Košarka, Philippines: Commissioners Cup 2019 rezultati uživo, rasporedi, tabele

Košarka » Philippines » Commissioners Cup » 2019

results
SA÷3¬~ZA÷PHILIPPINES: Commissioners Cup¬ZEE÷ppNYGTQb¬ZB÷153¬ZY÷Philippines¬ZC÷nqHuHFyq¬ZD÷p¬ZE÷OpIB30qH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷153_ppNYGTQb¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/kosarka/philippines/commissioners-cup/¬ZX÷02Philippines 011ppines0020000000187000Commissioner017rs Cup000¬ZS÷2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Philippines¬~AA÷dzd58TIk¬AD÷1558262700¬ADE÷1558262700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alaska Aces¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558270983¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Alaska Aces¬JA÷4rELdVqM¬WU÷alaska-aces¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷34¬BG÷29¬WN÷COL¬AF÷Columbian Dyip¬JB÷IoIPekaS¬WV÷columbian-dyip¬AH÷98¬BB÷23¬BD÷31¬BF÷13¬BH÷31¬~AA÷Iqc1993q¬AD÷1558254600¬ADE÷1558254600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Blackwater Elite¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558263046¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackwater Elite¬JA÷rTPCbiF9¬WU÷blackwater-elite¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷94¬AT÷85¬BI÷9¬BA÷17¬BC÷20¬BE÷27¬BG÷21¬WN÷MER¬AF÷Meralco Bolts¬JB÷MJOGcBUF¬WV÷meralco-bolts¬AZ÷0¬AH÷91¬AU÷85¬BJ÷6¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷22¬~~
3
1558300862
2
fixtures
SA÷3¬~ZA÷PHILIPPINES: Commissioners Cup¬ZEE÷ppNYGTQb¬ZB÷153¬ZY÷Philippines¬ZC÷nqHuHFyq¬ZD÷p¬ZE÷OpIB30qH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷153_ppNYGTQb¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/kosarka/philippines/commissioners-cup/¬ZX÷02Philippines 011ppines0020000000187000Commissioner017rs Cup000¬ZS÷2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Philippines¬~AA÷EBjA7mYe¬AD÷1558513800¬ADE÷1558513800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Global Port¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Global Port¬JA÷zR4ii97q¬WU÷global-port-batang-pier¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬JB÷EH3ejTMk¬WV÷alaska-aces¬~AA÷h2kE67m2¬AD÷1558522800¬ADE÷1558522800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NLEX Road Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NLE¬AE÷NLEX Road Warriors¬JA÷Whb0kmxd¬WU÷nlex-road-warriors¬WN÷TEX¬AF÷TNT KaTropa¬JB÷Aqc4l7i2¬WV÷tnt-katropa¬~AA÷65wdVjQ2¬AD÷1558686600¬ADE÷1558686600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbian Dyip¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MER¬AF÷Meralco Bolts¬JB÷zNljCAq9¬WV÷meralco-bolts¬WM÷COL¬AE÷Columbian Dyip¬JA÷OnonDjU2¬WU÷columbian-dyip¬~AA÷K8s0UAu9¬AD÷1558695600¬ADE÷1558695600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ginebra Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIN¬AE÷Ginebra Kings¬JA÷IoveBUbF¬WU÷barangay-ginebra-san-miguel¬WN÷BLA¬AF÷Blackwater Elite¬JB÷fB1Og2Ts¬WV÷blackwater-elite¬~AA÷2XW4TUfF¬AD÷1558773000¬ADE÷1558773000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Global Port¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Global Port¬JA÷Op6ShMrl¬WU÷global-port-batang-pier¬WN÷NLE¬AF÷NLEX Road Warriors¬JB÷2y5Witbf¬WV÷nlex-road-warriors¬~AA÷tOV8SlAL¬AD÷1558781100¬ADE÷1558781100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TNT KaTropa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬JB÷b3bujKS6¬WV÷alaska-aces¬WM÷TEX¬AE÷TNT KaTropa¬JA÷p0fyi0D0¬WU÷tnt-katropa¬~AA÷bcDkb1H3¬AD÷1558859400¬ADE÷1558859400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackwater Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackwater Elite¬JA÷ji6VBG7G¬WU÷blackwater-elite¬WN÷COL¬AF÷Columbian Dyip¬JB÷Us5ZAzNM¬WV÷columbian-dyip¬~AA÷xlCgcLW9¬AD÷1558867500¬ADE÷1558867500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meralco Bolts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Meralco Bolts¬JA÷nJavAfxT¬WU÷meralco-bolts¬WN÷GIN¬AF÷Ginebra Kings¬JB÷lSo65Epp¬WV÷barangay-ginebra-san-miguel¬~AA÷llVCR8PR¬AD÷1559118600¬ADE÷1559118600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TNT KaTropa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷TNT KaTropa¬JA÷hQcqkvrD¬WU÷tnt-katropa¬WN÷GLO¬AF÷Global Port¬JB÷WGdmlbcJ¬WV÷global-port-batang-pier¬~AA÷jcHvNSXr¬AD÷1559127600¬ADE÷1559127600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alaska Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Alaska Aces¬JA÷YykMdj1J¬WU÷alaska-aces¬WN÷NLE¬AF÷NLEX Road Warriors¬JB÷CSmQeAGP¬WV÷nlex-road-warriors¬~AA÷YL6qMnmk¬AD÷1559291400¬ADE÷1559291400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Fuelmasters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Fuelmasters¬JA÷U7zhiUOt¬WU÷phoenix-fuelmasters¬WN÷BLA¬AF÷Blackwater Elite¬JB÷rBvdjlvm¬WV÷blackwater-elite¬~AA÷nPAmL62e¬AD÷1559300400¬ADE÷1559300400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rain Or Shine Paint.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Rain Or Shine Paint.¬JA÷QZT0k8gg¬WU÷rain-or-shine-paint¬WN÷MER¬AF÷Meralco Bolts¬JB÷4QS4lS8a¬WV÷meralco-bolts¬~AA÷tnAiKQH1¬AD÷1559377800¬ADE÷1559377800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NLEX Road Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NLE¬AE÷NLEX Road Warriors¬JA÷YaX8mnO5¬WU÷nlex-road-warriors¬WN÷COL¬AF÷Columbian Dyip¬JB÷CjWCn6wC¬WV÷columbian-dyip¬~AA÷Kx9eJpX7¬AD÷1559385900¬ADE÷1559385900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Global Port¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Global Port¬JA÷fFLHoQhI¬WU÷global-port-batang-pier¬WN÷GIN¬AF÷Ginebra Kings¬JB÷h0vLpp8O¬WV÷barangay-ginebra-san-miguel¬~
3
1558300862
64

Philippines

Severna i Centralna Amerika

Južna Amerika

Evropa

Azija

Okeanija

Ostala takmičenja