Bola Sepak Amerika, Jerman: skor secara langsung, jadual, kedudukan GFL 2017

Bola Sepak Amerika » Jerman » GFL » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷JERMAN: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Jerman¬ZC÷CIpXB685¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/jerman/gfl/¬ZX÷09Jerman 006Jerman0440000000169000GFL 003......000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Jerman¬~AA÷ttN7pRH3¬AD÷1495375200¬ADE÷1495375200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiel Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬WU÷kiel-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷21¬BC÷21¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬WV÷hamburg-huskies¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷SdPJsP1M¬AD÷1495375200¬ADE÷1495375200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬WU÷marburg-mercenaries¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷KWLBqoX9¬AD÷1495371600¬ADE÷1495371600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷65¬BA÷7¬BC÷16¬BE÷21¬BG÷21¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬WV÷stuttgart-scorpions¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷l6QFr5nG¬AD÷1495297800¬ADE÷1495297800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AH÷35¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷8¬BH÷6¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬BA÷19¬BC÷13¬BE÷15¬BG÷7¬AN÷n¬~AA÷ALEOtqHS¬AD÷1495292400¬ADE÷1495292400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷41¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷10¬BG÷3¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷pETbnmmi¬AD÷1495288800¬ADE÷1495288800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hildesheim Invaders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬WU÷hildesheim-invaders¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷0¬BD÷20¬BF÷7¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷bHX2o72c¬AD÷1495285200¬ADE÷1495285200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬WV÷cologne-crocodiles¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬WU÷berlin-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷14¬AN÷n¬~AA÷GxvpVoIG¬AD÷1494766800¬ADE÷1494766800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷28¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷ljxhTPnT¬AD÷1494693000¬ADE÷1494693000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬WV÷marburg-mercenaries¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷AawlU5XM¬AD÷1494691200¬ADE÷1494691200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷41¬BA÷3¬BC÷21¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬WV÷hamburg-huskies¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷WAuHN3Aj¬AD÷1494687600¬ADE÷1494687600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saarland Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬WU÷saarland-hurricanes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬WV÷schwabisch-unicorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷9¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷hKtDOqep¬AD÷1494684000¬ADE÷1494684000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munich Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬WU÷munich-cowboys¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷20¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷47¬BB÷21¬BD÷0¬BF÷19¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷2ZZuWR2A¬AD÷1494086400¬ADE÷1494086400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stuttgart Scorpions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬WU÷stuttgart-scorpions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷6¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AH÷16¬BB÷2¬BD÷8¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷CpsTYTIi¬AD÷1494082800¬ADE÷1494082800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamburg Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬WV÷new-yorker-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷13¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷KApyX7m4¬AD÷1494082800¬ADE÷1494082800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷YgrPZ93o¬AD÷1494079200¬ADE÷1494079200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dresden Monarchs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬WU÷dresden-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷62¬BA÷14¬BC÷28¬BE÷10¬BG÷10¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬WV÷hildesheim-invaders¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷tKoXXmYc¬AD÷1494079200¬ADE÷1494079200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiel Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬WU÷kiel-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷6¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬WV÷cologne-crocodiles¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~
5
1495859556
25
fixtures
SA÷5¬~ZA÷JERMAN: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Jerman¬ZC÷CIpXB685¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/jerman/gfl/¬ZX÷09Jerman 006Jerman0440000000169000GFL 003......000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Jerman¬~AA÷QoKgyNvj¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬WU÷berlin-rebels¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬WV÷hamburg-huskies¬AN÷n¬~AA÷tf2taQWd¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬WU÷dresden-monarchs¬AN÷n¬~AA÷WOKkx3Pq¬AD÷1495893600¬ADE÷1495893600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hildesheim Invaders¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬WV÷new-yorker-lions¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬WU÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷E70lc419¬AD÷1495897200¬ADE÷1495897200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saarland Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬WU÷saarland-hurricanes¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷SA4hdOGF¬AD÷1495900800¬ADE÷1495900800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬WV÷marburg-mercenaries¬AN÷n¬~AA÷Kp1pbpn3¬AD÷1495976400¬ADE÷1495976400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allgau Comets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬WU÷allgau-comets¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬WV÷frankfurt-universe¬AN÷n¬~AA÷4xJczsfd¬AD÷1495976400¬ADE÷1495976400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷lQh1f2oS¬AD÷1496498400¬ADE÷1496498400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷fRXumKw2¬AD÷1496498400¬ADE÷1496498400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬WV÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~AA÷8ULNB3G2¬AD÷1496498400¬ADE÷1496498400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷AZgcerWL¬AD÷1496502000¬ADE÷1496502000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬WV÷berlin-rebels¬AN÷n¬~AA÷K8uTkMgq¬AD÷1496505600¬ADE÷1496505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AN÷n¬~AA÷tOTyl0Oe¬AD÷1496507400¬ADE÷1496507400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷bavXlt9k¬AD÷1496509200¬ADE÷1496509200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~~
5
1495859556
87

Jerman

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Pertandingan Lain-lain