Fudbal, Južna Afrika: Multichoice Diski Shield 2019 rezultati uživo, rasporedi, tabele

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fudbal Južna Afrika

Multichoice Diski Shield
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷JUŽNA AFRIKA: Multichoice Diski Shield - Play Off¬ZEE÷2LYfYrWo¬ZB÷175¬ZY÷Južna Afrika¬ZC÷t8LFVIjM¬ZD÷p¬ZE÷6ZhxaudU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_2LYfYrWo¬ZJ÷11¬ZL÷/rs/fudbal/juzna-afrika/multichoice-diski-shield/¬ZX÷00Južna Afrika012Afrika0070000000001000Multichoice 035ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južna Afrika¬~AA÷0tMTGPDo¬AD÷1557658800¬ADE÷1557658800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns U21¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557665524¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows U21¬JB÷0ERmhLGd¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns U21¬JA÷vacU0DKd¬WU÷mamelodi-sundowns¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷vXKXFqTi¬AD÷1557648000¬ADE÷1557648000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd U21¬ER÷3. mesto¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557654757¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd U21¬JA÷IkdYaXZ2¬WU÷supersport-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates U21¬JB÷CCexaik9¬WV÷orlando-pirates¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zy8bmkPn¬AD÷1556715600¬ADE÷1556715600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates U21¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1556722548¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates U21¬JA÷AuqBUDqf¬WU÷orlando-pirates¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows U21¬JB÷vFmFTXb0¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷hCIglV9t¬AD÷1556704800¬ADE÷1556704800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd U21¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1556711654¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd U21¬JA÷lQf2WZEs¬WU÷supersport-utd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns U21¬JB÷Wlp7VgUm¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~ZA÷JUŽNA AFRIKA: Multichoice Diski Shield¬ZEE÷2LYfYrWo¬ZB÷175¬ZY÷Južna Afrika¬ZC÷noMBWbyG¬ZD÷p¬ZE÷6ZhxaudU¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_2LYfYrWo¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/fudbal/juzna-afrika/multichoice-diski-shield/¬ZX÷00Južna Afrika012Afrika0070000000001000Multichoice 024Shield000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južna Afrika¬~AA÷hA3k1p3c¬AD÷1555236000¬ADE÷1555236000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Leopards U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards U21¬JA÷KOTzPILa¬WU÷black-leopards¬AG÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka U21¬JB÷0zoYNxy6¬WV÷baroka¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷EJ4o2Qmi¬AD÷1555236000¬ADE÷1555236000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates U21¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555242979¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates U21¬JA÷nBVSQvim¬WU÷orlando-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs U21¬JB÷tYUWPb6g¬WV÷kaizer-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷ltDavNep¬AD÷1555228800¬ADE÷1555228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu U21¬JA÷Q3L8LqF7¬WU÷amazulu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United U21¬JB÷EJEjpTi8¬WV÷chippa-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0GG3wsBj¬AD÷1555228800¬ADE÷1555228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns U21¬JA÷hADfqm7E¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷POL¬AF÷Polokwane U21¬JB÷Y7RORKys¬WV÷polokwane-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷razXr3mT¬AD÷1555225200¬ADE÷1555225200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd U21¬JA÷4lXaN5pe¬WU÷supersport-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars U21¬JB÷nDM4MPa1¬WV÷free-state-stars¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷zZWOpPIG¬AD÷1555149600¬ADE÷1555149600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd U21¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555156478¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd U21¬JA÷hdYLUmhL¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows U21¬JB÷AXSQT77R¬WV÷golden-arrows¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷48yTqqYM¬AD÷1555142400¬ADE÷1555142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits U21¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555148900¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits U21¬JA÷CtFhPRFr¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HIG¬AF÷Highlands U21¬JB÷63EdOoVl¬WV÷highlands¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷drYKo53A¬AD÷1555142400¬ADE÷1555142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City U21¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555149249¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City U21¬JA÷KrzEW9N8¬WU÷cape-town-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic U21¬JB÷E5ZHVTxF¬WV÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷4pe30rPn¬AD÷1554631200¬ADE÷1554631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu U21¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554637964¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu U21¬JA÷nRcNtWlF¬WU÷amazulu¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows U21¬JB÷0U1Ruj4L¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷ryf7a2vg¬AD÷1554631200¬ADE÷1554631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer Chiefs U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs U21¬JA÷rgiWvAJR¬WU÷kaizer-chiefs¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits U21¬JB÷p2wbzURr¬WV÷bidvest-wits¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬~AA÷xbgBbMga¬AD÷1554631200¬ADE÷1554631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates U21¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554637973¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIG¬AF÷Highlands U21¬JB÷hSt6Y7de¬WV÷highlands¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates U21¬JA÷Eyr2Zmsk¬WU÷orlando-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷n90b1O9t¬AD÷1554624000¬ADE÷1554624000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City U21¬JB÷h4bJsCZ8¬WV÷cape-town-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars U21¬JA÷EDaFrhK2¬WU÷free-state-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~
28
fixtures
0
reklama
reklama
Podešavanje obaveštenja
Obaveštenja su blokirana u pretraživaču
Podešavanja
Jezik: Srpski
Tamni režim
Multichoice Diski Shield uživo na Scoreboard.com. Ova stranica je o Multichoice Diski Shield 2019, (Fudbal/Južna Afrika). Ukoliko tražite rezultate nekog drugog tamičenja sa imenom Multichoice Diski Shield, molimo odaberite sport iz glavnog menija ili kategoriju (country) na levoj strani.
Pratite Multichoice Diski Shield 2019 za rezultate uživo, krajnji rezultate, rasporede i tabele! Rezultati uživo na Scoreboard.com: Ovde ćete pronaći strelce, žute/crvene kartone, startne postave i zameneu detaljima mečas. U dodatku, Scoreboard.com omogućava statistiku (posed lopte, šutevi u/van okvira gola, slobodne udarce, kornere, ofsajde i faulove), komentare uživo i video snimke najzanimljivijih trenutaka iz najjačih fudbalskih liga. Tabele: Scoreboard.com nudi kući/u gostima/sveukupne Multichoice Diski Shield 2019 tabele, formu (poslednjih 5 mečeva), preko/ispod i tabele najboljih strelaca.
Prikaži još