Basketbal, Izrael: Super League 2017/2018 live výsledky, tabulka, rozlosování

Basketbal » Izrael » Super League » 2017/2018

results
3
1506120242
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Super League¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷n7kFZb6O¬ZD÷p¬ZE÷vqDe6VST¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/basketbal/izrael/super-league/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0000000000169000Super League012League000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷OCfzCf7N¬AD÷1507478400¬ADE÷1507478400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬WU÷ironi-nahariya¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬WV÷hapoel-jeruzalem¬AN÷n¬~AA÷pMeWCzhH¬AD÷1507479300¬ADE÷1507479300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬WU÷bnei-herzliya¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬WV÷ironi-nes-ziona¬AN÷n¬~AA÷O61qvS86¬AD÷1507485600¬ADE÷1507485600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬WV÷hapoel-holon¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷GniSDGxB¬AD÷1507567500¬ADE÷1507567500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬WV÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~AA÷rcy76YUp¬AD÷1507569000¬ADE÷1507569000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬WU÷hapoel-eilat¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷ziOhUyNi¬AD÷1507995900¬ADE÷1507995900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬WU÷ironi-nahariya¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷foUip3Vu¬AD÷1508002800¬ADE÷1508002800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jeruzalém¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬WV÷maccabi-rishon¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalém¬WU÷hapoel-jeruzalem¬AN÷n¬~AA÷IT0mwnOC¬AD÷1508083200¬ADE÷1508083200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷G2ujTexb¬AD÷1508090400¬ADE÷1508090400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AN÷n¬~AA÷d0PlVH7o¬AD÷1508171400¬ADE÷1508171400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nes Ziona¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬WU÷ironi-nes-ziona¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AN÷n¬~AA÷dKaix6wJ¬AD÷1508344200¬ADE÷1508344200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬WU÷maccabi-ashdod¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AN÷n¬~AA÷YyTeqNpn¬AD÷1508600700¬ADE÷1508600700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷fgvfSFi4¬AD÷1508607600¬ADE÷1508607600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬WV÷hapoel-jeruzalem¬AN÷n¬~
3
1506120242
132

Izrael

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Ostatní soutěže