Košarka, Češka Republika: Kup 2017/2018 rezultati uživo, raspored, tablice

Košarka » Češka Republika » Kup » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷ČEŠKA REPUBLIKA: Kup¬ZEE÷Ak9yLKWF¬ZB÷62¬ZY÷Češka Republika¬ZC÷WrBxQEnk¬ZD÷p¬ZE÷pE9rKO8I¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_Ak9yLKWF¬ZJ÷2¬ZL÷/hr/kosarka/ceska-republika/kup/¬ZX÷02Češka Republ015ublika0020000000169000Kup 003......000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Češka Republika¬~AA÷2TfR0qGC¬AD÷1508346000¬ADE÷1508346000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Karvina¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karvina¬WU÷karvina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬WN÷STA¬AF÷Start Havirov¬WV÷start-havirov¬AH÷0¬AN÷n¬~
3
1508220871
1
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ČEŠKA REPUBLIKA: Kup¬ZEE÷Ak9yLKWF¬ZB÷62¬ZY÷Češka Republika¬ZC÷WrBxQEnk¬ZD÷p¬ZE÷pE9rKO8I¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_Ak9yLKWF¬ZJ÷2¬ZL÷/hr/kosarka/ceska-republika/kup/¬ZX÷02Češka Republ015ublika0020000000169000Kup 003......000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Češka Republika¬~AA÷2mRwNZWE¬AD÷1508262300¬ADE÷1508262300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kbely¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kbely¬WU÷kbely¬WN÷SK¬AF÷SK UP Olomouc¬WV÷sk-up-olomouc¬AN÷n¬~AA÷YZmB4RGm¬AD÷1508342400¬ADE÷1508342400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BVK Holice¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BVK¬AE÷BVK Holice¬WU÷bvk-holice¬WN÷NOV¬AF÷Novy Jicin¬WV÷novy-jicin¬AN÷n¬~AA÷nwhF3oWg¬AD÷1508346000¬ADE÷1508346000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BK Prelouc¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BK¬AE÷BK Prelouc¬WU÷bk-prelouc¬WN÷MEZ¬AF÷Valasske Mezirici¬WV÷valasske-mezirici¬AN÷n¬~AA÷6LXUOe22¬AD÷1508346000¬ADE÷1508346000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Klatovy¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLA¬AE÷Klatovy¬WU÷klatovy¬WN÷SOK¬AF÷Sokol Pisek¬WV÷sokol-pisek¬AN÷n¬~AA÷hIqm0CP1¬AD÷1508346000¬ADE÷1508346000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Litomerice B¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIT¬AE÷Litomerice B¬WU÷litomerice¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen¬WV÷plzen¬AN÷n¬~AA÷trtq1hAe¬AD÷1508346000¬ADE÷1508346000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rokycany¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROK¬AE÷Rokycany¬WU÷rokycany¬WN÷SOK¬AF÷Sokol Prazsky¬WV÷sokol-prazsky¬AN÷n¬~AA÷bJjv2Yfk¬AD÷1508346900¬ADE÷1508346900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sokol Vysehrad¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Vysehrad¬WU÷sokol-vysehrad¬WN÷LIT¬AF÷Litomerice¬WV÷litomerice¬AN÷n¬~AA÷vDl7571s¬AD÷1508347800¬ADE÷1508347800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Benesov¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHA¬AE÷Benesov¬WU÷benesov¬WN÷SLA¬AF÷Slapanice¬WV÷slapanice¬AN÷n¬~AA÷8htO1P06¬AD÷1508347800¬ADE÷1508347800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hladnov¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HLA¬AE÷Hladnov¬WU÷hladnov¬WN÷ZLI¬AF÷Zlin¬WV÷zlin¬AN÷n¬~AA÷U1sK25o0¬AD÷1508347800¬ADE÷1508347800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VSB Ostrava¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VSB¬AE÷VSB Ostrava¬WU÷vsb-ostrava¬WN÷OPA¬AF÷Opava 2¬WV÷opava¬AN÷n¬~AA÷pCWYNFH8¬AD÷1508947200¬ADE÷1508947200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kutna Hora¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUT¬AE÷Kutna Hora¬WU÷kutna-hora¬WN÷OLO¬AF÷Olomouc¬WV÷basketbal-olomouc¬AN÷n¬~~
3
1508220871
11

Češka Republika

Sjeverna & Centralna Amerika

Južna Amerika

Europa

Azija

Australija & Oceanija

Druga natjecanja