Ishockey, Verden: Treningskamp 2018 liveresultater, kampoppsett, tabeller

Ishockey » Verden » Treningskamp » 2018

Treningskamp
Loading ...
results
SA÷4¬~ZA÷VERDEN: Treningskamp¬ZEE÷GOXPKtYh¬ZB÷8¬ZY÷Verden¬ZC÷EaGyMh2B¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_GOXPKtYh¬ZJ÷2¬ZL÷/no/ishockey/verden/treningskamp/¬ZX÷01Verden 006Verden0040000000169000Treningskamp012gskamp000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Verden¬~AA÷lrIPEvSp¬AD÷1519497900¬ADE÷1519497900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lugano (Sui)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUG¬AE÷Lugano (Sui)¬JA÷CdaOoxnA¬WU÷lugano¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ADL¬AF÷Adler Mannheim (Ger)¬JB÷6JbSpd1G¬WV÷adler-mannheim¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷CIfdW6cI¬AD÷1519484400¬ADE÷1519484400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Servette (Sui)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SER¬AE÷Servette (Sui)¬JA÷GU5FmbHc¬WU÷servette¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷AMB¬AF÷Ambri-Piotta (Sui)¬JB÷Y50KnIW3¬WV÷ambri-piotta¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷0l45n5h4¬AD÷1519411500¬ADE÷1519411500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Lausanne (Sui)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAU¬AE÷Lausanne (Sui)¬JA÷v1CDW2B2¬WU÷lausanne¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷VIT¬AF÷Vitkovice (Cze)¬JB÷IiBHVMQ8¬WV÷vitkovice¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷SSiwE9Do¬AD÷1519410600¬ADE÷1519410600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grizzly Wolfsburg (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Grizzly Wolfsburg (Ger)¬JA÷bivSWFnM¬WU÷grizzly-wolfsburg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷BRE¬AF÷Bremerhaven (Ger)¬JB÷CfrWVZ1S¬WV÷bremerhaven¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷AFujZhTk¬AD÷1519410600¬ADE÷1519410600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nurnberg Ice Tigers (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NUR¬AE÷Nurnberg Ice Tigers (Ger)¬JA÷rTPUHE7j¬WU÷nurnberg-ice-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Prague (Cze)¬JB÷pY3Dtbpi¬WV÷sparta-prague¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷x8h3rc63¬AD÷1519408800¬ADE÷1519408800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Zurich (Sui)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUR¬AE÷Zurich (Sui)¬JA÷j9ymBfXi¬WU÷zurich¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BI÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BER¬AF÷Bern (Sui)¬JB÷pWziAEnb¬WV÷bern¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷x2mXPrGd¬AD÷1519403400¬ADE÷1519403400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mountfield HK (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOU¬AE÷Mountfield HK (Cze)¬JA÷MLXraD0H¬WU÷mountfield-hk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷EIS¬AF÷Eisbaren Berlin (Ger)¬JB÷zPymbXFN¬WV÷eisbaren-berlin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷raO62oJr¬AD÷1519392600¬ADE÷1519392600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barys Astana (Kaz)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Barys Astana (Kaz)¬JA÷j9ZBz6t2¬WU÷barys-astana¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SIB¬AF÷Sibir Novosibirsk (Rus)¬JB÷vPSgakJ2¬WV÷sibir-novosibirsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷K6O0k2qP¬AD÷1519380000¬ADE÷1519380000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷CSKA Moscow (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSKA Moscow (Rus)¬JA÷bwD7g5Uj¬WU÷cska-moscow¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KAZ¬AF÷Bars Kazan (Rus)¬JB÷0rijIl7i¬WV÷bars-kazan¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷tAURpMit¬AD÷1519380000¬ADE÷1519380000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Dyn. Moscow (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dyn. Moscow (Rus)¬JA÷EoefH8Mc¬WU÷dynamo-moscow¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷POD¬AF÷Podolsk (Rus)¬JB÷88fbGSy4¬WV÷vityaz-podolsk¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6Z0wKDlG¬AD÷1519380000¬ADE÷1519380000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Metallurg Magnitogorsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnitogorsk (Rus)¬JA÷Ugo3xSBk¬WU÷metallurg-magnitogorsk¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷TRA¬AF÷Tractor Chelyabinsk (Rus)¬JB÷CIz8ynRe¬WV÷tractor-chelyabinsk¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷GYcKtAuP¬AD÷1519318800¬ADE÷1519318800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zlin (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZLI¬AE÷Zlin (Cze)¬JA÷SfMyaR6T¬WU÷zlin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SOC¬AF÷Sochi (Rus)¬JB÷KnE3foFp¬WV÷sochi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷Y12DpqNG¬AD÷1519317000¬ADE÷1519317000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chomutov (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIT¬AF÷Litvinov (Cze)¬JB÷8xIlOvJr¬WV÷litvinov¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷CHO¬AE÷Chomutov (Cze)¬JA÷WGQMSKAR¬WU÷chomutov¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷noxmbmZP¬AD÷1519308000¬ADE÷1519308000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Yekaterinburg (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEK¬AE÷Yekaterinburg (Rus)¬JA÷K47NQ340¬WU÷yekaterinburg¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷LAD¬AF÷Lada (Rus)¬JB÷Y7BRPNJ6¬WV÷lada-togliatti¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷xraGsjQI¬AD÷1519306200¬ADE÷1519306200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barys Astana (Kaz)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Barys Astana (Kaz)¬JA÷6uYS0mxH¬WU÷barys-astana¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SIB¬AF÷Sibir Novosibirsk (Rus)¬JB÷l4NXa7iN¬WV÷sibir-novosibirsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Iews8YEp¬AD÷1519295400¬ADE÷1519295400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kolner (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Kolner (Ger)¬JA÷GWlw2bQd¬WU÷kolner-haie¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KRE¬AF÷Krefeld Pinguine (Ger)¬JB÷UZhs1Iu3¬WV÷krefeld-pinguine¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷fiD9pU4Q¬AD÷1519295400¬ADE÷1519295400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pardubice (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Pardubice (Cze)¬JA÷8WtFaR51¬WU÷pardubice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MLA¬AF÷Mlada Boleslav (Cze)¬JB÷MZpJboL7¬WV÷mlada-boleslav¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷8fwqaTJJ¬AD÷1519290000¬ADE÷1519290000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sp. Moscow (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YUG¬AF÷HC Yugra (Rus)¬JB÷Qs8JRqkf¬WV÷hc-yugra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷SPA¬AE÷Sp. Moscow (Rus)¬JA÷ni9FSPZm¬WU÷spartak-moscow¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~
4
1519587188
64
fixtures
4
1519587188
0

Verden

Nord- og mellom-Amerika

Europa

Australia & Oseania

Andre konkurranser