Bola Sepak, Republik Rakyat China: skor secara langsung, jadual, kedudukan Liga Yi 2020

Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Liga Yi
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Yi - PlayOff¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷bqKwapl3¬ZD÷s¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-sepak/republik-rakyat-china/liga-yi/¬ZX÷00Republik Rak021 China0020000000001000Liga Yi - Pl017layOff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republik Rakyat China¬~AA÷Kf0BVTIM¬AD÷1607756400¬ADE÷1607756400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Zibo Cuju¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607766612¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIB¬AE÷Zibo Cuju¬JA÷jPQv1nEM¬WU÷zibo-cuju-fc¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Three Towns¬JB÷KbVr06TS¬WV÷wuhan-three-towns¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷06H8UmYS¬AD÷1607752800¬ADE÷1607752800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Nanjing City¬ER÷Tempat Ketiga¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607759566¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing City¬JA÷M7HAeQyp¬WU÷nanjing-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷GUGEfpij¬WV÷beijing-technology¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Yi - Kumpulan Penyingkiran¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷6DJ3a439¬ZD÷s¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷14¬ZL÷/my/bola-sepak/republik-rakyat-china/liga-yi/¬ZX÷00Republik Rak021 China0020000000001000Liga Yi - Ku031gkiran000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republik Rakyat China¬~AA÷4vxHL4Xp¬AD÷1607583600¬ADE÷1607583600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607590470¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanxi Longjin¬JB÷Y9DTPBoU¬WV÷shanxi-longjin¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷zJaeLVgo¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 1-0. Agregat: 3-1.¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Yi - PlayOff¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷bqKwapl3¬ZD÷s¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-sepak/republik-rakyat-china/liga-yi/¬ZX÷00Republik Rak021 China0020000000001000Liga Yi - Pl017layOff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republik Rakyat China¬~AA÷8WdtS6fH¬AD÷1607497200¬ADE÷1607497200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nanjing City¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607504244¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZIB¬AF÷Zibo Cuju¬JB÷p6C9UZWb¬WV÷zibo-cuju-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing City¬JA÷6FD5VFHh¬WU÷nanjing-city¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 0-2. Agregat: 0-2.¬~AA÷06gYTSP4¬AD÷1607497200¬ADE÷1607497200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Three Towns¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607504243¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Three Towns¬JA÷rwzlDY1O¬WU÷wuhan-three-towns¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷MTYiChHU¬WV÷beijing-technology¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 2-1. Agregat: 2-1.¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Yi - Kumpulan Penyingkiran¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷6DJ3a439¬ZD÷s¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷14¬ZL÷/my/bola-sepak/republik-rakyat-china/liga-yi/¬ZX÷00Republik Rak021 China0020000000001000Liga Yi - Ku031gkiran000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republik Rakyat China¬~AA÷UookQpPT¬AD÷1607238000¬ADE÷1607238000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanxi Longjin¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607245059¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanxi Longjin¬JA÷QqALRXGH¬WU÷shanxi-longjin¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷vmEPQiWN¬WV÷jiangsu-yancheng¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Yi - PlayOff¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷bqKwapl3¬ZD÷s¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-sepak/republik-rakyat-china/liga-yi/¬ZX÷00Republik Rak021 China0020000000001000Liga Yi - Pl017layOff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republik Rakyat China¬~AA÷Is4TU8Ab¬AD÷1607151600¬ADE÷1607151600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Technology¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607158469¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Three Towns¬JB÷zDWuFfXB¬WV÷wuhan-three-towns¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬JA÷E3VqEEnI¬WU÷beijing-technology¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷vchxTnuB¬AD÷1607151600¬ADE÷1607151600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zibo Cuju¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607158527¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAN¬AF÷Nanjing City¬JB÷bkAcXymt¬WV÷nanjing-city¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ZIB¬AE÷Zibo Cuju¬JA÷ChE1We2n¬WU÷zibo-cuju-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Yi¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷KhLZaQYd¬ZD÷s¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/republik-rakyat-china/liga-yi/¬ZX÷00Republik Rak021 China0020000000001000Liga Yi 007iga Yi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republik Rakyat China¬~AA÷EXX9JEKk¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷Pusingan 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606640206¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAO¬AF÷Inner Mongolia¬JB÷MHdRxCz2¬WV÷inner-mongolia¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷rRcNwhLe¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷O2F0txS2¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nanjing City¬ER÷Pusingan 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606640143¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing City¬JA÷jBiPcDCR¬WU÷nanjing-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Manatee¬JB÷hKwigXKr¬WV÷qingdao-manatee¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷6sy8Nid4¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shaoxing Keqiao Yuejia¬ER÷Pusingan 11¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606639959¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Shaoxing Keqiao Yuejia¬JA÷0nIBEooE¬WU÷shaoxing-keqiao-yuejia¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Three Towns¬JB÷vwHFD50K¬WV÷wuhan-three-towns¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷noWHHhk2¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xian Wolves¬ER÷Pusingan 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606640150¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XIA¬AE÷Xian Wolves¬JA÷rolHaZsF¬WU÷xian-wolves¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷dlhLbgcL¬WV÷beijing-technology¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷dWTKKktN¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zibo Cuju¬ER÷Pusingan 11¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606640089¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIB¬AE÷Zibo Cuju¬JA÷C8Ac5s80¬WU÷zibo-cuju-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangxi Pingguo Haliao¬JB÷ja9141N6¬WV÷guangxi-pingguo-haliao¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷l6QCMBBA¬AD÷1606615200¬ADE÷1606615200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunan Billows¬ER÷Pusingan 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬JA÷YaGJCPFQ¬WU÷hunan-billows¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WUH¬AF÷Hubei Istar¬JB÷AL7o8qOs¬WV÷hubei-istar¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷zNSOJ9eT¬AD÷1606615200¬ADE÷1606615200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunming Zheng He Shipman¬ER÷Pusingan 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷XIA¬AF÷Shaanxi Beyond¬JB÷r7R82uhJ¬WV÷shaanxi-beyond¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷YEO¬AE÷Kunming Zheng He Shipman¬JA÷pM853LxD¬WU÷kunming-zheng-he-shipman¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷29UGLVQG¬AD÷1606615200¬ADE÷1606615200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Jiading Huilong¬ER÷Pusingan 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Jiading Huilong¬JA÷4r7k73wl¬WU÷shanghai-jiading-huilong¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanxi Longjin¬JB÷rZ5g6Nhf¬WV÷shanxi-longjin¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷8fXDIYZe¬AD÷1606546800¬ADE÷1606546800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Red Lions¬ER÷Pusingan 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606553607¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Red Lions¬JA÷AXk91eD2¬WU÷qingdao-red-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬JB÷lOlD0FS8¬WV÷hebei-elite¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2gE4uds9¬AD÷1606546800¬ADE÷1606546800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Bogang¬ER÷Pusingan 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606554119¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZHO¬AF÷Qingdao Youth Island¬JB÷vyxaiBke¬WV÷qingdao-youth-island¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬WM÷PIA¬AE÷Shenzhen Bogang¬JA÷0pwehizk¬WU÷shenzhen-bogang¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~
108
fixtures
0
Iklan
Iklan
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Afrika Selatan Liga Premier Albania Algeria Amerika Syarikat MLS Andorra Angola Arab Saudi Argentina Armenia Aruba Australia Austria Bundesliga Azerbaijan Bahrain Bangladesh Belanda Eredivisie Belarus Belgium Liga Jupiler Benin Bermuda Bolivia Bosnia dan Herzegovina Botswana Brazil Serie A Bulgaria Burkina Faso Burundi Cameroon Chile Colombia Costa Rica Croatia Curaçao Cyprus Denmark Djibouti Ecuador El Salvador Emiriah Arab Bersatu England Liga Premier Liga Championship Liga Satu Liga Dua Piala EFL Piala FA Estonia Eswatini Fiji Filipina Finland Gabon Gambia Georgia Ghana Gibraltar Greece Guatemala Guinea Habsyah Haiti Honduras Hong Kong Hungary Iceland India Indonesia Iran Iraq Ireland Ireland Utara Israel Itali Serie A Serie B Coppa Italia Ivory Coast Jamaica Jepun Jerman Bundesliga 2. Bundesliga Jordan Kanada Kazakhstan Kemboja Kenya Kepulauan Faroe Korea Selatan Kosovo Kuwait Kyrgyzstan Laos Latvia Lesotho Liberia Libya Liechtenstein Lithuania Lubnan Luxembourg Maghribi Makau Makedonia Utara Malawi Malaysia Liga Super Piala Malaysia Maldives Mali Malta Mauritania Mauritius Mesir Mexico Moldova Mongolia Montenegro Mozambique Myanmar Namibia New Zealand Nicaragua Niger Nigeria Norway Oman Pakistan Palestin Panama Paraguay Perancis Ligue 1 Peru Poland Portugal Primeira Liga Qatar Republik China di Taiwan Republik Congo Republik Czech Republik Demokratik Congo Republik Dominika Republik Rakyat China Romania Rusia Rwanda Réunion San Marino Scotland Senegal Sepanyol LaLiga Copa del Rey Serbia Seychelles Sierra Leone Singapura Slovakia Slovenia Somalia Sri Lanka Sudan Sweden Switzerland Syria Tajikistan Tanjung Verde Tanzania Thailand Togo Trinidad dan Tobago Tunisia Turki Turkmenistan Uganda Ukraine Uruguay Uzbekistan Venezuela Vietnam Wales Yaman Zambia Zimbabwe Afrika Piala Negara-negara Afrika Piala Dunia Amerika Selatan Copa América Copa Libertadores Piala Dunia Amerika Utara dan Tengah Piala Emas Piala Dunia Asia Piala Asia Piala Dunia Australia dan Oceania Piala Dunia Dunia Piala Dunia Sukan Olimpik Piala Dunia B20 Piala Dunia B17 Persahabatan Antarabangsa Persahabatan Kelab Eropah Euro Liga Juara-juara Liga Europa Liga Negara-Negara UEFA Euro B21 Piala Dunia Euro B19 Euro B17
Liga Yi secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai Liga Yi 2020, (Bola Sepak/Republik Rakyat China). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama Liga Yi, sila pilih sukan anda dari menu di atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti Liga Yi 2020 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai penjaring gol, kad kuning/merah, barisan pemain dan gantian pemain dalam butiran perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com memberikan statistik (possesi bola, cubaan tepat/tidak tepat ke gol, sepakan percuma, sepakan penjuru, ofsaid dan faul), ulasan secara langsung dan sorotan video dari liga bola sepak terunggul. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan Liga Yi 2020 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan, prestasi (5 perlawanan terakhir), lebih/kurang dan carta penjaring terbanyak.
Tunjukkan lebih banyak