Ausztrál futball, Ausztrália: AFL 2017 élő eredmények, meccsek, tabellák

Ausztrál futball » Ausztrália » AFL » 2017

results
SA÷18¬~ZA÷AUSZTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Ausztrália¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/ausztral-futball/ausztralia/afl/¬ZX÷15Ausztrália 010trália0000000000169000AFL 003......000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Ausztrália¬~AA÷dEhvp9Id¬AD÷1495953600¬ADE÷1495953600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷10. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬AG÷.14.6.90¬BA÷.5.0.30¬BC÷.1.2.8¬BE÷.3.1.19¬BG÷.5.3.33¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.14.98¬BB÷.2.4.16¬BD÷.2.3.15¬BF÷.4.5.29¬BH÷.6.2.38¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bwHoqoId¬AD÷1495948800¬ADE÷1495948800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷10. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬AG÷.15.6.96¬BA÷.2.0.12¬BC÷.5.2.32¬BE÷.5.2.32¬BG÷.3.2.20¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.17.11.113¬BB÷.7.2.44¬BD÷.4.1.25¬BF÷.1.3.9¬BH÷.5.5.35¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pzDspR2j¬AD÷1495941000¬ADE÷1495941000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷10. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.18.21.129¬BA÷.5.5.35¬BC÷.4.5.29¬BE÷.2.6.18¬BG÷.7.5.47¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.13.6.84¬BB÷.4.3.27¬BD÷.2.0.12¬BF÷.4.3.27¬BH÷.3.0.18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jDDwo7mp¬AD÷1495878000¬ADE÷1495878000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷10. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.6.7.43¬BB÷.1.0.6¬BD÷.1.1.7¬BF÷.2.1.13¬BH÷.2.5.17¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.20.23.143¬BA÷.5.9.39¬BC÷.4.9.33¬BE÷.7.3.45¬BG÷.4.2.26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l4RBkmuT¬AD÷1495877100¬ADE÷1495877100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷10. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.15.81¬BA÷.4.4.28¬BC÷.2.5.17¬BE÷.3.3.21¬BG÷.2.3.15¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AH÷.10.6.66¬BB÷.6.0.36¬BD÷.2.1.13¬BF÷.2.2.14¬BH÷.0.3.3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WSW6jTPM¬AD÷1495866900¬ADE÷1495866900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷10. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.18.14.122¬BA÷.2.1.13¬BC÷.2.7.19¬BE÷.5.2.32¬BG÷.9.4.58¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.13.9.87¬BB÷.4.5.29¬BD÷.3.2.20¬BF÷.2.1.13¬BH÷.4.1.25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hxY2i9AG¬AD÷1495856700¬ADE÷1495856700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷10. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.7.8.50¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.1.7¬BF÷.2.3.15¬BH÷.2.3.15¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.12.90¬BA÷.2.2.14¬BC÷.3.4.22¬BE÷.5.3.33¬BG÷.3.3.21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bFYbhkeA¬AD÷1495792200¬ADE÷1495792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷10. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AG÷.11.9.75¬BA÷.2.4.16¬BC÷.2.2.14¬BE÷.5.1.31¬BG÷.2.2.14¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.9.81¬BB÷.5.1.31¬BD÷.3.2.20¬BF÷.2.3.15¬BH÷.2.3.15¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nuVfgVu4¬AD÷1495704000¬ADE÷1495704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷10. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.15.81¬BA÷.1.5.11¬BC÷.5.3.33¬BE÷.3.6.24¬BG÷.2.1.13¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AH÷.11.13.79¬BB÷.3.1.19¬BD÷.2.5.17¬BF÷.4.3.27¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4GujfBQc¬AD÷1495348800¬ADE÷1495348800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷9. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.8.86¬BA÷.1.2.8¬BC÷.4.2.26¬BE÷.5.3.33¬BG÷.3.1.19¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AH÷.7.9.51¬BB÷.4.4.28¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.3.9¬BH÷.1.0.6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QPtneiBi¬AD÷1495344000¬ADE÷1495344000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷9. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.13.12.90¬BA÷.2.5.17¬BC÷.6.2.38¬BE÷.1.2.8¬BG÷.4.3.27¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.14.104¬BB÷.6.7.43¬BD÷.2.2.14¬BF÷.4.4.28¬BH÷.3.1.19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xAm4W7Yj¬AD÷1495336200¬ADE÷1495336200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷9. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.19.11.125¬BA÷.5.2.32¬BC÷.7.6.48¬BE÷.4.2.26¬BG÷.3.1.19¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.8.16.64¬BB÷.2.4.16¬BD÷.1.3.9¬BF÷.2.6.18¬BH÷.3.3.21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hxCXyUAT¬AD÷1495272300¬ADE÷1495272300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷9. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.7.18.60¬BA÷.3.6.24¬BC÷.1.5.11¬BE÷.1.1.7¬BG÷.2.6.18¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.21.14.140¬BB÷.3.3.21¬BD÷.7.2.44¬BF÷.7.4.46¬BH÷.4.5.29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bJl0XmJp¬AD÷1495272300¬ADE÷1495272300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷9. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.12.90¬BA÷.0.1.1¬BC÷.4.5.29¬BE÷.5.5.35¬BG÷.4.1.25¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.11.6.72¬BB÷.6.1.37¬BD÷.4.3.27¬BF÷.0.1.1¬BH÷.1.1.7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vZ7TxAeN¬AD÷1495262100¬ADE÷1495262100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷9. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.12.78¬BA÷.1.2.8¬BC÷.3.3.21¬BE÷.2.4.16¬BG÷.5.3.33¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AH÷.10.15.75¬BB÷.6.3.39¬BD÷.1.5.11¬BF÷.3.2.20¬BH÷.0.5.5¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pC8PwjtH¬AD÷1495251900¬ADE÷1495251900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷9. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AG÷.10.8.68¬BA÷.3.2.20¬BC÷.2.2.14¬BE÷.2.1.13¬BG÷.3.3.21¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.18.10.118¬BB÷.4.2.26¬BD÷.3.1.19¬BF÷.5.5.35¬BH÷.6.2.38¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1496037897
89
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSZTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Ausztrália¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/ausztral-futball/ausztralia/afl/¬ZX÷15Ausztrália 010trália0000000000169000AFL 003......000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Ausztrália¬~AA÷z5irqTX2¬AD÷1496310600¬ADE÷1496310600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷11. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷rVjnrmm9¬AD÷1496397000¬ADE÷1496397000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷11. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷MLkjs72F¬AD÷1496461500¬ADE÷1496461500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷11. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4puetRHL¬AD÷1496471700¬ADE÷1496471700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷11. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ImqauoXR¬AD÷1496481900¬ADE÷1496481900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷11. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷zTVQz5uq¬AD÷1496558400¬ADE÷1496558400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷11. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷EJUUZOfk¬AD÷1496913600¬ADE÷1496913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷12. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WfPZYrAe¬AD÷1497000000¬ADE÷1497000000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷12. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AoOwY2P1¬AD÷1497066300¬ADE÷1497066300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷12. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OlCLdn22¬AD÷1497076500¬ADE÷1497076500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷12. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MZUOe6H8¬AD÷1497086700¬ADE÷1497086700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷12. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4bKTfQWE¬AD÷1497158400¬ADE÷1497158400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷12. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tOscwb1s¬AD÷1497244800¬ADE÷1497244800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷12. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1496037897
109

Ausztrália

Ausztrália és Óceánia