Krepšinis, Naujoji Zelandija: NBL 2016 rezultatai gyvai, susitikimai, turnyrinės lentelės

Krepšinis » Naujoji Zelandija » NBL » 2016

results
SA÷3¬~ZA÷NAUJOJI ZELANDIJA: NBL¬ZEE÷tCx1gsk2¬ZB÷140¬ZY÷Naujoji Zelandija¬ZC÷jgqSJQgi¬ZD÷p¬ZE÷2BkMAuAl¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_tCx1gsk2¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/krepsinis/naujoji-zelandija/nbl/¬ZX÷01Naujoji Zela017andija0010000000153000NBL 003......000¬ZS÷2016¬ZCC÷0¬~AA÷vmy4OF9D¬AD÷1464490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wellington Saints¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬WU÷wellington-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷120¬BA÷31¬BC÷25¬BE÷37¬BG÷27¬WN÷HAW¬AF÷Bay Hawks¬WV÷bay-hawks¬AH÷72¬BB÷13¬BD÷17¬BF÷13¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷rLseQyu1¬AD÷1464418800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Augusta Mountainairs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUG¬AE÷Augusta Mountainairs¬WU÷augusta-mountainairs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷23¬BG÷18¬WN÷HAW¬AF÷Bay Hawks¬WV÷bay-hawks¬AH÷67¬BB÷13¬BD÷18¬BF÷17¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷QqXaPef7¬AD÷1464418800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nelson Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Saints¬WV÷wellington-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷96¬BB÷14¬BD÷30¬BF÷28¬BH÷24¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬WU÷nelson-giants¬AG÷83¬BA÷26¬BC÷18¬BE÷20¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷4UriRHPf¬AD÷1464332400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southland Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷Southland Sharks¬WU÷southland-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷26¬BG÷31¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬WV÷super-city-rangers¬AH÷98¬BB÷24¬BD÷28¬BF÷28¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷d4qmScAl¬AD÷1464246000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Rams¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Rams¬WU÷canterbury-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷20¬BC÷32¬BE÷31¬BG÷33¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬WV÷super-city-rangers¬AH÷98¬BB÷26¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷IDpqTwer¬AD÷1463886000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southland Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷Southland Sharks¬WU÷southland-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷27¬BC÷20¬BE÷16¬BG÷15¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Saints¬WV÷wellington-saints¬AH÷75¬BB÷18¬BD÷11¬BF÷27¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷bT3CYaXK¬AD÷1463814000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Rams¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Rams¬WU÷canterbury-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷18¬BC÷20¬BE÷25¬BG÷27¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Saints¬WV÷wellington-saints¬AH÷85¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷CW7GXJnR¬AD÷1463814000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nelson Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬WU÷nelson-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷22¬BC÷19¬BE÷31¬BG÷18¬WN÷HAW¬AF÷Bay Hawks¬WV÷bay-hawks¬AH÷77¬BB÷17¬BD÷24¬BF÷18¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷4648ZuIE¬AD÷1463727600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Super City Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Super City Rangers¬WU÷super-city-rangers¬AG÷69¬BA÷12¬BC÷27¬BE÷17¬BG÷13¬WN÷AUG¬AF÷Augusta Mountainairs¬WV÷augusta-mountainairs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷81¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷21¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷QF54zM28¬AD÷1463641200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Augusta Mountainairs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUG¬AE÷Augusta Mountainairs¬WU÷augusta-mountainairs¬AG÷65¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷15¬BG÷16¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬WV÷canterbury-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷71¬BB÷12¬BD÷23¬BF÷16¬BH÷20¬AN÷n¬~ZA÷NAUJOJI ZELANDIJA: NBL - Atkrintamosios¬ZEE÷tCx1gsk2¬ZB÷140¬ZY÷Naujoji Zelandija¬ZC÷UqrWIp9c¬ZD÷p¬ZE÷2BkMAuAl¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷140_tCx1gsk2¬ZJ÷11¬ZL÷/lt/krepsinis/naujoji-zelandija/nbl/¬ZX÷01Naujoji Zela017andija0010000000208000NBL - Atkrin020mosios000¬ZS÷2016¬ZCC÷0¬~AA÷S4iyCk51¬AD÷1465023600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Super City Rangers¬ER÷Finalas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Super City Rangers¬WU÷super-city-rangers¬AG÷82¬BA÷13¬BC÷29¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Saints¬WV÷wellington-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷94¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷22¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷Sb4I9J0p¬AD÷1464940800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wellington Saints¬ER÷Pusfinalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬WV÷southland-sharks¬AH÷75¬BB÷23¬BD÷18¬BF÷19¬BH÷15¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬WU÷wellington-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷24¬BC÷22¬BE÷17¬BG÷16¬AN÷n¬~AA÷AJHjEahT¬AD÷1464933600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Rams¬ER÷Pusfinalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Rams¬WU÷canterbury-rams¬AG÷85¬BA÷12¬BC÷24¬BE÷22¬BG÷27¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬WV÷super-city-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷104¬BB÷24¬BD÷28¬BF÷20¬BH÷32¬AN÷n¬~
3
1481027663
66
fixtures
3
1481027663
0

Naujoji Zelandija

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Kitos varžybos