Bola Keranjang, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan NCAA 2016/2017

Bola Keranjang » Amerika Syarikat » NCAA » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NCAA¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷vmwYp7SH¬ZD÷p¬ZE÷f7kOTyVN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/ncaa/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0050000000157000NCAA 004......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷hlxngGh0¬AD÷1488247200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arkansas-Little Rock¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas-Little Rock¬WU÷arkansas-little-rock¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷GEO¬AF÷Georgia Southern¬WV÷georgia-southern¬AH÷54¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷APnsfdwf¬AD÷1488247200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hampton¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hampton¬WU÷hampton¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷38¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk State¬WV÷norfolk-state¬AH÷59¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷xbR4n5yo¬AD÷1488247200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas¬WU÷kansas-jayhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma¬WV÷oklahoma-sooners¬AH÷63¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷zkuwioTT¬AD÷1488247200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virginia Tech¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬WU÷virginia-tech¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷27¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷MIA¬AF÷Miami (FL)¬WV÷miami-fl¬AH÷61¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷hQkYiRDN¬AD÷1488245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama A&M¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALA¬AE÷Alabama A&M¬WU÷alabama-a-m¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬WV÷texas-southern¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷tjnUh7bH¬AD÷1488245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALA¬AE÷Alabama State¬WU÷alabama-state¬AG÷58¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷30¬WN÷PRA¬AF÷Prairie View A&M¬WV÷prairie-view-a-m¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷43¬AN÷n¬~AA÷8xlMfTT4¬AD÷1488245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ark Pine Bluff¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIN¬AE÷Ark Pine Bluff¬WU÷ark-pine-bluff¬AG÷51¬BA÷0¬BC÷19¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷JAC¬AF÷Jackson State¬WV÷jackson-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷nTnQgmqB¬AD÷1488245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miss. Valley St.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Miss. Valley St.¬WU÷miss-valley-st¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷GRA¬AF÷Grambling St.¬WV÷grambling-st¬AH÷80¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷41¬AN÷n¬~AA÷46lcjExJ¬AD÷1488243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arkansas State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas State¬WU÷arkansas-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷GEO¬AF÷Georgia State¬WV÷georgia-state¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷39¬AN÷n¬~AA÷j1gHe9Eb¬AD÷1488243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Howard¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOW¬AE÷Howard¬WU÷howard¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷EAS¬AF÷Md.-East. Shore¬WV÷md-eastern-shore¬AH÷69¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷CAfDdkah¬AD÷1488243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Morgan State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOR¬AE÷Morgan State¬WU÷morgan-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷43¬BE÷0¬BG÷28¬WN÷COP¬AF÷Coppin State¬WV÷coppin-state¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷38¬AN÷n¬~AA÷4pi5bBUu¬AD÷1488243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Arlington¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TRO¬AF÷Troy¬WV÷troy¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷37¬WM÷TEX¬AE÷Texas Arlington¬WU÷texas-arlington¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷0¬BC÷45¬BE÷0¬BG÷37¬AN÷n¬~AA÷Ime9cVqn¬AD÷1488243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas State¬WU÷texas-state-bobcats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷0¬BC÷45¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷SOU¬AF÷South Alabama¬WV÷south-alabama¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷37¬AN÷n¬~AA÷Wvyjhz86¬AD÷1488241800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷N. Carolina A&T¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BET¬AF÷Bethune Cookman¬WV÷bethune-cookman¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷73¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷35¬WM÷CAR¬AE÷N. Carolina A&T¬WU÷n-carolina-a-t¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷45¬AN÷n¬~AA÷QFkgifNC¬AD÷1488241800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷N. Carolina Central¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷N. Carolina Central¬WU÷n-carolina-central¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷SAV¬AF÷Savannah State¬WV÷savannah-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷44¬BF÷0¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷dMM7ucO0¬AD÷1488240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Appalachian St.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷APP¬AE÷Appalachian St.¬WU÷appalachian-st¬AG÷62¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷29¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana Lafayette¬WV÷louisiana-lafayette¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷43¬BF÷0¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷4O3b2KVD¬AD÷1488240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baylor¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAY¬AE÷Baylor¬WU÷baylor-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷43¬WN÷WES¬AF÷West Virginia¬WV÷west-virginia¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷dMrwexOm¬AD÷1488240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Citadel¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIT¬AE÷Citadel¬WU÷citadel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷0¬BC÷45¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷CHA¬AF÷UT Chattanooga¬WV÷ut-chattanooga¬AH÷76¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷36¬AN÷n¬~AA÷jLFGwygD¬AD÷1488240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷42¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana Monroe¬WV÷louisiana-monroe¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷37¬AN÷n¬~AA÷0jc70b0Q¬AD÷1488240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mercer¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MER¬AE÷Mercer¬WU÷mercer-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷88¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷53¬WN÷SAM¬AF÷Samford¬WV÷samford¬AH÷79¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷46¬AN÷n¬~AA÷2aqZeI8s¬AD÷1488240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NC Greensboro¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷NC Greensboro¬WU÷nc-greensboro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷EAS¬AF÷East Ten. State¬WV÷east-ten-state¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷38¬AN÷n¬~AA÷voCCvHw7¬AD÷1488240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virginia¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIR¬AE÷Virginia¬WU÷virginia-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷53¬BA÷0¬BC÷27¬BE÷0¬BG÷26¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina¬WV÷north-carolina¬AH÷43¬BB÷0¬BD÷23¬BF÷0¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷rF221voK¬AD÷1488240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Carolina¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Carolina¬WU÷western-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷46¬WN÷VMI¬AF÷VMI¬WV÷vmi¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷IVN3tw9f¬AD÷1488159000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington State¬WU÷washington-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷48¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬WV÷washington-huskies¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷40¬AN÷n¬~AA÷ldJasJgl¬AD÷1488155400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nebraska¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEB¬AE÷Nebraska¬WU÷nebraska-cornhuskers¬AG÷57¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷29¬WN÷ILL¬AF÷Illinois¬WV÷illinois-fighting-illini¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷73¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷43¬AN÷n¬~AA÷A5Keravr¬AD÷1488151800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona State¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷USC¬AF÷USC¬WV÷usc¬AH÷82¬BB÷0¬BD÷48¬BF÷0¬BH÷34¬WM÷ARI¬AE÷Arizona State¬WU÷arizona-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷47¬BE÷0¬BG÷36¬AN÷n¬~AA÷4OsTnuWQ¬AD÷1488151800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Notre Dame¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOT¬AE÷Notre Dame¬WU÷notre-dame¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷30¬WN÷GEO¬AF÷Georgia Tech¬WV÷georgia-tech¬AH÷60¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷jLwPmLGK¬AD÷1488146400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬WU÷memphis-tigers¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷HOU¬AF÷Houston¬WV÷houston-cougars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷dbvLl11E¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iona¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MON¬AF÷Monmouth (N.J.)¬WV÷monmouth-n-j¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷44¬WM÷ION¬AE÷Iona¬WU÷iona-gaels¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷41¬AN÷n¬~AA÷vmDGMrIL¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Michigan State¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin¬WV÷wisconsin-badgers¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷37¬WM÷MIC¬AE÷Michigan State¬WU÷michigan-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷46¬AN÷n¬~AA÷I7uHksn8¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siena¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIE¬AE÷Siena¬WU÷siena-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷45¬BE÷0¬BG÷35¬WN÷MAR¬AF÷Marist¬WV÷marist-red-foxes¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷IFZuRc97¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tulsa¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa¬WU÷tulsa-golden-hurricane¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷EAS¬AF÷East Carolina¬WV÷east-carolina¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷39¬AN÷n¬~AA÷vPzxSwf1¬AD÷1488141000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xavier¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷XAV¬AE÷Xavier¬WU÷xavier-musketeers¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷42¬WN÷BUT¬AF÷Butler¬WV÷butler-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷88¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷50¬AN÷n¬~AA÷lzrPUuAr¬AD÷1488139200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Florida¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UCF¬AE÷Central Florida¬WU÷central-florida¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷53¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷23¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬WV÷cincinnati-bearcats¬AH÷49¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷WbXTTaPl¬AD÷1488139200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisc. Green Bay¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIS¬AE÷Wisc. Green Bay¬WU÷wisc-green-bay¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷89¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷48¬WN÷DET¬AF÷Detroit¬WV÷detroit-titans¬AH÷81¬BB÷0¬BD÷45¬BF÷0¬BH÷36¬AN÷n¬~AA÷p2yYSJve¬AD÷1488139200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisc. Milwaukee¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIS¬AE÷Wisc. Milwaukee¬WU÷wisc-milwaukee¬AG÷75¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷OAK¬AF÷Oakland¬WV÷oakland¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷47¬AN÷n¬~AA÷bipsw422¬AD÷1488135600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canisius¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canisius¬WU÷canisius¬AG÷65¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷PET¬AF÷St. Peters¬WV÷st-peters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷Iiigz2nL¬AD÷1488135600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷George Washington¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷George Washington¬WU÷george-washington¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷46¬WN÷GEO¬AF÷George Mason¬WV÷george-mason¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷38¬AN÷n¬~AA÷pldaEKP1¬AD÷1488135600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOU¬AE÷Louisville¬WU÷louisville¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷88¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷47¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse¬WV÷syracuse-orange¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷43¬AN÷n¬~AA÷v1hkyrXE¬AD÷1488135600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIA¬AE÷Niagara¬WU÷niagara-purple-eagles¬AG÷58¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷FAI¬AF÷Fairfield¬WV÷fairfield-stags¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷dx3pxOH8¬AD÷1488135600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quinnipiac¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUI¬AE÷Quinnipiac¬WU÷quinnipiac¬AG÷82¬BA÷0¬BC÷51¬BE÷0¬BG÷31¬WN÷RID¬AF÷Rider¬WV÷rider-broncs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷99¬BB÷0¬BD÷45¬BF÷0¬BH÷54¬AN÷n¬~AA÷nRecZL1R¬AD÷1488135600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wright State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WRI¬AE÷Wright State¬WU÷wright-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷87¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷47¬WN÷ILL¬AF÷Illinois (Chi.)¬WV÷illinois-chi¬AH÷49¬BB÷0¬BD÷19¬BF÷0¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷AV3nHMuq¬AD÷1488132000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Massachusetts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAS¬AE÷Massachusetts¬WU÷massachusetts¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷SAL¬AF÷La Salle¬WV÷la-salle¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷36¬AN÷n¬~AA÷lM2jGtek¬AD÷1488132000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Kentucky¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOK¬AE÷Northern Kentucky¬WU÷northern-kentucky¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷42¬WN÷VAL¬AF÷Valparaiso¬WV÷valparaiso¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷41¬AN÷n¬~AA÷6cceF0Ae¬AD÷1488132000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UAB¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MID¬AF÷Middle Tenn. St.¬WV÷middle-tenn-st¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷34¬WM÷UAB¬AE÷UAB¬WU÷uab¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷35¬AN÷n¬~~
3
1488260493
5291
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NCAA¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷vmwYp7SH¬ZD÷p¬ZE÷f7kOTyVN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/ncaa/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0050000000157000NCAA 004......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷44JjA8Ti¬AD÷1488324600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rutgers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RUT¬AE÷Rutgers¬WU÷rutgers-scarlet-knights¬WN÷MAR¬AF÷Maryland¬WV÷maryland-terrapins¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷nT8e9Srb¬AD÷1488324600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seton Hall¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SET¬AE÷Seton Hall¬WU÷seton-hall-pirates¬WN÷GEO¬AF÷Georgetown¬WV÷georgetown¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷QDKnBlEo¬AD÷1488326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Akron¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIA¬AF÷Miami (Ohio)¬WV÷miami-ohio¬WM÷AKR¬AE÷Akron¬WU÷akron-zips¬AN÷n¬~AA÷QZeNNRci¬AD÷1488326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bowling Green¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOW¬AE÷Bowling Green¬WU÷bowling-green¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬WV÷kent-state¬AN÷n¬~AA÷OUHvarLj¬AD÷1488326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Michigan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Michigan¬WU÷central-michigan¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Michigan¬WV÷eastern-michigan¬AN÷n¬~AA÷4QfRMoDc¬AD÷1488326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Davidson¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAV¬AE÷Davidson¬WU÷davidson¬WN÷BON¬AF÷St. Bonaventure¬WV÷st-bonaventure¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷EeS45prN¬AD÷1488326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Duke¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUK¬AE÷Duke¬WU÷duke-blue-devils¬WN÷FLO¬AF÷Florida State¬WV÷florida-state¬AN÷n¬~AA÷fgC376DA¬AD÷1488326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Missouri¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Missouri¬WU÷missouri-tigers¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M¬WV÷texas-a-m¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ARDz0O5p¬AD÷1488326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ohio¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OHI¬AE÷Ohio¬WU÷ohio-bobcats¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo¬WV÷buffalo¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷YqB76QSG¬AD÷1488326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Purdue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PUR¬AE÷Purdue¬WU÷purdue-boilermakers¬WN÷IND¬AF÷Indiana¬WV÷indiana-hoosiers¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0WCa8nb4¬AD÷1488326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIS¬AF÷Mississippi St.¬WV÷mississippi-st¬WM÷SOU¬AE÷South Carolina¬WU÷south-carolina-gamecocks¬AN÷n¬~AA÷hnR844cT¬AD÷1488326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Toledo¬WU÷toledo-rockets¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬WV÷ball-state¬AN÷n¬~AA÷CjbZKPsA¬AD÷1488330000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Creighton¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRE¬AE÷Creighton¬WU÷creighton¬WN÷JOH¬AF÷St. John's (N.Y.)¬WV÷st-johns-red-storm¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷YaaVL5S3¬AD÷1488330000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Illinois¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Illinois¬WU÷northern-illinois¬WN÷WES¬AF÷Western Michigan¬WV÷western-michigan¬AN÷n¬~AA÷fFmvKqcG¬AD÷1488331800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penn State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penn State¬WU÷penn-state¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬WV÷ohio-state-buckeyes¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷h06sJ3CM¬AD÷1488331800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRO¬AE÷Providence¬WU÷providence-friars¬WN÷DEP¬AF÷DePaul¬WV÷depaul-blue-demons¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷lWiDDszp¬AD÷1488333600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia Tech¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷Georgia Tech¬WU÷georgia-tech¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬WV÷pittsburgh-panthers¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷67nIC1kj¬AD÷1488333600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa State¬WU÷iowa-state¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma State¬WV÷oklahoma-state¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷nN5oINRS¬AD÷1488333600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kentucky¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VAN¬AF÷Vanderbilt¬WV÷vanderbilt-commodores¬WM÷KEN¬AE÷Kentucky¬WU÷kentucky-wildcats¬AN÷n¬~AA÷pboMBL4d¬AD÷1488337200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boise State¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FRE¬AF÷Fresno State¬WV÷fresno-state¬WM÷BOI¬AE÷Boise State¬WU÷boise-state¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷b1Z3z5sc¬AD÷1488337200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado State¬WU÷colorado-state¬WN÷WYO¬AF÷Wyoming¬WV÷wyoming¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷jahAF7af¬AD÷1488411000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷Georgia¬WU÷georgia-bulldogs¬WN÷AUB¬AF÷Auburn¬WV÷auburn-tigers¬AN÷n¬~AA÷bVvRBPbJ¬AD÷1488412800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Carolina¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷East