Fotbal, Lume: scoruri live Meciuri amicale între cluburi 2020, program meciuri, clasamente

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate

Fotbal Lume

Meciuri amicale între cluburi
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷LUME: Meciuri amicale între cluburi¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Lume¬ZC÷Oth22Axb¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/ro/fotbal/lume/meciuri-amicale-intre-cluburi/¬ZX÷00Lume 004......0070000000001000Meciuri amic029luburi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lume¬~AA÷WjBJ75Xc¬AD÷1590507000¬ADE÷1590507000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blansko (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590512747¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blansko (Cze)¬JA÷INOkBXvk¬WU÷fk-blansko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VRC¬AF÷Vrchovina (Cze)¬JB÷dENgAife¬WV÷vrchovina¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷AwEyAw9Q¬AD÷1590505200¬ADE÷1590505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Admira (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADM¬AE÷Admira (Aut)¬JA÷hIAZKL3h¬WU÷admira¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷STU¬AF÷Sturm Graz (Aut)¬JB÷6LEwKuJb¬WV÷sturm¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷WhtntaNI¬AD÷1590505200¬ADE÷1590505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Kfar Saba (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590511706¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba (Isr)¬JA÷YFUG95of¬WU÷h-kfar-saba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera (Isr)¬JB÷2kZK8P00¬WV÷hapoel-hadera¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷dEvHVJ0a¬AD÷1590505200¬ADE÷1590505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Netanya (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590511445¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷Netanya (Isr)¬JA÷vPwLGImg¬WU÷netanya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim (Isr)¬JB÷8brPFx3a¬WV÷ms-kafr-qasim¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷E7C53EUC¬AD÷1590505200¬ADE÷1590505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tabor Sezana (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590511550¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAB¬AE÷Tabor Sezana (Slo)¬JA÷Cl2wKiRC¬WU÷tabor-sezana¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gorica (Slo)¬JB÷ju1sJBtJ¬WV÷gorica¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷SEOWAJgK¬AD÷1590505200¬ADE÷1590505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wolfsberger AC (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590512298¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolfsberger AC (Aut)¬JA÷K4CRMsZu¬WU÷wolfsberger-ac¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷MAT¬AF÷Mattersburg (Aut)¬JB÷beBVL1ln¬WV÷mattersburg¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷8AitteTe¬AD÷1590503400¬ADE÷1590503400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Yehuda (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590510090¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda (Isr)¬JA÷06hMYbuc¬WU÷yehuda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva (Isr)¬JB÷vciQXIf3¬WV÷m-petach-tikva¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷lUjssu8C¬AD÷1590501600¬ADE÷1590501600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brondby (Den)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590507857¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brondby (Den)¬JA÷02W8BRGs¬WU÷brondby¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HVI¬AF÷Hvidovre (Den)¬JB÷fPVCAoWm¬WV÷hvidovre¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷hANpXWw4¬AD÷1590498000¬ADE÷1590498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Copenhaga (Den)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590504824¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SON¬AF÷Sonderjyske (Den)¬JB÷fccBa8Rh¬WV÷sonderjyske¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷COP¬AE÷FC Copenhaga (Den)¬JA÷lKdFbSta¬WU÷fc-copenhaga¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷0EZqnWRd¬AD÷1590498000¬ADE÷1590498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frydek-Mistek (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590503368¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OST¬AF÷Ostrava B (Cze)¬JB÷UTblwT60¬WV÷ostrava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷FRY¬AE÷Frydek-Mistek (Cze)¬JA÷z7apv9if¬WU÷frydek-mistek¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷S-a încheiat mai devreme din cauza ploii. Fără spectatori.¬~AA÷pOMKA95j¬AD÷1590494400¬ADE÷1590494400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triglav (Slo)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590500304¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LJU¬AF÷O. Ljubljana (Slo)¬JB÷I9VsNGG2¬WV÷o-ljubljana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷TRI¬AE÷Triglav (Slo)¬JA÷WCZoMzW8¬WU÷triglav¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷0hlqZazI¬AD÷1590490800¬ADE÷1590490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brondby (Den)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590497525¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LYN¬AF÷Lyngby (Den)¬JB÷dvo0zBSL¬WV÷lyngby¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BRO¬AE÷Brondby (Den)¬JA÷2HodyiDF¬WU÷brondby¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷MJMn0YR7¬AD÷1590487200¬ADE÷1590487200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hobro (Den)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIB¬AF÷Viborg (Den)¬JB÷nTq2rKjq¬WV÷viborg¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HOB¬AE÷Hobro (Den)¬JA÷Umczm0rS¬WU÷hobro¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷rTNr1EC1¬AD÷1590483600¬ADE÷1590483600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Koge (Den)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590489674¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOG¬AE÷Koge (Den)¬JA÷MNgSlMDF¬WU÷koge¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NYK¬AF÷Nykobing (Den)¬JB÷jcbWmtTL¬WV÷nykobing¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷zmA85Evc¬AD÷1590480000¬ADE÷1590480000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590486386¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon (Isr)¬JB÷QTmS8RNB¬WV÷h-ironi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod (Isr)¬JA÷W6lO9785¬WU÷h-bnei-lod¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷MHXtldn7¬AD÷1590480000¬ADE÷1590480000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ho Chi Minh 2 (Vie)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590486854¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HO¬AE÷Ho Chi Minh 2 (Vie)¬JA÷GEf0J8Sm¬WU÷ho-chi-minh¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VIN¬AF÷Vinh Long (Vie)¬JB÷f5g4ISsf¬WV÷vinh-long¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷bwy3bUi0¬AD÷1590478200¬ADE÷1590478200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ben Tre FC U21 (Vie)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590484355¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHA¬AE÷Ben Tre FC U21 (Vie)¬JA÷KED3SU4e¬WU÷ben-tre-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KHA¬AF÷Khanh Hoa U21 (Vie)¬JB÷EyD7RlK1¬WV÷khanh-hoa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷noA5ZmJk¬AD÷1590422400¬ADE÷1590422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Tziona (Isr)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590428719¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TZI¬AE÷Nes Tziona (Isr)¬JA÷MyHhrk5O¬WU÷nes-tziona¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JER¬AF÷B. Jerusalem (Isr)¬JB÷YBKds9KU¬WV÷b-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷29YW2Iz9¬AD÷1590422400¬ADE÷1590422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590428680¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon (Isr)¬JA÷xUf7Pf2q¬WU÷ramat-hasharon¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva (Isr)¬JB÷GKgBOEHk¬WV÷h-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷n1jpuFr2¬AD÷1590415200¬ADE÷1590415200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Beer Sheva (Isr)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590421751¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva (Isr)¬JA÷YX5TWxA9¬WU÷h-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan (Isr)¬JB÷CO4XVdPF¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷xlzMBnJt¬AD÷1590393600¬ADE÷1590393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binh Thuan (Vie)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590400488¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binh Thuan (Vie)¬JA÷z5KnolnH¬WU÷binh-thuan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KHA¬AF÷Khanh Hoa (Vie)¬JB÷nuOjp81N¬WV÷khanh-hoa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Fără spectatori.¬~~
