Fotbal, Jihoafrická republika: Premier League 2016/2017 live výsledky, tabulka, rozlosování

Fotbal » Jihoafrická republika » Premier League » 2016/2017

Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Jihoafrická republika¬ZC÷Agrv9G2M¬ZD÷p¬ZE÷U7Wy0Kke¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/jihoafricka-republika/premier-league/¬ZX÷00Jihoafrická 021ublika0000000000169000Premier Leag014League000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Jihoafrická republika¬~AA÷Gf9yTHPe¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷30. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town¬WU÷ajax-cape-town¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬WV÷baroka¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fo8uSyu2¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷30. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8ldNjLH2¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷30. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬WV÷orlando¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KOaRkuX8¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Highlands¬ER÷30. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬WU÷highlands¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬WV÷mamelodi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2mkWlanF¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷30. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tvlzlJ1L¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷30. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ADhvmwHR¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬ER÷30. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷CMv6rcPr¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport¬ER÷30. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport¬WU÷supersport¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬WV÷platinum-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6c1viUBo¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷29. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬WU÷baroka¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬WV÷highlands¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pl0rjlRi¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷29. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬WV÷polokwane-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷hEank8tb¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷29. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬WU÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬WV÷free-state-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷W4bjlSe4¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷29. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬WV÷golden-arrows¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ETmemnBA¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷29. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SWian6QG¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi¬ER÷29. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬WU÷mamelodi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KSFSUweq¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando¬ER÷29. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬WU÷orlando¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬WV÷ajax-cape-town¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bJEWTcAk¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷29. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬WV÷kaizer¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4Uv9ykCb¬AD÷1494699300¬ADE÷1494699300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷28. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town¬WU÷ajax-cape-town¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SWVTWQQT¬AD÷1494691200¬ADE÷1494691200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬ER÷28. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬WV÷kaizer¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xrwHZStB¬AD÷1494680400¬ADE÷1494680400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷28. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬WV÷baroka¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~
1
1496143542
240
fixtures
1
1496143542
0

Jihoafrická republika

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Afrika

Ostatní soutěže