Carolina¬WU÷east-carolina¬WN÷CON¬AF÷Connecticut¬WV÷connecticut-huskies¬AN÷n¬~AA÷YNsFERE0¬AD÷1488412800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLO¬AE÷Florida¬WU÷florida-gators¬WN÷ARK¬AF÷Arkansas¬WV÷arkansas-razorbacks¬AN÷n¬~AA÷G69BJyIP¬AD÷1488412800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fordham¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Fordham¬WU÷fordham¬WN÷GEO¬AF÷George Washington¬WV÷george-washington¬AN÷n¬~AA÷2357KH2J¬AD÷1488412800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷George Mason¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷George Mason¬WU÷george-mason¬WN÷DUQ¬AF÷Duquesne¬WV÷duquesne¬AN÷n¬~AA÷CEtJDoU6¬AD÷1488412800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LSU¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LSU¬AE÷LSU¬WU÷lsu¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee¬WV÷tennessee-volunteers¬AN÷n¬~AA÷YodwFeQt¬AD÷1488412800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Massachusetts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAS¬AE÷Massachusetts¬WU÷massachusetts¬WN÷RIC¬AF÷Richmond¬WV÷richmond¬AN÷n¬~AA÷KvtNC5qD¬AD÷1488412800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northwestern¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northwestern¬WU÷northwestern-wildcats¬WN÷MIC¬AF÷Michigan¬WV÷michigan-wolverines¬AN÷n¬~AA÷CxesEFum¬AD÷1488412800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint Josephs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saint Josephs¬WU÷saint-josephs¬WN÷RHO¬AF÷Pulau Rhode¬WV÷rhode-island¬AN÷n¬~AA÷UDknDZfg¬AD÷1488416400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clemson¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬WU÷clemson¬WN÷STA¬AF÷NC State¬WV÷nc-state¬AN÷n¬~AA÷2RmfBDP5¬AD÷1488416400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dayton¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷COM¬AF÷VCU Rams¬WV÷vcu-rams¬WM÷DAY¬AE÷Dayton¬WU÷dayton-flyers¬AN÷n¬~AA÷dQt39ifI¬AD÷1488416400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Baptist¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Baptist¬WU÷houston-baptist¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M-CC¬WV÷texas-a-m-cc¬AN÷n¬~AA÷84ljCgAa¬AD÷1488416400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Notre Dame¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOT¬AE÷Notre Dame¬WU÷notre-dame¬WN÷BOS¬AF÷Boston College¬WV÷boston-college¬AN÷n¬~AA÷E1ibAXvC¬AD÷1488416400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOU¬AE÷St. Louis¬WU÷st-louis¬WN÷SAL¬AF÷La Salle¬WV÷la-salle¬AN÷n¬~AA÷OWYlXfnP¬AD÷1488418200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Abilene Christian¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ABI¬AE÷Abilene Christian¬WU÷abilene-christian¬WN÷CAR¬AF÷Incarnate Word¬WV÷incarnate-word-cardinals¬AN÷n¬~AA÷zHu78B9O¬AD÷1488418200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alabama¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIS¬AF÷Ole Miss¬WV÷ole-miss-rebels¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬WU÷alabama-crimson-tide¬AN÷n¬~AA÷84ALRY9n¬AD÷1488420000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illinois¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ILL¬AE÷Illinois¬WU÷illinois-fighting-illini¬WN÷MIC¬AF÷Michigan State¬WV÷michigan-state¬AN÷n¬~AA÷GUDTPCva¬AD÷1488420000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TCU¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TCU¬AE÷TCU¬WU÷tcu¬WN÷KAN¬AF÷Kansas State¬WV÷kansas-state¬AN÷n¬~AA÷QuLGSEft¬AD÷1488420000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Tech¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Tech¬WU÷texas-tech¬WN÷TEX¬AF÷Texas¬WV÷texas-longhorns¬AN÷n¬~AA÷M7EPQhPh¬AD÷1488420000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wake Forest¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬WU÷wake-forest¬WN÷LOU¬AF÷Louisville¬WV÷louisville¬AN÷n¬~AA÷fLCXOWg5¬AD÷1488420000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Xavier¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷XAV¬AE÷Xavier¬WU÷xavier-musketeers¬WN÷MAR¬AF÷Marquette¬WV÷marquette¬AN÷n¬~AA÷fesxMUwO¬AD÷1488423600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIE¬AE÷San Diego State¬WU÷san-diego-state¬WN÷FOR¬AF÷Air Force¬WV÷air-force¬AN÷n¬~AA÷8botLlgU¬AD÷1488423600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬WU÷san-jose-state¬WN÷NEV¬AF÷Nevada¬WV÷nevada-wolf-pack¬AN÷n¬~AA÷0YsYMAOH¬AD÷1488423600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UC Riverside¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷UC Riverside¬WU÷uc-riverside¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AN÷n¬~AA÷MsqUNj9B¬AD÷1488423600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷USC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷USC¬AE÷USC¬WU÷usc¬WN÷WAS¬AF÷Washington State¬WV÷washington-state¬AN÷n¬~AA÷YLCntYOu¬AD÷1488427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UCLA¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UCL¬AE÷UCLA¬WU÷ucla¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬WV÷washington-huskies¬AN÷n¬~AA÷CCBjuhvn¬AD÷1488427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UNLV¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNL¬AE÷UNLV¬WU÷unlv¬WN÷UTA¬AF÷Utah State¬WV÷utah-state¬AN÷n¬~
3
1488260493
195

Amerika Syarikat

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain