Bola Sepak, Ireland Utara: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala Ireland 2018/2019

Bola Sepak » Ireland Utara » Piala Ireland » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷IRELAND UTARA: Piala Ireland¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Ireland Utara¬ZC÷OrmT1ISH¬ZD÷p¬ZE÷WUREBBlh¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/ireland-utara/piala-ireland/¬ZX÷00Ireland Utar013 Utara0010000000186000Piala Irelan013reland000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Ireland Utara¬~AA÷nT6ZKmJK¬AD÷1541255400¬ADE÷1541255400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shankill¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shankill¬JA÷CdHVy16p¬WU÷shankill¬AG÷2¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn¬JB÷jmGZzLLj¬WV÷lisburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷OfLva6d1¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brantwood¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brantwood¬JA÷dQvvnoUi¬WU÷brantwood¬AG÷2¬WN÷NEW¬AF÷Newington Youth¬JB÷IZuzmREo¬WV÷newington-youth¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷vsSjAW42¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crewe¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬JA÷bBpSJSpa¬WU÷crewe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sport & Leisure¬JB÷x2qWIn05¬WV÷sport-leisure¬AH÷0¬~AA÷IXQf9jK8¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin Star¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Star¬JA÷KQYzI6FB¬WU÷crumlin-star¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷BAN¬AF÷Bangor FC¬JB÷W0xuHQUH¬WV÷bangor-fc¬AH÷3¬~AA÷0dGa8AZE¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin United¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin United¬JA÷QNyqGppO¬WU÷crumlin-united¬AG÷1¬WN÷ISL¬AF÷Islandmagee¬JB÷4EzmF4aU¬WV÷islandmagee¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷EaK37UlL¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drumaness¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Drumaness¬JA÷4l7gzlVu¬WU÷drumaness¬AG÷1¬WN÷COM¬AF÷Comber Rec¬JB÷ru6cZ7pn¬WV÷comber-rec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷8MJ76l4R¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fivemiletown¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIV¬AE÷Fivemiletown¬JA÷x251YRah¬WU÷fivemiletown¬AG÷1¬WN÷TUL¬AF÷Tullycarnet¬JB÷j595XoFb¬WV÷tullycarnet¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷AV5Z18Cr¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Larne Technical Old Boys¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUN¬AF÷Dungiven¬JB÷CKcEVPqB¬WV÷dungiven¬AH÷1¬WM÷LAR¬AE÷Larne Technical Old Boys¬JA÷YTbAW5U4¬WU÷larne-technical-old-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬~AA÷jsNW0SRl¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lurgan Celtic¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUR¬AE÷Lurgan Celtic¬JA÷6eCHUqaH¬WU÷lurgan-celtic¬AG÷2¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬JB÷pnBLT3EN¬WV÷portstewart¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷UXLz0nse¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lurgan Town Boys¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUR¬AE÷Lurgan Town Boys¬JA÷SA0QSNTT¬WU÷lurgan-town-boys¬AG÷1¬WN÷DUN¬AF÷Dunloy¬JB÷4WihOsxo¬WV÷dunloy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷xbPrbQB7¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Newtown FC¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtown FC¬JA÷E1Zro5qb¬WU÷newtown-fc¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷ROS¬AF÷Rosemount Rec¬JB÷hhYnpPb4¬WV÷rosemount-rec¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬~AA÷v33RM9l8¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queens Univ.¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queens Univ.¬JA÷nFXjqqEA¬WU÷queens-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷TOB¬AF÷Tobermore¬JB÷bkyer3TG¬WV÷tobermore¬AH÷3¬~AA÷Ig2VLT3E¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seagoe¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seagoe¬JA÷tEQasNrN¬WU÷seagoe¬AG÷1¬WN÷MAL¬AF÷Maiden City¬JB÷K4P3tsbT¬WV÷maiden-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷QJ5wK7YQ¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shorts¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Shorts¬JA÷hhfIa4bi¬WU÷shorts¬AG÷1¬WN÷ABB¬AF÷Abbey Villa¬JB÷6ebMbODc¬WV÷abbey-villa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷W0r6FRtr¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. James' Swifts¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ST.¬AE÷St. James' Swifts¬JA÷0IcQcrT3¬WU÷st-james-swifts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷NEW¬AF÷Newbuildings¬JB÷v9dUd2rA¬WV÷newbuildings¬AH÷0¬~AA÷Uo19Eodl¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strabane Athletic¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strabane Athletic¬JA÷KKDReMcG¬WU÷strabane-athletic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BAN¬AF÷Banbridge¬JB÷dpyevfSr¬WV÷banbridge¬AH÷0¬~AA÷xhEEDwPd¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballymoney¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballymoney¬JA÷jqbY2nUI¬WU÷ballymoney¬AG÷1¬WN÷STR¬AF÷Strabane Athletic¬JB÷4nnGRV6J¬WV÷strabane-athletic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬~AA÷SdmXHhGr¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banbridge¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banbridge¬JA÷8zFeOgdd¬WU÷banbridge¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷RAT¬AF÷Rathfriland¬JB÷AugvmwZd¬WV÷rathfriland-rangers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷b72NBHg9¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor Amateurs¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Amateurs¬JA÷n5tjLTqm¬WU÷bangor-amateurs-fc¬AG÷0¬WN÷TUL¬AF÷Tullycarnet¬JB÷GvofKmag¬WV÷tullycarnet¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷GrDICcv3¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor FC¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor FC¬JA÷2X4JQkMP¬WU÷bangor-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BAN¬AF÷Banbridge Rangers¬JB÷8EsnM9Ut¬WV÷banbridge-rangers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CA6RAy9F¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brantwood¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brantwood¬JA÷fVqbJ7Ea¬WU÷brantwood¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷LAU¬AF÷Laurelvale¬JB÷xfZ2IRT5¬WV÷laurelvale¬AH÷1¬~AA÷6X5V9eOL¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colin Valley¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHO¬AF÷Shorts¬JB÷pKxBG5bI¬WV÷shorts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬WM÷COL¬AE÷Colin Valley¬JA÷jcw7HoqC¬WU÷colin-valley¬AG÷3¬~AA÷pO4Z8FwS¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comber Rec¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Comber Rec¬JA÷OAyFFPDO¬WU÷comber-rec¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn Rangers¬JB÷O2sjv9jP¬WV÷lisburn-rangers¬AH÷1¬~AA÷lh9f4Zoq¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crewe¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬JA÷QBTHZSbt¬WU÷crewe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷MOY¬AF÷Moyola¬JB÷KYSLYnEn¬WV÷moyola¬AH÷1¬~AA÷Sr8b3g1k¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin United¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Moneyslane¬JB÷G0MUWQra¬WV÷moneyslane-fc¬AH÷1¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin United¬JA÷YyXPX6Th¬WU÷crumlin-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬~AA÷M5722DGe¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Downshire Y.M.¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOW¬AE÷Downshire Y.M.¬JA÷fiLYVpb5¬WU÷downshire-y-m¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DRU¬AF÷Drumaness¬JB÷OQPxV4DB¬WV÷drumaness¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷z9B61XV1¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundonald¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundonald¬JA÷2HOtUOSH¬WU÷dundonald¬AG÷0¬WN÷LAR¬AF÷Larne Technical Old Boys¬JB÷ptEoTrrO¬WV÷larne-technical-old-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷xEkkQG82¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunloy¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunloy¬JA÷dGHkS2cU¬WU÷dunloy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ARM¬AF÷Armagh¬JB÷YygemnTu¬WV÷armagh¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷G4lgPzO8¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunmurry Rec¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunmurry Rec¬JA÷CSian6rn¬WU÷dunmurry-rec¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DUN¬AF÷Dungiven¬JB÷U3n4oQch¬WV÷dungiven¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷pvgcOfwF¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Grove¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRO¬AE÷Grove¬JA÷8fo8ppDb¬WU÷grove¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬WN÷ABB¬AF÷Abbey Villa¬JB÷2HpCq4S4¬WV÷abbey-villa¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬~AA÷OUi1NEhL¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Islandmagee¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ISL¬AE÷Islandmagee¬JA÷GKlGrOsB¬WU÷islandmagee¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷YHK¬AF÷Foundry¬JB÷bqvLsrcH¬WV÷foundry¬AH÷1¬~AA÷6gs6MY7R¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Killyleagh Youth¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Killyleagh Youth¬JA÷z91lQFRq¬WU÷killyleagh-youth¬AG÷2¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Star¬JB÷UqGiPZtj¬WV÷crumlin-star¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷lxLWlfnd¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kilmore Rec¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilmore Rec¬JA÷fH4P48a6¬WU÷kilmore-rec¬AG÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sport & Leisure¬JB÷ChaU3SEC¬WV÷sport-leisure¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷MJnyHCVl¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lisburn¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn¬JA÷Orcrncl3¬WU÷lisburn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Rec¬JB÷I5dnoH39¬WV÷wellington-rec¬AH÷0¬~AA÷0AouGWpe¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Lurgan Celtic¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUR¬AE÷Lurgan Celtic¬JA÷ddejpyJF¬WU÷lurgan-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks Young¬JB÷EXkeqeYL¬WV÷st-patricks-young¬~AA÷IotpFj01¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lurgan Town Boys¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUR¬AE÷Lurgan Town Boys¬JA÷hOlarFmS¬WU÷lurgan-town-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷DES¬AF÷Desertmartin¬JB÷A3yRwZeq¬WV÷desertmartin¬AH÷1¬~AA÷dxulEAF7¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maiden City¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maiden City¬JA÷MwuVxgBk¬WU÷maiden-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷TRO¬AF÷Trojans¬JB÷42UZyDQe¬WV÷trojans¬AH÷1¬~AA÷AuTVxfh8¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newbuildings¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARD¬AF÷Ards Rangers¬JB÷W8MLaGI2¬WV÷ards-rangers¬AH÷0¬WM÷NEW¬AE÷Newbuildings¬JA÷rgTwyXu2¬WU÷newbuildings¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬~AA÷67MvyYMK¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Newtown FC¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtown FC¬JA÷6REYdE2L¬WU÷newtown-fc¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAL¬AF÷Ballynahinch Olympic¬JB÷0lExdYHR¬WV÷ballynahinch-olympic¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pbLrzhxR¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Oxford Sunnyside FC¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬JB÷r9H1jCuk¬WV÷portstewart¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Sunnyside FC¬JA÷2c04ihQr¬WU÷oxford-sunnyside¬~AA÷Gt8AVBpr¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queens Univ.¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queens Univ.¬JA÷MaG5kWfe¬WU÷queens-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷DOL¬AF÷Dollingstown¬JB÷GMF9ljA1¬WV÷dollingstown¬AH÷3¬~AA÷fX6EUVal¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosemount Rec¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosemount Rec¬JA÷UPJDmAP7¬WU÷rosemount-rec¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷ANN¬AF÷Annagh¬JB÷WUcdCg28¬WV÷annagh¬AH÷1¬~AA÷xddJTkFf¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seagoe¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seagoe¬JA÷ALd0BDHE¬WU÷seagoe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷BAL¬AF÷Ballynahinch United¬JB÷ve14AXWK¬WV÷ballynahinch-united¬AH÷3¬~AA÷ja0NS9U0¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shankill¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shankill¬JA÷Io089inR¬WU÷shankill¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BAN¬AF÷Bangor Old Boys¬JB÷OSxy5Bfr¬WV÷bangor-old-boys¬AH÷1¬~AA÷pMaRRTq7¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. James' Swifts¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ST.¬AE÷St. James' Swifts¬JA÷MDev4V9l¬WU÷st-james-swifts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷COA¬AF÷Coagh Utd¬JB÷Gzer3kPf¬WV÷coagh-utd¬AH÷2¬~AA÷OCbVQmaD¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tobermore¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOB¬AE÷Tobermore¬JA÷fRgn29v1¬WU÷tobermore¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷ARD¬AF÷Ardstraw¬JB÷C2li1Tg7¬WV÷ardstraw¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷0UsEkXyE¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wakehurst¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wakehurst¬JA÷jgme0m9D¬WU÷wakehurst¬AG÷2¬WN÷FIV¬AF÷Fivemiletown¬JB÷4dywPWoE¬WV÷fivemiletown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷OrXZyE7E¬AD÷1538160300¬ADE÷1538160300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Newington Youth¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newington Youth¬JA÷AaLPbzY8¬WU÷newington-youth¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬WN÷VAL¬AF÷Valley Rangers¬JB÷hOAUcfmF¬WV÷valley-rangers¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬~
1
1542142092
86
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRELAND UTARA: Piala Ireland¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Ireland Utara¬ZC÷OrmT1ISH¬ZD÷p¬ZE÷WUREBBlh¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/ireland-utara/piala-ireland/¬ZX÷00Ireland Utar013 Utara0010000000186000Piala Irelan013reland000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Ireland Utara¬~AA÷fq1Tnea5¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crewe¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬JA÷0dE2zGGI¬WU÷crewe¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Star¬JB÷vmD6ZZVO¬WV÷crumlin-star¬~AA÷M5XPoFEB¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunloy¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunloy¬JA÷hj1lbJ8P¬WU÷dunloy¬WN÷LAR¬AF÷Larne Technical Old Boys¬JB÷UBhGgwHt¬WV÷larne-technical-old-boys¬~AA÷0dWTpZTH¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lisburn¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn¬JA÷CzrLhcWn¬WU÷lisburn¬WN÷COM¬AF÷Comber Rec¬JB÷jRtPiHog¬WV÷comber-rec¬~AA÷fJVXqgqO¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maiden City¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬JB÷OhfWkeG5¬WV÷portstewart¬WM÷MAL¬AE÷Maiden City¬JA÷p2eSjy1a¬WU÷maiden-city¬~AA÷8MZyqDbU¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queens Univ.¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queens Univ.¬JA÷6HqykFVB¬WU÷queens-university¬WN÷NEW¬AF÷Newington Youth¬JB÷KKmulZpI¬WV÷newington-youth¬~AA÷Yq1r4dUu¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosemount Rec¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosemount Rec¬JA÷CGB8W6Fp¬WU÷rosemount-rec¬WN÷ISL¬AF÷Islandmagee¬JB÷j7ACVQUj¬WV÷islandmagee¬~AA÷Cz0n3Gqn¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Strabane Athletic¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ST.¬AF÷St. James' Swifts¬JB÷6FhagUMc¬WV÷st-james-swifts¬WM÷STR¬AE÷Strabane Athletic¬JA÷SOgefA7i¬WU÷strabane-athletic¬~AA÷tA4j2zah¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tullycarnet¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tullycarnet¬JA÷0xh3hlx4¬WU÷tullycarnet¬WN÷ABB¬AF÷Abbey Villa¬JB÷CCe7i8iA¬WV÷abbey-villa¬~
1
1542142092
8

Ireland Utara

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain