Bola Sepak, Peru: skor secara langsung, jadual, kedudukan Liga 1 2019

Bola Sepak » Peru » Liga 1 » 2019

results
SA÷1¬~ZA÷PERU: Liga 1 - Apertura¬ZEE÷KrrdAMyI¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷EitshtpM¬ZD÷p¬ZE÷nRXuklIa¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷152_KrrdAMyI¬ZJ÷23¬ZL÷/my/bola-sepak/peru/liga-1/¬ZX÷00Peru 004......0000000000207000Liga 1 - Ape017ertura000¬ZS÷2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷86cfkEuj¬AD÷1550365200¬ADE÷1550365200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Huancayo¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Cristal¬JB÷4C7p9367¬WV÷sporting-cristal¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Huancayo¬JA÷QL8tAqi1¬WU÷sport-huancayo¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷ABF7bII3¬AD÷1550357100¬ADE÷1550357100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlos Mannucci¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlos Mannucci¬JA÷dQQTV5dN¬WU÷carlos-mannucci¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷AYA¬AF÷Ayacucho¬JB÷zHPXUPBT¬WV÷ayacucho¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷IyJFddmG¬AD÷1550349000¬ADE÷1550349000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binacional¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binacional¬JA÷AXtpYewi¬WU÷binacional¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CES¬AF÷Cesar Vallejo¬JB÷8IamXFhc¬WV÷cesar-vallejo¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷l2EBcxY9¬AD÷1550340900¬ADE÷1550340900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. San Martin¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAJ¬AF÷Cajamarca¬JB÷6aG3P3Zj¬WV÷cajamarca¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MAR¬AE÷U. San Martin¬JA÷S8HaQqKp¬WU÷u-san-martin¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷EqbjjfQq¬AD÷1550278800¬ADE÷1550278800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alianza Lima¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Alianza Lima¬JA÷UgFXB5Ml¬WU÷a-lima¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SPO¬AF÷Sport Boys¬JB÷rcJyBPye¬WV÷sport-boys¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~
1
1550425809
5
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PERU: Liga 1 - Apertura¬ZEE÷KrrdAMyI¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷EitshtpM¬ZD÷p¬ZE÷nRXuklIa¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷152_KrrdAMyI¬ZJ÷23¬ZL÷/my/bola-sepak/peru/liga-1/¬ZX÷00Peru 004......0000000000207000Liga 1 - Ape017ertura000¬ZS÷2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷ncdblYfd¬AD÷1550428200¬ADE÷1550428200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Comercio¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Union Comercio¬JA÷WIeSXnq8¬WU÷union-comercio¬WN÷UNI¬AF÷U. de Deportes¬JB÷A9fWW6bE¬WV÷universitario-de-deportes¬AW÷1¬~AA÷dSHJeG2M¬AD÷1550437200¬ADE÷1550437200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FBC Melgar¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷FBC Melgar¬JA÷2uaiWZ73¬WU÷fbc-melgar¬WN÷MUN¬AF÷Dep. Municipal¬JB÷tWceVgN9¬WV÷dep-municipal¬AW÷1¬~AA÷vi7OfzIS¬AD÷1550521800¬ADE÷1550521800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Molinos El Pirata¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOL¬AE÷Molinos El Pirata¬JA÷b7h0UDxG¬WU÷molinos-el-pirata¬WN÷GAR¬AF÷Garcilaso¬JB÷zXFTCo7r¬WV÷garcilaso¬AW÷1¬~AA÷SnQ2ab3c¬AD÷1550538000¬ADE÷1550538000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alianza Huanuco¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALI¬AE÷Alianza Huanuco¬JA÷0bXKXRRA¬WU÷alianza-huanuco¬WN÷CAN¬AF÷AD Cantolao¬JB÷E1yPWosH¬WV÷ad-cantolao¬AW÷1¬~AA÷Or7x2iPe¬AD÷1550867400¬ADE÷1550867400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cajamarca¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAJ¬AE÷Cajamarca¬JA÷CCNcZaKC¬WU÷cajamarca¬WN÷CAR¬AF÷Carlos Mannucci¬JB÷j3M1YJZI¬WV÷carlos-mannucci¬AW÷1¬~AA÷AVsgAFHF¬AD÷1550883600¬ADE÷1550883600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U. de Deportes¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷U. de Deportes¬JA÷hdSNMMz7¬WU÷universitario-de-deportes¬WN÷MOL¬AF÷Molinos El Pirata¬JB÷4WVRLtjD¬WV÷molinos-el-pirata¬AW÷1¬~AA÷25voCym3¬AD÷1550945700¬ADE÷1550945700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cesar Vallejo¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CES¬AE÷Cesar Vallejo¬JA÷OGz7Q4yr¬WU÷cesar-vallejo¬WN÷SPO¬AF÷Sport Huancayo¬JB÷27ZAPOjl¬WV÷sport-huancayo¬AW÷1¬~AA÷OEusDHXd¬AD÷1550953800¬ADE÷1550953800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ayacucho¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYA¬AE÷Ayacucho¬JA÷hYqyWQDK¬WU÷ayacucho¬WN÷MEL¬AF÷FBC Melgar¬JB÷6yluVpTQ¬WV÷fbc-melgar¬AW÷1¬~AA÷hfXc9ZWL¬AD÷1550961900¬ADE÷1550961900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AD Cantolao¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷AD Cantolao¬JA÷6yAApQSD¬WU÷ad-cantolao¬WN÷BIN¬AF÷Binacional¬JB÷pS8EqprK¬WV÷binacional¬AW÷1¬~AA÷tKHX2X9k¬AD÷1550970000¬ADE÷1550970000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Boys¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sport Boys¬JA÷6ahcyMk0¬WU÷sport-boys¬WN÷COM¬AF÷Union Comercio¬JB÷pji1zt56¬WV÷union-comercio¬AW÷1¬~AA÷WpW18gnS¬AD÷1551033000¬ADE÷1551033000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dep. Municipal¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Dep. Municipal¬JA÷E1DIr4cQ¬WU÷dep-municipal¬WN÷ALI¬AF÷Alianza Huanuco¬JB÷GAapvO5s¬WV÷alianza-huanuco¬AW÷1¬~AA÷dSwkBe29¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Cristal¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Cristal¬JA÷KrUFOr6f¬WU÷sporting-cristal¬WN÷LIM¬AF÷Alianza Lima¬JB÷bZSJN2L0¬WV÷a-lima¬AW÷1¬~AA÷2TIT3Dfq¬AD÷1551050100¬ADE÷1551050100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Garcilaso¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷U. San Martin¬JB÷Cxggx2zf¬WV÷u-san-martin¬WM÷GAR¬AE÷Garcilaso¬JA÷bZlkwrLm¬WU÷garcilaso¬AW÷1¬~AA÷xnBt1Bv2¬AD÷1551472200¬ADE÷1551472200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alianza Huanuco¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AYA¬AF÷Ayacucho¬JB÷I9EmdNRP¬WV÷ayacucho¬WM÷ALI¬AE÷Alianza Huanuco¬JA÷46Aqc3CJ¬WU÷alianza-huanuco¬AW÷1¬~AA÷UubSOEW8¬AD÷1551488400¬ADE÷1551488400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U. San Martin¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷U. San Martin¬JA÷WGfOkL4g¬WU÷u-san-martin¬WN÷UNI¬AF÷U. de Deportes¬JB÷A7gSluKa¬WV÷universitario-de-deportes¬AW÷1¬~~
1
1550425809
301

Peru

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain