Baseball, Japan: NPB 2021 liveresultater, kampoppsett, tabeller

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

Baseball Japan

NPB
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷JAPAN: NPB¬ZEE÷SW9D1eZo¬ZB÷100¬ZY÷Japan¬ZC÷d82kafjq¬ZD÷t¬ZE÷IBJbLU8A¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_SW9D1eZo¬ZJ÷2¬ZL÷/no/baseball/japan/npb/¬ZX÷05Japan 005......0000000000001000NPB 003......000¬ZXF÷05Japan 005......0000000000001000NPB 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japan¬~AA÷jDeLaVXC¬AD÷1616752800¬ADE÷1616752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷25XZYHL4¬WU÷fukuoka-s-hawks¬GRA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬JB÷G8yvYyyB¬WV÷chiba-lotte-marines¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷0O282Xmf¬AD÷1616752800¬ADE÷1616752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬JA÷YVjAIdyO¬WU÷hiroshima-carp¬GRA÷0¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬JB÷p6fEHGjU¬WV÷chunichi-dragons¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷fo2C1i30¬AD÷1616752800¬ADE÷1616752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakuten Gold. Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAK¬AE÷Rakuten Gold. Eagles¬JA÷MRVJx0Mu¬WU÷rakuten-gold-eagles¬GRA÷0¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Ham Fighters¬JB÷0IUNyKyn¬WV÷nippon-ham-fighters¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷8l6G0BI6¬AD÷1616752800¬ADE÷1616752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seibu Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORI¬AF÷Orix Buffaloes¬JB÷8rYVZc6b¬WV÷orix-buffaloes¬GRB÷0¬WM÷SEI¬AE÷Seibu Lions¬JA÷UiZRzvih¬WU÷seibu-lions¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷MX343DYm¬AD÷1616752800¬ADE÷1616752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬JA÷0Ih2KI6B¬WU÷yakult-swallows¬GRA÷0¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷v9i6JxMH¬WV÷hanshin-tigers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷4d9a4gJs¬AD÷1616752800¬ADE÷1616752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬JB÷WrlbLbi5¬WV÷yokohama-baystars¬GRB÷0¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷hhkfMvxa¬WU÷yomiuri-giants¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷zJxoGjIg¬AD÷1616839200¬ADE÷1616839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷02ENqZZM¬WU÷fukuoka-s-hawks¬GRA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬JB÷bmXQrgkT¬WV÷chiba-lotte-marines¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷MBdAMhuQ¬AD÷1616839200¬ADE÷1616839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬JA÷Cb9akw6o¬WU÷hiroshima-carp¬GRA÷0¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬JB÷Q1D3lcLi¬WV÷chunichi-dragons¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷ShZxICms¬AD÷1616839200¬ADE÷1616839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakuten Gold. Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Ham Fighters¬JB÷bFBBnyj4¬WV÷nippon-ham-fighters¬GRB÷0¬WM÷RAK¬AE÷Rakuten Gold. Eagles¬JA÷KOC7mHzb¬WU÷rakuten-gold-eagles¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷tdwsHW2m¬AD÷1616839200¬ADE÷1616839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seibu Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬AE÷Seibu Lions¬JA÷SlGFoe5A¬WU÷seibu-lions¬GRA÷0¬WN÷ORI¬AF÷Orix Buffaloes¬JB÷6uFJpFKG¬WV÷orix-buffaloes¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷rLc6NYPJ¬AD÷1616839200¬ADE÷1616839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬JA÷dnZkVZKT¬WU÷yakult-swallows¬GRA÷0¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷beLHQgTp¬WV÷hanshin-tigers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷U3fPbkmJ¬AD÷1616839200¬ADE÷1616839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷AVzrXejH¬WU÷yomiuri-giants¬GRA÷0¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬JB÷lMZoWF5N¬WV÷yokohama-baystars¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷IwClzC9P¬AD÷1616922000¬ADE÷1616922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷6acYjjsj¬WU÷fukuoka-s-hawks¬GRA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬JB÷K21xjAdd¬WV÷chiba-lotte-marines¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷AyVcDl2C¬AD÷1616922000¬ADE÷1616922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬JA÷GnAn0fK3¬WU÷hiroshima-carp¬GRA÷0¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬JB÷UkEjaEZ9¬WV÷chunichi-dragons¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷4bU1C8HI¬AD÷1616922000¬ADE÷1616922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakuten Gold. Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAK¬AE÷Rakuten Gold. Eagles¬JA÷OCDfbYlG¬WU÷rakuten-gold-eagles¬GRA÷0¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Ham Fighters¬JB÷23Cbch4M¬WV÷nippon-ham-fighters¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷GYX5BSWO¬AD÷1616922000¬ADE÷1616922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seibu Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬AE÷Seibu Lions¬JA÷ATB2dCJS¬WU÷seibu-lions¬GRA÷0¬WN÷ORI¬AF÷Orix Buffaloes¬JB÷CxbUiWRq¬WV÷orix-buffaloes¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷WpWgEUn6¬AD÷1616922000¬ADE÷1616922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷MPAr1z5c¬WV÷hanshin-tigers¬GRB÷0¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬JA÷rZBv2Gki¬WU÷yakult-swallows¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷E9ykFAXa¬AD÷1616922000¬ADE÷1616922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷GSJhvDcp¬WU÷yomiuri-giants¬GRA÷0¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬JB÷fJIdwXCj¬WV÷yokohama-baystars¬GRB÷0¬AW÷1¬~
858
advertisement
advertisement
Notifikasjonsinnstillinger
Notifikasjoner blir blokkert av nettleseren
Innstillinger
Språk: Norsk
Dark mode
NPB live på Scoreboard.com. Denne siden er om NPB 2021, (Baseball/Japan).Hvis du søker for resultater fra en annen turnering ved navnet NPB, vennligst velg din sport i topp menyen eller en kategori (land) på venstre side.
Følg NPB 2021 for livescore, sluttresultat, kampoppsett og tabeller! Livescore på Scoreboard.com: Her finner du liveresultater, innings- og sluttresultater, oddssammenligning og H2H statistikker i kampdetaljer. I tillegg, Scoreboard.com tilbyr statistikker (hits, errors, home runs, runs batted in, strikeouts, stolen bases og gjennomsnittlig batting) og lagoppstilling fra topp baseball ligaer.Tabeller: Scoreboard.com tilbyr hjemme/borte/gjennomsnitt NPB 2021 tabeller, form (5 siste kamper), over/under og topscorer tabeller.
Vis mer