Košarka, SAD: NBA G League 2020/2021 rezultati uživo, rasporedi, tabele

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
NBA G League
2020/2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SAD: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷viFAKXq5¬ZD÷p¬ZE÷xC84KLy9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/kosarka/sad/nba-g-league/¬ZX÷02SAD 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷O8QaC5oF¬AD÷1615077000¬ADE÷1615077000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615084140¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷K8rKeajc¬WU÷greensboro-swarm¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷109¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷25¬BG÷23¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷WrnOfJ53¬WV÷agua-caliente-clippers¬GRB÷0¬AH÷105¬BB÷33¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷25¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷tpyeDoW8¬AD÷1615075200¬ADE÷1615075200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷G League Ignite¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615081952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷G League Ignite¬JA÷SEeYXebj¬WU÷g-league-ignite¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷127¬BA÷29¬BC÷37¬BE÷34¬BG÷27¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷65fxXFDd¬WV÷austin-toros-spurs¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷19¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷26¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷2gxiERG2¬AD÷1615062600¬ADE÷1615062600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615069958¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷dW42wIzT¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷113¬AT÷103¬BI÷10¬BA÷24¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷24¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷buiUYyqp¬WV÷oklahoma-city-blue¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷103¬AU÷103¬BJ÷0¬BB÷26¬BD÷20¬BF÷30¬BH÷27¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷lxZ9krv2¬AD÷1615060800¬ADE÷1615060800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615068127¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷l61fuv6G¬WU÷memphis-hustle¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷106¬BA÷28¬BC÷32¬BE÷26¬BG÷20¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷295bvbLM¬WV÷delaware-blue-coats¬GRB÷0¬AH÷95¬BB÷32¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷15¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷Aoz6jOOe¬AD÷1615048200¬ADE÷1615048200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615055495¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷fq2jtKjA¬WV÷long-island-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷116¬BB÷27¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷39¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷Gh3ns0y4¬WU÷canton-charge¬GRA÷0¬AG÷107¬BA÷29¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷26¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷SMp1i49k¬AD÷1615046400¬ADE÷1615046400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615053455¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷Uy5vqM6i¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷122¬BA÷24¬BC÷34¬BE÷31¬BG÷33¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷8S3rrtMc¬WV÷lakeland-magic¬GRB÷0¬AH÷100¬BB÷22¬BD÷30¬BF÷21¬BH÷27¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷EJtchpfq¬AD÷1614990600¬ADE÷1614990600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614997427¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷2VChLIEp¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷110¬BA÷26¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷34¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷GYGdKxUj¬WV÷santa-cruz-warriors¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷30¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷19¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷dvfVdQoS¬AD÷1614988800¬ADE÷1614988800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614995699¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷WrjLwRUB¬WU÷delaware-blue-coats¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷23¬BC÷28¬BE÷19¬BG÷23¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷AZlPxopI¬WV÷salt-lake-city-stars¬GRB÷0¬AH÷83¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷18¬BH÷18¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷ImeRc6WL¬AD÷1614976200¬ADE÷1614976200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614983477¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷OInDum0a¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷130¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷33¬BG÷49¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷29oHv7F5¬WV÷erie-bayhawks¬GRB÷0¬AH÷124¬BB÷20¬BD÷29¬BF÷35¬BH÷40¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷0C0MbnHF¬AD÷1614974400¬ADE÷1614974400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614981708¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷Uem9tTpg¬WV÷iowa-wolves¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷20¬BD÷31¬BF÷24¬BH÷19¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷WAU5s9Vn¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷114¬BA÷37¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷28¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷ML1IaS19¬AD÷1614960000¬ADE÷1614960000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614967093¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷zuqzmV7P¬WU÷greensboro-swarm¬GRA÷0¬AG÷107¬BA÷29¬BC÷20¬BE÷34¬BG÷24¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷xlV1rkGt¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷111¬BB÷35¬BD÷29¬BF÷23¬BH÷24¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷Sb2E08n3¬AD÷1614904200¬ADE÷1614904200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614911623¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷8YjlPRFI¬WU÷westchester-knicks¬GRA÷0¬AG÷120¬BA÷28¬BC÷30¬BE÷20¬BG÷42¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷nPkhOoVO¬WV÷agua-caliente-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷122¬BB÷28¬BD÷33¬BF÷29¬BH÷32¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷GObA1lXd¬AD÷1614902400¬ADE÷1614902400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614909976¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷08mtRmo6¬WU÷oklahoma-city-blue¬GRA÷0¬AG÷113¬BA÷36¬BC÷26¬BE÷21¬BG÷30¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷EBipQ70C¬WV÷erie-bayhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷116¬BB÷28¬BD÷41¬BF÷21¬BH÷26¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷EJKRx5fd¬AD÷1614889800¬ADE÷1614889800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614896761¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷SfkYS9Gg¬WU÷iowa-wolves¬GRA÷0¬AG÷124¬BA÷32¬BC÷33¬BE÷29¬BG÷30¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷6olxSTVa¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷132¬BB÷36¬BD÷35¬BF÷37¬BH÷24¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷zTLNwouj¬AD÷1614888000¬ADE÷1614888000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷G League Ignite¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614895336¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷G League Ignite¬JA÷tviQUVos¬WU÷g-league-ignite¬GRA÷0¬AG÷107¬BA÷22¬BC÷28¬BE÷26¬BG÷31¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷KUkUTk1m¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷130¬BB÷31¬BD÷33¬BF÷40¬BH÷26¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷6gHJvRPq¬AD÷1614875400¬ADE÷1614875400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614883198¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷Ae0fzhOJ¬WU÷memphis-hustle¬GRA÷0¬AG÷100¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷34¬BG÷19¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷Ob4bZBwQ¬WV÷long-island-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷111¬BB÷19¬BD÷31¬BF÷25¬BH÷36¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷4pViq7HS¬AD÷1614873600¬ADE÷1614873600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614880855¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷I1D8ClWC¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬GRA÷0¬AG÷94¬BA÷23¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷21¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷dhCCB8oJ¬WV÷canton-charge¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷99¬BB÷27¬BD÷27¬BF÷22¬BH÷23¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷MLumpm2M¬AD÷1614817800¬ADE÷1614817800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614824719¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷AyA0EA10¬WU÷oklahoma-city-blue¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷16¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷33¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷lS84DUG6¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷115¬BB÷32¬BD÷26¬BF÷31¬BH÷26¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷8IyqoTnG¬AD÷1614816000¬ADE÷1614816000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614823021¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷GEAdFjnf¬WV÷salt-lake-city-stars¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷27¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷15¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷4v7hGWWm¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷104¬BA÷21¬BC÷37¬BE÷21¬BG÷25¬AM÷Neutralni teren.¬~~
135
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SAD: NBA G League - Play Off¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷MaxNJiaB¬ZD÷p¬ZE÷xC84KLy9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷11¬ZL÷/rs/kosarka/sad/nba-g-league/¬ZX÷02SAD 003......0050000000001000NBA G League023ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷CjtHP3d5¬AD÷1615228200¬ADE÷1615228200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬ER÷Četvrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷Oj0oySkf¬WU÷santa-cruz-warriors¬GRA÷0¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷IDakzn50¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬GRB÷0¬~AA÷tQpLONBB¬AD÷1615236300¬ADE÷1615236300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬ER÷Četvrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷Um3gZ5K6¬WU÷raptors¬GRA÷0¬WN÷FLO¬AF÷G League Ignite¬JB÷OA2cYPZC¬WV÷g-league-ignite¬GRB÷0¬~AA÷KGqPNsRH¬AD÷1615244400¬ADE÷1615244400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬ER÷Četvrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷2111XqkJ¬WU÷erie-bayhawks¬GRA÷0¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷jHfqdTRJ¬WV÷lakeland-magic¬GRB÷0¬~AA÷YasDQqsa¬AD÷1615252500¬ADE÷1615252500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬ER÷Četvrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷GQdwwlLs¬WU÷austin-toros-spurs¬GRA÷0¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷p01sx8zl¬WV÷delaware-blue-coats¬GRB÷0¬~
4
Reklama
Reklama
Podešavanje obaveštenja
Obaveštenja su onemogućena u vašem pregledniku
Podešavanja
Jezik: Srpski
Tamni režim
NBA G League uživo na Scoreboard.com. Ova stranica je o NBA G League 2020/2021, (Košarka/SAD). Ukoliko tražite rezultate nekog drugog tamičenja sa imenom NBA G League, molimo odaberite sport iz glavnog menija ili kategoriju (country) na levoj strani.
Pratite NBA G League 2020/2021 za rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i tabele! Rezultati uživo na Scoreboard.com: Ovde ćete pronaći rezultate uživo, po četvrtinama i krajnje rezultate i istoriju meča poen po poen u detaljima meča. U dodatku, Scoreboard.com nud startne postave, statistike (broj pokušaja za 2 i 3 poena, slobodna bacanja, procenat šuteva, blokade, preokrete, ukradene lopte, lične greške) i statistike igrača iz glavnih košarkaških liga. Tabele: Scoreboard.com nudi kući/u gostima/sveukupne NBA G League 2020/2021 tabele, formu (poslednjih 5 mečeva),
Prikaži još