Bola Sepak, Republik Rakyat China: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala FA 2018

Bola Sepak » Republik Rakyat China » Piala FA » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Piala FA¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷lUpIrnCB¬ZD÷p¬ZE÷W8bsubbi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/republik-rakyat-china/piala-fa/¬ZX÷00Republik Rak021 China0070000000179000Piala FA 008ala FA000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Republik Rakyat China¬~AA÷pMTFtiXo¬AD÷1531049700¬ADE÷1531049700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬JA÷lWaJpdD5¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷WfkOqGSB¬WV÷shandong-luneng¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Pusingan Pertama.¬~AA÷4SB7xuLU¬AD÷1531047600¬ADE÷1531047600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷n732lvEt¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷4rb7mbTn¬WV÷guangzhou-r-f¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Pusingan Pertama.¬~AA÷vqTJuBnh¬AD÷1530963300¬ADE÷1530963300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬JA÷AolSrzrI¬WU÷dalian-yifang¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Jiuniu¬JB÷vLhWsfcO¬WV÷sichuan-jiuniu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Pusingan Pertama.¬~AA÷6VUBsXHu¬AD÷1528544100¬ADE÷1528544100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷rZdBnIrg¬WU÷beijing-guoan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai East Asia¬JB÷xddFoxba¬WV÷shanghai-east-asia¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Pusingan Pertama.¬~AA÷Kx5mDzIJ¬AD÷1525262400¬ADE÷1525262400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷GGYl2wLF¬WV÷tianjin-teda¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷xQZp3J59¬WU÷beijing-guoan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷jRvS5hAg¬AD÷1525260900¬ADE÷1525260900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷GWMCHIK2¬WU÷chongqing-lifan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬JB÷fNLGGxz9¬WV÷dalian-yifang¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷bT3iCfXP¬AD÷1525260900¬ADE÷1525260900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷pjwg1czM¬WU÷guangzhou-evergrande¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷Otxc0HkS¬WV÷guizhou-zhicheng¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷82kN6Yfm¬AD÷1525260900¬ADE÷1525260900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Jiuniu¬JB÷GvHygZs2¬WV÷sichuan-jiuniu¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬JA÷xlIXgFSe¬WU÷nantong-zhiyun¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷IXQ4liuJ¬AD÷1525260600¬ADE÷1525260600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Shanghai East Asia¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai East Asia¬JA÷dGRx5uyc¬WU÷shanghai-east-asia¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷f1pt4aj3¬WV÷beijing-renhe¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UBjJ7Eus¬AD÷1525248000¬ADE÷1525248000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Yilinshanzhuang¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEY¬AE÷Hebei Yilinshanzhuang¬JA÷UNEPeybq¬WU÷hebei-china-fortune¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷rRITfeDk¬WV÷shandong-luneng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷4UM0kXPC¬AD÷1525244400¬ADE÷1525244400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyang Urban FC¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬JA÷4Mvisxqj¬WU÷shenyang-urban-fc¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷rDwetdbd¬WV÷guangzhou-r-f¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷A7NdjDA6¬AD÷1525174500¬ADE÷1525174500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tianjin Quanjian¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Quanjian¬JA÷pxbKnbLS¬WU÷tianjin-quanjian¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷nopnrITq¬WV÷jiangsu-suning¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷UyI3ggUB¬AD÷1524657600¬ADE÷1524657600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shaanxi Changan¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬JA÷b3xOjJk8¬WU÷shaanxi-changan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai East Asia¬JB÷xfySkw5E¬WV÷shanghai-east-asia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷tAMt5jTN¬AD÷1524656100¬ADE÷1524656100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anhui Hefei¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANH¬AE÷Anhui Hefei¬JA÷vusLcR2h¬WU÷anhui-hefei-guiguan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷IVuPdoIb¬WV÷chongqing-lifan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷YqJY6CbB¬AD÷1524656100¬ADE÷1524656100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬JA÷rJb3upmO¬WU÷nantong-zhiyun¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷M9c7v42U¬WV÷shanghai-shenhua¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷8MTfeFaa¬AD÷1524656100¬ADE÷1524656100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷lYfXTere¬WV÷jiangsu-suning¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷zVjTUyTl¬WU÷sichuan-annapurna¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷44RHAfan¬AD÷1524656100¬ADE÷1524656100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan Helanshan¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬JA÷8xS7jAeP¬WU÷yinchuan-helanshan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷AoEZoU3t¬WV÷guangzhou-evergrande¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷x2LBiXbO¬AD÷1524650400¬ADE÷1524650400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬JA÷Olh4Wl4g¬WU÷shanghai-shenxin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷2ui8V8Ja¬WV÷beijing-guoan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷ruM7hDqI¬AD÷1524641400¬ADE÷1524641400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hainan Boying¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Hainan Boying¬JA÷IikdYAZt¬WU÷hainan-boying¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷URh0XUlm¬WV÷beijing-renhe¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷QDSDBzpt¬AD÷1524641400¬ADE÷1524641400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬JA÷hUqLS63I¬WU÷heilongjiang-lava¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷6XmPRQIO¬WV÷guizhou-zhicheng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷GhKFjiEU¬AD÷1524641400¬ADE÷1524641400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷KGoDUSY5¬WU÷wuhan-zall¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷b7pHTnlC¬WV÷tianjin-teda¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷CUUP8YTb¬AD÷1524636000¬ADE÷1524636000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yanbian Beiguo¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yanbian Beiguo¬JA÷vR1nqSma¬WU÷yanbian-beiguo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷hU5jrn35¬WV÷shandong-luneng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬~
1
1532262318
68
fixtures
SA÷1¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Piala FA¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷lUpIrnCB¬ZD÷p¬ZE÷W8bsubbi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/republik-rakyat-china/piala-fa/¬ZX÷00Republik Rak021 China0070000000179000Piala FA 008ala FA000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Republik Rakyat China¬~AA÷t8PzxToH¬AD÷1532432100¬ADE÷1532432100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sichuan Jiuniu¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Jiuniu¬JA÷lhyfcZdB¬WU÷sichuan-jiuniu¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬JB÷rFzbdgCH¬WV÷dalian-yifang¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UNHq4R5M.png?bookmaker=[16]","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Pusingan Kedua. Keputusan pusingan pertama: 0-3. ¬AN÷n¬~AA÷CYKWx9WA¬AD÷1532512800¬ADE÷1532512800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷UkLhaeSb¬WU÷shandong-luneng¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷A1xjbFs5¬WV÷guizhou-zhicheng¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UNHq4R5M.png?bookmaker=[16]","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Pusingan Kedua. Keputusan pusingan pertama: 0-0. ¬AN÷n¬~AA÷YsMSwkH4¬AD÷1532518500¬ADE÷1532518500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai East Asia¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷jaMl0yDh¬WV÷beijing-guoan¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai East Asia¬JA÷dxNp1Hcn¬WU÷shanghai-east-asia¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UNHq4R5M.png?bookmaker=[16]","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Pusingan Kedua. Keputusan pusingan pertama: 1-2. ¬AN÷n¬~AA÷jJWNvV1b¬AD÷1532520000¬ADE÷1532520000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷IBizsECU¬WU÷guangzhou-r-f¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷rZIt2crt¬WV÷jiangsu-suning¬AM÷Pusingan Kedua. Keputusan pusingan pertama: 0-0. ¬AN÷n¬~
1
1532262318
4

Republik Rakyat China

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain