Australijski fudbal, Australija: AFL Women 2020 rezultati uživo, rasporedi, tabele

Australijski fudbal Australija

AFL Women
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIJA: AFL Women - Play Off¬ZEE÷St0856Iu¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷UVEegF2S¬ZD÷p¬ZE÷4Q8ojN8J¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_St0856Iu¬ZJ÷11¬ZL÷/rs/australijski-fudbal/australija/afl-women/¬ZX÷15Australija 010ralija0090000000001000AFL Women - 020ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷0x0A4C1N¬AD÷1584843000¬ADE÷1584843000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues Ž¬ER÷Četvrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584849103¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions Ž¬JB÷EZqi4Fjt¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.2.3.15¬BB÷.1.2.8¬BD÷.0.0.0¬BF÷.1.1.7¬BH÷.0.0.0¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues Ž¬JA÷CQcP8erP¬WU÷carlton-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.6.8.44¬BA÷.1.0.6¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.4.16¬BG÷.2.2.14¬~AA÷YPUONZ1o¬AD÷1584769200¬ADE÷1584769200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers Ž¬ER÷Četvrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584775722¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers Ž¬JA÷OnjBai5B¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.12.8.80¬BA÷.2.3.15¬BC÷.3.2.20¬BE÷.3.1.19¬BG÷.4.2.26¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns Ž¬JB÷2wkFbBKH¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.1.4.10¬BB÷.1.1.7¬BD÷.0.1.1¬BF÷.0.1.1¬BH÷.0.1.1¬AM÷Bez publike.¬~AA÷KMtsajPp¬AD÷1584762000¬ADE÷1584762000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney Ž¬ER÷Četvrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584767986¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney Ž¬JA÷GMn31Dza¬WU÷greater-western-sydney¬AG÷.3.8.26¬BA÷.0.2.2¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.3.15¬BG÷.0.1.1¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons Ž¬JB÷UPj70Xk5¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷.4.5.29¬BB÷.0.1.1¬BD÷.1.4.10¬BF÷.0.0.0¬BH÷.3.0.18¬AM÷Bez publike.¬~AA÷r1kF3WGT¬AD÷1584754800¬ADE÷1584754800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos Ž¬ER÷Četvrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584760988¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos Ž¬JA÷r9le3Z5n¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.5.4.34¬BA÷.1.1.7¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.1.13¬BG÷.1.0.6¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies Ž¬JB÷Mama2gLh¬WV÷collingwood-magpies¬AH÷.5.2.32¬BB÷.1.0.6¬BD÷.3.1.19¬BF÷.0.0.0¬BH÷.1.1.7¬AM÷Bez publike.¬~ZA÷AUSTRALIJA: AFL Women¬ZEE÷St0856Iu¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷lGJdeemM¬ZD÷p¬ZE÷4Q8ojN8J¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_St0856Iu¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/australijski-fudbal/australija/afl-women/¬ZX÷15Australija 010ralija0090000000001000AFL Women 009 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷WdjaPyy9¬AD÷1584252600¬ADE÷1584252600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles Ž¬ER÷Kolo 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584258750¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles Ž¬JA÷W4kOfu4a¬WU÷west-coast-eagles¬AG÷.1.2.8¬BA÷.0.0.0¬BC÷.0.1.1¬BE÷.0.1.1¬BG÷.1.0.6¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns Ž¬JB÷AelSgaJ5¬WV÷gold-coast-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.5.3.33¬BB÷.1.2.8¬BD÷.1.0.6¬BF÷.2.1.13¬BH÷.1.0.6¬~AA÷h6ieQHL2¬AD÷1584245400¬ADE÷1584245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows Ž¬ER÷Kolo 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584251473¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows Ž¬JA÷OvnGd1Zn¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.3.3.21¬BA÷.2.1.13¬BC÷.0.0.0¬BE÷.0.2.2¬BG÷.1.0.6¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney Ž¬JB÷2VpKeLlg¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.4.2.26¬BB÷.1.1.7¬BD÷.1.1.7¬BF÷.1.0.6¬BH÷.1.0.6¬~AA÷j1DC1Yr2¬AD÷1584238200¬ADE÷1584238200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs Ž¬ER÷Kolo 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584244819¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers Ž¬JB÷UHnCcsKt¬WV÷fremantle-dockers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.6.66¬BB÷.1.2.8¬BD÷.3.1.19¬BF÷.2.2.14¬BH÷.4.1.25¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs Ž¬JA÷hdep2NBP¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.8.3.51¬BA÷.2.0.12¬BC÷.2.1.13¬BE÷.3.2.20¬BG÷.1.0.6¬~AA÷xb982ETe¬AD÷1584175200¬ADE÷1584175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons Ž¬ER÷Kolo 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584181469¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons Ž¬JA÷028bvKJI¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.3.6.24¬BA÷.2.3.15¬BC÷.1.0.6¬BE÷.0.2.2¬BG÷.0.1.1¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues Ž¬JB÷vg72wvZO¬WV÷carlton-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.6.4.40¬BB÷.1.1.7¬BD÷.1.0.6¬BF÷.2.0.12¬BH÷.2.3.15¬~AA÷ryA43fEk¬AD÷1584166200¬ADE÷1584166200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Ž¬ER÷Kolo 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584172323¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ST¬AE÷St Kilda Ž¬JA÷EoAjttk6¬WU÷st-kilda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.6.6.42¬BA÷.2.1.13¬BC÷.0.0.0¬BE÷.2.4.16¬BG÷.2.1.13¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Ž¬JB÷hx9fu04C¬WV÷richmond¬AH÷.0.3.3¬BB÷.0.0.0¬BD÷.0.2.2¬BF÷.0.0.0¬BH÷.0.1.1¬~AA÷4pB04zaq¬AD÷1584159000¬ADE÷1584159000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions Ž¬ER÷Kolo 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584165223¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions Ž¬JA÷6L6rr2Kg¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.2.2.14¬BA÷.0.1.1¬BC÷.0.0.0¬BE÷.2.1.13¬BG÷.0.0.0¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies Ž¬JB÷KOAnsMZa¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.5.13.43¬BB÷.2.4.16¬BD÷.1.3.9¬BF÷.0.3.3¬BH÷.2.3.15¬~AA÷OjTX8GjS¬AD÷1584087000¬ADE÷1584087000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats Ž¬ER÷Kolo 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584093643¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats Ž¬JA÷Y78zpOks¬WU÷geelong-cats¬AG÷.3.2.20¬BA÷.2.1.13¬BC÷.1.1.7¬BE÷.0.0.0¬BG÷.0.0.0¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos Ž¬JB÷Cb7vqr5m¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.6.66¬BB÷.0.2.2¬BD÷.2.1.13¬BF÷.4.1.25¬BH÷.4.2.26¬~AA÷p0UT9dyM¬AD÷1583647800¬ADE÷1583647800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers Ž¬ER÷Kolo 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583654279¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers Ž¬JA÷2PH4kpSJ¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.7.8.50¬BA÷.5.2.32¬BC÷.1.1.7¬BE÷.0.1.1¬BG÷.1.4.10¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions Ž¬JB÷tGG8l4sQ¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.4.8.32¬BB÷.2.2.14¬BD÷.1.1.7¬BF÷.1.3.9¬BH÷.0.2.2¬~AA÷jwVPAxMF¬AD÷1583640600¬ADE÷1583640600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons Ž¬ER÷Kolo 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583646896¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons Ž¬JA÷xnQIRtzD¬WU÷melbourne-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.6.66¬BA÷.2.0.12¬BC÷.1.0.6¬BE÷.5.3.33¬BG÷.2.3.15¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles Ž¬JB÷lMTMQ0kJ¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.1.1.7¬BB÷.0.0.0¬BD÷.1.1.7¬BF÷.0.0.0¬BH÷.0.0.0¬~AA÷v3RLBI69¬AD÷1583633400¬ADE÷1583633400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies Ž¬ER÷Kolo 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583639587¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies Ž¬JA÷4YRAT250¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.5.53¬BA÷.3.0.18¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.2.14¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs Ž¬JB÷rPQESMK6¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.3.3.21¬BB÷.0.1.1¬BD÷.0.1.1¬BF÷.2.1.13¬BH÷.1.0.6¬~
46
fixtures
0
Podešavanje obaveštenja
Obaveštenja su blokirana u pretraživaču
Podešavanja
Jezik: Srpski
Tamni režim
AFL Women uživo na Scoreboard.com. Ova stranica je o AFL Women 2020, (Australijski fudbal/Australija). Ukoliko tražite rezultate nekog drugog tamičenja sa imenom AFL Women, molimo odaberite sport iz glavnog menija ili kategoriju (country) na levoj strani.
Pratite AFL Women 2020 za rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i tabele! Rezultati uživo na Scoreboard.com: Ovde ćete pronaći rezultate uživo, rezultate po četvrtinama, krajnje rezultate, strelce, broj udaraca, handballs, disposals, frees for/against, marks and hitouts u detaljima meča. Scoreboard.com nudi kući/u gostima/sveukupne AFL Women 2020 tabele i tabelu forme (poslednjih 5 mečeva),
Prikaži još