Hokej, USA: NHL 2020/2021 livescore, plán zápasov, tabuľky

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
NHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/sk/hokej/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷l4gJvppc¬AD÷1618185600¬ADE÷1618185600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618195263¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷O4VbVWgc¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷IRU2Uj93¬WV÷dallas-stars¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷roozBa79¬AD÷1618182000¬ADE÷1618182000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618191737¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷r3PxlgDM¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷2¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷CxUtmDSS¬WU÷boston-bruins¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷EHHe8SH0¬AD÷1618182000¬ADE÷1618182000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618191470¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷YuAgrtRf¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷vJAkqMBl¬WU÷new-jersey-devils¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷nJiRCLxc¬AD÷1618182000¬ADE÷1618182000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618191208¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷4hOMiyEc¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷bFNQjeT3¬WV÷new-york-rangers¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷U1qr9wxM¬AD÷1618178400¬ADE÷1618178400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618187677¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷MBJGtB5d¬WU÷anaheim-ducks¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷zF7b5frc¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷MypvAJMF¬AD÷1618171200¬ADE÷1618171200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618180397¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷EoG8rXzp¬WU÷vegas-golden-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷88FCsijj¬WV÷arizona-coyotes¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷0MeVBuh3¬AD÷1618164000¬ADE÷1618164000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618173585¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷AkRUkFrA¬WU÷philadelphia-flyers¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷4CQYlZcG¬WV÷buffalo-sabres¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷xlAzjbVq¬AD÷1618108200¬ADE÷1618108200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618117237¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷YkscyGTG¬WU÷san-jose-sharks¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷SCt1zzqN¬WV÷los-angeles-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷df6qXqP4¬AD÷1618106400¬ADE÷1618106400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618115904¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷tvDjqAQ1¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷fs1Y7g32¬WV÷edmonton-oilers¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷08GdctwA¬AD÷1618099200¬ADE÷1618099200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618108890¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷GW1PMGEN¬WU÷nashville-predators¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷p66TLzUT¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷fP4ukIpj¬AD÷1618099200¬ADE÷1618099200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618108678¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷tGp5ZgbT¬WU÷st-louis-blues¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷beXWUD6p¬WV÷minnesota-wild¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷tIO4eK7M¬AD÷1618095600¬ADE÷1618095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618105737¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷ELpsubUi¬WU÷carolina-hurricanes¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷8rpovIqb¬WV÷detroit-red-wings¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷zuO8fvNS¬AD÷1618095600¬ADE÷1618095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618105186¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷fargxdEA¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷nZrkwxa4¬WU÷columbus-blue-jackets¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷69i5wtmU¬AD÷1618095600¬ADE÷1618095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618105102¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷SOIXllG6¬WU÷montreal-canadiens¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷MoIyl8VC¬WV÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷SCcWYaeo¬AD÷1618095600¬ADE÷1618095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618104900¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷zkMumSpJ¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷lhANBBNJ¬WV÷ottawa-senators¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷rX51d0hG¬AD÷1618077600¬ADE÷1618077600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618086773¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷nFheHfxo¬WU÷dallas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷0ItwtvFo¬WV÷florida-panthers¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷fwOVb4xr¬AD÷1618077600¬ADE÷1618077600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618087104¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷ABWl4Az8¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷OEKWSgD8¬WV÷boston-bruins¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷MHHhbMN3¬AD÷1618021800¬ADE÷1618021800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618031143¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷rJ3HOxpB¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷xt3LNdaH¬WV÷los-angeles-kings¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷hrDla28c¬AD÷1618020000¬ADE÷1618020000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618028971¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷jBoAQbFb¬WU÷anaheim-ducks¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷pYpEPIU4¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷EiEp0rgi¬AD÷1618020000¬ADE÷1618020000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618029214¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷ror2SKpn¬WU÷vegas-golden-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷CKn6Rv0h¬WV÷arizona-coyotes¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷t4qWtLhT¬AD÷1618012800¬ADE÷1618012800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618022123¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷byVzPovf¬WU÷st-louis-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷9¬BA÷4¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷61UvO5g0¬WV÷minnesota-wild¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷nklUVMFO¬AD÷1618009200¬ADE÷1618009200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618018716¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷0pq8cXmd¬WU÷buffalo-sabres¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷EmXkMGQd¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷YF3qlx0d¬AD÷1618009200¬ADE÷1618009200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618018317¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷xnWzUXLj¬WU÷new-jersey-devils¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷Q1PIhHbi¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷Cnz2yaGj¬AD÷1618009200¬ADE÷1618009200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618018334¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷hIWjL3wJ¬WU÷new-york-islanders¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷4fqbT0Vu¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬~~
635
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/sk/hokej/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷EZKE3Haq¬AD÷1618268400¬ADE÷1618268400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷nXJ92hSF¬WU÷carolina-hurricanes¬GRA÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷tfJD1CsM¬WV÷detroit-red-wings¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷SxPI2yFk¬AD÷1618268400¬ADE÷1618268400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷fcNH0WdS¬WU÷columbus-blue-jackets¬GRA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷CxAqdj5q¬WV÷chicago-blackhawks¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷AyNGtCEi¬AD÷1618268400¬ADE÷1618268400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷xIfc590m¬WU÷montreal-canadiens¬GRA÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷Wvf14TFg¬WV÷toronto-maple-leafs¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":876,"BU":"https:\/\/voyo.nova.cz\/sport","BN":"Voyo"},{"TVI":2,"BU":"https:\/\/tv.nova.cz\/program","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬~AA÷vBRKuWTc¬AD÷1618268400¬ADE÷1618268400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷prb53mVa¬WU÷ottawa-senators¬GRA÷0¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷v5c927p6¬WV÷winnipeg-jets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷rJ0pBUXs¬AD÷1618272000¬ADE÷1618272000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷UPYPS0R7¬WU÷minnesota-wild¬GRA÷0¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷rTM7ip48¬WV÷st-louis-blues¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷46WwL516¬AD÷1618275600¬ADE÷1618275600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷0QjA8xu0¬WU÷colorado-avalanche¬GRA÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷fmjE7df6¬WV÷arizona-coyotes¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷MaOM1eUe¬AD÷1618279200¬ADE÷1618279200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷jT8meAKk¬WU÷los-angeles-kings¬GRA÷0¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷K2DifUZe¬WV÷vegas-golden-knights¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"https:\/\/tv.nova.cz\/program","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬~AA÷0jNQ0Fq2¬AD÷1618281000¬ADE÷1618281000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷Cd0wIXR2¬WV÷anaheim-ducks¬GRB÷0¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷bgCeglk2¬WU÷san-jose-sharks¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷n9UqB9Gp¬AD÷1618354800¬ADE÷1618354800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷S4Yh9FUH¬WU÷boston-bruins¬GRA÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷Mumd8ZqO¬WV÷buffalo-sabres¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷AL4HNxiF¬AD÷1618354800¬ADE÷1618354800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷2qUMdNef¬WU÷new-jersey-devils¬GRA÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷d6TQesB0¬WV÷new-york-rangers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷WhC07nX6¬AD÷1618354800¬ADE÷1618354800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷nqEcs0t1¬WU÷washington-capitals¬GRA÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷t6D1tKe7¬WV÷philadelphia-flyers¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":876,"BU":"https:\/\/voyo.nova.cz\/sport","BN":"Voyo"},{"TVI":2,"BU":"https:\/\/tv.nova.cz\/program","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬~AA÷I1QOvjq4¬AD÷1618356600¬ADE÷1618356600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷IedD1RaC¬WU÷toronto-maple-leafs¬GRA÷0¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷nV0H0oFI¬WV÷calgary-flames¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷8hrn8ciS¬AD÷1618358400¬ADE÷1618358400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷E5624Ec3¬WU÷nashville-predators¬GRA÷0¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷8tL53YC9¬WV÷tampa-bay-lightning¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷x869PbM2¬AD÷1618360200¬ADE÷1618360200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷OW3sHis9¬WU÷dallas-stars¬GRA÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷Ig3oGBdF¬WV÷florida-panthers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷ETJXxUDG¬AD÷1618441200¬ADE÷1618441200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷lYFW6Myh¬WU÷montreal-canadiens¬GRA÷0¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷reFz6tib¬WV÷calgary-flames¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":876,"BU":"https:\/\/voyo.nova.cz\/sport","BN":"Voyo"},{"TVI":2,"BU":"https:\/\/tv.nova.cz\/program","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬~AA÷6Ps1L1rq¬AD÷1618441200¬ADE÷1618441200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷MoEv5064¬WU÷ottawa-senators¬GRA÷0¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷jLIr4KLA¬WV÷winnipeg-jets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷UilDGVhN¬AD÷1618443000¬ADE÷1618443000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷tlWtCHpa¬WV÷colorado-avalanche¬GRB÷0¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷nRWxDcVh¬WU÷st-louis-blues¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷lYErWAhA¬AD÷1618448400¬ADE÷1618448400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷xWVXLhEN¬WU÷minnesota-wild¬GRA÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷WhVyLCTT¬WV÷arizona-coyotes¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷tpLg4ljf¬AD÷1618452000¬ADE÷1618452000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷lKIOGrmQ¬WU÷los-angeles-kings¬GRA÷0¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷6a5jC2es¬WV÷vegas-golden-knights¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷AJPc3850¬AD÷1618453800¬ADE÷1618453800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷K29fBMAm¬WU÷san-jose-sharks¬GRA÷0¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷EP8bAtQg¬WV÷anaheim-ducks¬GRB÷0¬AW÷1¬~
233
Reklama
Reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Jazyk: Slovenčina
Tmavý režim
NHL live na Scoreboard.com. Táto stránka je o NHL 2020/2021, (Hokej/USA). Ak hľadáte výsledky z inej súťaže pod menom NHL, vyberte si prosím váš šport v hlavnom menu alebo si zvoľte vami preferovanú krajinu v ľavej časti stránky.
Sledujte NHL 2020/2021 s livescore službou, konečnými výsledkami, plánom zápasov a tabuľkami! Livescore na Scoreboard.com: v detailoch zápasov nájdete livescore, konečné výsledky, strelcov gólov a zostavy. Scoreboard prináša aj ďalšie štatistiky (strely na bránku, strelecká úspešnosť, zákroky brankárov, vylúčenia, góly v presilových hrách/oslabeniach, vhadzovania) a štatistiky hráčov z najvýznamnejších hokejových súťaží. Tabuľky: Scoreboard.com ponúka tabuľky doma/vonku/celkovo pre NHL 2020/2021, formy (posledných päť zápasov), over/under a aj tabuľku produktivity.
Ukáž viac