Fudbal, Peru: Primera Division 2018 rezultati uživo, rasporedi, tabele

Fudbal » Peru » Primera Division » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷PERU: Primera Division - Clausura¬ZEE÷KrrdAMyI¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷2FDANo9K¬ZD÷p¬ZE÷6mtDise2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷152_KrrdAMyI¬ZJ÷24¬ZL÷/rs/fudbal/peru/primera-division/¬ZX÷00Peru 004......0000000000214000Primera Divi027ausura000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷2JRGXzhB¬AD÷1543177800¬ADE÷1543177800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ayacucho¬ER÷Kolo 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYA¬AE÷Ayacucho¬JA÷Q94uvjOE¬WU÷ayacucho¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GAR¬AF÷Garcilaso¬JB÷fq9qwAwL¬WV÷garcilaso¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷8KY7ZdNb¬AD÷1543177800¬ADE÷1543177800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binacional¬ER÷Kolo 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binacional¬JA÷xlOpI81e¬WU÷binacional¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷LIM¬AF÷A. Lima¬JB÷WANlHSG1¬WV÷a-lima¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷UTZ3zw8h¬AD÷1543177800¬ADE÷1543177800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Huancayo¬ER÷Kolo 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sport Huancayo¬JA÷Io8qKUWr¬WU÷sport-huancayo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MUN¬AF÷Dep. Municipal¬JB÷bcPtJlnk¬WV÷dep-municipal¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷h8KTUYyU¬AD÷1543177800¬ADE÷1543177800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. San Martin¬ER÷Kolo 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷U. San Martin¬JA÷AF1RUoo1¬WU÷u-san-martin¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MEL¬AF÷Melgar¬JB÷SjdWT507¬WV÷melgar¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷zXPOVEMN¬AD÷1543177800¬ADE÷1543177800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Universitario Lima¬ER÷Kolo 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Universitario Lima¬JA÷x23JW7Gl¬WU÷universitario-lima¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷COM¬AF÷Comerciantes Unidos¬JB÷WO2NVRVf¬WV÷comerciantes-unidos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷jqOCYGx5¬AD÷1543169700¬ADE÷1543169700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Comercio¬ER÷Kolo 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Union Comercio¬JA÷pERhGnW7¬WU÷u-comercio¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷SPO¬AF÷Sport Boys¬JB÷nJ5yuW88¬WV÷sport-boys¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷dtRKWf7H¬AD÷1543161600¬ADE÷1543161600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AD Cantolao¬ER÷Kolo 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAJ¬AF÷Cajamarca¬JB÷vHpGXm1r¬WV÷cajamarca¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷CAN¬AE÷AD Cantolao¬JA÷YZ7mxUhR¬WU÷ad-cantolao¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷0fVayJhn¬AD÷1543021200¬ADE÷1543021200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Rosario¬ER÷Kolo 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sport Rosario¬JA÷MFMDPj9L¬WU÷sport-rosario¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Cristal¬JB÷GxMHOAOR¬WV÷sporting-cristal¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷5¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷vqwyGBQ8¬AD÷1542848400¬ADE÷1542848400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. San Martin¬ER÷Kolo 11¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷U. San Martin¬JA÷jXDrSkUQ¬WU÷u-san-martin¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIM¬AF÷A. Lima¬JB÷8C0AN9xr¬WV÷a-lima¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷4CXxMwga¬AD÷1542054600¬ADE÷1542054600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cajamarca¬ER÷Kolo 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAJ¬AE÷Cajamarca¬JA÷OOMziW2d¬WU÷cajamarca¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷COM¬AF÷Union Comercio¬JB÷QT0JFFuc¬WV÷u-comercio¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷AP2wKHNB¬AD÷1541978100¬ADE÷1541978100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melgar¬ER÷Kolo 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melgar¬JA÷Cp3VCDPF¬WU÷melgar¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAN¬AF÷AD Cantolao¬JB÷ULczCXvM¬WV÷ad-cantolao¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~ZA÷PERU: Primera Division - Play Off¬ZEE÷KrrdAMyI¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷lC96ORgE¬ZD÷p¬ZE÷6mtDise2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷152_KrrdAMyI¬ZJ÷11¬ZL÷/rs/fudbal/peru/primera-division/¬ZX÷00Peru 004......0000000000243000Primera Divi027ay Off000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷nNsbo7Ag¬AD÷1544144400¬ADE÷1544144400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Melgar¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melgar¬JA÷IXdJBevo¬WU÷melgar¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LIM¬AF÷A. Lima¬JB÷Wzo1zuHo¬WV÷a-lima¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Rezulzat prve runde je: 3-3.¬AW÷1¬~AA÷4bhgnmem¬AD÷1543784400¬ADE÷1543784400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷A. Lima¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melgar¬JB÷tC5iGyWT¬WV÷melgar¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷LIM¬AE÷A. Lima¬JA÷bmGnHHGN¬WU÷a-lima¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AW÷1¬~
1
1544615243
356
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PERU: Primera Division - Play Off¬ZEE÷KrrdAMyI¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷lC96ORgE¬ZD÷p¬ZE÷6mtDise2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷152_KrrdAMyI¬ZJ÷11¬ZL÷/rs/fudbal/peru/primera-division/¬ZX÷00Peru 004......0000000000243000Primera Divi027ay Off000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷xx6mnNTT¬AD÷1544662800¬ADE÷1544662800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷A. Lima¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷A. Lima¬JA÷2PUMdes0¬WU÷a-lima¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Cristal¬JB÷plKReFd6¬WV÷sporting-cristal¬AW÷1¬~AA÷EccFssxo¬AD÷1544992200¬ADE÷1544992200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Cristal¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Cristal¬JA÷OvJVfZBC¬WU÷sporting-cristal¬WN÷LIM¬AF÷A. Lima¬JB÷W4IZggRI¬WV÷a-lima¬AW÷1¬~
1
1544615243
2

Peru

Severna i Centralna Amerika

Južna Amerika

Evropa

Azija

Okeanija

Afrika

Ostala takmičenja