Basketbal, Verenigd Koninkrijk: BBL Trophy 2017/2018 live uitslagen, programma, standen

Basketbal » Verenigd Koninkrijk » BBL Trophy » 2017/2018

results
3
1511007753
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷VERENIGD KONINKRIJK: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Verenigd Koninkrijk¬ZC÷rB6m6siT¬ZD÷p¬ZE÷nsQfdoRj¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/nl/basketbal/verenigd-koninkrijk/bbl-trophy/¬ZX÷02Verenigd Kon019nkrijk0220000000169000BBL Trophy 010Trophy000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Verenigd Koninkrijk¬~AA÷befoie7A¬AD÷1512761400¬ADE÷1512761400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬JB÷h0nHKi0l¬WV÷surrey-scorchers¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷vcrDLXpr¬WU÷newcastle-eagles¬AN÷n¬~AA÷CbbkjFMG¬AD÷1512921600¬ADE÷1512921600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷zPyMJBFf¬WU÷plymouth-raiders¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷EFzQIVU0¬WV÷bristol-flyers¬AN÷n¬~AA÷fNmfkZyN¬AD÷1512930600¬ADE÷1512930600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northumbria¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIX¬AE÷Northumbria¬JA÷MuzUHkp7¬WU÷northumbria¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷0WYXG9aD¬WV÷worcester-wolves¬AN÷n¬~AA÷YDnblgiT¬AD÷1513530000¬ADE÷1513530000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Giants¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬JA÷2yDGugxE¬WU÷manchester-giants¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷GvHKvDiK¬WV÷london-lions¬AN÷n¬~AA÷Q5vQqDap¬AD÷1513531800¬ADE÷1513531800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷A1GOwX6Q¬WU÷cheshire-phoenix¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷CA2jZjFs¬WV÷glasgow-rocks¬AN÷n¬~
3
1511007753
5

Verenigd Koninkrijk

Noord- & Centraal-Amerika

Zuid-Amerika

Europa

Azië

Australië & Oceanië

Andere Competities