Fotbal, Bosnia & Herzegovina: scoruri live Cupa 2018/2019, program meciuri, clasamente

Fotbal » Bosnia & Herzegovina » Cupa » 2018/2019

results
1
1537314810
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BOSNIA & HERZEGOVINA: Cupa¬ZEE÷UFH7y8oi¬ZB÷37¬ZY÷Bosnia & Herzegovina¬ZC÷8CSOTSLn¬ZD÷p¬ZE÷0Mq2uivL¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷37_UFH7y8oi¬ZJ÷2¬ZL÷/ro/fotbal/bosnia-herzegovina/cupa/¬ZX÷00Bosnia & Her020govina0030000000179000Cupa 004......000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Bosnia & Herzegovina¬~AA÷hINJxqUS¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Čelik Zenica¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEL¬AE÷Čelik Zenica¬JA÷GMRSrxQd¬WU÷celik¬WN÷KRU¬AF÷Krupa¬JB÷fDQWsdu3¬WV÷krupa¬~AA÷UFWbs7Fc¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Igman K.¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IGM¬AE÷Igman K.¬JA÷t4DpWbti¬WU÷igman-konjic¬WN÷PRI¬AF÷Prijedor¬JB÷KfClVIec¬WV÷prijedor¬~AA÷hW2hirqM¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kikaci¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIK¬AE÷Kikaci¬JA÷jL9bZOh0¬WU÷mladost-kikaci¬WN÷LEO¬AF÷Leotar¬JB÷4OD2Yr86¬WV÷leotar¬~AA÷OxW2tRU3¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kozara¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOZ¬AE÷Kozara¬JA÷2J1gUxB3¬WU÷kozara¬WN÷RAD¬AF÷Radnik Bijeljina¬JB÷Eg5cTdQ9¬WV÷radnik-bijeljina¬~AA÷zyIgWt7d¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metalleghe¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metalleghe¬JA÷fy5FZXnq¬WU÷metalleghe¬WN÷SLO¬AF÷Sloboda¬JB÷YR3JYi2k¬WV÷sloboda¬~AA÷dpJkXMij¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Modrica¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOD¬AE÷Modrica¬JA÷OhEqufPL¬WU÷modrica¬WN÷BOR¬AF÷Borac Banja Luka¬JB÷xdImvEvS¬WV÷borac-banja-luka¬~AA÷K4PBv5aG¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mosevac¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOS¬AE÷Mosevac¬JA÷4rbAQfAS¬WU÷mosevac¬WN÷KAK¬AF÷Kakanj¬JB÷6ipxMEIq¬WV÷kakanj¬~AA÷2sAufpa3¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pobjeda¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POB¬AE÷Pobjeda¬JA÷rcoAeF92¬WU÷pobjeda¬WN÷GRA¬AF÷Gradacac¬JB÷tr4DfZO8¬WV÷gradacac¬~AA÷OjByeQqc¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sloga Crnjelovo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLA¬AF÷Slavija¬JB÷UgcSWVW1¬WV÷slavija¬WM÷SLO¬AE÷Sloga Crnjelovo¬JA÷j3bOXBHe¬WU÷sloga-crnjelovo¬~AA÷p6apg4E9¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TOSK Tesanj¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOS¬AE÷TOSK Tesanj¬JA÷O6gIggvF¬WU÷tosk-tesanj¬WN÷GOR¬AF÷Gorazde¬JB÷0WGoxR8s¬WV÷gorazde¬~AA÷beOFwPEM¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tuzla City¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLO¬AE÷Tuzla City¬JA÷0EqtLYXk¬WU÷tuzla-city¬WN÷ZRI¬AF÷Zrinjski¬JB÷EHmpKhmd¬WV÷zrinjski¬~AA÷2TU6uopA¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Mostar¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Mostar¬JA÷8G41SGuG¬WU÷velez-mostar¬WN÷SAR¬AF÷Sarajevo¬JB÷n735RzeM¬WV÷sarajevo¬~AA÷b93lhOTF¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Visoko¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIS¬AE÷Visoko¬JA÷U5LkyoOm¬WU÷visoko¬WN÷GOS¬AF÷GOSK Gabela¬JB÷8dKgz5wf¬WV÷nk-gosk-gabela¬~AA÷ELTpY2xp¬AD÷1537367400¬ADE÷1537367400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zvijezda Brgule¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOB¬AF÷Mladost DK¬JB÷tUOvtzAF¬WV÷doboj-kakanj¬WM÷ZVI¬AE÷Zvijezda Brgule¬JA÷2wQzsGf9¬WU÷zvijezda-brgule¬~AA÷WM1dj2bS¬AD÷1537378200¬ADE÷1537378200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siroki Brijeg¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIR¬AE÷Siroki Brijeg¬JA÷boD6X2NC¬WU÷siroki-brijeg¬WN÷ZEL¬AF÷Zeljeznicar¬JB÷xxCAWMxJ¬WV÷zeljeznicar¬~~
1
1537314810
15

Bosnia & Herzegovina

America Centrala si De Nord

America de Sud

Europa

Asia

Australia & Oceania

Africa

Alte competitii