Piłka nożna, Chiny: Liga Jia 2017 wyniki na żywo, terminarze, tabele

Piłka nożna » Chiny » Liga Jia » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷CHINY: Liga Jia¬ZEE÷86AXRTst¬ZB÷52¬ZY÷Chiny¬ZC÷YyiR3jVk¬ZD÷s¬ZE÷YoSYeIeN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_86AXRTst¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/pilka-nozna/chiny/liga-jia/¬ZX÷00Chiny 005......0010000000169000Liga Jia 008ga Jia000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Chiny¬~AA÷WObeZ7r3¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬JA÷bFhmJQ3Q¬WU÷beijing-renhe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Greentown¬JB÷0OvFEpCs¬WV÷hangzhou-greentown¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷04jCVPsS¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬JA÷d2doHwYu¬WU÷dalian-yifang¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬JB÷zgekGcmn¬WV÷baoding-yingli-yitong¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6oTvRqjq¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷IHpfFH2h¬WU÷qingdao-huanghai¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Hakka¬JB÷WKlbEyIb¬WV÷meizhou-hakka¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Eml0YRc9¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen¬JA÷IaZJD4Rm¬WU÷shenzhen-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬JB÷djYNCOtf¬WV÷shanghai-shenxin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hvm4XoDF¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷jDXRBrd0¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Transcend¬JB÷lbjVA2B6¬WV÷dalian-transcend¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷MDi8W5SL¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷WMuzAMQC¬WU÷wuhan-zall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YUN¬AF÷Yunnan Lijiang¬JB÷ADvv9ttJ¬WV÷yunnan-lijiang-f-c¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ILfizlTd¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xinjiang Tianshan¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XIN¬AE÷Xinjiang Tianshan¬JA÷jkkuLnZD¬WU÷xinjiang-tianshan¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEI¬AF÷Nei Mongol¬JB÷4hgqK6lK¬WV÷nei-mongol¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷ILWrQ35k¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhejiang Yiteng¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬JA÷Qsl2DeX4¬WU÷zhejiang-yiteng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Baxy¬JB÷4Yn6CFnB¬WV÷beijing¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0QPWWEM4¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baoding Yingli Yitong¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷M9iFqQC7¬WV÷qingdao-huanghai¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷BAO¬AE÷Baoding Yingli Yitong¬JA÷AZmBp6c1¬WU÷baoding-yingli-yitong¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷8jTvVhiH¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Transcend¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Transcend¬JA÷WvZ56mKK¬WU÷dalian-transcend¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷AVX957ZQ¬WV÷wuhan-zall¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QR75Cpyj¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hangzhou Greentown¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Greentown¬JA÷OxEpa5Cf¬WU÷hangzhou-greentown¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬JB÷2TClbPR0¬WV÷shenzhen-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷I1zSXf7b¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Hakka¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Hakka¬JA÷lKa2nSSl¬WU÷meizhou-hakka¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Yiteng¬JB÷SAb6onre¬WV÷zhejiang-yiteng¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4I69B4jd¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nei Mongol¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEI¬AE÷Nei Mongol¬JA÷AgChcqs7¬WU÷nei-mongol¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷lpBdd3dD¬WV÷beijing-renhe¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pGj8DQLq¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷tEOu0ocl¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬JA÷SAKy1Rsr¬WU÷shanghai-shenxin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷ETTzWYyB¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunnan Lijiang¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Yunnan Lijiang¬JA÷zDuc89k8¬WU÷yunnan-lijiang-f-c¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬JB÷E3v17T4E¬WV÷dalian-yifang¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zPkbIF7B¬AD÷1508067300¬ADE÷1508067300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷Kolejka 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷OvFlsXj9¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Greentown¬JB÷2VDhti6F¬WV÷hangzhou-greentown¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WpYFzcNu¬AD÷1508067000¬ADE÷1508067000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhejiang Yiteng¬ER÷Kolejka 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬JA÷ldHFeW52¬WU÷zhejiang-yiteng¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬JB÷SnGJfjL8¬WV÷baoding-yingli-yitong¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EFl2HZMH¬AD÷1508054400¬ADE÷1508054400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷Kolejka 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷W4IduBLL¬WU÷wuhan-zall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬JB÷AeH0vVzS¬WV÷shanghai-shenxin¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8xl6GgxO¬AD÷1508052600¬ADE÷1508052600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷Kolejka 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬JA÷GxfTZlqq¬WU÷dalian-yifang¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Transcend¬JB÷UubXY8bk¬WV÷dalian-transcend¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1510947867
240
fixtures
1
1510947867
0

Chiny

Ameryka Północna i Centralna

Ameryka Południowa

Europa

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki