe¬AN÷n¬~AA÷Cp9NY9oM¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd¬JA÷EajKN27h¬WU÷oxford-utd¬WN÷FUL¬AF÷Fulham B21¬JB÷QZgOMMMb¬WV÷fulham¬AN÷n¬~AA÷YaJ6lhto¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portsmouth¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIL¬AF÷Gillingham FC¬JB÷Wx0yxaR9¬WV÷gillingham¬WM÷POR¬AE÷Portsmouth¬JA÷hn1XxuC3¬WU÷portsmouth¬AN÷n¬~AA÷vH4hITak¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochdale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochdale¬JA÷S8sTQJ0I¬WU÷rochdale¬WN÷BUR¬AF÷Bury¬JB÷6atXPwGO¬WV÷bury¬AN÷n¬~AA÷KU4IArcm¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Scunthorpe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCU¬AE÷Scunthorpe¬JA÷A3qsSNco¬WU÷scunthorpe¬WN÷WOL¬AF÷Wolves B21¬JB÷lfroRsDi¬WV÷wolves¬AN÷n¬~AA÷OSIvUQb1¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shrewsbury¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHR¬AE÷Shrewsbury¬JA÷6yA1AwFo¬WU÷shrewsbury¬WN÷MAC¬AF÷Manchester City B23¬JB÷pS859cUi¬WV÷manchester-city¬AN÷n¬~AA÷ImgA8DXG¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southend¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southend¬JA÷GlENmdQL¬WU÷southend¬WN÷CAM¬AF÷Cambridge Utd¬JB÷fuDRnGuS¬WV÷cambridge-utd¬AN÷n¬~AA÷nueXpydE¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stevenage¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stevenage¬JA÷xzu0uSYf¬WU÷stevenage¬WN÷SWA¬AF÷Swansea B21¬JB÷GQw4vnl1¬WV÷swansea¬AN÷n¬~AA÷Wht4vKGi¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunderland¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Sunderland¬JA÷zuloG2n0¬WU÷sunderland¬WN÷STO¬AF÷Stoke City B21¬JB÷EVnkFM16¬WV÷stoke-city¬AN÷n¬~AA÷2JHrTpE7¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tranmere¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Tranmere¬JA÷233A8Hqb¬WU÷tranmere¬WN÷CRE¬AF÷Crewe¬JB÷tf2E7ya4¬WV÷crewe¬AN÷n¬~AA÷I1YrNCnA¬AD÷1536086700¬ADE÷1536086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeovil¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeovil¬JA÷KdyOGff8¬WU÷yeovil¬WN÷EXE¬AF÷Exeter¬JB÷bmzSFE9E¬WV÷exeter¬AN÷n¬~AA÷0Q5lJ9pq¬AD÷1536691500¬ADE÷1536691500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fleetwood Town¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLE¬AE÷Fleetwood Town¬JA÷86RRSuW5¬WU÷fleetwood-town¬WN÷LEI¬AF÷Leicester B21¬JB÷ncQVRaoC¬WV÷leicester¬AN÷n¬~AA÷djSvuo8e¬AD÷1536691500¬ADE÷1536691500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swindon¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swindon¬JA÷rDJQQSJ1¬WU÷swindon¬WN÷NEW¬AF÷Newport¬JB÷M3IUPnZ7¬WV÷newport¬AN÷n¬~
1
1534839280
95

England

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain