Futbal, USA: USL Championship 2020 livescore, plán zápasov, tabuľky

Futbal USA

USL Championship
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: USL Championship¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷llo6o3C4¬ZD÷p¬ZE÷p8Ss9uFr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/sk/futbal/usa/usl-championship/¬ZX÷00USA 003......0010000000001000USL Champion016onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷zB85PfpM¬AD÷1583528400¬ADE÷1583528400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orange County SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC¬JA÷pzCVuFtm¬WU÷orange-county-sc¬WN÷ELP¬AF÷El Paso¬JB÷E9GZvZeg¬WV÷el-paso-locomotive¬~AA÷lEC9OEaS¬AD÷1583528400¬ADE÷1583528400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tacoma Defiance¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Tacoma Defiance¬JA÷h0FwvgBa¬WU÷tacoma-defiance¬WN÷REN¬AF÷Reno¬JB÷nNEswDQ5¬WV÷reno-1868¬~AA÷6gayKY7q¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Bold¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Bold¬JA÷0QIoxXuC¬WU÷austin-bold¬WN÷NEW¬AF÷New Mexico¬JB÷fmIkyieI¬WV÷new-mexico¬~AA÷ppbuJhNk¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷WCuJJOPp¬WU÷memphis-901¬WN÷IND¬AF÷Indy Eleven¬JB÷pUr0r82o¬WV÷indy-eleven¬~AA÷2LhpICxd¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Red Bulls 2¬JA÷OKs4sSHi¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay¬JB÷Iss8tnXc¬WV÷tampa-bay¬~AA÷tCilHWi2¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NCA¬AE÷North Carolina¬JA÷WpoCu6n4¬WU÷north-carolina-fc¬WN÷LOU¬AF÷Louisville City¬JB÷Q7pGvQ1A¬WV÷louisville-city¬~AA÷fFuWuGU2¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Energy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OCE¬AE÷Oklahoma City Energy¬JA÷4bqKwpHG¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs¬JB÷YXmOx4WM¬WV÷colorado-springs¬~AA÷6kqzuzp9¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 2¬JA÷COnSyOoT¬WU÷philadelphia¬WN÷LOU¬AF÷Loudoun¬JB÷U3ZgXsfp¬WV÷loudoun-united¬~AA÷lEYvvfaF¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Rising¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷tvwbW19j¬WU÷phoenix-rising¬WN÷POR¬AF÷Portland 2¬JB÷fsRueoni¬WV÷portland¬~AA÷S4XrwEEL¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Republic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷YXPqf51c¬WU÷sacramento-republic¬WN÷FCT¬AF÷FC Tulsa¬JB÷27UmgPG3¬WV÷fc-tulsa¬~AA÷dvxmxYTR¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint Louis FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami FC¬JB÷zLSei3oG¬WV÷miami-fc¬WM÷STL¬AE÷Saint Louis FC¬JA÷tbTihqW9¬WU÷st-louis-fc¬~AA÷bmOEXixq¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Antonio¬JA÷lOWajN0M¬WU÷san-antonio-fc¬WN÷REA¬AF÷Real Monarchs¬JB÷roW3ksGS¬WV÷real-monarchs¬~AA÷tCDJWBik¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Loyal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Loyal¬JA÷pfIVp1Oq¬WU÷san-diego-loyal¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Lights¬JB÷hKHZqLwj¬WV÷las-vegas-lights¬~AA÷fFHNVV6e¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷pE4L7OVd¬WV÷charleston¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta United 2¬JA÷WAGwqugd¬WU÷atlanta-united¬~AA÷lxHRUkM1¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RGV¬AE÷Rio Grande¬JA÷bH8P6ro3¬WU÷rio-grande-valley-fc-toros¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2¬JB÷hv8T5209¬WV÷los-angeles¬~AA÷SSFVT9y8¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Kansas City 2¬JA÷WU6X4MFF¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ.¬JB÷04By4tVL¬WV÷charlotte-independence¬~
595
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Jazyk: Slovenčina
USL Championship live na Scoreboard.com. Táto stránka je o USL Championship 2020, (Futbal/USA). Ak hľadáte výsledky z inej súťaže pod menom USL Championship, vyberte si prosím váš šport v hlavnom menu alebo si zvoľte vami preferovanú krajinu v ľavej časti stránky.
Sledujte USL Championship 2020 s livescore službou, konečnými výsledkami, plánom zápasov a tabuľkami! Livescore na Scoreboard.com: tu nájdete strelcov gólov, štatistiky žltých/červených kariet, zostavy a striedania v detailoch zápasu. Scoreboard prináša aj ďalšie štatistiky (držanie lopty, strely na/mimo bránku, priame kopy, rohové kopy, ofsajdy a fauly), live komentáre a video zostrihy z najvýznamnejších futbalových súťaží. Tabuľky: Scoreboard.com ponúka tabuľky doma/vonku/celkovo pre USL Championship 2020, formy (posledných päť zápasov), over/under a aj tabuľku strelcov.
Ukáž viac