Bola Sepak, Republik Rakyat China: skor secara langsung, jadual, kedudukan Liga Yi 2019

Bola Sepak » Republik Rakyat China » Liga Yi » 2019

results
SA÷1¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Yi¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷pxzzJ834¬ZD÷s¬ZE÷WMeCmTDN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/republik-rakyat-china/liga-yi/¬ZX÷00Republik Rak021 China0020000000187000Liga Yi 007iga Yi000¬ZS÷2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Republik Rakyat China¬~AA÷tx5lvKzs¬AD÷1560598200¬ADE÷1560598200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Qianbao¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chengdu Qianbao¬JA÷0dGO1eWC¬WU÷chengdu-qianbao¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YEO¬AF÷Yunnan Kunlu¬JB÷vmFS0FoJ¬WV÷yunnan-kunlu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷EksRMI56¬AD÷1560598200¬ADE÷1560598200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fujian Tianxin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLA¬AE÷Fujian Tianxin¬JA÷EPPlkIn7¬WU÷fujian-tianxin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬JB÷SSThlx2D¬WV÷jiangxi-liansheng¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KS3hwvjm¬AD÷1560598200¬ADE÷1560598200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunshan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUN¬AE÷Kunshan¬JA÷thgBPbOJ¬WU÷kunshan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Yiteng¬JB÷hSdFOIwQ¬WV÷zhejiang-yiteng¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Ek3dxb5g¬AD÷1560598200¬ADE÷1560598200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Three Towns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIA¬AF÷Shenzhen Pengcheng¬JB÷lbroJd1m¬WV÷shenzhen-pengcheng¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Three Towns¬JA÷A7qsKxns¬WU÷wuhan-three-towns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷0x4KndWb¬AD÷1560598200¬ADE÷1560598200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zibo Sunday¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIB¬AE÷Zibo Sunday¬JA÷AgdPyUrt¬WU÷zibo-sunday¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬JB÷Od0Tzlbn¬WV÷yinchuan-helanshan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷0rNLr0SP¬AD÷1560596400¬ADE÷1560596400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hangzhou Wuyue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬JB÷WMBK2yH6¬WV÷suzhou-dongwu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Wuyue¬JA÷hWCG3H10¬WU÷hangzhou-wuyue-qiantang¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷MiOHqtDJ¬AD÷1560596400¬ADE÷1560596400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nanjing Shaye¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing Shaye¬JA÷d4J75wXm¬WU÷nanjing-shaye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬JB÷A7NB4cnf¬WV÷hunan-billows¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Mo5GmxHh¬AD÷1560596400¬ADE÷1560596400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyang Urban FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬JB÷pWUIGpDU¬WV÷qingdao-jonoon¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬JA÷6uWEHQcO¬WU÷shenyang-urban-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷dEWVLxLC¬AD÷1560585600¬ADE÷1560585600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangxi Baoyun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangxi Baoyun¬JA÷tWHzDLvE¬WU÷guangxi-baoyun¬AG÷0¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Jiuniu¬JB÷KMGvCufK¬WV÷sichuan-jiuniu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷4AABlI1n¬AD÷1560585600¬ADE÷1560585600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬JA÷bFS6JnTB¬WU÷hebei-elite¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷PER¬AF÷Taizhou Yuanda¬JB÷x6RAI6rI¬WV÷taizhou-yuanda¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷8lzzLdzJ¬AD÷1560585600¬ADE÷1560585600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lhasa Chengtou¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LHA¬AE÷Lhasa Chengtou¬JA÷0YXyBa9Q¬WU÷lhasa-chengtou¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WUH¬AF÷Hubei Chufeng Heli¬JB÷2sK36JHs¬WV÷hubei-chufeng-heli¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QJB7kbnt¬AD÷1560585600¬ADE÷1560585600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xian Daxing Chongde¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XIA¬AE÷Xian Daxing Chongde¬JA÷4GZcL8ba¬WU÷xian-daxing-chongde¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬JB÷Gjw2KSD5¬WV÷jilin-baijia¬AH÷0¬~AA÷EurkXGWB¬AD÷1560583800¬ADE÷1560583800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Chanjoy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Chanjoy¬JA÷ltwNJeNf¬WU÷dalian-chanjoy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷BAO¬AF÷Inner Mongolia¬JB÷SWyRIFx1¬WV÷inner-mongolia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hWtgWznI¬AD÷1560583800¬ADE÷1560583800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷AeRVHZi7¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬JB÷ObVZGg7D¬WV÷baoding-yingli-yitong¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zeWcVf1O¬AD÷1560583800¬ADE÷1560583800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Red Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Red Lions¬JA÷x2JHuwpE¬WU÷qingdao-red-lions¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷ERtoOAEt¬WV÷beijing-technology¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷lbz2UEGU¬AD÷1560583800¬ADE÷1560583800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yanbian Beiguo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanxi Xindu¬JB÷AgzfMlqg¬WV÷shanxi-xindu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷YAN¬AE÷Yanbian Beiguo¬JA÷W2yjNUTn¬WU÷yanbian-beiguo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬~AA÷SOqsZx2a¬AD÷1560079800¬ADE÷1560079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Taizhou Yuanda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Taizhou Yuanda¬JA÷rubrRwVK¬WU÷taizhou-yuanda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Chanjoy¬JB÷dr2nQcpR¬WV÷dalian-chanjoy¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷zarNNbj0¬AD÷1559993400¬ADE÷1559993400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhejiang Yiteng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬JA÷hAytivIf¬WU÷zhejiang-yiteng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KLA¬AF÷Fujian Tianxin¬JB÷W0zpjbX0¬WV÷fujian-tianxin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6PwJOvyf¬AD÷1559991600¬ADE÷1559991600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬JA÷ppYXh0mr¬WU÷jiangxi-liansheng¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Three Towns¬JB÷OzXyhK2l¬WV÷wuhan-three-towns¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SYvFPKLm¬AD÷1559982600¬ADE÷1559982600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hubei Chufeng Heli¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Hubei Chufeng Heli¬JA÷6110B839¬WU÷hubei-chufeng-heli¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Wuyue¬JB÷4nK3ASIF¬WV÷hangzhou-wuyue-qiantang¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷xziUyuIt¬AD÷1559980800¬ADE÷1559980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baoding Yingli Yitong¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Baoding Yingli Yitong¬JA÷2Bat7Iwk¬WU÷baoding-yingli-yitong¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Red Lions¬JB÷0dIq6xge¬WV÷qingdao-red-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷WdjYzaXn¬AD÷1559980800¬ADE÷1559980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Technology¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬JA÷fJHm5d81¬WU÷beijing-technology¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZIB¬AF÷Zibo Sunday¬JB÷Y9Gi4GN7¬WV÷zibo-sunday¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷zy0zX2TD¬AD÷1559980800¬ADE÷1559980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunan Billows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬JA÷QstRd9lG¬WU÷hunan-billows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GUA¬AF÷Guangxi Baoyun¬JB÷4YvVeT3M¬WV÷guangxi-baoyun¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷p0fxzJng¬AD÷1559980800¬ADE÷1559980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inner Mongolia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Inner Mongolia¬JA÷ARazTa08¬WU÷inner-mongolia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷YAN¬AF÷Yanbian Beiguo¬JB÷lIbvSJFE¬WV÷yanbian-beiguo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ERbvWMrK¬AD÷1559980800¬ADE÷1559980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Pengcheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Shenzhen Pengcheng¬JA÷ncUZfmJS¬WU÷shenzhen-pengcheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LHA¬AF÷Lhasa Chengtou¬JB÷OIL1j7Rq¬WV÷lhasa-chengtou¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷8lbrVtbQ¬AD÷1559980800¬ADE÷1559980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Jiuniu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Jiuniu¬JA÷IuL5kRtj¬WU÷sichuan-jiuniu¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KUN¬AF÷Kunshan¬JB÷dWJ9lodd¬WV÷kunshan¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pAkAQ06s¬AD÷1559980800¬ADE÷1559980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunnan Kunlu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yunnan Kunlu¬JA÷Ym3hDUYd¬WU÷yunnan-kunlu¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NAN¬AF÷Nanjing Shaye¬JB÷Cv2dCll3¬WV÷nanjing-shaye¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷6FroYdH5¬AD÷1559979000¬ADE÷1559979000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jilin Baijia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬JA÷2PvFLHhr¬WU÷jilin-baijia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷tGwJKy8l¬WV÷jiangsu-yancheng¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷p2oEV3e7¬AD÷1559979000¬ADE÷1559979000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Jonoon¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬JA÷EoRhGMG2¬WU÷qingdao-jonoon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬JB÷SlVdFtW8¬WV÷hebei-elite¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷OhpIUNAD¬AD÷1559979000¬ADE÷1559979000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanxi Xindu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanxi Xindu¬JA÷ADK1E0oF¬WU÷shanxi-xindu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷XIA¬AF÷Xian Daxing Chongde¬JB÷l4J5DK0L¬WV÷xian-daxing-chongde¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0AT0g7mE¬AD÷1559979000¬ADE÷1559979000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan Helanshan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬JA÷IwO9CvGR¬WU÷yinchuan-helanshan¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Shenyang Urban FC¬JB÷KnAy8bOr¬WV÷shenyang-urban-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~
1
1560720026
233
fixtures
SA÷1¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Yi¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷pxzzJ834¬ZD÷s¬ZE÷WMeCmTDN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/republik-rakyat-china/liga-yi/¬ZX÷00Republik Rak021 China0020000000187000Liga Yi 007iga Yi000¬ZS÷2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Republik Rakyat China¬~AA÷fa3OoGo5¬AD÷1560929400¬ADE÷1560929400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dalian Chanjoy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Chanjoy¬JA÷IJaXZ7Dh¬WU÷dalian-chanjoy¬WN÷SHA¬AF÷Shanxi Xindu¬JB÷dAbyZRSb¬WV÷shanxi-xindu¬~AA÷6Z6Spz1B¬AD÷1560929400¬ADE÷1560929400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Yancheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷OWUXXor5¬WU÷jiangsu-yancheng¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷2NTyX5cB¬WV÷beijing-technology¬~AA÷lbdXqfGH¬AD÷1560929400¬ADE÷1560929400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Qingdao Red Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Red Lions¬JA÷dpTuWPCH¬WU÷qingdao-red-lions¬WN÷ZIB¬AF÷Zibo Sunday¬JB÷AmXqVqSN¬WV÷zibo-sunday¬~AA÷SleyqEVN¬AD÷1560929400¬ADE÷1560929400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yanbian Beiguo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yanbian Beiguo¬JA÷hCMlU3sU¬WU÷yanbian-beiguo¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬JB÷fL8GPNko¬WV÷jilin-baijia¬~AA÷dOaurYpU¬AD÷1560929400¬ADE÷1560929400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yinchuan Helanshan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬JB÷MR02mRsh¬WV÷qingdao-jonoon¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬JA÷ry2bl7So¬WU÷yinchuan-helanshan¬~AA÷Sh70yIKa¬AD÷1560931200¬ADE÷1560931200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangxi Baoyun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangxi Baoyun¬JA÷6ZxjIGGg¬WU÷guangxi-baoyun¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Yiteng¬JB÷pQyfHzWa¬WV÷zhejiang-yiteng¬~AA÷25Cmnpco¬AD÷1560931200¬ADE÷1560931200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hebei Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬JA÷AmgFpPRA¬WU÷hebei-elite¬WN÷BAO¬AF÷Inner Mongolia¬JB÷lvhJqqsH¬WV÷inner-mongolia¬~AA÷AHd5zxz6¬AD÷1560931200¬ADE÷1560931200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lhasa Chengtou¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LHA¬AE÷Lhasa Chengtou¬JA÷vmybGfo6¬WU÷lhasa-chengtou¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬JB÷hju2FE0C¬WV÷suzhou-dongwu¬~AA÷l8e9ZekC¬AD÷1560931200¬ADE÷1560931200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen Pengcheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Shenzhen Pengcheng¬JA÷zFU6EYFI¬WU÷shenzhen-pengcheng¬WN÷KLA¬AF÷Fujian Tianxin¬JB÷E5TADhVO¬WV÷fujian-tianxin¬~AA÷dYfDYF4I¬AD÷1560931200¬ADE÷1560931200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sichuan Jiuniu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Jiuniu¬JA÷SMWixx8P¬WU÷sichuan-jiuniu¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬JB÷UVIJXeGt¬WV÷hunan-billows¬~AA÷bXo7whgo¬AD÷1560931200¬ADE÷1560931200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Xian Daxing Chongde¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XIA¬AE÷Xian Daxing Chongde¬JA÷4jj7nocb¬WU÷xian-daxing-chongde¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬JB÷GQgBo5C4¬WV÷baoding-yingli-yitong¬~AA÷YcItHmZp¬AD÷1560933000¬ADE÷1560933000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hubei Chufeng Heli¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Three Towns¬JB÷QcCSVZpg¬WV÷wuhan-three-towns¬WM÷WUH¬AE÷Hubei Chufeng Heli¬JA÷Cf8OWFVn¬WU÷hubei-chufeng-heli¬~AA÷z3dPuXBo¬AD÷1560942000¬ADE÷1560942000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hangzhou Wuyue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Wuyue¬JA÷KKBWUg0a¬WU÷hangzhou-wuyue-qiantang¬WN÷YEO¬AF÷Yunnan Kunlu¬JB÷bBAzUDF5¬WV÷yunnan-kunlu¬~AA÷l60TviRi¬AD÷1560942000¬ADE÷1560942000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangxi Liansheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬JA÷Gn5uTXUB¬WU÷jiangxi-liansheng¬WN÷KUN¬AF÷Kunshan¬JB÷fw4qSipI¬WV÷kunshan¬~AA÷G8Gio4Ci¬AD÷1560942000¬ADE÷1560942000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenyang Urban FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Taizhou Yuanda¬JB÷p6oSsNBT¬WV÷taizhou-yuanda¬WM÷SHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬JA÷6FnOr3dN¬WU÷shenyang-urban-fc¬~AA÷rTaXwBtb¬AD÷1560943800¬ADE÷1560943800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chengdu Qianbao¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAN¬AF÷Nanjing Shaye¬JB÷0z7iQVEU¬WV÷nanjing-shaye¬WM÷CHE¬AE÷Chengdu Qianbao¬JA÷l03mRBaO¬WU÷chengdu-qianbao¬~AA÷AVFepORc¬AD÷1561275000¬ADE÷1561275000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Qingdao Jonoon¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬JA÷2oYgwsKp¬WU÷qingdao-jonoon¬WN÷PER¬AF÷Taizhou Yuanda¬JB÷Glxbx1Zj¬WV÷taizhou-yuanda¬~AA÷lMEaqrs4¬AD÷1561275000¬ADE÷1561275000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yanbian Beiguo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yanbian