Fudbal, Južna Koreja: Korean Cup 2021 rezultati uživo, rasporedi, tabele

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Korean Cup
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JUŽNA KOREJA: Korean Cup¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Južna Koreja¬ZC÷v9WFsNvo¬ZD÷p¬ZE÷fonXgWA8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/fudbal/juzna-koreja/korean-cup/¬ZX÷00Južna Koreja012Koreja0060000000001000Korean Cup 010an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južna Koreja¬~UD÷170663¬ZC÷v9WFsNvo¬UN÷Šesnaestina finala¬UL÷5¬UF÷¬US÷1618977600¬~UD÷170662¬ZC÷v9WFsNvo¬UN÷Osmina finala¬UL÷4¬UF÷¬US÷1624420800¬~AA÷f58et7Zi¬AD÷1615006800¬ADE÷1615006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PYE¬AF÷Pyeongtaek Citizen¬JB÷tbg5nPE6¬WV÷pyeongtaek-citizen¬GRB÷0¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix¬JA÷27f1m5a0¬WU÷phoenix¬GRA÷0¬~AA÷ptMZO54H¬AD÷1615006800¬ADE÷1615006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pocheon FC¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬JB÷WpBPZoV0¬WV÷changwon¬GRB÷0¬WM÷POC¬AE÷Pocheon FC¬JA÷Is7LzSFf¬WU÷pocheon-fc¬GRA÷0¬~AA÷rRvwOPJN¬AD÷1615006800¬ADE÷1615006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seoul United FC¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAJ¬AF÷Paju Citizen¬JB÷4b9XXPaD¬WV÷paju-citizen¬GRB÷0¬WM÷SEO¬AE÷Seoul United FC¬JA÷Q7ATY5p7¬WU÷seoul-united-fc¬GRA÷0¬~AA÷vcQ8I3so¬AD÷1615006800¬ADE÷1615006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siheung Citizen¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ULS¬AF÷Ulsan Citizen¬JB÷0Kikj7Fs¬WV÷ulsan-citizen¬GRB÷0¬WM÷SIH¬AE÷Siheung Citizen¬JA÷QR0Nfm7Q¬WU÷siheung-citizen¬GRA÷0¬~AA÷42GhIfm2¬AD÷1615014000¬ADE÷1615014000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOK¬AF÷Doksuri¬JB÷MV3B2y54¬WV÷doksuri¬GRB÷0¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬JA÷ru573Hkb¬WU÷chuncheon¬GRA÷0¬~AA÷pf18w5JA¬AD÷1615014000¬ADE÷1615014000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chungju Citizen¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAN¬AF÷Yangpyeong¬JB÷x2pU2pam¬WV÷yangpyeong¬GRB÷0¬WM÷SEN¬AE÷Chungju Citizen¬JA÷bBoQ3Qqs¬WU÷chungju-citizen¬GRA÷0¬~AA÷8zNqKGIk¬AD÷1615014000¬ADE÷1615014000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daejeon Korail¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JEO¬AF÷Hwajeong¬JB÷OvEHtfro¬WV÷hwajeong¬GRB÷0¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon Korail¬JA÷nFjlbMDI¬WU÷daejeon-korail¬GRA÷0¬~AA÷Op0CxPYG¬AD÷1615014000¬ADE÷1615014000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SMCE¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMC¬AE÷SMCE¬JA÷pSmx1OTa¬WU÷smce¬GRA÷0¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju Jikji FC¬JB÷WOqY14Eg¬WV÷cheongju-jikji-fc¬GRB÷0¬~AA÷xlvsNqZT¬AD÷1615075200¬ADE÷1615075200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cheonan City¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INC¬AF÷Incheon Namdong¬JB÷W41JeTiK¬WV÷incheon-namdong¬GRB÷0¬WM÷CHE¬AE÷Cheonan City¬JA÷hE2Fd9xE¬WU÷cheonan-city¬GRA÷0¬~AA÷lS7auRlb¬AD÷1615093200¬ADE÷1615093200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷523 FC¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷523¬AE÷523 FC¬JA÷zLh9oqUC¬WU÷523-fc¬GRA÷0¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju Citizen¬JB÷lOdDp3qJ¬WV÷jeonju-citizen¬GRB÷0¬~AA÷jaClJzYe¬AD÷1615093200¬ADE÷1615093200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimpo C.¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimpo C.¬JA÷lI534czh¬WU÷gimpo-citizen¬GRA÷0¬WN÷SEO¬AF÷Seoul Jungrang¬JB÷xr2a5wLo¬WV÷seoul-jungrang¬GRB÷0¬~AA÷GE9ismKo¬AD÷1615093200¬ADE÷1615093200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Together¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimhae Jaemics¬JB÷YXkclopf¬WV÷gimhae-jaemics¬GRB÷0¬WM÷TOG¬AE÷Together¬JA÷fsigkRUm¬WU÷together¬GRA÷0¬~AA÷2HWUPokB¬AD÷1615093200¬ADE÷1615093200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yangju Citizen FC¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIN¬AF÷Jinju Citizen¬JB÷OK7Hy80l¬WV÷jinju-citizen¬GRB÷0¬WM÷YAN¬AE÷Yangju Citizen FC¬JA÷pU8Dxlor¬WU÷yangju-citizen-fc¬GRA÷0¬~AA÷UqOuLd3q¬AD÷1615100400¬ADE÷1615100400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Majang¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SON¬AF÷Songwol¬JB÷Iunpa2bC¬WV÷songwol¬GRB÷0¬WM÷MAJ¬AE÷Majang¬JA÷vkmt0rq6¬WU÷majang-fc¬GRA÷0¬~AA÷2VB3vo44¬AD÷1615100400¬ADE÷1615100400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeoju Citizen¬ER÷1/64 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeoju Citizen¬JA÷tIqa86yQ¬WU÷yeoju-sejong¬GRA÷0¬WN÷GOY¬AF÷Goyang Citizen¬JB÷2Rpe9nMJ¬WV÷goyang-citizen¬GRB÷0¬~AA÷OQXQQRZ4¬AD÷1616821200¬ADE÷1616821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeonnam¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonnam¬JA÷zeNsrANK¬WU÷jeonnam¬GRA÷0¬WN÷CHE¬AF÷Cheongsol¬JB÷EoMosUxR¬WV÷cheongsol¬GRB÷0¬~
16
Reklama
Reklama
Podešavanje obaveštenja
Obaveštenja su onemogućena u vašem pregledniku
Podešavanja
Jezik: Srpski
Tamni režim
Albania Alžir Andora Angola Argentina Aruba Australija Austrija Tipico Bundesliga Azerbejdžan Bahrein Bangladesh Belgija Jupiler League Belorusija Benin Bermudi Bolivija Bosna i Hercegovina Botswana Brazil Serie A Bugarska Burkina Faso Burundi Cambodia Cape Verde Congo Crna Gora Curaçao Danska Djibouti Dominikanska Republika Egipat Ekvador Engleska Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Estonija Eswatini Ethiopia Farski otoci Fidži Finska Francuska Ligue 1 Gabon Gambia Gana Gibraltar Gruzija Grčka Guinea Gvatemala Haiti Holandija Eredivisie Honduras Hong Kong Hrvatska Indija Indonezija Irak Iran Irska Island Italija Serie A Serie B Coppa Italia Ivory Coast Izrael Jamaica Japan Jemen Jermenija Jordan Južna Afrika Premier League Južna Koreja Kamerun Kanada Katar Kazahstan Kenija Kina Kipar Kolumbija Kongo DR Kosovo Kostarika Kuvajt Kyrgyzstan Laos Lesotho Letonija Liban Liberia Libija Liechtenstein Litvanija Luksemburg Makao Malawi Maldives Malezija Mali Malta Maroko Mauritania Mauritius Mađarska Meksiko Moldavija Mongolia Mozambik Myanmar Namibija Nemačka Bundesliga 2. Bundesliga Nicaragua Niger Nigerija North Macedonia Norveška Novi Zeland Oman Pakistan Palestine Panama Paragvaj Peru Philippines Poljska Portugal Primeira Liga Reinion Rumunija Rusija Rwanda SAD MLS Salvador San Marino Saudijska Arabija Senegal Severna Irska Seychelles Sierra Leone Singapur Sirija Slovačka Slovenija Somalia Srbija Sri Lanka Sudan Tajikistan Tajland Tajvan Tanzanija Togo Trinidad i Tobago Tunis Turkmenistan Turska Uganda Ujedinjeni Arapski emirati Ukrajina Urugvaj Uzbekistan Vels Venecuela Vijetnam Zambia Zimbabve Češka Republika Čile Škotska Španija LaLiga Copa del Rey Švajcarska Švedska Afrika Africa Cup of Nations World Cup Azija Asian kup World Cup Evropa Euro Champions League Europa League UEFA Nations League Euro U21 Euro U19 World Cup Euro U17 Južna Amerika Copa América Copa Libertadores World Cup Okeanija World Cup Severna i Centralna Amerika Gold Cup World Cup Svet World Cup Olimpijske igre U20 Svetski kup U17 Svetski kup Međunarodne prijateljske utakmice Prijateljske utakmice - Klubovi
Korean Cup uživo na Scoreboard.com. Ova stranica je o Korean Cup 2021, (Fudbal/Južna Koreja). Ukoliko tražite rezultate nekog drugog tamičenja sa imenom Korean Cup, molimo odaberite sport iz glavnog menija ili kategoriju (country) na levoj strani.
Pratite Korean Cup 2021 za rezultate uživo, krajnji rezultate, rasporede i tabele! Rezultati uživo na Scoreboard.com: Ovde ćete pronaći strelce, žute/crvene kartone, startne postave i zameneu detaljima mečas. U dodatku, Scoreboard.com omogućava statistiku (posed lopte, šutevi u/van okvira gola, slobodne udarce, kornere, ofsajde i faulove), komentare uživo i video snimke najzanimljivijih trenutaka iz najjačih fudbalskih liga. Tabele: Scoreboard.com nudi kući/u gostima/sveukupne Korean Cup 2021 tabele, formu (poslednjih 5 mečeva), preko/ispod i tabele najboljih strelaca.
Prikaži još