Amerikansk fodbold, Danmark: National Ligaen 2017 live resultater, stillinger, tabeloversigter

Amerikansk fodbold » Danmark » National Ligaen » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷DANMARK: National Ligaen¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danmark¬ZC÷4jIJAYDP¬ZD÷t¬ZE÷Kt9LYeal¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/amerikansk-fodbold/danmark/national-ligaen/¬ZX÷06Danmark 007anmark0110000000169000National Lig015Ligaen000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Danmark¬~AA÷W8jY8ElF¬AD÷1505052000¬ADE÷1505052000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aarhus Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAR¬AE÷Aarhus Tigers¬WU÷aarhus-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬WN÷AAB¬AF÷AaB 89'ers¬WV÷aab-89-ers¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷xniU9fZ8¬AD÷1505044800¬ADE÷1505044800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Tomahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷Copenhagen Tomahawks¬WU÷copenhagen-tomahawks¬AG÷24¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬WV÷herlev-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷ChXknis2¬AD÷1504969200¬ADE÷1504969200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Triangle Razorbacks¬WU÷triangle-razorbacks¬AG÷13¬WN÷COP¬AF÷Copenhagen Towers¬WV÷copenhagen-towers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬AN÷n¬~AA÷behQAzK2¬AD÷1504965600¬ADE÷1504965600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amager Demons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOL¬AF÷Søllerød Gold Diggers¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷48¬WM÷AMA¬AE÷Amager Demons¬WU÷amager-demons¬AG÷6¬AN÷n¬~AA÷Y1YomXRe¬AD÷1504440000¬ADE÷1504440000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amager Demons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amager Demons¬WU÷amager-demons¬AG÷26¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬WV÷herlev-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷vuZslDCk¬AD÷1504353600¬ADE÷1504353600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Tomahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷Copenhagen Tomahawks¬WU÷copenhagen-tomahawks¬AG÷28¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Tigers¬WV÷aarhus-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬AN÷n¬~AA÷QyVwkgcq¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Herlev Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Herlev Rebels¬WU÷herlev-rebels¬AG÷9¬WN÷TRI¬AF÷Triangle Razorbacks¬WV÷triangle-razorbacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷53¬AN÷n¬~AA÷pvH96LSG¬AD÷1503748800¬ADE÷1503748800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AaB 89'ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAB¬AE÷AaB 89'ers¬WU÷aab-89-ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬WN÷AMA¬AF÷Amager Demons¬WV÷amager-demons¬AH÷9¬AN÷n¬~AA÷6mI571DA¬AD÷1503680400¬ADE÷1503680400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬WN÷SOL¬AF÷Søllerød Gold Diggers¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AH÷18¬AN÷n¬~ZA÷DANMARK: National Ligaen - Play Offs¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danmark¬ZC÷tC9o6hMt¬ZD÷t¬ZE÷Kt9LYeal¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷11¬ZL÷/dk/amerikansk-fodbold/danmark/national-ligaen/¬ZX÷06Danmark 007anmark0110000000225000National Lig027y Offs000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Danmark¬~AA÷2TAFWgNd¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Søllerød Gold Diggers¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Søllerød Gold Diggers¬WU÷sollerod-gold-diggers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷17¬WN÷TRI¬AF÷Triangle Razorbacks¬WV÷triangle-razorbacks¬AH÷15¬AN÷n¬~AA÷lQMX7Apd¬AD÷1506168000¬ADE÷1506168000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷62¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Tigers¬WV÷aarhus-tigers¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷rkwcIjat¬AD÷1505649600¬ADE÷1505649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aarhus Tigers¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAR¬AE÷Aarhus Tigers¬WU÷aarhus-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬WN÷AAB¬AF÷AaB 89'ers¬WV÷aab-89-ers¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷6ToVMWjP¬AD÷1505576700¬ADE÷1505576700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle Razorbacks¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬WV÷herlev-rebels¬AH÷7¬WM÷TRI¬AE÷Triangle Razorbacks¬WU÷triangle-razorbacks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷53¬AN÷n¬~
5
1506294733
44
fixtures
5
1506294733
0

Danmark

Nord- & Centralamerika

Sydamerika

Europa

Asien

Andre turneringer