Ledo Ritulys, JAV: ECHL 2016/2017 rezultatai gyvai, susitikimai, turnyrinės lentelės

Ledo Ritulys » JAV » ECHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷JAV: ECHL - Atkrintamosios¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷JAV¬ZC÷rgVTOlu1¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷11¬ZL÷/lt/ledo-ritulys/jav/echl/¬ZX÷03JAV 003......0020000000212000ECHL - Atkri021mosios000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷JAV¬~AA÷Y3oAxpaQ¬AD÷1492909800¬ADE÷1492909800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho-steelheads¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬AM÷5 dalis. Colorado Eagles laimėjo seriją 4-1. ¬AN÷n¬~AA÷MHRvGngP¬AD÷1492909500¬ADE÷1492909500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷5 dalis. Allen Americans laimėjo seriją 4-1. ¬AN÷n¬~AA÷dMC2J4hl¬AD÷1492907400¬ADE÷1492907400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Brampton Beast¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬WV÷reading-royals¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷5 dalis. Brampton Beast pirmauja serijoje 3-2. Sužaista 2 pratęsimų. ¬AN÷n¬~AA÷U9yjzUa5¬AD÷1492905900¬ADE÷1492905900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quad City Mallards¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬WU÷quad-city-mallards¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷5 dalis. Fort Wayne Komets laimėjo seriją 4-1. ¬AN÷n¬~AA÷hUFJv6AD¬AD÷1492902000¬ADE÷1492902000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adirondack Thunder¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷5 dalis. Manchester Monarchs pirmauja serijoje 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷Q5ltHgxd¬AD÷1492902000¬ADE÷1492902000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Solar Bears¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷4 dalis. Orlando Solar Bears pirmauja serijoje 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷j573L8Ts¬AD÷1492823400¬ADE÷1492823400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Idaho¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho-steelheads¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬AM÷4 dalis. Colorado Eagles pirmauja serijoje 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷vTvzwyaF¬AD÷1492823100¬ADE÷1492823100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷5¬AM÷4 dalis. Allen Americans pirmauja serijoje 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷d4kVwHq9¬AD÷1492819500¬ADE÷1492819500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Quad City Mallards¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬WU÷quad-city-mallards¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷4 dalis. Fort Wayne Komets pirmauja serijoje 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷KYSoruH5¬AD÷1492817700¬ADE÷1492817700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toledo Walleye¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬WU÷toledo-walleye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬AM÷5 dalis. Toledo Walleye pirmauja serijoje 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷Mi8O5poO¬AD÷1492815600¬ADE÷1492815600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬WV÷south-carolina-stingrays¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AM÷5 dalis. South Carolina Stingrays pirmauja serijoje 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷rsayIZMk¬AD÷1492730100¬ADE÷1492730100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brampton Beast¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬WV÷reading-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷4 dalis. Serijos rezultatas išlygintas 2-2. ¬AN÷n¬~AA÷UweXIF7q¬AD÷1492729200¬ADE÷1492729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adirondack Thunder¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷4 dalis. Manchester Monarchs pirmauja serijoje 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷WrDpSJpc¬AD÷1492729200¬ADE÷1492729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orlando Solar Bears¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷3 dalis. Orlando Solar Bears pirmauja serijoje 2-1. ¬AN÷n¬~~
4
1492956340
1011
fixtures
SA÷4¬~ZA÷JAV: ECHL - Atkrintamosios¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷JAV¬ZC÷rgVTOlu1¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷11¬ZL÷/lt/ledo-ritulys/jav/echl/¬ZX÷03JAV 003......0020000000212000ECHL - Atkri021mosios000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷JAV¬~AA÷dpHJwpiP¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalamazoo Wings¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬WU÷kalamazoo-wings¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬WV÷toledo-walleye¬AM÷6 dalis. Toledo Walleye pirmauja serijoje 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷llsfnwwj¬AD÷1492977600¬ADE÷1492977600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AM÷5 dalis. Orlando Solar Bears pirmauja serijoje 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷zs1Jhu0M¬AD÷1493074800¬ADE÷1493074800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading Royals¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬WU÷reading-royals¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬WV÷brampton-beast¬AM÷6 dalis. Brampton Beast pirmauja serijoje 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷WbHVoNHt¬AD÷1493075100¬ADE÷1493075100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬WU÷south-carolina-stingrays¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AM÷6 dalis. South Carolina Stingrays pirmauja serijoje 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷OE3DhvLG¬AD÷1493161200¬ADE÷1493161200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AM÷6 dalis. Manchester Monarchs pirmauja serijoje 3-2. ¬AN÷n¬~~
4
1492956340
5

JAV

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Europa

Australija ir Okeanija

Kitos varžybos