3513
fixtures
SA÷1¬~ZA÷LUME: Meciuri amicale între cluburi¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Lume¬ZC÷Oth22Axb¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/ro/fotbal/lume/meciuri-amicale-intre-cluburi/¬ZX÷00Lume 004......0070000000001000Meciuri amic029luburi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lume¬~AA÷AqujuJxP¬AD÷1590501600¬ADE÷1590501600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oleksandriya (Ukr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLE¬AE÷Oleksandriya (Ukr)¬JA÷ttYO7qG6¬WU÷oleksandriya¬WN÷CHE¬AF÷Cherkashchyna (Ukr)¬JB÷z3XS63VC¬WV÷cherkashchyna¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷ClaRNQ06¬AD÷1590508800¬ADE÷1590508800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷Odense (Den)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1590512502¬BW÷0¬BX÷¬WQ÷¬WN÷AAL¬AF÷Aalborg (Den)¬JB÷tjZ6qhaa¬WV÷aalborg¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬WM÷ODE¬AE÷Odense (Den)¬JA÷nTZ2pYqg¬WU÷odense¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷OIZS3bL2¬AD÷1590508800¬ADE÷1590508800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷Shmona (Isr)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1590512404¬BW÷0¬BX÷¬WQ÷¬WM÷SHM¬AE÷Shmona (Isr)¬JA÷6o4yVGvM¬WU÷shmona¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Umm al-Fahm (Isr)¬JB÷Kl8uUzfS¬WV÷hapoel-umm-al-fahm¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷Yu9zdGPj¬AD÷1590516000¬ADE÷1590516000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fjolnir (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FJO¬AE÷Fjolnir (Ice)¬JA÷dd6AdnAL¬WU÷fjolnir¬WN÷KOP¬AF÷Kopavogur (Ice)¬JB÷jJ5Ee6PR¬WV÷kopavogur¬~AA÷Ywvik38i¬AD÷1590516000¬ADE÷1590516000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grindavik (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRI¬AE÷Grindavik (Ice)¬JA÷4ze93wlj¬WU÷grindavik¬WN÷REY¬AF÷IR Reykjavik (Ice)¬JB÷GAbD2c3d¬WV÷ir-reykjavik¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷WWhdn1hA¬AD÷1590519600¬ADE÷1590519600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Afturelding (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALF¬AE÷Afturelding (Ice)¬JA÷AilBNbuM¬WU÷afturelding¬WN÷HAU¬AF÷Haukar (Ice)¬JB÷OfhFMIfS¬WV÷haukar¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷zR88c0hg¬AD÷1590566400¬ADE÷1590566400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Obolon Kyiv (Ukr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBO¬AE÷Obolon Kyiv (Ukr)¬JA÷YFlb9diB¬WU÷obolon-kiev¬WN÷SHA¬AF÷Shakhtar (Ukr)¬JB÷Sxl28G6H¬WV÷shakhtar¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷z5wLUwG5¬AD÷1590570000¬ADE÷1590570000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cherno More (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cherno More (Bul)¬JA÷nksTEdI5¬WU÷cherno-more¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse (Bul)¬JB÷tCtXDGXB¬WV÷dunav-ruse¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷Um8CdK7a¬AD÷1590573600¬ADE÷1590573600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bravo (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bravo (Slo)¬JA÷6Tn67zMN¬WU÷bravo¬WN÷RAD¬AF÷Radomlje (Slo)¬JB÷z3iA6fyU¬WV÷radomlje¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷4pVyReFU¬AD÷1590588000¬ADE÷1590588000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ludogorets (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUD¬AE÷Ludogorets (Bul)¬JA÷OlR0TeXb¬WU÷ludogorets¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More (Bul)¬JB÷IBQ4SFn5¬WV÷cherno-more¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷I5UsrOK9¬AD÷1590591600¬ADE÷1590591600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beroe (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Beroe (Bul)¬JA÷zHvIRowb¬WU÷beroe¬WN÷ETA¬AF÷Etar (Bul)¬JB÷E7wMQ5h4¬WV÷etar¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷nLbrNMrp¬AD÷1590591600¬ADE÷1590591600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LASK (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷St. Polten (Aut)¬JB÷Oz0tES8b¬WV÷st-polten¬WM÷LAS¬AE÷LASK (Aut)¬JA÷pp1xF8gh¬WU÷lask-linz¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷6Xo5RaGp¬AD÷1590595200¬ADE÷1590595200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bilina (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIL¬AE÷Bilina (Cze)¬JA÷0v6VALeG¬WU÷bilina¬WN÷KRU¬AF÷Krupka (Cze)¬JB÷vV4Z9uBM¬WV÷krupka¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷htfhmsw4¬AD÷1590595200¬ADE÷1590595200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HASK (Cro)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CON¬AF÷Concordia Zagreb (Cro)¬JB÷GUl7OvQF¬WV÷concordia-zagreb¬WM÷HAS¬AE÷HASK (Cro)¬JA÷xvj3PKA9¬WU÷hask¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷CKXse7ns¬AD÷1590595200¬ADE÷1590595200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maribor (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOP¬AF÷Koper (Slo)¬JB÷Kf90Bpbs¬WV÷koper¬WM÷MAR¬AE÷Maribor (Slo)¬JA÷rVoXSCTE¬WU÷maribor¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷UqlmMtbj¬AD÷1590685200¬ADE÷1590685200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid Viena (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid Viena (Aut)¬JA÷IcapDnO4¬WU÷rapid-viena¬WN÷HOR¬AF÷Horn (Aut)¬JB÷W03lC6wB¬WV÷horn¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷bgDQXSrf¬AD÷1590746400¬ADE÷1590746400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Domzale (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOM¬AE÷Domzale (Slo)¬JA÷SjakLMTr¬WU÷domzale¬WN÷ALU¬AF÷Aluminij (Slo)¬JB÷MDbgKtqk¬WV÷aluminij¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷AyZzvqWq¬AD÷1590760800¬ADE÷1590760800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botev Plovdiv (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botev Plovdiv (Bul)¬JA÷lEkSQMX5¬WU÷botev¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia (Bul)¬JB÷S4lWPtmC¬WV÷slavia-sofia¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷zsuwq453¬AD÷1590760800¬ADE÷1590760800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liefering (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Liefering (Aut)¬JA÷SjyAT78o¬WU÷fc-liefering¬WN÷KLA¬AF÷A. Klagenfurt (Aut)¬JB÷tfuESRNi¬WV÷a-klagenfurt¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷jB8BqrSa¬AD÷1590760800¬ADE÷1590760800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Plovdiv (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Lok. Plovdiv (Bul)¬JA÷hvntIGuK¬WU÷lok-plovdiv¬WN÷SOF¬AF÷Tsarsko Selo (Bul)¬JB÷n1opHzeQ¬WV÷tsarsko-selo¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷fcn4PkuP¬AD÷1590766200¬ADE÷1590766200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dvur Kralove (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DVU¬AE÷Dvur Kralove (Cze)¬JA÷jDSUsfmQ¬WU÷dvur-kralove¬WN÷HRA¬AF÷Hradec Kralove B (Cze)¬JB÷r5KdwEes¬WV÷hradec-kralove¬AM÷Fără spectatori.¬~AA÷6sFfjDL6¬AD÷1590768000¬ADE÷1590768000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ried (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIE¬AE÷Ried (Aut)¬JA÷fkVWb7qk¬WU÷ried¬WN÷AMS¬AF÷Amstetten (Aut)¬JB÷6PYzbRbe¬WV÷amstetten¬AM÷Fără spectatori.¬~~
66
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Limba: Română
Mod întunecat
Meciuri amicale între cluburi live pe Scoreboard.com. Această pagină este pentru Meciuri amicale între cluburi 2020, (Fotbal/Lume). Dacă doriți să aflați rezultate din altă competiție cu numele Meciuri amicale între cluburi, vă rugăm selectați sportul dorit din meniul de sus sau o categorie (țară) din stânga.
Urmăriți scoruri live din Meciuri amicale între cluburi 2020, rezultate finale, program meciuri și clasamente! Livescore pe Scoreboard.com: aici găsiți informații despre marcatori, cartonașe roșii/galbene, echipele de start și schimbări la detalii meciuri. În plus, Scoreboard.com oferă statistici (posesie, șuturi la/pe poartă, lovituri libere, cornere, ofsaiduri și faulturi), comentarii live și rezumate video pentru meciurile din campionatele importante de fotbal. Clasamente: Scoreboard.com oferă clasamente acasă/deplasare/total din Meciuri amicale între cluburi 2020, forma echipelor (ultimele 5 meciuri), sub/peste goluri și clasmente marcatori.
Mai mult