Futbol, ABD: MLS 2020 canlı skorları, fikstür, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol ABD

MLS
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷EVhgl5So¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷dCFYmtt3¬AD÷1603420200¬ADE÷1603420200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603427734¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷r9dUw3h1¬WV÷portland-timbers¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷lYsRvqwe¬WU÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷UJ6DNp2L¬AD÷1603240200¬ADE÷1603240200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville SC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603248331¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷z9v6hcDL¬WU÷nashville-sc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷4rqAiHSR¬WV÷fc-dallas¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷pGCoSbJq¬AD÷1603150200¬ADE÷1603150200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603157475¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷bLjykT02¬WV÷philadelphia-union¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷rkGetyc2¬WU÷new-england-revolution¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷n18oovQL¬AD÷1603074600¬ADE÷1603074600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603082013¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷EBwffOxr¬WV÷vancouver-whitecaps¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷MJoSb4UQ¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷fNkywQ18¬AD÷1603074600¬ADE÷1603074600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603081771¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷pMQSdC47¬WV÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷jaROchk1¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷lEnoID1F¬AD÷1603072800¬ADE÷1603072800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603080406¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷bsbL9gB8¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷pvAwoAY7¬WU÷portland-timbers¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷8WxNZkLh¬AD÷1603065600¬ADE÷1603065600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603072990¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷bs8qviVn¬WV÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷jH8uuXFt¬WU÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷dQAngc93¬AD÷1603063800¬ADE÷1603063800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603071117¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷Op9U8XFh¬WU÷fc-cincinnati¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷UN9Q9D0n¬WV÷dc-united¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷pYBQPJLE¬AD÷1603063800¬ADE÷1603063800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603071000¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Utd¬JB÷l48RV73p¬WV÷atlanta-united¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷WOLazleT¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷ITAgQxld¬AD÷1603062000¬ADE÷1603062000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603069242¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷vahioo0R¬WV÷orlando-city¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷pxgmnRpL¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷QVFjyru0¬AD÷1603058400¬ADE÷1603058400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603065881¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷4OrvBh10¬WV÷new-york-city¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷A1qzCYof¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷2oWgjkfF¬AD÷1602975600¬ADE÷1602975600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1602982762¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INT¬AF÷Inter Miami¬JB÷GEEr3KIJ¬WV÷inter-miami¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷2BQ0vytJ¬WU÷montreal-impact¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷4xJtnKAF¬AD÷1602963000¬ADE÷1602963000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1602971345¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷rTnOapFK¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷l6mK0QaE¬WU÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~
201
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷EVhgl5So¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷SvGnrIrC¬AD÷1603328400¬ADE÷1603328400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷OjGjcRcc¬WV÷sporting-kansas-city¬GRB÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷hQKfdoD3¬WU÷colorado-rapids¬GRA÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷rki5nT4b¬AD÷1603499400¬ADE÷1603499400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville SC¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷KhK5jLK9¬WV÷new-england-revolution¬GRB÷0¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷QVK1i153¬WU÷nashville-sc¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷MZ2dlkzn¬AD÷1603567800¬ADE÷1603567800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inter Miami¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷trZBUwbj¬WV÷orlando-city¬GRB÷0¬WM÷INT¬AE÷Inter Miami¬JA÷nLZ7VJrp¬WU÷inter-miami¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷UZU9HRhE¬AD÷1603569600¬ADE÷1603569600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷zLlfFN7q¬WV÷dc-united¬GRB÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Utd¬JA÷Iu2SJ3aS¬WU÷atlanta-united¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷bNhssHtL¬AD÷1603582200¬ADE÷1603582200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷SrB8Sfy9¬WU÷chicago-fire¬GRA÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷M5ACREjF¬WV÷new-york-red-bulls¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷trEvvpes¬AD÷1603582200¬ADE÷1603582200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷S0tgKdvE¬WV÷minnesota-united¬GRB÷0¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷EchBeD1D¬WU÷fc-cincinnati¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷pfLc1qwc¬AD÷1603582200¬ADE÷1603582200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷xWPEaqNl¬WV÷montreal-impact¬GRB÷0¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷r9QA0P7r¬WU÷new-york-city¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷4tmypr8M¬AD÷1603582200¬ADE÷1603582200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷pWay3cCq¬WV÷toronto-fc¬GRB÷0¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷hv897w4S¬WU÷philadelphia-union¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷fFVT9k9e¬AD÷1603587600¬ADE÷1603587600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷0A40ggrP¬WU÷houston-dynamo¬GRA÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷AROKp1vP¬WV÷columbus-crew¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷jBxPhTcN¬AD÷1603589400¬ADE÷1603589400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷ImQJ1G8P¬WV÷fc-dallas¬GRB÷0¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷4pxxwXVO¬WU÷real-salt-lake¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷nuHnxOPg¬AD÷1603589400¬ADE÷1603589400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷WApWCEWm¬WV÷colorado-rapids¬GRB÷0¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷xzWSDfHs¬WU÷sporting-kansas-city¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷pKWiBK6L¬AD÷1603591200¬ADE÷1603591200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷YgJdTEsn¬WU÷vancouver-whitecaps¬GRA÷0¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷2TN0SYdh¬WV÷san-jose-earthquakes¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷4bWVXTk5¬AD÷1603654200¬ADE÷1603654200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷vL9az9UB¬WV÷los-angeles-galaxy¬GRB÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷pbAeykF5¬WU÷los-angeles-fc¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷IqaHuImq¬AD÷1603839600¬ADE÷1603839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷hMvAjtx7¬WV÷nashville-sc¬GRB÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷bau6iMM0¬WU÷montreal-impact¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷KMtkiVv9¬AD÷1603850400¬ADE÷1603850400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷OKRduHQC¬WV÷seattle-sounders¬GRB÷0¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷foNhtcB6¬WU÷vancouver-whitecaps¬GRA÷0¬AW÷1¬~~
57
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Dil: Türkçe
Gece modu
Canlı MLSScoreboard.com sayfalarında. Bu sayfa MLS 2020, (Futbol/ABD) hakkındadır. Eğer MLS adında başka bir turnuvadan sonuçları arıyorsanız, lütfen üst menüden istediğiniz spor dalını veya sol menüden bir kategori (ülke) seçin.
MLS 2020 canlı skorlarını, maç sonuçlarını, fikstürünü ve puan durumunu takip edin! Scoreboard.com canlı skorları: Buradan gol atan oyuncuları, sarı/kırmızı kartları, kadroları ve oyuncu değişikliklerini maç bilgileri bölümünde bulabilirsiniz. Buna ek olarak, Scoreboard.com istatistikleri (topa sahip olma, kaleyi bulan/bulmayan şutlar, serbest vuruşlar, köşe vuruşları, ofsaytlar ve fauller), canlı anlatımı ve önemli liglerden gol videolarını sunmaktadır. Puan Durumu: Scoreboard.com ev/deplasman/genel MLS 2020 puan durumunu, form (son 5 maç) durumunu, üst/alt tablolarını ve gol krallığı sıralamasını sunar.
Sonraki maçlar: 22.10. Colorado Rapids - Sporting Kansas City, 24.10. Nashville SC - New England Revolution, Inter Miami - Orlando City, Atlanta Utd - DC United, 25.10. Chicago Fire - New York Red Bulls, Cincinnati - Minnesota, New York City - Montreal Impact, Philadelphia Union - Toronto FC, Houston Dynamo - Columbus Crew, Real Salt Lake - FC Dallas, Sporting Kansas City - Colorado Rapids, Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes, Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy, 28.10. Montreal Impact - Nashville SC, Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders
Daha fazlası