Kriketas, Australija: Vienos Dienos Taurė 2017/2018 rezultatai gyvai, susitikimai, turnyrinės lentelės

Kriketas » Australija » Vienos Dienos Taurė » 2017/2018

results
13
1506002661
0
fixtures
SA÷13¬~ZA÷AUSTRALIJA: Vienos Dienos Taurė¬ZEE÷vcFKL6zJ¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷MJpwFDR9¬ZD÷p¬ZE÷2sKsz326¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_vcFKL6zJ¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/kriketas/australija/vienos-dienos-taure/¬ZX÷08Australija 010ralija0010000000169000Vienos Dieno019 Taurė000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷jPXB7Dt0¬AD÷1506468600¬ADE÷1506468600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Australia XI¬WX÷5149867¬RW÷1¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Australia XI¬WU÷australia-xi¬WN÷SOU¬AF÷Southern Redbacks¬WV÷southern-redbacks¬AN÷n¬~AA÷UyfYqV5j¬AD÷1506641400¬ADE÷1506641400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queensland Bulls¬WX÷5149867¬RW÷1¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Bulls¬WU÷queensland-bulls¬WN÷AUS¬AF÷Australia XI¬WV÷australia-xi¬AN÷n¬~AA÷YmNG6Xe6¬AD÷1506664800¬ADE÷1506664800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Warriors¬WX÷5149867¬RW÷1¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Warriors¬WU÷western-warriors¬WN÷SOU¬AF÷New South Wales¬WV÷new-south-wales¬AN÷n¬~AA÷niRK5iBC¬AD÷1506814200¬ADE÷1506814200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queensland Bulls¬WX÷5149867¬RW÷1¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Bulls¬WU÷queensland-bulls¬WN÷SOU¬AF÷Southern Redbacks¬WV÷southern-redbacks¬AN÷n¬~AA÷rurG8Eri¬AD÷1506823200¬ADE÷1506823200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Warriors¬WX÷5149867¬RW÷1¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Warriors¬WU÷western-warriors¬WN÷VIC¬AF÷Victorian Bushrangers¬WV÷victorian-bushrangers¬AN÷n¬~AA÷tEQO4BQI¬AD÷1506909600¬ADE÷1506909600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New South Wales¬WX÷5149867¬RW÷1¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷New South Wales¬WU÷new-south-wales¬WN÷TAS¬AF÷Tasmanian Tigers¬WV÷tasmanian-tigers¬AN÷n¬~AA÷MVtK7Ycc¬AD÷1507082400¬ADE÷1507082400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tasmanian Tigers¬WX÷5149867¬RW÷1¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victorian Bushrangers¬WV÷victorian-bushrangers¬WM÷TAS¬AE÷Tasmanian Tigers¬WU÷tasmanian-tigers¬AN÷n¬~AA÷K4PS3VuP¬AD÷1507246200¬ADE÷1507246200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New South Wales¬WX÷5149867¬RW÷1¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷New South Wales¬WU÷new-south-wales¬WN÷SOU¬AF÷Southern Redbacks¬WV÷southern-redbacks¬AN÷n¬~AA÷bke9CNqP¬AD÷1507347000¬ADE÷1507347000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queensland Bulls¬WX÷5149867¬RW÷1¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Bulls¬WU÷queensland-bulls¬WN÷VIC¬AF÷Victorian Bushrangers¬WV÷victorian-bushrangers¬AN÷n¬~AA÷0bsy8sht¬AD÷1507356000¬ADE÷1507356000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Warriors¬WX÷5149867¬RW÷1¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Warriors¬WU÷western-warriors¬WN÷TAS¬AF÷Tasmanian Tigers¬WV÷tasmanian-tigers¬AN÷n¬~AA÷2sbH6hD3¬AD÷1507419000¬ADE÷1507419000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New South Wales¬WX÷5149867¬RW÷1¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷New South Wales¬WU÷new-south-wales¬WN÷AUS¬AF÷Australia XI¬WV÷australia-xi¬AN÷n¬~AA÷6epq6LMh¬AD÷1507591800¬ADE÷1507591800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Australia XI¬WX÷5149867¬RW÷1¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victorian Bushrangers¬WV÷victorian-bushrangers¬WM÷AUS¬AE÷Australia XI¬WU÷australia-xi¬AN÷n¬~AA÷fLtu717n¬AD÷1507591800¬ADE÷1507591800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Redbacks¬WX÷5149867¬RW÷1¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Redbacks¬WU÷southern-redbacks¬WN÷TAS¬AF÷Tasmanian Tigers¬WV÷tasmanian-tigers¬AN÷n¬~
13
1506002661
21

Australija

Vykstančios varžybos

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos