Kesatuan Ragbi, Jepun: skor secara langsung, jadual, kedudukan Liga Utama 2020/2021

Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Liga Utama
2020/2021
Loading...
results
SA÷8¬~ZA÷JEPUN: Liga Utama - PlayOff¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Jepun¬ZC÷jquslq8a¬ZD÷p¬ZE÷f94wOFjK¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷11¬ZL÷/my/kesatuan-ragbi/jepun/top-league/¬ZX÷08Jepun 005......0130000000001000Liga Utama -020layOff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Jepun¬~AA÷M7fOiauI¬AD÷1619328600¬ADE÷1619328600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619334619¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬JA÷vRzxzKts¬WU÷kintetsu-liners¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬JB÷MolAv0YP¬WV÷wild-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷54¬BB÷7¬BD÷47¬~AA÷EsiGgLA5¬AD÷1619328600¬ADE÷1619328600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619336364¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HON¬AF÷Hino Red Dolphins¬JB÷GlcKHxRC¬WV÷hino-red-dolphins¬GRB÷0¬AH÷29¬BB÷10¬BD÷19¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬JA÷MDrHIIB6¬WU÷toyota-verblitz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷49¬BA÷21¬BC÷28¬~AA÷xnaKyvyd¬AD÷1619319600¬ADE÷1619319600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Honda HEAT¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619325886¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HON¬AE÷Honda HEAT¬JA÷ttrEDkr8¬WU÷honda-heat¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷3¬BC÷10¬WN÷MOH¬AF÷Red Hurricanes¬JB÷hQlWl657¬WV÷red-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷7¬~AA÷ULeCw06q¬AD÷1619319600¬ADE÷1619319600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shining A.¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619326260¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬JB÷69nKi8Ll¬WV÷canon-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷43¬BB÷19¬BD÷24¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬JA÷CnmGhl6r¬WU÷shining-arcs¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷6¬BC÷7¬~AA÷4WqTjJfO¬AD÷1619242200¬ADE÷1619242200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mitsubishi Dynaboars¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619249355¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIT¬AE÷Mitsubishi Dynaboars¬JA÷nivpYcBg¬WU÷mitsubishi-dynaboars¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬WN÷KOB¬AF÷Kobe Steel¬JB÷IHZuZwdm¬WV÷kobe-steel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷50¬BB÷17¬BD÷33¬~AA÷84jKhuQB¬AD÷1619242200¬ADE÷1619242200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619249044¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬JB÷8rp6utJJ¬WV÷nec-green-rockets¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷5¬BD÷26¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬JA÷fudOGdtJ¬WU÷suntory-sungoliath¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷76¬BA÷36¬BC÷40¬~AA÷rPaGxKLk¬AD÷1619233200¬ADE÷1619233200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spears Kubota¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619239395¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬JB÷EZkSknj1¬WV÷yamaha-jubilo¬GRB÷0¬AH÷12¬BB÷7¬BD÷5¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬JA÷KCjOjSze¬WU÷spears-kubota¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷46¬BA÷24¬BC÷22¬~AA÷OvJqrtbS¬AD÷1619233200¬ADE÷1619233200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619240293¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷SdQrBdM9¬WV÷black-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷20¬BD÷7¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬JA÷zNPnAGyG¬WU÷toshiba-brave-lupus¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷5¬BC÷19¬~AA÷faRSoOb3¬AD÷1618722000¬ADE÷1618722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shimizu¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618728561¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shimizu¬JA÷MXn5JxaN¬WU÷shimizu¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷20¬BC÷0¬WN÷HON¬AF÷Hino Red Dolphins¬JB÷SAm1KIqH¬WV÷hino-red-dolphins¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷48¬BB÷14¬BD÷34¬~AA÷plKuqMrM¬AD÷1618714800¬ADE÷1618714800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munakata Sanix¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618721665¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIN¬AF÷Kintetsu Liners¬JB÷l6RvCx73¬WV÷kintetsu-liners¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷17¬BD÷14¬WM÷MUN¬AE÷Munakata Sanix¬JA÷fqSzDIic¬WU÷munakata-sanix¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷14¬BC÷7¬~AA÷xOGXprE9¬AD÷1618635600¬ADE÷1618635600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mitsubishi Dynaboars¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618642278¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOH¬AF÷Red Sparks¬JB÷hGwyEGMp¬WV÷red-sparks¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷10¬BD÷7¬WM÷MIT¬AE÷Mitsubishi Dynaboars¬JA÷0Oo9IdET¬WU÷mitsubishi-dynaboars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬~AA÷GEFyp2TF¬AD÷1618628400¬ADE÷1618628400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Industries¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618635369¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Industries¬JA÷ttOWDbxi¬WU÷toyota-industries¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷17¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬JB÷W6xuDzxi¬WV÷nec-green-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷25¬BB÷10¬BD÷15¬~ZA÷JEPUN: Liga Utama¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Jepun¬ZC÷dMuwkPhg¬ZD÷p¬ZE÷f94wOFjK¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷2¬ZL÷/my/kesatuan-ragbi/jepun/top-league/¬ZX÷08Jepun 005......0130000000001000Liga Utama 010 Utama000¬ZCC÷0¬ZAF÷Jepun¬~AA÷OEBc5kjQ¬AD÷1618117200¬ADE÷1618117200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canon Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618124733¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬JA÷fo5p0wxS¬WU÷canon-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷71¬BA÷42¬BC÷29¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬JB÷Gf6t1JML¬WV÷nec-green-rockets¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷17¬~AA÷YPr5aa27¬AD÷1618113600¬ADE÷1618113600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munakata Sanix¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618120519¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOS¬AF÷Toshiba Brave Lupus¬JB÷GGDzrvGq¬WV÷toshiba-brave-lupus¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷49¬BB÷14¬BD÷35¬WM÷MUN¬AE÷Munakata Sanix¬JA÷4vo7a6oH¬WU÷munakata-sanix¬GRA÷0¬AG÷14¬BA÷14¬BC÷0¬~AA÷CGs9bJHD¬AD÷1618113600¬ADE÷1618113600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suntory Sungoliath¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618120872¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬JB÷lUBrtIpd¬WV÷shining-arcs¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷24¬BD÷7¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬JA÷AwDvsbVk¬WU÷suntory-sungoliath¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷94¬BA÷45¬BC÷49¬~AA÷v3q10um1¬AD÷1618113600¬ADE÷1618113600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Verblitz¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618120325¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬JA÷WQna1SG4¬WU÷toyota-verblitz¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷25¬BA÷8¬BC÷17¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬JB÷AHo30nWA¬WV÷spears-kubota¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷14¬BD÷10¬~
67
fixtures
SA÷8¬~ZA÷JEPUN: Liga Utama - PlayOff¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Jepun¬ZC÷jquslq8a¬ZD÷p¬ZE÷f94wOFjK¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷11¬ZL÷/my/kesatuan-ragbi/jepun/top-league/¬ZX÷08Jepun 005......0130000000001000Liga Utama -020layOff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Jepun¬~AA÷j3zKLUQm¬AD÷1620446400¬ADE÷1620446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬JA÷00kTCsa5¬WU÷toyota-verblitz¬GRA÷0¬WN÷MOH¬AF÷Red Hurricanes¬JB÷8QlXB1EB¬WV÷red-hurricanes¬GRB÷0¬~AA÷dSLGMABs¬AD÷1620453600¬ADE÷1620453600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canon Eagles¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬JA÷SniLE3Uh¬WU÷canon-eagles¬GRA÷0¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬JB÷M9jPDNqa¬WV÷wild-knights¬GRB÷0¬~AA÷CfppSWmK¬AD÷1620531900¬ADE÷1620531900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬JA÷fsX198hD¬WU÷spears-kubota¬GRA÷0¬WN÷KOB¬AF÷Kobe Steel¬JB÷rcQqYiVD¬WV÷kobe-steel¬GRB÷0¬~AA÷fJZlRj3Q¬AD÷1620536400¬ADE÷1620536400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬JA÷KMmDGPat¬WU÷suntory-sungoliath¬GRA÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬JB÷EqmHFqFn¬WV÷black-rams¬GRB÷0¬~~
4
Iklan
Iklan
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Liga Utama secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai Liga Utama 2020/2021, (Kesatuan Ragbi/Jepun). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama Liga Utama 2020/2021, sila pilih sukan anda di menu atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti Liga Utama 2020/2021 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Scoreboard.com menawarkan kedudukan Liga Utama 2020/2021 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan dan carta prestasi (5 perlawanan terakhir).
Tunjukkan lebih banyak