Bola Keranjang, Turki: skor secara langsung, jadual, kedudukan TB2L 2016/2017

Bola Keranjang » Turki » TB2L » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷TURKI: TB2L¬ZEE÷t6DiG42b¬ZB÷191¬ZY÷Turki¬ZC÷IuDxK7Co¬ZD÷p¬ZE÷GUixnHUA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷191_t6DiG42b¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/turki/tb2l/¬ZX÷02Turki 005......0020000000153000TB2L 004......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷6NIIOotr¬AD÷1485100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inegol Belediyespor¬ER÷Pusingan 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAL¬AF÷Maliye Piyango¬WV÷maliye-piyango¬AH÷70¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷18¬BH÷13¬WM÷INE¬AE÷Inegol Belediyespor¬WU÷inegol-belediyespor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷16¬BC÷24¬BE÷16¬BG÷25¬AN÷n¬~AA÷ChecIJxh¬AD÷1485097200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karsiyakalilar¬ER÷Pusingan 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Karsiyakalilar¬WU÷karsiyakalilar¬AG÷61¬BA÷17¬BC÷12¬BE÷14¬BG÷18¬WN÷TOF¬AF÷Tofas Gelisim¬WV÷tofas-gelisim¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷4zzlRv2t¬AD÷1485086400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Demirspor¬ER÷Pusingan 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEM¬AE÷Demirspor¬WU÷demirspor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷30¬BC÷20¬BE÷16¬BG÷25¬WN÷BIL¬AF÷Bilecik¬WV÷bilecik¬AH÷82¬BB÷28¬BD÷17¬BF÷16¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷SACKr7XD¬AD÷1485010800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FMV Isikspor¬ER÷Pusingan 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FMV¬AE÷FMV Isikspor¬WU÷fmv-isikspor¬AG÷61¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷25¬BG÷12¬WN÷ADA¬AF÷Adanaspor AS¬WV÷adanaspor-as¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷67¬BB÷19¬BD÷22¬BF÷4¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷04KYK3u7¬AD÷1485007200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bolu Spor¬ER÷Pusingan 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOL¬AE÷Bolu Spor¬WU÷bolu-spor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷23¬BC÷12¬BE÷26¬BG÷16¬WN÷KAY¬AF÷Kayseri Melikgazi¬WV÷kayseri-melikgazi¬AH÷58¬BB÷18¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷E7OxKNfD¬AD÷1485007200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Efe Spor¬ER÷Pusingan 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIA¬AE÷Efe Spor¬WU÷efe-spor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷87¬BA÷24¬BC÷14¬BE÷22¬BG÷27¬WN÷MER¬AF÷Mersin Buyuksehir¬WV÷mersin-buyuksehir¬AH÷65¬BB÷20¬BD÷15¬BF÷18¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷vkWPMPAf¬AD÷1485003600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kepez Bld.¬ER÷Pusingan 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEP¬AE÷Kepez Bld.¬WU÷kepez-bld¬AG÷69¬BA÷15¬BC÷14¬BE÷15¬BG÷25¬WN÷KAR¬AF÷Karesi Spor¬WV÷karesi-spor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷74¬BB÷23¬BD÷13¬BF÷24¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷IuVTLqQ0¬AD÷1485003600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yesilyurt¬ER÷Pusingan 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OYA¬AE÷Yesilyurt¬WU÷yesilyurt¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷15¬BC÷24¬BE÷14¬BG÷27¬WN÷ORM¬AF÷Ormanspor Genc Ankara¬WV÷ormanspor-genc-ankara¬AH÷70¬BB÷21¬BD÷14¬BF÷16¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷pEHMN5el¬AD÷1484996400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Izmir Buyuksehir Belediyesi¬ER÷Pusingan 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IZM¬AE÷Izmir Buyuksehir Belediyesi¬WU÷izmir-buyuksehir-belediyesi¬AG÷54¬BA÷11¬BC÷12¬BE÷14¬BG÷17¬WN÷DAG¬AF÷Dagcilik¬WV÷dagcilik¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷61¬BB÷12¬BD÷12¬BF÷14¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷0ttjTRXQ¬AD÷1484920800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Artvin¬ER÷Pusingan 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ART¬AE÷Artvin¬WU÷artvin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷64¬BA÷14¬BC÷18¬BE÷20¬BG÷12¬WN÷ANT¬AF÷Antalya Bsb.¬WV÷antalya-bsb¬AH÷60¬BB÷19¬BD÷7¬BF÷15¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷nwxnU7IK¬AD÷1484744400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tofas Gelisim¬ER÷Pusingan 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOF¬AE÷Tofas Gelisim¬WU÷tofas-gelisim¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷73¬BA÷18¬BC÷14¬BE÷18¬BG÷23¬WN÷INE¬AF÷Inegol Belediyespor¬WV÷inegol-belediyespor¬AH÷69¬BB÷13¬BD÷26¬BF÷17¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷Ae3vBSBr¬AD÷1484485200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Adanaspor AS¬ER÷Pusingan 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADA¬AE÷Adanaspor AS¬WU÷adanaspor-as¬AZ÷0¬AG÷63¬AT÷57¬BI÷6¬BA÷15¬BC÷14¬BE÷6¬BG÷22¬WN÷BOL¬AF÷Bolu Spor¬WV÷bolu-spor¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷67¬AU÷57¬BJ÷10¬BB÷19¬BD÷14¬BF÷15¬BH÷9¬AN÷n¬~AA÷hGxrVm3E¬AD÷1484481600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Demirspor¬ER÷Pusingan 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IZM¬AF÷Izmir Buyuksehir Belediyesi¬WV÷izmir-buyuksehir-belediyesi¬AH÷44¬BB÷16¬BD÷12¬BF÷3¬BH÷13¬WM÷DEM¬AE÷Demirspor¬WU÷demirspor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷18¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷10¬AN÷n¬~AA÷EPwvWTm8¬AD÷1484478000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bilecik¬ER÷Pusingan 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIL¬AE÷Bilecik¬WU÷bilecik¬AG÷71¬BA÷11¬BC÷25¬BE÷18¬BG÷17¬WN÷ORM¬AF÷Ormanspor Genc Ankara¬WV÷ormanspor-genc-ankara¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷22¬BD÷9¬BF÷13¬BH÷33¬AN÷n¬~
3
1485271446
120
fixtures
SA÷3¬~ZA÷TURKI: TB2L¬ZEE÷t6DiG42b¬ZB÷191¬ZY÷Turki¬ZC÷IuDxK7Co¬ZD÷p¬ZE÷GUixnHUA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷191_t6DiG42b¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/turki/tb2l/¬ZX÷02Turki 005......0020000000153000TB2L 004......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷MBUhQbHn¬AD÷1485529200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ormanspor Genc Ankara¬ER÷Pusingan 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORM¬AE÷Ormanspor Genc Ankara¬WU÷ormanspor-genc-ankara¬WN÷PIA¬AF÷Efe Spor¬WV÷efe-spor¬AN÷n¬~AA÷6aW4Nd15¬AD÷1485608400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antalya Bsb.¬ER÷Pusingan 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷Antalya Bsb.¬WU÷antalya-bsb¬WN÷BOL¬AF÷Bolu Spor¬WV÷bolu-spor¬AN÷n¬~AA÷lOL9MGGB¬AD÷1485608400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karesi Spor¬ER÷Pusingan 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Karesi Spor¬WU÷karesi-spor¬WN÷IZM¬AF÷Izmir Buyuksehir Belediyesi¬WV÷izmir-buyuksehir-belediyesi¬AN÷n¬~AA÷02TdPIWh¬AD÷1485608400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maliye Piyango¬ER÷Pusingan 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAL¬AE÷Maliye Piyango¬WU÷maliye-piyango¬WN÷KAR¬AF÷Karsiyakalilar¬WV÷karsiyakalilar¬AN÷n¬~AA÷SEKDLzWH¬AD÷1485610200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mersin Buyuksehir¬ER÷Pusingan 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MER¬AE÷Mersin Buyuksehir¬WU÷mersin-buyuksehir¬WN÷KEP¬AF÷Kepez Bld.¬WV÷kepez-bld¬AN÷n¬~AA÷dlPHKfoO¬AD÷1485617400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dagcilik¬ER÷Pusingan 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAG¬AE÷Dagcilik¬WU÷dagcilik¬WN÷DEM¬AF÷Demirspor¬WV÷demirspor¬AN÷n¬~AA÷zuOLJE0U¬AD÷1485687600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bilecik¬ER÷Pusingan 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIL¬AE÷Bilecik¬WU÷bilecik¬WN÷OYA¬AF÷Yesilyurt¬WV÷yesilyurt¬AN÷n¬~AA÷fPS0Oxna¬AD÷1485694800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adanaspor AS¬ER÷Pusingan 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADA¬AE÷Adanaspor AS¬WU÷adanaspor-as¬WN÷INE¬AF÷Inegol Belediyespor¬WV÷inegol-belediyespor¬AN÷n¬~AA÷02kSvbWu¬AD÷1485694800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kayseri Melikgazi¬ER÷Pusingan 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAY¬AE÷Kayseri Melikgazi¬WU÷kayseri-melikgazi¬WN÷FMV¬AF÷FMV Isikspor¬WV÷fmv-isikspor¬AN÷n¬~AA÷fHp2Hwhb¬AD÷1485694800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tofas Gelisim¬ER÷Pusingan 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOF¬AE÷Tofas Gelisim¬WU÷tofas-gelisim¬WN÷ART¬AF÷Artvin¬WV÷artvin¬AN÷n¬~AA÷E5gWwIon¬AD÷1486130400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Artvin¬ER÷Pusingan 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAL¬AF÷Maliye Piyango¬WV÷maliye-piyango¬WM÷ART¬AE÷Artvin¬WU÷artvin¬AN÷n¬~AA÷8Shzwx1h¬AD÷1486137600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inegol Belediyespor¬ER÷Pusingan 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INE¬AE÷Inegol Belediyespor¬WU÷inegol-belediyespor¬WN÷KAY¬AF÷Kayseri Melikgazi¬WV÷kayseri-melikgazi¬AN÷n¬~AA÷nJivxdGb¬AD÷1486206000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Izmir Buyuksehir Belediyesi¬ER÷Pusingan 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IZM¬AE÷Izmir Buyuksehir Belediyesi¬WU÷izmir-buyuksehir-belediyesi¬WN÷MER¬AF÷Mersin Buyuksehir¬WV÷mersin-buyuksehir¬AN÷n¬~AA÷SU8yyGV4¬AD÷1486213200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kepez Bld.¬ER÷Pusingan 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ORM¬AF÷Ormanspor Genc Ankara¬WV÷ormanspor-genc-ankara¬WM÷KEP¬AE÷Kepez Bld.¬WU÷kepez-bld¬AN÷n¬~AA÷6L7uzzoB¬AD÷1486216800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Efe Spor¬ER÷Pusingan 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIA¬AE÷Efe Spor¬WU÷efe-spor¬WN÷OYA¬AF÷Yesilyurt¬WV÷yesilyurt¬AN÷n¬~AA÷0r7qZg0H¬AD÷1486220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dagcilik¬ER÷Pusingan 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAG¬AE÷Dagcilik¬WU÷dagcilik¬WN÷BIL¬AF÷Bilecik¬WV÷bilecik¬AN÷n¬~AA÷EoBmYDFN¬AD÷1486220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FMV Isikspor¬ER÷Pusingan 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FMV¬AE÷FMV Isikspor¬WU÷fmv-isikspor¬WN÷BOL¬AF÷Bolu Spor¬WV÷bolu-spor¬AN÷n¬~
3
1485271446
60

Turki

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain