Röplabda, Irán: Super League 2016/2017 élő eredmények, meccsek, tabellák

Röplabda » Irán » Super League » 2016/2017

results
SA÷12¬~ZA÷IRÁN: Super League¬ZEE÷CIT23Uhp¬ZB÷94¬ZY÷Irán¬ZC÷KOTK19xm¬ZD÷p¬ZE÷W0tZ01Zg¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷94_CIT23Uhp¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/roplabda/iran/super-league/¬ZX÷07Irán 004......0030000000153000Super League012League000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Irán¬~AA÷K4Hcqavs¬AD÷1485955800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paykan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAY¬AE÷Paykan¬WU÷paykan¬AG÷2¬BA÷23¬BC÷30¬BE÷25¬BG÷19¬BI÷12¬WN÷SAR¬AF÷Sarmayeh Bank¬WV÷sarmayeh-bank¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷25¬BJ÷15¬AN÷n¬~AA÷fN9AtcOa¬AD÷1485952200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Javaheri Gonbad¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GON¬AE÷Javaheri Gonbad¬WU÷javaheri-gonbad¬AG÷1¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷KAL¬AF÷Kalleh Mazandaran¬WV÷kalleh-mazandaran¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷lp9EuHw6¬AD÷1485952200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matin Varamin¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ARD¬AF÷Ardakan Arman¬WV÷ardakan-arman¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬WM÷VAR¬AE÷Matin Varamin¬WU÷matin-varamin¬AG÷0¬BA÷16¬BC÷17¬BE÷23¬AN÷n¬~AA÷tK56sw9g¬AD÷1485952200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Sazman Omran¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAZ¬AE÷Sazman Omran¬WU÷sazman-omran¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Urmia¬WV÷shahrdari-urmia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷beG1rJgm¬AD÷1485952200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Arak¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAR¬AF÷Parseh Tehran¬WV÷parseh-tehran¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Arak¬WU÷shahrdari-arak¬AG÷0¬BA÷17¬BC÷23¬BE÷23¬AN÷n¬~AA÷lMUVmuWP¬AD÷1485948600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saipa Alborz¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saipa Alborz¬WU÷saipa-alborz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷28¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Tabriz¬WV÷shahrdari-tabriz¬AH÷0¬BB÷19¬BD÷12¬BF÷26¬AN÷n¬~AA÷00lySc96¬AD÷1485696600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmayeh Bank¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmayeh Bank¬WU÷sarmayeh-bank¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷SAI¬AF÷Saipa Alborz¬WV÷saipa-alborz¬AH÷0¬BB÷18¬BD÷14¬BF÷18¬AN÷n¬~AA÷AVVRlLGJ¬AD÷1485693000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ardakan Arman¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARD¬AE÷Ardakan Arman¬WU÷ardakan-arman¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷25¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Arak¬WV÷shahrdari-arak¬AH÷0¬BB÷17¬BD÷24¬BF÷23¬AN÷n¬~AA÷Sz8IvygC¬AD÷1485693000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalleh Mazandaran¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAL¬AE÷Kalleh Mazandaran¬WU÷kalleh-mazandaran¬AG÷2¬BA÷24¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷25¬BI÷9¬WN÷VAR¬AF÷Matin Varamin¬WV÷matin-varamin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷26¬BD÷25¬BF÷26¬BH÷18¬BJ÷15¬AN÷n¬~AA÷fNmuRHOC¬AD÷1485693000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Tabriz¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Tabriz¬WU÷shahrdari-tabriz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷22¬BG÷25¬BI÷15¬WN÷PAR¬AF÷Parseh Tehran¬WV÷parseh-tehran¬AH÷2¬BB÷12¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷15¬BJ÷11¬AN÷n¬~AA÷8QiqQyvJ¬AD÷1485693000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Shahrdari Urmia¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Urmia¬WU÷shahrdari-urmia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷GON¬AF÷Javaheri Gonbad¬WV÷javaheri-gonbad¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷M9kXSwf0¬AD÷1485689400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paykan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAY¬AE÷Paykan¬WU÷paykan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷27¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷SAZ¬AF÷Sazman Omran¬WV÷sazman-omran¬AH÷0¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷11¬AN÷n¬~ZA÷IRÁN: Super League - Play Off¬ZEE÷CIT23Uhp¬ZB÷94¬ZY÷Irán¬ZC÷bFSO0Tig¬ZD÷p¬ZE÷W0tZ01Zg¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷94_CIT23Uhp¬ZJ÷11¬ZL÷/hu/roplabda/iran/super-league/¬ZX÷07Irán 004......0030000000208000Super League023ay Off000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Irán¬~AA÷88jdbVHn¬AD÷1487507400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saipa Alborz¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saipa Alborz¬WU÷saipa-alborz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷16¬BE÷18¬BG÷25¬BI÷15¬WN÷VAR¬AF÷Matin Varamin¬WV÷matin-varamin¬AH÷2¬BB÷21¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷23¬BJ÷13¬AM÷3. forduló. A(z) Saipa Alborz nyert 2-1 arányban. ¬AN÷n¬~AA÷nak0ckXh¬AD÷1487507400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Urmia¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Urmia¬WU÷shahrdari-urmia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷22¬BC÷23¬BE÷25¬BG÷25¬BI÷15¬WN÷KAL¬AF÷Kalleh Mazandaran¬WV÷kalleh-mazandaran¬AH÷2¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷23¬BJ÷10¬AM÷3. forduló. A(z) Shahrdari Urmia nyert 2-1 arányban. ¬AN÷n¬~AA÷AkrHy4VI¬AD÷1487163600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ardakan Arman¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARD¬AE÷Ardakan Arman¬WU÷ardakan-arman¬AG÷1¬BA÷19¬BC÷16¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷PAY¬AF÷Paykan¬WV÷paykan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷26¬AM÷2. forduló. A(z) Paykan nyert 2-0 arányban. ¬AN÷n¬~AA÷rwDVfRVt¬AD÷1487161800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalleh Mazandaran¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAL¬AE÷Kalleh Mazandaran¬WU÷kalleh-mazandaran¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷20¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Urmia¬WV÷shahrdari-urmia¬AH÷1¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷21¬AM÷2. forduló. Az állás döntetlen, 1-1.¬AN÷n¬~AA÷QcQ3a7NP¬AD÷1487161800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matin Varamin¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAR¬AE÷Matin Varamin¬WU÷matin-varamin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷25¬WN÷SAI¬AF÷Saipa Alborz¬WV÷saipa-alborz¬AH÷0¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷13¬AM÷2. forduló. Az állás döntetlen, 1-1.¬AN÷n¬~AA÷CfMa0m8J¬AD÷1487161800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Tabriz¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Tabriz¬WU÷shahrdari-tabriz¬AG÷0¬BA÷14¬BC÷18¬BE÷20¬WN÷SAR¬AF÷Sarmayeh Bank¬WV÷sarmayeh-bank¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬AM÷2. forduló. A(z) Sarmayeh Bank nyert 2-0 arányban. ¬AN÷n¬~AA÷OYq9wQ06¬AD÷1486567800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saipa Alborz¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saipa Alborz¬WU÷saipa-alborz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷21¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷VAR¬AF÷Matin Varamin¬WV÷matin-varamin¬AH÷1¬BB÷21¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷16¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷pro5v6o0¬AD÷1486560600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmayeh Bank¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmayeh Bank¬WU÷sarmayeh-bank¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷24¬BE÷23¬BG÷25¬BI÷15¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Tabriz¬WV÷shahrdari-tabriz¬AH÷2¬BB÷22¬BD÷26¬BF÷25¬BH÷16¬BJ÷13¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷WbqDxpGC¬AD÷1486557000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Urmia¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Urmia¬WU÷shahrdari-urmia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷KAL¬AF÷Kalleh Mazandaran¬WV÷kalleh-mazandaran¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷17¬BF÷21¬BH÷22¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷2Je0unWg¬AD÷1486553400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paykan¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAY¬AE÷Paykan¬WU÷paykan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷ARD¬AF÷Ardakan Arman¬WV÷ardakan-arman¬AH÷1¬BB÷18¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷21¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~
12
1487555666
139
fixtures
12
1487555666
0

Irán

Észak- és Közép-Amerika

Dél-Amerika

Európa

Ázsia

Ausztrália és Óceánia

Afrika

Más versenysorozatok