Bola Sepak, Portugal: skor secara langsung, jadual, kedudukan Taça de Portugal 2020/2021

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

Bola Sepak Portugal

Taça de Portugal
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PORTUGAL: Taça de Portugal¬ZEE÷j3Azpf5d¬ZB÷155¬ZY÷Portugal¬ZC÷AZDM8K30¬ZD÷p¬ZE÷CW5Q8DgB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷155_j3Azpf5d¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/portugal/taca-de-portugal/¬ZX÷00Portugal 008rtugal0080000000001000Taça de Port016rtugal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Portugal¬~AA÷Ek1huBSB¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Amares¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷FC Amares¬JA÷E3V7riNf¬WU÷fc-amares¬WN÷VIA¬AF÷SC Vianense¬JB÷hfUBsBx1¬WV÷sc-vianense¬~AA÷YgYIeWCh¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Porto da Cruz¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Porto da Cruz¬JA÷WtHeg8yD¬WU÷porto-da-cruz¬WN÷CAM¬AF÷Camacha¬JB÷AXFahSjJ¬WV÷camacha¬~AA÷OOSLpRLl¬AD÷1601132400¬ADE÷1601132400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berco¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berco¬JA÷d4OVP0Tl¬WU÷berco¬WN÷VIL¬AF÷Vilaverdense¬JB÷zeNZOKre¬WV÷vilaverdense-fc¬~AA÷hfuVhUdB¬AD÷1601143200¬ADE÷1601143200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beira Mar¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beira Mar¬JA÷tzgL9TLg¬WU÷beira-mar¬WN÷OLI¬AF÷Oliveira Hospital¬JB÷EmiT77j6¬WV÷oliveira-hospital¬~AA÷Uww2eNI9¬AD÷1601143200¬ADE÷1601143200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GD Braganca¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷GD Braganca¬JA÷GAGu2xKp¬WU÷gd-braganca¬WN÷LIM¬AF÷AD Limianos¬JB÷UDKq1dZj¬WV÷ad-limianos¬~AA÷hKOLRibC¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aguia Vimioso¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Aguia Vimioso¬JA÷Q5HgU02p¬WU÷aguia-vimioso¬WN÷MIR¬AF÷SC Mirandela¬JB÷4dGcTKHj¬WV÷sc-mirandela¬~AA÷EVGpmaQk¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aguiar da Beira¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Aguiar da Beira¬JA÷rNoJbOUk¬WU÷aguiar-da-beira¬WN÷VIL¬AF÷Vila Cortez¬JB÷MDpNcrpd¬WV÷vila-cortez¬~AA÷fmoisXca¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alcains¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALC¬AE÷Alcains¬JA÷AgRUkZUK¬WU÷alcains¬WN÷VIT¬AF÷Vitoria¬JB÷OdVYlgpR¬WV÷grupo-desportivo-vitoria-de-sernache¬~AA÷nNsqqgTn¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aljustrelense¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALJ¬AE÷Aljustrelense¬JA÷AZzyUi81¬WU÷aljustrelense¬WN÷PRA¬AF÷Praia Milfontes¬JB÷lQZvTBN7¬WV÷praia-milfontes¬~AA÷4bhvpZDt¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alverca¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alverca¬JA÷4xYSVDwk¬WU÷fc-alverca¬WN÷GUA¬AF÷Guadalupe¬JB÷GCyXUXhe¬WV÷guadalupe¬~AA÷K8eBYaBd¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anadia¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anadia¬JA÷jTYlP8Lt¬WU÷anadia¬WN÷CON¬AF÷Condeixa¬JB÷ryidNnjg¬WV÷condeixa¬~AA÷dlwL36SQ¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anca¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAB¬AE÷Anca¬JA÷pSi5bLZD¬WU÷anca¬WN÷TOC¬AF÷Tocha¬JB÷d4KYtg4t¬WV÷tocha¬~AA÷YBqgcqlc¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cacadores Taipas¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAC¬AE÷Cacadores Taipas¬JA÷xbj0M65a¬WU÷cacadores-taipas¬WN÷FAF¬AF÷AD Fafe¬JB÷Glk4LQK5¬WV÷ad-fafe¬~AA÷QTpZgVb2¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calvao¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAU¬AE÷Calvao¬JA÷lvuLIqML¬WU÷calvao¬WN÷CAR¬AF÷Carapinheirense¬JB÷SUwPH3yS¬WV÷carapinheirense¬~AA÷tpLHSXr6¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Camara de Lobos¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Camara de Lobos¬JA÷86SFyqAA¬WU÷camara-de-lobos¬WN÷LEC¬AF÷Leca¬JB÷M9WJz3PG¬WV÷leca¬~AA÷pvHUr5j1¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canelas 2010¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canelas 2010¬JA÷feEPorj8¬WU÷canelas-2010¬WN÷FC¬AF÷FC Foz¬JB÷YoDTp25E¬WV÷fc-foz¬~AA÷ht0dvVsI¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cerveira¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Cerveira¬JA÷nHTFtVi7¬WU÷cerveira¬WN÷BRI¬AF÷Brito¬JB÷0KXJuk7D¬WV÷brito¬~AA÷nFmcd333¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coimbroes¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COI¬AE÷Coimbroes¬JA÷pOg8KpzC¬WU÷coimbroes¬WN÷VAL¬AF÷Valadares Gaia¬JB÷OEhCJ4kI¬WV÷valadares-gaia-fc¬~AA÷Ot22zMtp¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Barreirense¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷FC Barreirense¬JA÷MDfy6oLI¬WU÷fc-barreirense¬WN÷MAD¬AF÷FC Madalena¬JB÷04gu55zP¬WV÷fc-madalena¬~AA÷4KTEdCcn¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Crato¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷FC Crato¬JA÷OGDmeU60¬WU÷fc-crato¬WN÷LEI¬AF÷Leiria¬JB÷27CiflM6¬WV÷leiria¬~AA÷8WM9UgEg¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fabril do Barreiro¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAB¬AE÷Fabril do Barreiro¬JA÷GWVNZMvN¬WU÷fabril-do-barreiro¬WN÷RAB¬AF÷CD Rabo Peixe¬JB÷fNURYtfT¬WV÷cd-rabo-peixe¬~AA÷bsqsh9TE¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fatima¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAT¬AE÷Fatima¬JA÷hzUbB1Ee¬WU÷fatima¬WN÷FRA¬AF÷Oleiros¬JB÷WQS2ALT1¬WV÷oleiros¬~AA÷n3a0wkcO¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Felgueiras¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEL¬AE÷Felgueiras¬JA÷ENL14YqE¬WU÷fc-felgueiras¬WN÷AVE¬AF÷Aves¬JB÷hEK53haK¬WV÷aves¬~AA÷fPtZzdyQ¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferreira de Aves¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FER¬AE÷Ferreira de Aves¬JA÷K8YrNqeH¬WU÷ferreira-de-aves¬WN÷SAN¬AF÷Sanjoanense¬JB÷baXnM3AN¬WV÷sanjoanense¬~AA÷0SCtluBq¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GRAP¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷GRAP¬JA÷IHeq5QiM¬WU÷grap-grupo-recreativo-amigos-da-paz¬WN÷BAH¬AF÷Alqueidao¬JB÷EmsFa4Fq¬WV÷alqueidao¬~AA÷2FRPqoye¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gondomar¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GON¬AE÷Gondomar¬JA÷UHMwOvb1¬WU÷gondomar¬WN÷MED¬AF÷Meda¬JB÷thQsNbD7¬WV÷meda¬~AA÷fozEhL2S¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusitano¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusitano¬JA÷4Eiu66xG¬WU÷lusitano-fc¬WN÷AGU¬AF÷Aguias do Moradal¬JB÷Cvem4p7S¬WV÷aguias-do-moradal¬~AA÷nNLDTDTa¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusitano Evora 1911¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusitano Evora 1911¬JA÷zgU7w5ub¬WU÷lusitano-evora-1911¬WN÷MON¬AF÷Moncarapachense¬JB÷EqTBxPf4¬WV÷moncarapachense¬~AA÷bsLYsP57¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maria de Fonte¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maria de Fonte¬JA÷2LHXqMKK¬WU÷maria-de-fonte¬WN÷MON¬AF÷CDC Montalegre¬JB÷tCGyqtzR¬WV÷cdc-montalegre¬~AA÷YwpetiD5¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olhanense¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLH¬AE÷Olhanense¬JA÷txI0pDhr¬WU÷olhanense¬WN÷LUS¬AF÷Lusitano GC¬JB÷KSG4qX7l¬WV÷lusitano-gc¬~AA÷tId7Zudj¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oriental Dragon¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORI¬AE÷Oriental Dragon¬JA÷lKnNTlDP¬WU÷oriental-dragon¬WN÷FAY¬AF÷Fayal¬JB÷pjYhOSzm¬WV÷fayal¬~AA÷0634x9CU¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paredes¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Paredes¬JA÷MmP92CEQ¬WU÷paredes¬WN÷CAS¬AF÷Castro Daire¬JB÷OdBybWMs¬WV÷castro-daire¬~AA÷vHbnDhqJ¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pedras Rubras¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PED¬AE÷Pedras Rubras¬JA÷4IRSQReh¬WU÷pedras-rubras¬WN÷AMA¬AF÷Amarante¬JB÷ILVWPoBb¬WV÷amarante-fc¬~AA÷tMxVyxMJ¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pero Pinheiro¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Pero Pinheiro¬JA÷CrVzP5Q4¬WU÷pero-pinheiro¬WN÷PRA¬AF÷SC Praiense¬JB÷jZTvOPuB¬WV÷sc-praiense¬~AA÷C4T0WFqs¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pinhalnovense¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIN¬AE÷Pinhalnovense¬JA÷hMWjLNPT¬WU÷pinhalnovense¬WN÷ATL¬AF÷Atletico CP¬JB÷EPxIGsYp¬WV÷atletico-cp¬~AA÷0QomrDrg¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portalegrense¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portalegrense¬JA÷xtTMie08¬WU÷portalegrense¬WN÷MAR¬AF÷AC Marinhense¬JB÷GWRQjFFE¬WV÷ac-marinhense¬~AA÷jeS4VZbm¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real SC¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real SC¬JA÷SSQauRAo¬WU÷real-sc¬WN÷LUS¬AF÷Lusitania¬JB÷6JP3voQi¬WV÷lusitania¬~AA÷QTUAchrt¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SC Vila Real¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷SC Vila Real¬JA÷IJAucjxl¬WU÷sc-vila-real¬WN÷MON¬AF÷Mondinense¬JB÷UgEqdAif¬WV÷mondinense¬~AA÷2k6ClF5P¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacavenense¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacavenense¬JA÷QP7mjrP3¬WU÷sacavenense¬WN÷SIN¬AF÷Sintrense¬JB÷4G6ik2vA¬WV÷sintrense¬~AA÷EZCUPVSO¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Marta Penaguiao¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Santa Marta Penaguiao¬JA÷YkBelMgG¬WU÷santa-marta-penaguiao¬WN÷CIN¬AF÷Cinfaes¬JB÷AFYOWgOr¬WV÷cinfaes¬~AA÷jy8K5ScE¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Joao de Ver¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Sao Joao de Ver¬JA÷6H6BxvDf¬WU÷sao-joao-de-ver¬WN÷LOU¬AF÷LFC Lourosa¬JB÷p85FybS0¬WV÷lfc-lourosa¬~AA÷zqEQQBDI¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Martinho¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAU¬AE÷Sao Martinho¬JA÷Ia4uh4fi¬WU÷sao-martinho¬WN÷PEV¬AF÷Pevidem¬JB÷W28qiO9c¬WV÷pevidem¬~AA÷AHnoiTrL¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Roque¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAU¬AE÷Sao Roque¬JA÷prWqZ462¬WU÷sao-roque¬WN÷AMA¬AF÷Estrela¬JB÷OYUmYOL8¬WV÷estrela-da-amadora¬~AA÷f9MRgAs5¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sertanense¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SER¬AE÷Sertanense¬JA÷fJfDBkis¬WU÷sertanense¬WN÷CAS¬AF÷SB Castelo Branco¬JB÷Y9gHA96m¬WV÷sb-castelo-branco¬~AA÷4KqwgkE8¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tomar¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOM¬AE÷Tomar¬JA÷pAQjDNqq¬WU÷tomar¬WN÷POR¬AF÷AD Portomosense¬JB÷bDUfCsak¬WV÷ad-portomosense¬~AA÷GfyAg1mM¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trofense¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Trofense¬JA÷OzfT88hc¬WU÷trofense¬WN÷VIL¬AF÷Vila Mea¬JB÷Aihy7nN9¬WV÷vila-mea¬~AA÷Cp9G68r8¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vasco da Gama¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷Vasco da Gama¬JA÷bi33v0rr¬WU÷vasco-da-gama-vidigueira¬WN÷EVO¬AF÷Juv. Evora¬JB÷Cf77wKcl¬WV÷juv-evora¬~AA÷htxjjmbR¬AD÷1601218800¬ADE÷1601218800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Ideal¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Ideal¬JA÷IeUiXryF¬WU÷sporting-ideal¬WN÷VAL¬AF÷Vale Formoso¬JB÷WbYeW2jL¬WV÷vale-formoso¬~AA÷fkOHo76r¬AD÷1601218800¬ADE÷1601218800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Torreense¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Torreense¬JA÷QLXaVM5R¬WU÷torreense¬WN÷UNI¬AF÷Uniao Almeirim¬JB÷SUJRQtEr¬WV÷uniao-almeirim¬~AA÷nHvZilCH¬AD÷1601906400¬ADE÷1601906400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moura AC¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOU¬AE÷Moura AC¬JA÷KQiP8my0¬WU÷moura-ac¬WN÷CUL¬AF÷Culatrense¬JB÷SjeX6R5C¬WV÷culatrense¬~AA÷CpXMfjSb¬AD÷1602079200¬ADE÷1602079200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lourinhanense¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Lourinhanense¬JA÷Oz4sHBTJ¬WU÷sc-lourinhanense¬WN÷SAN¬AF÷Santarem¬JB÷xv8oGVrQ¬WV÷ud-santarem¬~~
55
advertisement
advertisement
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Taça de Portugal secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai Taça de Portugal 2020/2021, (Bola Sepak/Portugal). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama Taça de Portugal, sila pilih sukan anda dari menu di atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti Taça de Portugal 2020/2021 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai penjaring gol, kad kuning/merah, barisan pemain dan gantian pemain dalam butiran perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com memberikan statistik (possesi bola, cubaan tepat/tidak tepat ke gol, sepakan percuma, sepakan penjuru, ofsaid dan faul), ulasan secara langsung dan sorotan video dari liga bola sepak terunggul. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan Taça de Portugal 2020/2021 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan, prestasi (5 perlawanan terakhir), lebih/kurang dan carta penjaring terbanyak.
Tunjukkan lebih banyak