Beiguo¬JA÷KM2vogwi¬WU÷yanbian-beiguo¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬JB÷bD1rpDhc¬WV÷baoding-yingli-yitong¬~AA÷Grodr2dA¬AD÷1561275000¬ADE÷1561275000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yinchuan Helanshan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬JA÷6w1nqX73¬WU÷yinchuan-helanshan¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Red Lions¬JB÷pUajriN9¬WV÷qingdao-red-lions¬~AA÷fZq0sMBG¬AD÷1561276800¬ADE÷1561276800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beijing Technology¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬JA÷ShkesBxG¬WU÷beijing-technology¬WN÷XIA¬AF÷Xian Daxing Chongde¬JB÷tdgatViM¬WV÷xian-daxing-chongde¬~AA÷ldq4ttRM¬AD÷1561276800¬ADE÷1561276800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hebei Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬JA÷zJh3uk7S¬WU÷hebei-elite¬WN÷SHA¬AF÷Shanxi Xindu¬JB÷xSvVz9Fq¬WV÷shanxi-xindu¬~AA÷2am8u0tT¬AD÷1561276800¬ADE÷1561276800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inner Mongolia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Inner Mongolia¬JA÷f3ZZZSUk¬WU÷inner-mongolia¬WN÷SHE¬AF÷Shenyang Urban FC¬JB÷YgYwZnpd¬WV÷shenyang-urban-fc¬~AA÷MJbywVe4¬AD÷1561276800¬ADE÷1561276800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lhasa Chengtou¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LHA¬AE÷Lhasa Chengtou¬JA÷QcYcoFpt¬WU÷lhasa-chengtou¬WN÷YEO¬AF÷Yunnan Kunlu¬JB÷4lX1pZan¬WV÷yunnan-kunlu¬~AA÷vegtxkBA¬AD÷1561276800¬ADE÷1561276800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nanjing Shaye¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing Shaye¬JA÷YNy6qgFh¬WU÷nanjing-shaye¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Wuyue¬JB÷CEzArDUb¬WV÷hangzhou-wuyue-qiantang¬~AA÷Iohpy9QG¬AD÷1561276800¬ADE÷1561276800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen Pengcheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Shenzhen Pengcheng¬JA÷fwQEsXq5¬WU÷shenzhen-pengcheng¬WN÷KUN¬AF÷Kunshan¬JB÷8tUItiaB¬WV÷kunshan¬~AA÷C8ilzTuN¬AD÷1561278600¬ADE÷1561278600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hubei Chufeng Heli¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Hubei Chufeng Heli¬JA÷23TMuBEH¬WU÷hubei-chufeng-heli¬WN÷KLA¬AF÷Fujian Tianxin¬JB÷vTjjOrqp¬WV÷fujian-tianxin¬~AA÷8tQzyKlp¬AD÷1561285800¬ADE÷1561285800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jilin Baijia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬JA÷ncMLcWMd¬WU÷jilin-baijia¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Chanjoy¬JB÷pruPdjx3¬WV÷dalian-chanjoy¬~AA÷AgAiZneT¬AD÷1561287600¬ADE÷1561287600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangxi Liansheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬JA÷Kv8mN2bj¬WU÷jiangxi-liansheng¬WN÷GUA¬AF÷Guangxi Baoyun¬JB÷bV6iMMDd¬WV÷guangxi-baoyun¬~AA÷GzmKU63p¬AD÷1561289400¬ADE÷1561289400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chengdu Qianbao¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chengdu Qianbao¬JA÷CYfZp6jc¬WU÷chengdu-qianbao¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬JB÷QyawpQ53¬WV÷hunan-billows¬~AA÷fRoOTQIj¬AD÷1561289400¬ADE÷1561289400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suzhou Dongwu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬JA÷80lrqpL9¬WU÷suzhou-dongwu¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Three Towns¬JB÷nimnr4zG¬WV÷wuhan-three-towns¬~AA÷rsu6hAei¬AD÷1561289400¬ADE÷1561289400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zhejiang Yiteng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬JA÷GQijsOkM¬WU÷zhejiang-yiteng¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Jiuniu¬JB÷fHjftr5S¬WV÷sichuan-jiuniu¬~AA÷nXOvzv4j¬AD÷1561289400¬ADE÷1561289400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zibo Sunday¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIB¬AE÷Zibo Sunday¬JA÷S6UTeAi9¬WU÷zibo-sunday¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷6cTXfU6F¬WV÷jiangsu-yancheng¬~
1
1560720026
247

Republik Rakyat China

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain