Bola Sepak, Republik Rakyat China: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala FA 2018

Bola Sepak » Republik Rakyat China » Piala FA » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Piala FA¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷lUpIrnCB¬ZD÷p¬ZE÷W8bsubbi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/republik-rakyat-china/piala-fa/¬ZX÷00Republik Rak021 China0070000000177000Piala FA 008ala FA000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Republik Rakyat China¬~AA÷hd6CO5p8¬AD÷1523516400¬ADE÷1523516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Wuhan Chufeng Heli¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Chufeng Heli¬JA÷0nLGnyji¬WU÷wuhan-chufeng-heli¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷vwKKoe5c¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷zuO2ZMbQ¬AD÷1523446500¬ADE÷1523446500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anhui Hefei¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANH¬AE÷Anhui Hefei¬JA÷EijEiNXm¬WU÷anhui-hefei-guiguan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HUA¬AF÷Huakaier F.C.¬JB÷hrkIjsmf¬WV÷hubei-huakaier-f-c¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SEKfyqUD¬AD÷1523446500¬ADE÷1523446500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬JA÷YZZXBiJ2¬WU÷nantong-zhiyun¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEI¬AF÷Nei Mongol¬JB÷nwvxBBY8¬WV÷nei-mongol¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Wn5GNPaE¬AD÷1523446200¬ADE÷1523446200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shaanxi Changan¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬JA÷M19PpFK3¬WU÷shaanxi-changan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Greentown¬JB÷z5DTqZZ9¬WV÷zhejiang-greentown¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷EBfLMqFK¬AD÷1523433600¬ADE÷1523433600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hainan Boying¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Hainan Boying¬JA÷URCXrgkG¬WU÷hainan-boying¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Hakka¬JB÷8IByrD4M¬WV÷meizhou-hakka¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷naJQ02h1¬AD÷1523433600¬ADE÷1523433600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷Sbj2TDkT¬WV÷qingdao-huanghai¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷GOnbUgzN¬WU÷sichuan-annapurna¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬~AA÷tMv0F17f¬AD÷1523431800¬ADE÷1523431800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan Helanshan¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬JA÷8Yaach49¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Baxy¬JB÷nPb3dCJF¬WV÷beijing¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷EZx8Dux7¬AD÷1523430000¬ADE÷1523430000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yanbian Beiguo¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yanbian Beiguo¬JA÷pEgwjAdq¬WU÷yanbian-beiguo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬JB÷O4hskUBk¬WV÷meizhou-meixian-techand¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Q9tCCaiD¬AD÷1523347200¬ADE÷1523347200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Jiuniu¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Jiuniu¬JA÷ttmnllRe¬WU÷sichuan-jiuniu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Transcend¬JB÷KWojm8t2¬WV÷dalian-transcend¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷pfoiHNxr¬AD÷1523345400¬ADE÷1523345400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jilin Baijia¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬JA÷p0E4yBsj¬WU÷jilin-baijia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷b3I8zVdd¬WV÷wuhan-zall¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷KCw4ELM0¬AD÷1523345400¬ADE÷1523345400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬JA÷Uml8eWYL¬WU÷suzhou-dongwu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬JB÷SY6BfjlS¬WV÷shenzhen-fc¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷65Jbz3qK¬AD÷1523343600¬ADE÷1523343600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baoding Yingli Yitong¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIA¬AF÷Liaoning¬JB÷6RjAh3Is¬WV÷liaoning¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BAO¬AE÷Baoding Yingli Yitong¬JA÷U1TtAVmF¬WU÷baoding-yingli-yitong¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷4zUL1rwe¬AD÷1523343600¬ADE÷1523343600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Dalian Boyang¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬JA÷rBljWF5A¬WU÷dalian-boyang¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Yiteng¬JB÷M1mfVZKG¬WV÷zhejiang-yiteng¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷SEbPL3UQ¬AD÷1523343600¬ADE÷1523343600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunan Billows¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬JA÷lUSYtXJS¬WU÷hunan-billows¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬JB÷jwF0xiSq¬WV÷shanghai-shenxin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷OppeGshl¬AD÷1523343600¬ADE÷1523343600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Jonoon¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬JA÷08diaEZd¬WU÷qingdao-jonoon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬JB÷vaeebYl3¬WV÷heilongjiang-lava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷QkIUaM77¬AD÷1523343600¬ADE÷1523343600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Shenyang Urban FC¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬JA÷YuTUOXcp¬WU÷shenyang-urban-fc¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YAN¬AF÷Yanbian¬JB÷CWRYNiDj¬WV÷yanbian¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷QBgFGq4P¬AD÷1521977400¬ADE÷1521977400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Jiading City Development¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Jiading City Development¬JA÷pMJKQay5¬WU÷shanghai-jiading-city-development¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬JB÷bPNOPJjB¬WV÷yinchuan-helanshan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷dt5CdOCg¬AD÷1521964800¬ADE÷1521964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷GSnVFrNn¬WU÷sichuan-annapurna¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷UVjZE2xg¬WV÷jiangsu-yancheng¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷6cs6XDJH¬AD÷1521964800¬ADE÷1521964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sichuan Jiuniu¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Jiuniu¬JA÷SUKpajAN¬WU÷sichuan-jiuniu¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷ZIB¬AF÷Zibo Sunday¬JB÷MiKlbAPT¬WV÷zibo-sunday¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬~AA÷h8bLf2s6¬AD÷1521961200¬ADE÷1521961200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Shaanxi Changan¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬JA÷KKqnC0MB¬WU÷shaanxi-changan¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬JB÷bBrjBKyI¬WV÷hebei-elite¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2J58c4cm¬AD÷1521959400¬ADE÷1521959400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Boyang¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬JA÷WfBbL4aP¬WU÷dalian-boyang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷Y3cQGO7t¬WV÷beijing-technology¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QLdThtCI¬AD÷1521959400¬ADE÷1521959400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Sunfun¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬JB÷GtS3Usxt¬WV÷jilin-baijia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬JA÷fXQ7T1in¬WU÷shanghai-sunfun¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷WGOVmJJl¬AD÷1521957600¬ADE÷1521957600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ningbo Yinbo¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIN¬AE÷Ningbo Yinbo¬JA÷GlOXF98h¬WU÷ningbo-yinbo¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YAN¬AF÷Yanbian Beiguo¬JB÷fuNyFTNb¬WV÷yanbian-beiguo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷O6FWi0RO¬AD÷1521957600¬ADE÷1521957600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Jonoon¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬JA÷O6VBSL6h¬WU÷qingdao-jonoon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Haoxin Trade¬JB÷2cUFRuMb¬WV÷guangzhou-haoxin-trade¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lMOgys22¬AD÷1521957600¬ADE÷1521957600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Shenyang Urban FC¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAO¬AF÷Baotou Nanjiao¬JB÷AwIX0cAg¬WV÷baotou-nanjiao¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷SHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬JA÷h2NS1wem¬WU÷shenyang-urban-fc¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~
1
1524283701
40
fixtures
SA÷1¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Piala FA¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷lUpIrnCB¬ZD÷p¬ZE÷W8bsubbi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/republik-rakyat-china/piala-fa/¬ZX÷00Republik Rak021 China0070000000177000Piala FA 008ala FA000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Republik Rakyat China¬~AA÷OYBo4ArU¬AD÷1524553200¬ADE÷1524553200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuhan Chufeng Heli¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Chufeng Heli¬JA÷n5pTe5X4¬WU÷wuhan-chufeng-heli¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷QeqXfPnB¬WV÷guangzhou-r-f¬AN÷n¬~AA÷vmPjdepg¬AD÷1524555000¬ADE÷1524555000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dalian Boyang¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬JA÷va5czb5R¬WU÷dalian-boyang¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬JB÷t8iPVHDr¬WV÷tianjin-quanjian¬AN÷n¬~AA÷2JNx6WDH¬AD÷1524555000¬ADE÷1524555000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liaoning¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIA¬AE÷Liaoning¬JA÷bVYCamYu¬WU÷liaoning¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬JB÷dGiGb7mn¬WV÷dalian-yifang¬AN÷n¬~AA÷nDSbfZE5¬AD÷1524555000¬ADE÷1524555000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenyang Urban FC¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬JA÷WdpxTFc1¬WU÷shenyang-urban-fc¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷AmqtSZC7¬WV÷henan-jianye¬AN÷n¬~AA÷fgKU7hq5¬AD÷1524556800¬ADE÷1524556800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sichuan Jiuniu¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Jiuniu¬JA÷ni5fs6IB¬WU÷sichuan-jiuniu¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬JB÷Qs4btQXH¬WV÷changchun-yatai¬AN÷n¬~AA÷bRQL9EEh¬AD÷1524569700¬ADE÷1524569700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬JA÷IBDwolJn¬WU÷suzhou-dongwu¬WN÷HEY¬AF÷Hebei Yilinshanzhuang¬JB÷d2Csp8Yh¬WV÷hebei-china-fortune¬AN÷n¬~AA÷CUUP8YTb¬AD÷1524636000¬ADE÷1524636000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yanbian Beiguo¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yanbian Beiguo¬JA÷vR1nqSma¬WU÷yanbian-beiguo¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷hU5jrn35¬WV÷shandong-luneng¬AN÷n¬~AA÷ruM7hDqI¬AD÷1524641400¬ADE÷1524641400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hainan Boying¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Hainan Boying¬JA÷IikdYAZt¬WU÷hainan-boying¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷URh0XUlm¬WV÷beijing-renhe¬AN÷n¬~AA÷QDSDBzpt¬AD÷1524641400¬ADE÷1524641400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬JA÷hUqLS63I¬WU÷heilongjiang-lava¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷6XmPRQIO¬WV÷guizhou-zhicheng¬AN÷n¬~AA÷GhKFjiEU¬AD÷1524641400¬ADE÷1524641400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷KGoDUSY5¬WU÷wuhan-zall¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷b7pHTnlC¬WV÷tianjin-teda¬AN÷n¬~AA÷x2LBiXbO¬AD÷1524650400¬ADE÷1524650400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬JA÷Olh4Wl4g¬WU÷shanghai-shenxin¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷2ui8V8Ja¬WV÷beijing-guoan¬AN÷n¬~AA÷tAMt5jTN¬AD÷1524656100¬ADE÷1524656100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anhui Hefei¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷IVuPdoIb¬WV÷chongqing-lifan¬WM÷ANH¬AE÷Anhui Hefei¬JA÷vusLcR2h¬WU÷anhui-hefei-guiguan¬AN÷n¬~AA÷YqJY6CbB¬AD÷1524656100¬ADE÷1524656100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬JA÷rJb3upmO¬WU÷nantong-zhiyun¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷M9c7v42U¬WV÷shanghai-shenhua¬AN÷n¬~AA÷8MTfeFaa¬AD÷1524656100¬ADE÷1524656100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷lYfXTere¬WV÷jiangsu-suning¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷zVjTUyTl¬WU÷sichuan-annapurna¬AN÷n¬~AA÷44RHAfan¬AD÷1524656100¬ADE÷1524656100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yinchuan Helanshan¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬JA÷8xS7jAeP¬WU÷yinchuan-helanshan¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷AoEZoU3t¬WV÷guangzhou-evergrande¬AN÷n¬~AA÷UyI3ggUB¬AD÷1524657600¬ADE÷1524657600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shaanxi Changan¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬JA÷b3xOjJk8¬WU÷shaanxi-changan¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai East Asia¬JB÷xfySkw5E¬WV÷shanghai-east-asia¬AN÷n¬~
1
1524283701
16

Republik Rakyat China

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain