Američki fudbal, Nemačka: GFL 2021 rezultati uživo, rasporedi, tabele

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
GFL
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷NEMAČKA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Nemačka¬ZC÷K0AoHuYT¬ZD÷p¬ZE÷AuLLBNSg¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/americki-fudbal/nemacka/gfl/¬ZX÷07Nemačka 007emačka0440000000001000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nemačka¬~AA÷AeghCAS2¬AD÷1622898000¬ADE÷1622898000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷xUh1L3lf¬WV÷dresden-monarchs¬GRB÷0¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷bwfcMqZm¬WU÷berlin-rebels¬GRA÷0¬~AA÷lnhdBUs9¬AD÷1622898000¬ADE÷1622898000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷Wjh5KN30¬WU÷cologne-crocodiles¬GRA÷0¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷rRe9JsJ6¬WV÷new-yorker-lions¬GRB÷0¬~AA÷r9i0AlcF¬AD÷1622898000¬ADE÷1622898000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷xleDI1YC¬WU÷kiel-hurricanes¬GRA÷0¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷GvfHHLmJ¬WV÷potsdam-royals¬GRB÷0¬~AA÷G08xi0df¬AD÷1622898000¬ADE÷1622898000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷8jxwZMIg¬WU÷marburg-mercenaries¬GRA÷0¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷nsysYtYa¬WV÷allgau-comets¬GRB÷0¬~AA÷pzDtjKB0¬AD÷1622898000¬ADE÷1622898000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷f7zoX0m6¬WU÷munich-cowboys¬GRA÷0¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷YcZlWK2C¬WV÷frankfurt-universe¬GRB÷0¬~AA÷foKThMRs¬AD÷1622898000¬ADE÷1622898000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saarland Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬JA÷4fmat5QJ¬WU÷saarland-hurricanes¬GRA÷0¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷ron3uPuQ¬WV÷stuttgart-scorpions¬GRB÷0¬~AA÷xA9Yitsl¬AD÷1622898000¬ADE÷1622898000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷ETxZZ23m¬WV÷ravensburg-razorbacks¬GRB÷0¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷0QYUzqls¬WU÷schwabisch-unicorns¬GRA÷0¬~AA÷dU6vBLmQ¬AD÷1623502800¬ADE÷1623502800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷jVXPqvXB¬WU÷dresden-monarchs¬GRA÷0¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷ULWTrbnI¬WV÷cologne-crocodiles¬GRB÷0¬~AA÷OQBpkvR6¬AD÷1623502800¬ADE÷1623502800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷SKYhVvII¬WU÷frankfurt-universe¬GRA÷0¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬JB÷tOxcUbXO¬WV÷saarland-hurricanes¬GRB÷0¬~AA÷6k1klbtD¬AD÷1623502800¬ADE÷1623502800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷fRQvgrAP¬WU÷new-yorker-lions¬GRA÷0¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷dzD6l2It¬WV÷kiel-hurricanes¬GRB÷0¬~AA÷4zKhmIeJ¬AD÷1623502800¬ADE÷1623502800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷40GEntmg¬WV÷berlin-rebels¬GRB÷0¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷Q9HAmMXn¬WU÷potsdam-royals¬GRA÷0¬~AA÷Iw8zC1YJ¬AD÷1623502800¬ADE÷1623502800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷bNFIo02a¬WU÷stuttgart-scorpions¬GRA÷0¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷d8YLpKH5¬WV÷marburg-mercenaries¬GRB÷0¬~AA÷xOl76uds¬AD÷1623589200¬ADE÷1623589200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷beyYsI1O¬WU÷ravensburg-razorbacks¬GRA÷0¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷xnzxsxHU¬WV÷munich-cowboys¬GRB÷0¬~AA÷63tO2ce6¬AD÷1624107600¬ADE÷1624107600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷t2B5dHGH¬WU÷berlin-rebels¬GRA÷0¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷f5F9eyWN¬WV÷new-yorker-lions¬GRB÷0¬~AA÷GEmB5aBm¬AD÷1624107600¬ADE÷1624107600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷SAFo1u2n¬WV÷kiel-hurricanes¬GRB÷0¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷E7Bs2Lnt¬WU÷cologne-crocodiles¬GRA÷0¬~AA÷AymF4JQg¬AD÷1624107600¬ADE÷1624107600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷MXEk0aHh¬WU÷marburg-mercenaries¬GRA÷0¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷0ODgaJWb¬WV÷ravensburg-razorbacks¬GRB÷0¬~AA÷OviJ3wt0¬AD÷1624107600¬ADE÷1624107600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷8lDcbwn5¬WU÷munich-cowboys¬GRA÷0¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷nuC1cc1B¬WV÷stuttgart-scorpions¬GRB÷0¬~AA÷pfuS1HAC¬AD÷1624107600¬ADE÷1624107600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saarland Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬JA÷lSEDfeoU¬WU÷saarland-hurricanes¬GRA÷0¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷jy1ujFgo¬WV÷schwabisch-unicorns¬GRB÷0¬~
70
Reklama
Reklama
Podešavanje obaveštenja
Obaveštenja su onemogućena u vašem pregledniku
Podešavanja
Jezik: Srpski
Tamni režim
GFL uživo na Scoreboard.com. Ova stranica je o GFL 2021, (Američki fudbal/Nemačka). Ukoliko tražite rezultate nekog drugog tamičenja sa imenom GFL, molimo odaberite sport iz glavnog menija ili kategoriju (country) na levoj strani.
Pratite GFL 2021 za rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i tabele! Rezultati uživo na Scoreboard.com: Ovde ćete pronaći rezultate uživo, krajnje rezultate, gol i tačdaun strelce i startne postave u detaljima meča. U dodatku, Scoreboard.com pruža uživo statistiku (1. daun, total/passing/rushing yards, penalties, penalties yards, turnovers, punts i istoriju meča poen po poen) iz glavih liga Američkog fudbala. Tabele: Scoreboard.com nudi kući/u gostima/sveukupne GFL 2021 tabele i tabele forme (poslednjih 5 mečeva).
Prikaži još