Futbolas, Pietų Afrika: Premier Lyga 2016/2017 rezultatai gyvai, susitikimai

Futbolas » Pietų Afrika » Premier Lyga » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷PIETŲ AFRIKA: Premier Lyga¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Pietų Afrika¬ZC÷Agrv9G2M¬ZD÷p¬ZE÷U7Wy0Kke¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/pietu-afrika/premier-lyga/¬ZX÷00Pietų Afrika012Afrika0000000000169000Premier Lyga012r Lyga000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Pietų Afrika¬~AA÷Gf9yTHPe¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷30 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town¬WU÷ajax-cape-town¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬WV÷baroka¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fo8uSyu2¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷30 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chippa Utd.¬WV÷chippa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8ldNjLH2¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷30 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬WV÷orlando-pirates¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷KOaRkuX8¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Highlands¬ER÷30 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬WU÷highlands¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2mkWlanF¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer Chiefs¬ER÷30 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs¬WU÷kaizer-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tvlzlJ1L¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷30 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷ADhvmwHR¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬ER÷30 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CMv6rcPr¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd¬ER÷30 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd¬WU÷supersport-utd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬WV÷platinum-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6c1viUBo¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷29 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬WU÷baroka¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬WV÷highlands¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pl0rjlRi¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷29 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬WV÷polokwane-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hEank8tb¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷29 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬WU÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬WV÷free-state-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷W4bjlSe4¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷29 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬WV÷golden-arrows¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ETmemnBA¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa Utd.¬ER÷29 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa Utd.¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SUP¬AF÷Supersport Utd¬WV÷supersport-utd¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SWian6QG¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷29 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KSFSUweq¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬ER÷29 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬WU÷orlando-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬WV÷ajax-cape-town¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bJEWTcAk¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷29 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs¬WV÷kaizer-chiefs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4Uv9ykCb¬AD÷1494699300¬ADE÷1494699300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷28 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town¬WU÷ajax-cape-town¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷SWVTWQQT¬AD÷1494691200¬ADE÷1494691200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬ER÷28 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs¬WV÷kaizer-chiefs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xrwHZStB¬AD÷1494680400¬ADE÷1494680400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷28 etapas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬WV÷baroka¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~
1
1501159667
240
fixtures
1
1501159667
0

Pietų Afrika

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos