Fotboll, Israel: State Cup 2019/2020 live resultat, matcher, tabellställningar

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Fotboll Israel

State Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷jZAJkgK7¬ZD÷p¬ZE÷zHuVaeM3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/se/fotboll/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0070000000001000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷tAI3y9CR¬AD÷1594662300¬ADE÷1594662300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1594669122¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷nLi7l2Ja¬WV÷m-petach-tikva¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬JA÷YHm3kr4g¬WU÷h-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Neutral plan - Bloomfield Stadium.¬~AA÷Sxu3gDtD¬AD÷1591810200¬ADE÷1591810200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1591820656¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬JB÷AJfzqXUs¬WV÷bnei-yehuda¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬JA÷8A88mDMQ¬WU÷h-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷xlnjdFdf¬AD÷1591723800¬ADE÷1591723800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1591730977¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷vHDASBp1¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬JA÷0QE6TiVf¬WU÷h-tel-aviv¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷2sOYxltN¬AD÷1583777700¬ADE÷1583777700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Haifa¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583784497¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEE¬AF÷H. Beer Sheva¬JB÷vqv6vnHm¬WV÷h-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬JA÷pMv2uS1s¬WU÷m-haifa¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷tYMxx8eT¬AD÷1583432100¬ADE÷1583432100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Beitar Jerusalem¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583442106¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷n9sExQo0¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jerusalem¬JA÷IZxAw6Wg¬WU÷beitar-jerusalem¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷869VwUQG¬AD÷1583343000¬ADE÷1583343000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583352324¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Raanana¬JB÷ATmzp8gQ¬WV÷hapoel-raanana¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬JA÷G6lWplvK¬WU÷h-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷nFa5XR3p¬AD÷1583259300¬ADE÷1583259300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583265978¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬JB÷KMuMz4GC¬WV÷bnei-yehuda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬JA÷QatIyp16¬WU÷h-haifa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷repAT3WE¬AD÷1579195800¬ADE÷1579195800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Netanya¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579202734¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷M. Netanya¬JA÷SpvHTIK8¬WU÷m-netanya¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEE¬AF÷H. Beer Sheva¬JB÷M7wLSxzF¬WV÷h-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷2qcrBeGm¬AD÷1579193100¬ADE÷1579193100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Jerusalem¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579199969¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Bnei Raina¬JB÷v7SbLfSl¬WV÷maccabi-bnei-raina¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jerusalem¬JA÷WtTfMzDr¬WU÷beitar-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷Gn1nAFVg¬AD÷1579112100¬ADE÷1579112100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sakhnin¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579118719¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Tel Aviv¬JB÷CKQ6JYd1¬WV÷h-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷BNE¬AE÷Sakhnin¬JA÷IcR2KEse¬WU÷sakhnin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷A90j9Zp0¬AD÷1579108500¬ADE÷1579108500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agudat Sport Ashdod¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579115061¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Raanana¬JB÷vRIhsxk8¬WV÷hapoel-raanana¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷AGU¬AE÷Agudat Sport Ashdod¬JA÷QNUAIhC7¬WU÷agudat-sport-ashdod¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷KK7wCy1s¬AD÷1579108500¬ADE÷1579108500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579115094¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Afula¬JB÷UXtTQG4R¬WV÷hapoel-afula¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷zBsPRdkL¬WU÷bnei-yehuda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷pSh36XUI¬AD÷1579108500¬ADE÷1579108500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579115146¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷OzntLoY5¬WV÷ms-kafr-qasim¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬JA÷UDnxMRIa¬WU÷h-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷l0af8g06¬AD÷1579022400¬ADE÷1579022400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579029281¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAI¬AF÷M. Haifa¬JB÷pQpQOTYt¬WV÷m-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬JA÷IHHdtd4E¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷6yfa7DFC¬AD÷1579022100¬ADE÷1579022100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nof Hagalil¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579028850¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷IwqYM73g¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HAP¬AE÷Nof Hagalil¬JA÷OGqUNmlm¬WU÷nof-hagalil¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~
45
fixtures
0
reklam
reklam
Notisinställningar
Notiserna har blockerats av din webbläsare
Inställningar
Språk: Svenska
Mörkt tema
State Cup live på Scoreboard.com. Denna sida är om State Cup 2019/2020, (Fotboll/Israel). Om du söker resultat för andra tävlingar med namnet State Cup, välj din sport i toppmenyn eller i kategorierna (land) till vänster.
Follow State Cup 2019/2020 för live resultat, slutresultat, matcher och tabellställningar! Livescore på Scoreboard.com: Här hittar du målskyttar, gula/röda kort, startuppställningar och byten i matchdetaljer. Därtill erbjuder Scoreboard.com statistik (bollinnehav, skott på/utanför mål, frisparkar, hörnor, offsides och varningar), live kommentering och videohöjdpunkter från de stora ligorna. Tabellställningar: Scoreboard.com erbjuder hemma/borta/totala State Cup 2019/2020 ställningar, form (senaste 5 matcherna), över/under och skytteligor.
Visa fler