Fudbal, Svet: Prijateljske utakmice - Klubovi 2019 rezultati uživo, rasporedi, tabele

Fudbal » Svet » Prijateljske utakmice - Klubovi » 2019

Prijateljske utakmice - Klubovi
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SVET: Prijateljske utakmice - Klubovi¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Svet¬ZC÷MwJAV8ij¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/fudbal/svet/prijateljske-utakmice-klubovi/¬ZX÷00Svet 004......0010000000001000Prijateljske031lubovi000¬ZS÷2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Svet¬~AA÷jVjwJDSQ¬AD÷1574355600¬ADE÷1574355600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Breidablik (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574361953¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷Breidablik (Ice)¬JA÷jie5I19F¬WU÷breidablik¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷VAL¬AF÷Valur (Ice)¬JB÷pEf9HLOL¬WV÷valur¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷25zsqO1k¬AD÷1574355600¬ADE÷1574355600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slavia Ruda Slaska (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574361789¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Ruda Slaska (Pol)¬JA÷xrMQusYe¬WU÷slavia-ruda-slaska¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ELE¬AF÷Sosnica Gliwice (Pol)¬JB÷GYKUv1m2¬WV÷sosnica-gliwice¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6sHZbhye¬AD÷1574355600¬ADE÷1574355600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vikingur Reykjavik (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574361717¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIK¬AE÷Vikingur Reykjavik (Ice)¬JA÷h0FP4NNI¬WU÷vikingur-reykjavik¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷GRO¬AF÷Grotta Seltjarnarnes (Ice)¬JB÷WjET3swP¬WV÷grotta-seltjarnarnes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0vZS0XIe¬AD÷1574353800¬ADE÷1574353800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hacken (Swe)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574360201¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAC¬AE÷Hacken (Swe)¬JA÷fVxIxI7I¬WU÷hacken¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NOR¬AF÷Norrby (Swe)¬JB÷YLyMyxNO¬WV÷norrby¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷OEywp4nq¬AD÷1574330400¬ADE÷1574330400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Katamon (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574336645¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon (Isr)¬JA÷UHIIs33q¬WU÷hapoel-katamon¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda (Isr)¬JB÷88HMtNIk¬WV÷bnei-yehuda¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8EVLH2ch¬AD÷1574276400¬ADE÷1574276400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Högaborgs (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574282425¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KLI¬AF÷Klippans (Swe)¬JB÷G2Gsbpa8¬WV÷klippans-ff¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷HOG¬AE÷Högaborgs (Swe)¬JA÷2aSaZ0M7¬WU÷hogaborgs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬~AA÷vPIfasED¬AD÷1574269200¬ADE÷1574269200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blansko (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blansko (Cze)¬JA÷t6VuDcPQ¬WU÷fk-blansko¬AG÷1¬WN÷ROS¬AF÷Vyskov (Cze)¬JB÷boI78HXs¬WV÷vyskov¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬~AA÷fNB99Dt9¬AD÷1574251200¬ADE÷1574251200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malmo FF (Swe)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574257896¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malmo FF (Swe)¬JA÷jVwMpm1P¬WU÷malmo¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ODE¬AF÷Odense (Den)¬JB÷hvQmt79t¬WV÷odense¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷zRWDT3on¬AD÷1574186400¬ADE÷1574186400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574193074¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt (Ger)¬JA÷Stf0xtb7¬WU÷frankfurt¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DAR¬AF÷Darmstadt (Ger)¬JB÷6Xh4y0DD¬WV÷darmstadt¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷vwMRnqwO¬AD÷1574179200¬ADE÷1574179200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maribor (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574185492¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maribor (Slo)¬JA÷ppRrvD13¬WU÷maribor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷STU¬AF÷Sturm Graz (Am) (Aut)¬JB÷v7QnwXG9¬WV÷sturm¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷b9o7bI3t¬AD÷1574083800¬ADE÷1574083800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong Waalwijk (Ned)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574090733¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JWA¬AE÷Jong Waalwijk (Ned)¬JA÷pxsYzXWB¬WU÷jong-waalwijk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JON¬AF÷Jong G.A. Eagles (Ned)¬JB÷buoxzinI¬WV÷jong-g-a-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷2VkCKN90¬AD÷1574074800¬ADE÷1574074800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saburtalo Tbilisi (Geo)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574081491¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAB¬AE÷Saburtalo Tbilisi (Geo)¬JA÷AuhszByd¬WU÷saburtalo-tbilisi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷5¬WN÷KAK¬AF÷Kakheti Telavi (Geo)¬JB÷OrdoZUj2¬WV÷kakheti-telavi¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MFOhMtpC¬AD÷1574071200¬ADE÷1574071200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufa (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574077776¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFA¬AE÷Ufa (Rus)¬JA÷EeavWkM2¬WU÷ufa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MOS¬AF÷Lok. Moscow (Rus)¬JB÷hnbrV9y9¬WV÷lok-moscow¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷U5X4KuRL¬AD÷1574067600¬ADE÷1574067600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA Moscow (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574074028¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷SKA Rostov (Rus)¬JB÷jyeAX8oS¬WV÷ska-rostov-on-don¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moscow (Rus)¬JA÷Cpd6YlWL¬WU÷cska-moscow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬~AA÷YFojdmRr¬AD÷1573999200¬ADE÷1573999200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷A.E. Paphos (Cyp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAP¬AE÷A.E. Paphos (Cyp)¬JA÷ImEU3ne0¬WU÷a-e-paphos¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RIG¬AF÷Riga FC (Lat)¬JB÷WjIY26A6¬WV÷riga-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷vqDNTxBs¬AD÷1573999200¬ADE÷1573999200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CFR Cluj (Rou)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574005754¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CFR¬AE÷CFR Cluj (Rou)¬JA÷KhAXuSSi¬WU÷cfr-cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KIS¬AF÷Kisvarda (Hun)¬JB÷EF9yunrb¬WV÷kisvarda-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CzzNIof3¬AD÷1573995600¬ADE÷1573995600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alanyaspor (Tur)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574002370¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Alanyaspor (Tur)¬JA÷C0tzdQk5¬WU÷alanyaspor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ADA¬AF÷Adana Demirspor (Tur)¬JB÷6Nuvep5B¬WV÷adanademirspor¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷G25JJpiA¬AD÷1573995600¬ADE÷1573995600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Krasnodar (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574001584¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷Krasnodar (Rus)¬JA÷fBln0zF3¬WU÷krasnodar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ROS¬AF÷FK Rostov (Rus)¬JB÷Y1mjafU9¬WV÷fk-rostov¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QiTRZWGe¬AD÷1573992000¬ADE÷1573992000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Tula (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573998823¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Tula (Rus)¬JA÷fuhAA6AC¬WU÷arsenal-tula¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KHI¬AF÷Khimik Novomoskovsk (Rus)¬JB÷l2iE9QPI¬WV÷khimik-novomoskovsk¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷joZ0alza¬AD÷1573992000¬ADE÷1573992000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Goztepe (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573999393¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALT¬AF÷Altinordu (Tur)¬JB÷bueH8mk1¬WV÷altinordu¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷GOZ¬AE÷Goztepe (Tur)¬JA÷KldD9TZf¬WU÷goztepe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬~AA÷MZMxyqfs¬AD÷1573988400¬ADE÷1573988400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dyn. Kyiv (Ukr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Dyn. Kyiv (Ukr)¬JA÷naS8AiD8¬WU÷dynamo-kiev¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷OBO¬AF÷Obolon Kyiv (Ukr)¬JB÷02WC9BSE¬WV÷obolon-kiev¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GxOdL0aI¬AD÷1573988400¬ADE÷1573988400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Isloch Minsk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ISL¬AE÷Isloch Minsk (Blr)¬JA÷ML2nUTjF¬WU÷isloch-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷VIT¬AF÷Vitebsk (Blr)¬JB÷0C1jTm6L¬WV÷vitebsk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷SrA0uKdB¬AD÷1573950600¬ADE÷1573950600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Monterrey (Mex)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573959437¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Monterrey (Mex)¬JA÷bcp2pMXg¬WU÷monterrey¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷CLU¬AF÷Club America (Mex)¬JB÷hKq6qtm0¬WV÷club-america¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Neutralni teren.¬~
6653
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SVET: Prijateljske utakmice - Klubovi¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Svet¬ZC÷MwJAV8ij¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/fudbal/svet/prijateljske-utakmice-klubovi/¬ZX÷00Svet 004......0010000000001000Prijateljske031lubovi000¬ZS÷2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Svet¬~AA÷bevsig0s¬AD÷1574411400¬ADE÷1574411400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sektzya Ness Ziona (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEK¬AE÷Sektzya Ness Ziona (Isr)¬JA÷WCyU76hF¬WU÷sektzya-ness-ziona¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv (Isr)¬JB÷pGuY6Q7L¬WV÷m-tel-aviv¬~AA÷nuPO4TW9¬AD÷1574443800¬ADE÷1574443800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TuRU Dusseldorf (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷TuRU Dusseldorf (Ger)¬JA÷d6mExTY0¬WU÷turu-dusseldorf¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Koln (Ger)¬JB÷4WnIyml7¬WV÷fortuna-koln¬~AA÷hjB4p3pI¬AD÷1574445600¬ADE÷1574445600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuppertaler (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUP¬AE÷Wuppertaler (Ger)¬JA÷YTT8cg9J¬WU÷wuppertaler¬WN÷SV¬AF÷Straelen (Ger)¬JB÷CKSCdDOP¬WV÷straelen¬~AA÷OIBvbCj1¬AD÷1574505900¬ADE÷1574505900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FH Hafnarfjordur (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KNA¬AF÷Knattspyrnufelag (Ice)¬JB÷KngwOpOt¬WV÷knattspyrnufelag¬WM÷HAF¬AE÷FH Hafnarfjordur (Ice)¬JA÷pf2BSQFP¬WU÷fh-hafnarfjordur¬~AA÷MDw5EXzr¬AD÷1574510400¬ADE÷1574510400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stjarnan (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STJ¬AE÷Stjarnan (Ice)¬JA÷bHbDGuvS¬WU÷stjarnan¬WN÷AKU¬AF÷Akureyri (Ice)¬JB÷GdouCanq¬WV÷akureyri¬~AA÷2BPajOLe¬AD÷1574875800¬ADE÷1574875800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷L'Hospitalet (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LHO¬AE÷L'Hospitalet (Esp)¬JA÷dUyUA4tD¬WU÷l-hospitalet¬WN÷BAD¬AF÷Badalona (Esp)¬JB÷zLzY9OeJ¬WV÷badalona¬~AA÷t2O3kry2¬AD÷1574875800¬ADE÷1574875800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llagostera (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llagostera (Esp)¬JA÷lOOFY7YJ¬WU÷llagostera¬WN÷PRA¬AF÷Prat (Esp)¬JB÷2RSJXRmQ¬WV÷prat¬~AA÷29ArcW57¬AD÷1575046800¬ADE÷1575046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Knattspyrnufelag (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KNA¬AE÷Knattspyrnufelag (Ice)¬JA÷E9hsN4wm¬WU÷knattspyrnufelag¬WN÷VIK¬AF÷Vikingur Reykjavik (Ice)¬JB÷h0ioMOhg¬WV÷vikingur-reykjavik¬~AA÷GCbQLFr8¬AD÷1575110700¬ADE÷1575110700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FH Hafnarfjordur (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAF¬AE÷FH Hafnarfjordur (Ice)¬JA÷MZekLr8a¬WU÷fh-hafnarfjordur¬WN÷GRO¬AF÷Grotta Seltjarnarnes (Ice)¬JB÷0QfgK2N5¬WV÷grotta-seltjarnarnes¬~AA÷rTRDCB5f¬AD÷1575115200¬ADE÷1575115200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Breidablik (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷Breidablik (Ice)¬JA÷t4ri9cW1¬WU÷breidablik¬WN÷STJ¬AF÷Stjarnan (Ice)¬JB÷f7WYXt92¬WV÷stjarnan¬~AA÷04x9Dijl¬AD÷1575115200¬ADE÷1575115200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valur (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valur (Ice)¬JA÷fmpqBJ1k¬WU÷valur¬WN÷AKU¬AF÷Akureyri (Ice)¬JB÷2DqmAwHe¬WV÷akureyri¬~~
11

Svet

Severna i Centralna Amerika

Južna Amerika

Evropa

Azija

Okeanija

Afrika

Ostala takmičenja