Ausztrál futball, Ausztrália: AFL 2017 élő eredmények, meccsek, tabellák

Ausztrál futball » Ausztrália » AFL » 2017

results
SA÷18¬~ZA÷AUSZTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Ausztrália¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/ausztral-futball/ausztralia/afl/¬ZX÷15Ausztrália 010trália0000000000169000AFL 003......000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Ausztrália¬~AA÷YTKAoyCi¬AD÷1503816000¬ADE÷1503816000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷23. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.10.100¬BA÷.4.1.25¬BC÷.4.3.27¬BE÷.5.1.31¬BG÷.2.5.17¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AH÷.10.11.71¬BB÷.1.1.7¬BD÷.4.4.28¬BF÷.2.5.17¬BH÷.3.1.19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GGh2yilp¬AD÷1503811200¬ADE÷1503811200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷23. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.19.8.122¬BA÷.4.2.26¬BC÷.7.3.45¬BE÷.1.2.8¬BG÷.7.1.43¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.12.9.81¬BB÷.1.2.8¬BD÷.3.1.19¬BF÷.4.3.27¬BH÷.4.3.27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f7i6zB3j¬AD÷1503803400¬ADE÷1503803400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷23. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.11.107¬BA÷.4.3.27¬BC÷.4.2.26¬BE÷.6.3.39¬BG÷.2.3.15¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.14.8.92¬BB÷.3.1.19¬BD÷.2.2.14¬BF÷.4.3.27¬BH÷.5.2.32¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OIDNrZeA¬AD÷1503740400¬ADE÷1503740400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷23. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.20.15.135¬BA÷.2.3.15¬BC÷.7.3.45¬BE÷.5.6.36¬BG÷.6.3.39¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.3.2.20¬BB÷.2.1.13¬BD÷.0.0.0¬BF÷.0.0.0¬BH÷.1.1.7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AZFZuXuT¬AD÷1503739500¬ADE÷1503739500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷23. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.13.103¬BA÷.5.3.33¬BC÷.1.4.10¬BE÷.6.4.40¬BG÷.3.2.20¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.8.11.59¬BB÷.3.1.19¬BD÷.2.5.17¬BF÷.1.1.7¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SjKEpeRc¬AD÷1503729300¬ADE÷1503729300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷23. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.21.12.138¬BA÷.3.4.22¬BC÷.3.3.21¬BE÷.7.3.45¬BG÷.8.2.50¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AH÷.8.9.57¬BB÷.1.0.6¬BD÷.4.1.25¬BF÷.3.3.21¬BH÷.0.5.5¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6sJIqFt4¬AD÷1503720600¬ADE÷1503720600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷23. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.11.13.79¬BA÷.5.0.30¬BC÷.0.5.5¬BE÷.3.4.22¬BG÷.3.4.22¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.19.16.130¬BB÷.1.8.14¬BD÷.4.1.25¬BF÷.8.3.51¬BH÷.6.4.40¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷29CRsgBG¬AD÷1503719100¬ADE÷1503719100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷23. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.15.99¬BA÷.6.5.41¬BC÷.3.1.19¬BE÷.3.4.22¬BG÷.2.5.17¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AH÷.12.11.83¬BB÷.1.3.9¬BD÷.3.5.23¬BF÷.5.2.32¬BH÷.3.1.19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dWBVtDQM¬AD÷1503654600¬ADE÷1503654600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷23. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.9.99¬BA÷.5.3.33¬BC÷.4.2.26¬BE÷.3.1.19¬BG÷.3.3.21¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.13.12.90¬BB÷.4.2.26¬BD÷.3.2.20¬BF÷.3.3.21¬BH÷.3.5.23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MgH6nHdo¬AD÷1503211200¬ADE÷1503211200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷22. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬AG÷.7.9.51¬BA÷.3.4.22¬BC÷.0.1.1¬BE÷.2.3.15¬BG÷.2.1.13¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.25.5.155¬BB÷.3.0.18¬BD÷.8.2.50¬BF÷.7.3.45¬BH÷.7.0.42¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ILjQwPho¬AD÷1503206400¬ADE÷1503206400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷22. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AH÷.12.6.78¬BB÷.5.2.32¬BD÷.1.1.7¬BF÷.2.2.14¬BH÷.4.1.25¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.18.19.127¬BA÷.4.3.27¬BC÷.4.11.35¬BE÷.6.3.39¬BG÷.4.2.26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tdTdeiOI¬AD÷1503198600¬ADE÷1503198600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷22. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.8.104¬BA÷.3.3.21¬BC÷.3.3.21¬BE÷.5.2.32¬BG÷.5.0.30¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.14.7.91¬BB÷.2.3.15¬BD÷.4.0.24¬BF÷.3.2.20¬BH÷.5.2.32¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷AUSZTRÁLIA: AFL - Play Off¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Ausztrália¬ZC÷C2Epg6Rh¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷11¬ZL÷/hu/ausztral-futball/ausztralia/afl/¬ZX÷15Ausztrália 010trália0000000000225000AFL - Play O014ay Off000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Ausztrália¬~AA÷f7ehtqOJ¬AD÷1505553900¬ADE÷1505553900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.9.4.58¬BB÷.3.0.18¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.0.6¬BH÷.4.2.26¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.19.11.125¬BA÷.5.4.34¬BC÷.4.3.27¬BE÷.6.3.39¬BG÷.4.1.25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h2H9HaoJ¬AD÷1505469000¬ADE÷1505469000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.15.8.98¬BA÷.3.1.19¬BC÷.6.3.39¬BE÷.4.0.24¬BG÷.2.4.16¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AH÷.5.9.39¬BB÷.2.2.14¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.5.11¬BH÷.1.0.6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GrcJFJYb¬AD÷1504950600¬ADE÷1504950600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬AZ÷0¬AG÷.10.16.76¬BA÷.1.0.6¬BC÷.4.5.29¬BE÷.1.3.9¬BG÷.2.4.16¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷.12.6.78¬BB÷.4.2.26¬BD÷.3.2.20¬BF÷.0.1.1¬BH÷.2.1.13¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2ugFGaJh¬AD÷1504938000¬ADE÷1504938000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AH÷.8.8.56¬BB÷.1.3.9¬BD÷.2.1.13¬BF÷.2.4.16¬BH÷.3.0.18¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.19.7.121¬BA÷.3.2.20¬BC÷.10.3.63¬BE÷.4.0.24¬BG÷.2.2.14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KG3AHu4n¬AD÷1504864200¬ADE÷1504864200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AG÷.5.10.40¬BA÷.0.4.4¬BC÷.2.0.12¬BE÷.2.5.17¬BG÷.1.1.7¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷.13.13.91¬BB÷.2.4.16¬BD÷.1.3.9¬BF÷.3.3.21¬BH÷.7.3.45¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tQ46ILlt¬AD÷1504777800¬ADE÷1504777800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.12.12.84¬BA÷.3.4.22¬BC÷.5.3.33¬BE÷.4.1.25¬BG÷.0.4.4¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.6.12.48¬BB÷.1.4.10¬BD÷.0.1.1¬BF÷.4.2.26¬BH÷.1.5.11¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1505951559
204
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSZTRÁLIA: AFL - Play Off¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Ausztrália¬ZC÷C2Epg6Rh¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷11¬ZL÷/hu/ausztral-futball/ausztralia/afl/¬ZX÷15Ausztrália 010trália0000000000225000AFL - Play O014ay Off000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Ausztrália¬~AA÷z1gSDVVE¬AD÷1506073800¬ADE÷1506073800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷EihWCkoL¬AD÷1506149100¬ADE÷1506149100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~
18
1505951559
2

Ausztrália

Ausztrália és Óceánia