Američki fudbal, Nemačka: GFL 2 2020 rezultati uživo, rasporedi, tabele

Američki fudbal Nemačka

GFL 2
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷NEMAČKA: GFL 2¬ZEE÷jodOP8aP¬ZB÷81¬ZY÷Nemačka¬ZC÷ER4x9lJF¬ZD÷p¬ZE÷W0KUHODS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_jodOP8aP¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/americki-fudbal/nemacka/gfl-2/¬ZX÷07Nemačka 007emačka0450000000001000GFL 2 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nemačka¬~AA÷bB6jnV40¬AD÷1588428000¬ADE÷1588428000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷MNuxN5Ce¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷0EvtMPR1¬WV÷rostock-griffins¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷x25fokK6¬AD÷1588428000¬ADE÷1588428000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Langenfeld Longhorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Langenfeld Longhorns¬JA÷SKSNp942¬WU÷langenfeld-longhorns¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷6BRRqTJ8¬WV÷dusseldorf-panther¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷KQfap9ZC¬AD÷1588428000¬ADE÷1588428000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lubeck Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lubeck Cougars¬JA÷0YQVrmZE¬WU÷lubeck-cougars¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬JB÷EyVZs7lL¬WV÷berlin-adler¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷YTb3qTlJ¬AD÷1588428000¬ADE÷1588428000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Solingen Paladins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKO¬AE÷Solingen Paladins¬JA÷8bUwsR3R¬WU÷solingen-paladins¬WN÷ESS¬AF÷Essen Cardinals¬JB÷A7G5xoCr¬WV÷essen-cardinals¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷xrV0ga3m¬AD÷1588431600¬ADE÷1588431600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷xAUgApo0¬WV÷kirchdorf-wildcats¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬JA÷8zQkBQVg¬WU÷wiesbaden-phantoms¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷A9r8iwYa¬AD÷1588510800¬ADE÷1588510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Darmstadt Diamonds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAR¬AE÷Darmstadt Diamonds¬JA÷OQW57rVI¬WU÷darmstadt-diamonds¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬JB÷xUKmWR7J¬WV÷saarland-hurricanes¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷hYXCjcm6¬AD÷1588510800¬ADE÷1588510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Frankfurt Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Pirates¬JA÷GKJiVoNP¬WU÷frankfurt-pirates¬WN÷BIB¬AF÷Biberach Beavers¬JB÷YDLIQ5Vt¬WV÷biberach-beavers¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷0byLlyII¬AD÷1588514400¬ADE÷1588514400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fursty Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUR¬AE÷Fursty Razorbacks¬JA÷KUNUN3Fa¬WU÷fursty-razorbacks¬WN÷STR¬AF÷Straubing Spiders¬JB÷EiNYMNU5¬WV÷straubing-spiders¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷G6J7CvAP¬AD÷1589029200¬ADE÷1589029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Biberach Beavers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIB¬AE÷Biberach Beavers¬JA÷bslA3ZTp¬WU÷biberach-beavers¬WN÷FUR¬AF÷Fursty Razorbacks¬JB÷CpxhSI6o¬WV÷fursty-razorbacks¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷nXno8CRJ¬AD÷1589032800¬ADE÷1589032800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬JA÷vsL9y5Rl¬WU÷berlin-adler¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬JB÷IXJDzPte¬WV÷lubeck-cougars¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷QNok7WtQ¬AD÷1589032800¬ADE÷1589032800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Essen Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷AuxLY2B7¬WV÷hamburg-huskies¬WM÷ESS¬AE÷Essen Cardinals¬JA÷CfJHZrd1¬WU÷essen-cardinals¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷Cx5w7IXn¬AD÷1589032800¬ADE÷1589032800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷dYw4PGj4¬WU÷kirchdorf-wildcats¬WN÷STR¬AF÷Straubing Spiders¬JB÷Q7r8Oz6A¬WV÷straubing-spiders¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷UijA2jks¬AD÷1589032800¬ADE÷1589032800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Langenfeld Longhorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Langenfeld Longhorns¬JA÷OrQ2cnl8¬WU÷langenfeld-longhorns¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷2ZO6d63E¬WV÷rostock-griffins¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷8rkE1A4m¬AD÷1589032800¬ADE÷1589032800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Solingen Paladins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKO¬AE÷Solingen Paladins¬JA÷UshzuvYt¬WU÷solingen-paladins¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷8Yjvvbmm¬WV÷dusseldorf-panther¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷OC8s6xmg¬AD÷1589036400¬ADE÷1589036400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Saarland Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬JA÷4bsCNfLG¬WU÷saarland-hurricanes¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Pirates¬JB÷bLtGMEzN¬WV÷frankfurt-pirates¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷pSdj4GH5¬AD÷1589115600¬ADE÷1589115600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Darmstadt Diamonds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAR¬AE÷Darmstadt Diamonds¬JA÷8fWkGCDj¬WU÷darmstadt-diamonds¬WN÷WIE¬AF÷Wiesbaden Phantoms¬JB÷z1KXvdji¬WV÷wiesbaden-phantoms¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷25lI0UJg¬AD÷1589637600¬ADE÷1589637600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷2ejrwI2g¬WU÷dusseldorf-panther¬WN÷LAN¬AF÷Langenfeld Longhorns¬JB÷GbfnxxIa¬WV÷langenfeld-longhorns¬~AA÷G8hMalZa¬AD÷1589637600¬ADE÷1589637600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷ALgjydX5¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬JB÷lChfzGnC¬WV÷lubeck-cougars¬~AA÷bXsRb8l6¬AD÷1589637600¬ADE÷1589637600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rostock Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rostock Griffins¬JA÷dxhbZZ1I¬WU÷rostock-griffins¬WN÷NKO¬AF÷Solingen Paladins¬JB÷zTj2YgHO¬WV÷solingen-paladins¬~AA÷hh0b2fnI¬AD÷1589641200¬ADE÷1589641200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬JA÷MHMqxfzA¬WU÷wiesbaden-phantoms¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬JB÷GvMmyEkG¬WV÷saarland-hurricanes¬~
112
Podešavanje obaveštenja
Obaveštenja su blokirana u pretraživaču
Podešavanja
Jezik: Srpski
Tamni režim
GFL 2 uživo na Scoreboard.com. Ova stranica je o GFL 2 2020, (Američki fudbal/Nemačka). Ukoliko tražite rezultate nekog drugog tamičenja sa imenom GFL 2, molimo odaberite sport iz glavnog menija ili kategoriju (country) na levoj strani.
Pratite GFL 2 2020 za rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i tabele! Rezultati uživo na Scoreboard.com: Ovde ćete pronaći rezultate uživo, krajnje rezultate, gol i tačdaun strelce i startne postave u detaljima meča. U dodatku, Scoreboard.com pruža uživo statistiku (1. daun, total/passing/rushing yards, penalties, penalties yards, turnovers, punts i istoriju meča poen po poen) iz glavih liga Američkog fudbala. Tabele: Scoreboard.com nudi kući/u gostima/sveukupne GFL 2 2020 tabele i tabele forme (poslednjih 5 mečeva).
Prikaži još