Košarka, Poljska: Energa Basket Liga 2019/2020 rezultati v živo, razporedi, lestvice

Košarka » Poljska » Energa Basket Liga » 2019/2020

Energa Basket Liga
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷POLJSKA: Energa Basket Liga¬ZEE÷rTyNspSG¬ZB÷154¬ZY÷Poljska¬ZC÷zRfFel01¬ZD÷p¬ZE÷8bkJZGkd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_rTyNspSG¬ZJ÷2¬ZL÷/si/kosarka/poljska/energa-basket-liga/¬ZX÷02Poljska 007oljska0000000000001000Energa Baske018t Liga000¬ZS÷2019-2020¬ZCC÷0¬ZAF÷Poljska¬~AA÷bLPWjnMf¬AD÷1569512400¬ADE÷1569512400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slask Wroclaw¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slask Wroclaw¬JA÷0zetZTvt¬WU÷asco-slask-wroclaw¬WN÷HTR¬AF÷HydroTruck Radom¬JB÷vRgpYmfn¬WV÷hydrotruck-radom¬~AA÷xCOzj6y1¬AD÷1569598800¬ADE÷1569598800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GTK Gliwice¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLI¬AE÷GTK Gliwice¬JA÷d2lkX79h¬WU÷gtk-gliwice¬WN÷DAB¬AF÷Dabrowa Gornicza¬JB÷zgmgWROb¬WV÷dabrowa-gornicza¬~AA÷r9Rrlp6D¬AD÷1569667200¬ADE÷1569667200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spojnia Stargard¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spojnia Stargard¬JA÷Qst6TP8H¬WU÷spojnia-stargard-szczecinski¬WN÷GDY¬AF÷Gdynia¬JB÷4YvASqON¬WV÷arka-gdynia¬~AA÷WYNvkQj7¬AD÷1569686400¬ADE÷1569686400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trefl Sopot¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Trefl Sopot¬JA÷UFncVov5¬WU÷trefl-sopot¬WN÷SZC¬AF÷Szczecin¬JB÷rJj1U5gB¬WV÷king-wilki-morskie-szczecin¬~AA÷O44VBmbK¬AD÷1569753600¬ADE÷1569753600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrow Wielkopolski¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrow Wielkopolski¬JA÷2NJNo7Oo¬WU÷ostrow-wielkopolski¬WN÷BYD¬AF÷Bydgoszcz¬JB÷GQNRpRwh¬WV÷astoria-bydgoszcz¬~AA÷AX8pyhdj¬AD÷1569769200¬ADE÷1569769200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lublin¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAS¬AF÷Zielona Gora¬JB÷UZGgkKbl¬WV÷zielona-gora¬WM÷LUB¬AE÷Lublin¬JA÷jqIkj0qr¬WU÷start-lublin¬~AA÷pE5RCTrE¬AD÷1569776400¬ADE÷1569776400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anwil Wloclawek¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANW¬AE÷Anwil Wloclawek¬JA÷b9gDR3wU¬WU÷anwil-wloclawek¬WN÷POL¬AF÷Polpharma Starogard¬JB÷0IuuNNoo¬WV÷polpharma-starogard¬~AA÷hv9ZA7DQ¬AD÷1570035600¬ADE÷1570035600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Torun¬ER÷Krog 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Torun¬JA÷AmNVqogb¬WU÷torun¬WN÷LEG¬AF÷Legia¬JB÷lvMZr584¬WV÷sk-legia-varsava¬~AA÷lO7lzCBd¬AD÷1570118400¬ADE÷1570118400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrow Wielkopolski¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrow Wielkopolski¬JA÷Cb6blvEf¬WU÷ostrow-wielkopolski¬WN÷ZAS¬AF÷Zielona Gora¬JB÷AqP1mbT0¬WV÷zielona-gora¬~AA÷fme16RLs¬AD÷1570204800¬ADE÷1570204800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gdynia¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDY¬AE÷Gdynia¬JA÷6FGvrPNA¬WU÷arka-gdynia¬WN÷TRE¬AF÷Trefl Sopot¬JB÷p6FrsqwH¬WV÷trefl-sopot¬~AA÷xCp65oyl¬AD÷1570291200¬ADE÷1570291200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bydgoszcz¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYD¬AE÷Bydgoszcz¬JA÷x2wCPG7q¬WU÷astoria-bydgoszcz¬WN÷SID¬AF÷Torun¬JB÷lxsGOzNk¬WV÷torun¬~AA÷jFlA45jf¬AD÷1570291200¬ADE÷1570291200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dabrowa Gornicza¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAB¬AE÷Dabrowa Gornicza¬JA÷W0WKNfxd¬WU÷dabrowa-gornicza¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw¬JB÷AiVOMEi2¬WV÷asco-slask-wroclaw¬~AA÷pxlE3P50¬AD÷1570291200¬ADE÷1570291200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GTK Gliwice¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SZC¬AF÷Szczecin¬JB÷xbNApIq9¬WV÷king-wilki-morskie-szczecin¬WM÷GLI¬AE÷GTK Gliwice¬JA÷b7O6obU2¬WU÷gtk-gliwice¬~AA÷OSnI2qL6¬AD÷1570377600¬ADE÷1570377600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HydroTruck Radom¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HTR¬AE÷HydroTruck Radom¬JA÷KMCFqxaF¬WU÷hydrotruck-radom¬WN÷LUB¬AF÷Lublin¬JB÷YPGJrdEL¬WV÷start-lublin¬~AA÷4v4F13zD¬AD÷1570464000¬ADE÷1570464000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polpharma Starogard¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polpharma Starogard¬JA÷SnGNsGTR¬WU÷polpharma-starogard¬WN÷SPO¬AF÷Spojnia Stargard¬JB÷Ue2kwzxq¬WV÷spojnia-stargard-szczecinski¬~
240

Poljska

Severna in Srednja Amerika

Južna Amerika

Evropa

Azija

Oceanija

Ostala tekmovanja