Ledo Ritulys, JAV: ECHL 2016/2017 rezultatai gyvai, susitikimai, turnyrinės lentelės

Ledo Ritulys » JAV » ECHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷JAV: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷JAV¬ZC÷WIRPPUPf¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/ledo-ritulys/jav/echl/¬ZX÷03JAV 003......0020000000153000ECHL 004......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷hSpByJVI¬AD÷1484964300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬WU÷colorado-eagles¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷RAP¬AF÷Rapid City Rush¬WV÷rapid-city-rush¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷p2s3wu16¬AD÷1484960700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allen Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬WU÷allen-americans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬WV÷wichita-thunder¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷6BravLo0¬AD÷1484960700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Quad City Mallards¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIS¬AF÷Missouri Mavericks¬WV÷missouri-mavericks¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬WU÷quad-city-mallards¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬AN÷n¬~AA÷Ongfu1Wg¬AD÷1484960400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Komets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬WU÷fort-wayne-komets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬WV÷cincinnati-cyclones¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷CCkjtsHm¬AD÷1484958900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Fuel¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬WU÷indy-fuel¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬WV÷toledo-walleye¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6BMTOunD¬AD÷1484958600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Everblades¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬WV÷orlando-solar-bears¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬WU÷florida-everblades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷IkjnsN1s¬AD÷1484958600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norfolk Admirals¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬WV÷wheeling-nailers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷4¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬WU÷norfolk-admirals¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷ru8YT13c¬AD÷1484957700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brampton Beast¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷KEABmPOD¬AD÷1484956800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬WV÷atlanta-gladiators¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷b59FnqvK¬AD÷1484956800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Manchester Monarchs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬WU÷manchester-monarchs¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷4¬WN÷ELM¬AF÷Elmira Jackals¬WV÷elmira-jackals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Gt4Ko3gQ¬AD÷1484956800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Reading Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬WU÷reading-royals¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬WV÷adirondack-thunder¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷h8IPPLW6¬AD÷1484598600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Utah Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬WV÷idaho-steelheads¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷AqTKQ1H0¬AD÷1484596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adirondack Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷WhUGRs2f¬AD÷1484593500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Allen Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬WU÷allen-americans¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷MIS¬AF÷Missouri Mavericks¬WV÷missouri-mavericks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷xIFDSNnl¬AD÷1484593500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quad City Mallards¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬WU÷quad-city-mallards¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬WV÷tulsa-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷IT2uoW2F¬AD÷1484589600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬WU÷reading-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷ELM¬AF÷Elmira Jackals¬WV÷elmira-jackals¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷4QbynCm9¬AD÷1484587800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Gladiators¬AX÷0¬AV÷1484618972|¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬WU÷atlanta-gladiators¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬WV÷norfolk-admirals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷fqwewBDb¬AD÷1484517900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Allen Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬WU÷allen-americans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MIS¬AF÷Missouri Mavericks¬WV÷missouri-mavericks¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷ttZjvibh¬AD÷1484517600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Komets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬WU÷fort-wayne-komets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷IND¬AF÷Indy Fuel¬WV÷indy-fuel¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~~
4
1484974062
510
fixtures
SA÷4¬~ZA÷JAV: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷JAV¬ZC÷WIRPPUPf¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/ledo-ritulys/jav/echl/¬ZX÷03JAV 003......0020000000153000ECHL 004......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷Eyn7xaGC¬AD÷1484964000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Utah Grizzlies¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1484971969¬BX÷19¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬WV÷alaska-aces¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷fXOg028J¬AD÷1485039600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Monarchs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬WU÷manchester-monarchs¬WN÷ELM¬AF÷Elmira Jackals¬WV÷elmira-jackals¬AN÷n¬~AA÷46ETg0om¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalamazoo Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬WU÷kalamazoo-wings¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AN÷n¬~AA÷8zTcaMNP¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AN÷n¬~AA÷QFFPftWt¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬WU÷reading-royals¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬WV÷wheeling-nailers¬AN÷n¬~AA÷pIVQhK0g¬AD÷1485043500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Gladiators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬WU÷atlanta-gladiators¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬WV÷south-carolina-stingrays¬AN÷n¬~AA÷O8UUivGa¬AD÷1485044100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norfolk Admirals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬WU÷norfolk-admirals¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬WV÷adirondack-thunder¬AN÷n¬~AA÷IVTYjbV5¬AD÷1485045300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Fuel¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬WU÷indy-fuel¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬WV÷cincinnati-cyclones¬AN÷n¬~AA÷hlMoldFO¬AD÷1485047100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬WV÷wichita-thunder¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬WU÷allen-americans¬AN÷n¬~AA÷WYXxjIpC¬AD÷1485047100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Missouri Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Missouri Mavericks¬WU÷missouri-mavericks¬WN÷QUA¬AF÷Quad City Mallards¬WV÷quad-city-mallards¬AN÷n¬~AA÷EcNskx0I¬AD÷1485047100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬WU÷tulsa-oilers¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬WV÷idaho-steelheads¬AN÷n¬~AA÷t4FTCuhP¬AD÷1485050400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬WV÷alaska-aces¬AN÷n¬~AA÷rD1e8a0t¬AD÷1485050700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AN÷n¬~AA÷Q3cwTLI3¬AD÷1485111600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brampton Beast¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AN÷n¬~AA÷OM936wVh¬AD÷1485115200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalamazoo Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬WU÷kalamazoo-wings¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬WV÷toledo-walleye¬AN÷n¬~AA÷Qyi07JFn¬AD÷1485115200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Monarchs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ELM¬AF÷Elmira Jackals¬WV÷elmira-jackals¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬WU÷manchester-monarchs¬AN÷n¬~AA÷Iq975cpa¬AD÷1485115500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Fuel¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬WU÷indy-fuel¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬WV÷cincinnati-cyclones¬AN÷n¬~AA÷dz8B4Ha5¬AD÷1485115500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬WU÷south-carolina-stingrays¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AN÷n¬~AA÷EB2G3yFB¬AD÷1485122700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Missouri Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Missouri Mavericks¬WU÷missouri-mavericks¬WN÷QUA¬AF÷Quad City Mallards¬WV÷quad-city-mallards¬AN÷n¬~AA÷0S4S0ZbU¬AD÷1485122700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AN÷n¬~AA÷nP0O1FqO¬AD÷1485122700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬WU÷tulsa-oilers¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬WV÷idaho-steelheads¬AN÷n¬~AA÷h21K2eUH¬AD÷1485122700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wichita Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬WU÷wichita-thunder¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬AN÷n¬~~
4
1484974062
462

JAV

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Europa

Australija ir Okeanija

Kitos varžybos